Autor Wątek: Beyond Good & Evil patch i ***** - pomocy!  (Przeczytany 11263 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magiamaja

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-05-2004
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Beyond Good & Evil patch i ***** - pomocy!
« dnia: Lipca 02, 2004, 15:24:28 pm »
Zainstalowałam Beyond Good & Evil na kompie i poszło o dziwo na najniższych ustawieniach. Sciągnęłam Patcha z netu i zamieniłam pliki. Uruchamiam grę i… nic.
Włącza się, a za chwilkę wychodzi do Windowsa. Jak mam temu zaradzić? Moja gra jest oryginalna i wcześniej chodziła bezbłędnie na WinXP, a teraz nie wiem czemu tak się dzieję. Może znacie odpowiedź?
Druga sprawa: Padł mi odtwarzacz CD, a jego naprawa jak się nie mylę troszkę potrwa toteż i tak nawet nie będę mieć możliwości zainstalowania ponownie gry i zagrania w nią. Szukałam w sieci słodzika do Beyonda, dzięki któremu gra chodziłaby bez CD ale nie mogę jego znaleźć. Może wiecie skąd można sciągnąć. Bardzo mi zależy. W innym wypadku będę musiała pożyczyć czytnik, albo o zgrozo kupić nowy bo z tamtym to chyba nic już się nie da zrobić. Błagam pomocy!!!

Anonymous

  • Gość
Beyond Good & Evil patch i ***** - pomocy!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 02, 2004, 16:01:31 pm »
Stary, nie pomyliłeś się przypadkiem?? Nie wiem czy tutaj ktokolwiek udzieli ci pomocy. Nie wiem czy wiesz ale to forum (serwis też) konsolowe :roll:

magiamaja

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-05-2004
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Beyond Good & Evil patch i ***** - pomocy!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 02, 2004, 19:52:55 pm »
Mialam nadzieje, ze znajdzie sie jednak ktos kto by mi pomogl. Bo na innych forach, fuh,, niestety. Prawdopodobnie w ogóle nie ma do tego słodzika. :(

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Re: Beyond Good & Evil patch i ***** - pomocy!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 03, 2004, 17:12:27 pm »
Cytat: "magiamaja"
W innym wypadku będę musiała pożyczyć czytnik, albo o zgrozo kupić nowy bo z tamtym to chyba nic już się nie da zrobić. Błagam pomocy!!!


Sprawa jest naprawdę banalna. Szukasz w portfelu trochę drobnych, idziesz do sklepu, kupujesz KONSOLĘ wraz z BGE i grasz do bólu :wink:

A jakbyś chciała to ja mam niepotrzebny CD-ROM LG 52x.

Aha, teraz się zorientowałem co sam napisałem. CHCIAŁA. A więc kolejna dziewczyna gra. Wskakuj niewiasto do świata konsol i zapomnij o PC :) .
Pozdrówka

Takeda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-01-2004
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Beyond Good & Evil patch i ***** - pomocy!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 04, 2004, 04:34:18 am »
dobrze prawi piwo mu nalać!
jak najwiecej niewiast trza nawrocic bo to w koncu na nich swiat stoi :PP
live by honor