Autor Wątek: "ps 3" 3 "xbox 360"?  (Przeczytany 8326 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KACZMAREK

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-07-2008
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
"ps 3" 3 "xbox 360"?
« dnia: Lipca 16, 2008, 20:56:01 pm »
Mam pytanie ktora konsole mam wybrac ( cena nie gra roli :D
ale nie wiem co zrobic ,lubie mordoklepki,  pilke nozna ( na ps2 swietny byl God of War)
chodzi mi o grafike ,funkcjonalnosc joypada, i ogolnie wszystko( slyszalem ze xbox  nie jest bez awaryjny i chodzi jak traktor)
Pomozcie :-(
 jeszcze jedno pytanie jak z kompatybilnoscia wstecz  w obydwu konsolach
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2008, 21:05:23 pm wysłana przez KACZMAREK »
Kaczim

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 16, 2008, 21:03:16 pm »
xboxa, ps3 umarło po stracie FFXIII

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 16, 2008, 21:04:44 pm »
Najlepiej zrób sobie spis gier w co byś chciał zagrać i zadecyduj.A jak chcesz zagrać we wszystko, kup obie :cool:

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 16, 2008, 21:07:25 pm »
Wii.

KACZMAREK

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-07-2008
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 16, 2008, 21:07:28 pm »
gry typu Final Fantasy mnie  w  ogole nie interesuja  :?
Kaczim

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 16, 2008, 21:08:16 pm »
Nie słuchaj ich. Zmodernizuj kompa.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 16, 2008, 21:09:52 pm »
Zrób tak jak napisał - Isaac. Najlepsze wyjście.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 16, 2008, 21:10:05 pm »
A ja odpowiem rzeczowo.

Grafika jest na podobnym poziomie, wszystko zależy od gier, są takie, które pokazują pazur PS3 i takie ukazujące moc Xboksa. Generalnie w teorii ładniejsze gry ma PS3, ale gry multiplatformowe to czasem weryfikują. Nieważne, którą konsolę wybierzesz, nie będziesz miał czego żałować.

I to prawda, że nad Xboksami wisi widmo awarii, ale to jeszcze nic. Jak ci Xbox porysuje płytę za 200zł, to trochę nabierzesz niechęci do tego sprzętu. Nie zmienia to jednak faktu, że jeżeli nie zależy ci na konkretnej serii, to więcej hitów ma Xbox. PS3 goni, ale nadal ma rok w plecy. Jakbym nie miał Xboksa, to jeszcze raz bym go kupił. PS3 sprawię sobie jak zacznę zarabiać większą kasę, bo z 1500zł, to mogę sobie kupić co najwyżej na raty (nie dzięki).

Poczytaj tematy, popatrz na listy gier, recenzje itp. Cokolwiek wybierzesz - powinieneś być zadowolony.

Jeżeli nie miałeś wcześniej styczności z konsolami, to może lepiej kupić PS2 lub Xboksa 1? Taniej wyjdzie, gier jest od cholery na to i są absurdalnie tanie. Jedynie zacofanie technologiczne względem nowych sprzętów może przeszkadzać, ale gry są i tak grywalne.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 16, 2008, 21:19:35 pm »
Nie słuchaj ich. Zmodernizuj kompa.
??    O________o


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 16, 2008, 21:20:04 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Brawo.;) :-P

KACZMAREK

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-07-2008
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 16, 2008, 21:25:11 pm »
mam juz ps2 a cena nie gra roli bo gry sa w podobnej cenie
Opublikowane: Lipiec 16, 2008, 21:23:34
setezer o taka odpowiedz mi chodzilo dzieki
Kaczim

lupinator

  • Gość
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 16, 2008, 21:25:14 pm »
Jako posiadacz oby konsol polecam na początek Xboxa. PS3 możesz dokupić w 2009 albo później.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 16, 2008, 21:28:17 pm »
Potwierdzam post powyzej.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 16, 2008, 21:30:31 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Brawo.;) :-P
8-)





No, ale powiem wam, że mam taki sam problem którą konsolę wybrać (wiem tylko, że chcę NDS Lite zamiast PSP :D)
W sumie gdyby na X0 wyszły MGS4 (no, niby moooooże jest taka opcja) i God of War 3 (tu za cholerę nie ma takowej :D) to nie miałbym żadnych problemów. Ogólnie na ixie więcej jest interesujących mnie gier. Na PS3 tylko dwie powyższe jak na razie (no, jeszcze Uncharted strasznie mnie kręci, ale do Naughty Dog to ja mam sentyment). Poza tym w X0 strasznie pociąga mnie też LIVE i cała ta społeczność, gdzie mam masę kumpli; jakieś meczyki, potyczki w Halo - to musi być piękne.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 16, 2008, 21:35:46 pm »
E tam, Live to lipa, można bez tego żyć. Chyba, że chcesz być "no-lifem". Pograłem w kilka gier po sieci, no jest fajnie, ale cała otoczka jest zupełnie zbędna. Jakieś punkciki, podstawianie się dla achievementów, często się to zdarza. Aha, i jeszcze jedno, najważniejsze, burgery z gimnazjum (tj. młodzi Amerykańce), po prostu odechciewa się wszystkiego, jak jakiś dzieciak jest cwaniaczkiem. Dotyczy to wszystkich krajów, ale dzieciaki z USA są chyba najgorsze. Wyskakują ze swoim "noob pwn lol xd rotfl  ya rly u sux" i inne. Do czego zmierzam?

Najlepsze są DOBRE gry dla jednego albo dla kilku, ale na podzielonym ekranie z kumplami. Dla przykładu: Morrowind (dla jednego) i np. Baldur's Gate Dark Alliance (dla wielu). Żadne mmorpg ("give me money pls") czy rąbanina po sieci ("u sux") mi tego nie zastąpi.
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2008, 21:38:08 pm wysłana przez setezer »

Tarniak

  • Gość
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 16, 2008, 21:42:33 pm »
Live jest dobry jak grasz z kumatymi ludźmi, ale na dobrą sprawę analogicznie PSN ma taką samą zaletę. Ja bym brał na ten moment Xboxa, ale na pewno nie skreślałbym PS3, bo to przyszłościowy zakup.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 16, 2008, 21:46:11 pm »
@KACZMAREK

Masz już odpowiedź, teraz tylko iść do sklepu i kupować  :-D

lupinator

  • Gość
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 16, 2008, 21:46:56 pm »
No, ale powiem wam, że mam taki sam problem którą konsolę wybrać (wiem tylko, że chcę NDS Lite zamiast PSP :D)
W sumie gdyby na X0 wyszły MGS4 (no, niby moooooże jest taka opcja) i God of War 3 (tu za cholerę nie ma takowej :D) to nie miałbym żadnych problemów. Ogólnie na ixie więcej jest interesujących mnie gier. Na PS3 tylko dwie powyższe jak na razie (no, jeszcze Uncharted strasznie mnie kręci, ale do Naughty Dog to ja mam sentyment). Poza tym w X0 strasznie pociąga mnie też LIVE i cała ta społeczność, gdzie mam masę kumpli; jakieś meczyki, potyczki w Halo - to musi być piękne.
Ja lepiej się bawiłem przez PSN niż Live (w sensie tej zabawy we wspólną społeczność). Jak masz sentyment do sonowskich gier, to kupuj PS3 (szczególnie jeśli planujesz przed dłuższy czas mieć jednego current-gena).

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 16, 2008, 21:49:02 pm »
Ogólnie jak masz kase (to jak ktoś wyżej powiedział) : bierz 2 , bo na każdej są znakomite gry a co do jakości sprzętu , to jest dopasowana do swojej ceny

lupinator

  • Gość
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 16, 2008, 21:50:27 pm »
Kupienie dwóch konsol na raz, nawet mając dużo pieniędzy, to najgłupsza rzecz jaką można zrobić z postawionego przez Kaczmarka pytania.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 16, 2008, 21:56:39 pm »
Cytuj
jeszcze jedno pytanie jak z kompatybilnoscia wstecz  w obydwu konsolach
U Xboksa średnio, a w PS3 jeszcze gorzej (poprawcie jeżeli się mylę).

http://www.xbox.com/en-US/games/backwardcompatibilitygameslist.htm Gry z Xboksa działające na 360.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 16, 2008, 22:10:50 pm »
E tam, Live to lipa, można bez tego żyć. Chyba, że chcesz być "no-lifem". Pograłem w kilka gier po sieci, no jest fajnie, ale cała otoczka jest zupełnie zbędna. Jakieś punkciki, podstawianie się dla achievementów, często się to zdarza. Aha, i jeszcze jedno, najważniejsze, burgery z gimnazjum (tj. młodzi Amerykańce), po prostu odechciewa się wszystkiego, jak jakiś dzieciak jest cwaniaczkiem. Dotyczy to wszystkich krajów, ale dzieciaki z USA są chyba najgorsze. Wyskakują ze swoim "noob pwn lol xd rotfl  ya rly u sux" i inne. Do czego zmierzam?

Najlepsze są DOBRE gry dla jednego albo dla kilku, ale na podzielonym ekranie z kumplami. Dla przykładu: Morrowind (dla jednego) i np. Baldur's Gate Dark Alliance (dla wielu). Żadne mmorpg ("give me money pls") czy rąbanina po sieci ("u sux") mi tego nie zastąpi.
Zlewam coś takiego, jakieś acziwy, podstawianie się na multiku etc. Po prostu umawiam się z kumplami i lecimy jakiegoś deathmatcha lub w teamie przeciwko jakimś spasionym gówniarzom z usa. Luźna atmosfera "ku**y" beztrosko latające przez headseta i ogólna zadyma. Jak dla mnie idealny sposób na wyluzowanie się  :grin:


Live jest dobry jak grasz z kumatymi ludźmi, ale na dobrą sprawę analogicznie PSN ma taką samą zaletę. Ja bym brał na ten moment Xboxa, ale na pewno nie skreślałbym PS3, bo to przyszłościowy zakup.
Powiem ci, że gdyby nawet na tym forum więcej osób miało PS3 to wybór też byłby łatwiejszy :grin:
No, ale powiem wam, że mam taki sam problem którą konsolę wybrać (wiem tylko, że chcę NDS Lite zamiast PSP :D)
W sumie gdyby na X0 wyszły MGS4 (no, niby moooooże jest taka opcja) i God of War 3 (tu za cholerę nie ma takowej :D) to nie miałbym żadnych problemów. Ogólnie na ixie więcej jest interesujących mnie gier. Na PS3 tylko dwie powyższe jak na razie (no, jeszcze Uncharted strasznie mnie kręci, ale do Naughty Dog to ja mam sentyment). Poza tym w X0 strasznie pociąga mnie też LIVE i cała ta społeczność, gdzie mam masę kumpli; jakieś meczyki, potyczki w Halo - to musi być piękne.
Ja lepiej się bawiłem przez PSN niż Live (w sensie tej zabawy we wspólną społeczność). Jak masz sentyment do sonowskich gier, to kupuj PS3 (szczególnie jeśli planujesz przed dłuższy czas mieć jednego current-gena).
No właśnie niby mam, ale na razie na PS3 intersujące mnie gry na wyłączność mógłbym zliczyć dosłownie na palcach jednej ręki, niestety...
A na X360 jest tego duuużo.

Właśnie mam zamiar mieć tylko jednego (plus Lite, zakochałem się <3 ) - na więcej nie starczyłoby mi po prostu siana i czasu.

Dlaczego lepiej bawiłeś się na PSN? Ten system też mi się podoba (darmowy i w ogóle), ale jakoś się utarło, że LIVE jest bardziej profesjonalny, bo płatny, wszystko jest dopracowane, solidnie hula i w ogóle... No, a poza tym nie da się ukryć, że jak na razie ma nieporównywalnie większą społeczność.
No właśnie, ktoś może powiedzieć jak rozwiązane jest pykanie na PS3 przez neta i jak to się sprawdza?




"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

lupinator

  • Gość
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 16, 2008, 22:16:06 pm »
Dlaczego lepiej bawiłeś się na PSN?
Bo na PSN mam do czynienia z ludźmi z tego forum (duża część worowiczów - kolejni podobni planują  :-x). Jak grałem przez Live to średnio z tym było - zmówiłem się tylko raz z Younem w Halo 3, a tak to granie z przypadkowymi, ale teraz w sumie dużo więcej osób ma xboxa (tarniak, svonston). Ogólnie PS3 ma imo jakiś lepszy feeling - chyba jeszcze trochę magia marki na mnie działa.
Wyższości Liva nad PSN w sprawach technicznych nie uświadczyłem na własnej skórze - na PS3 gram komfortowo przez sieć i w dodatku za darmo.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 16, 2008, 23:02:12 pm »
grałem przez siec tak na 360 przez 15miechow jak i teraz na PS3 i powiem tak PS3 i PSN ma dla mnie miażdżący feeling, może dlatego ze dużo ludzi mam na liście z GO a na Livie grałem tylko z Younem w Table Tennisa. Aczkolwiek i tak PSN wydaje mi sie bardziej przyjazny.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 16, 2008, 23:23:34 pm »
może dlatego ze dużo ludzi mam na liście z GO a na Livie grałem tylko z Younem w Table Tennisa

 :lol: :lol: :lol:

hmm,
kupujesz ps3, nastepnie tanie uncharted, motorstorm, warhawk - znudzi Ci sie to potem cod4 juz stanieje(nastepna dobra gra)
zanim ogarniesz te gry, to 3/4 forumowiczow juz bedzie cioralo w LBP i nastepna dobra gra po necie!
potem gta4, assassins creed, gt5, bf:bc

mi akurat jeszcze podpadl do gustu top spin 3 - dla mnie taki sportowy must have :D
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

pawel_k

  • Gość
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 17, 2008, 00:04:40 am »
ja akurat brałbym ps3 - ze względu na gry właśnie...

stojąc z boku i patrząc obiektywnie to może i na x360 jest więcej super gier ale jeśli chodzi o gry które mi się podobają to jednak ps3 znacznie góruje nad x360.

przede wszystkim platformówki i slashery, na ps3 mam Heavenly Sword, Ratchet&Clank i kilka ciekawych zapowiedzi (następny Ratchet, Jak&Daxter, God of War 3, pewnie HS też nowe szykują :) ), na x360 właściwie nic, ale banjo-kazooie nieźle się zapowiada...

gry w klimatach które lubię - na ps3 Uncharted (i kontynuacja ;) ), do tego gry od ICO Team które traktuję jako pewnik :) na x360 - właściwie nic, może Too Human ale też nie sądzę...

strzelaniny lubię pod warunkiem że strzelam do ludzi, a najlepiej do Niemców ;) w tej kwestii to żadna konsola nie ma u mnie przewagi, bo zarówno Halo, Resistance czy Killzone to nie moje klimaty...

ale najważniejsza sprawa to wyścigi - tutaj w tym momencie x360 ma lekką przewagę w postaci Forza Motorstorm 2, ale jednak nie na tyle żebym kupił tą konsolę... ale GT5 myślę ostatecznie mnie przekona do ps3 - tak samo jak to zrobiły jego poprzedniczki do psone i ps2 :)

jak widać ja generalnie nie mam problemów z wyborem konsoli, czekam tylko aż się obronię na uczelni, na skończenie kilku gier na ps2 i dual shock 3 w zestawie z konsolą (nie będę kupował drugiego pada więc też wolę nie kupować oddzielnie DS3) i może jakaś obniżka ceny lub chociaż większy dysk ;) ale grudzień to już raczej deadline :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2008, 00:07:47 am wysłana przez pawel_k »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 17, 2008, 00:27:39 am »
Cytuj
Mam pytanie ktora konsole mam wybrac ( cena nie gra roli Very Happy)
Ja mam obydwie konsolki i mi bardziej odpowiada X.

Cytuj
Najlepiej zrób sobie spis gier w co byś chciał zagrać i zadecyduj.
Również polecam takie rozwiązanie.

Cytuj
Aha, i jeszcze jedno, najważniejsze, burgery z gimnazjum (tj. młodzi Amerykańce), po prostu odechciewa się wszystkiego, jak jakiś dzieciak jest cwaniaczkiem. Dotyczy to wszystkich krajów, ale dzieciaki z USA są chyba najgorsze. Wyskakują ze swoim "noob pwn lol xd rotfl  ya rly u sux" i inne.
Dlatego nie gra się z hamburgerami (czasami niestety trzeba), ale z kumplami z Live'a. Pamiętam jak z kumplem przechodziłem Gearsy na Insane w coopie. Zaczęliśmy o 23, a skończyliśmy o 9 rano :D (akurat obydwaj mieliśmy wolne). Ogólnie to właśnie GoW najlepiej wspominam ze wszystkich gier na multi, choć w inne też się grało. Dobra ekipa = bezcenne :D

Dlaczego lepiej bawiłeś się na PSN?
Bo na PSN mam do czynienia z ludźmi z tego forum (duża część worowiczów - kolejni podobni planują  :-x). Jak grałem przez Live to średnio z tym było - zmówiłem się tylko raz z Younem w Halo 3, a tak to granie z przypadkowymi, ale teraz w sumie dużo więcej osób ma xboxa (tarniak, svonston).
No ja mam podobnie tyle, że w drugą stronę. Właściwie wszystko zależy od ekipy z jaką grasz. To jest ważniejsze nawet od gry.

Cytuj
przede wszystkim platformówki i slashery, na ps3 mam Heavenly Sword, Ratchet&Clank i kilka ciekawych zapowiedzi (następny Ratchet, Jak&Daxter, God of War 3, pewnie HS też nowe szykują Smile ), na x360 właściwie nic, ale banjo-kazooie nieźle się zapowiada...
Jak&Daxter nie został jeszcze zapowiedziany i nie ma zbyt dużych szans, że dosyć szybko wyjdzie (jeśli w ogóle). HS natomiast to fajna gra, ale slasher słabiutki, a dwójki Hs2 nie będzie (mogła być, ale Sony olało sprawę). Z platformówek na Xa jest bardzo fajne (i tanie) Kameo. Właściwie obydwie konsole trzymają podobny poziom jeśli chodzi o slashery i platformówki (na razie w tych pierwszych wygrywa X360, a w tych drugich Ps3).

@KACZMAREK
Podaj gatunki gier, które Cię szczególnie interesują, to powymieniam najlepsze tytuły z tych kategorii na każdą konsolę. Z tych gatunków co wymieniłeś, to tak:
- X360: (mordobitki) DoA4, VF5 (lepsza wersja), niedługo SC4 i MKvsDC; (slashery) DMC4, Ninja Gaiden 2 i po części Too Human, który niedługo wyjdzie
- Ps3: (mordobitki) VF5, niedługo SC4 i MKvsDC i kiedyś Tekken6; (slashery) DMC4, HS i kiedyś GoW3
jeśli chodzi o piłeczki to tak samo (te co do tej pory wyszły są trochę lepsze na Xa).

Cytuj
chodzi mi o grafike ,funkcjonalnosc joypada, i ogolnie wszystko( slyszalem ze xbox  nie jest bez awaryjny i chodzi jak traktor)
- grafika: na obydwu konsolach jest bardzo dobra i prezentuje się bardzo podobnie (na Ps3 jest trochę lepsza w niektórych exclusivach i czasem gorsza w grach multiplatformowych)
- funkcjonalność pada: do większości gier bardziej nadaje się pad od Xa, bo ma znacznie lepszą ergonomię i spusty. Pad od Ps3 ma za to dużo lepszy krzyżak i do gier które wymieniłeś (mordobitki, piłeczki) może się lepiej sprawdzać

Jeśli natomiast chodzi o awaryjność i głośność konsoli, to nowe modele są pod tym względem znacznie lepsze. O ile pierwsze modele buczały jak szalone, tak te są cichutkie. Z awaryjnością również już chyba nie ma specjalnie problemów (jakby co masz zawsze 3 lata gwarancji).

Obydwie konsolki są świetne i obojętnie co kupisz będziesz zadowolony :)

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 17, 2008, 01:26:28 am »
Jezeli chodzi o bijatyczki to mogles powiedziec o tekkenie:dr, niby stare, ale przez neta mozna nonstop grac; >!
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 17, 2008, 01:28:05 am »
Hehe, kolo chciał uzyskać prostą odpowiedź, ale się chyba speszył. :lol:
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2008, 01:30:20 am wysłana przez b.szym »

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 17, 2008, 01:29:32 am »
To najlepiej - kontynuuj tradycje, kup nastepna konsole SONY.
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 17, 2008, 01:33:25 am »
Hehe, kolo chciał uzyskać prostą odpowiedź, ale się chyba speszył. :lol:
Nie ma tak dobrze ;)

Poza tym wybór konsoli to jednak jakiś tam wydatek, więc lepiej dobrze się zastanowić (lub kupić obydwie).

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 17, 2008, 12:29:46 pm »
Wybierz PLAYSTATION3 na pewno nie będziesz żałował.

KACZMAREK

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-07-2008
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 17, 2008, 17:09:11 pm »
jak na razie  po tych wypowiedziach troche wyzej PS3 (gram  przede wszystkim sam)
pozatym God of War 3 ( GoW 1 i 2 powalily mnie)  no i Rachet & Clank swietne a z konsola microsoftu jeszcze nie mialem do czynienia
Kaczim

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 17, 2008, 19:50:45 pm »
Wybierz PLAYSTATION3 na pewno nie będziesz żałował.
Treściwa argumentacja :lol:


Ech, szkoda że np. Fable 2 nie wyjdzie na PS3 :D


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

KACZMAREK

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-07-2008
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 17, 2008, 20:19:43 pm »
a jak tam z gierkami z PS2 ( np Buzz ,God of War, Rachet, eye toy) mozna odtworzyc ?
Kaczim

lupinator

  • Gość
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 17, 2008, 20:21:16 pm »
a jak tam z gierkami z PS2 ( np Buzz ,God of War, Rachet, eye toy) mozna odtworzyc ?
Na PS3 są/będą kontynuacje tych gier, więc nie ma sensu emulować.

pawel_k

  • Gość
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 17, 2008, 22:16:18 pm »
ja myślę że kompatybilność z ps2 wróci jak sony ostatecznie przestanie wydawać gry na ps2... bo chyba się trochę z tym pośpieszyli - jak wchodziło ps3 to ps2 dostawała chociażby God of War 2, konsola dalej żyje i sprzedaje się znakomicie a sony zdecydowało się promować ps2 jako konsolę imprezową - taki konkurent dla wii, tle że zamiast pilota są buzzery, eyetoye i singstary. tyle że wydając ps3 nie wypadało nie dodać emulacji poprzedniczki bo sony samo wpadło we własne sidła nakręcając ludzi na wsteczną kompatybilność...
ps2 myślę pociągnie jeszcze spokojnie z rok (może i więcej), potem emulacjia pojawi się jako aktualizacja firmware... chyba że sony nas zaskoczy ;)

KACZMAREK

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-07-2008
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 17, 2008, 22:30:39 pm »
dobra dzieki za wyczerpujace odp jestem wdzieczny.  Po namysle wybiore chyba sony bo te rysanie plyt przez xbox troche przeraza mam 2 letnia  corke wiec konsola nie bedzie za bezpieczna , a poza tym God of War 3  :-D
Kaczim

Tarniak

  • Gość
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 17, 2008, 22:36:08 pm »
No to w takim razie tylko Xboxa. Zaoszczędzisz na ogrzewaniu pokoju córy. No i na żadnej konsoli tak uroczo nie migają 3 diody jak na Xboxie, a dzieci to kochają. ;)


KACZMAREK

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-07-2008
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: "ps 3" 3 "xbox 360"?
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 18, 2008, 20:00:47 pm »
mam juz ps3 ale mam pytanie czy w czasie ladowania joypada konsola musi byc wlaczona czy moze byc w trybie czuwania?
Kaczim