Autor Wątek: APPLE - dyskusja  (Przeczytany 43533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

czesio

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-09-2007
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
  • Dzieńdobry
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #80 dnia: Stycznia 20, 2009, 14:07:34 pm »
Z tego co gdzieś kiedyś czytałem macowy office działa gorzej niż na windzie... Jest również 2 razy droższy od applowego IWorka. Z minusów na pewno trzeba wymienić brak wsparcia dla języka polskiego (w obu pakietach), co zarazem uniemożliwia sprawdzanie pisowni (Ostatnia edycja Iworka jest po polsku ale nie ma opcji sprawdzania byków).

Do pages doinstalowałem słownik i błędy sprawdza całkiem dobrze, jednak nie jest to tak dobrze rozwiązane jak w Wordzie. Jak ktoś jest analfabetą i polega na takich słownikach to w pages będzie miał problem:)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #81 dnia: Stycznia 20, 2009, 14:24:57 pm »
Wystarczy zainstalować CheckSpell i sprawdza pisownię wszędzie - w iWork, w przeglądarce, w Adium.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #82 dnia: Stycznia 20, 2009, 14:32:29 pm »
Cytuj
Jeśli pomimo faktu, że Apple posiada własny, bardziej przystępny i dający nie mniejsze możliwości pakiet biurowy, upierasz się przy korzystaniu z Excel'a, m$ wydał wersję Office'a przeznaczoną specjalnie dla Maca.

Ale idąc do pracy czy do szkoły, pracodawca/wykładowca wymaga od Ciebie excela, nie odpowiednika z openoffice, czy mac'owskiego.


czesio

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-09-2007
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
  • Dzieńdobry
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #83 dnia: Stycznia 20, 2009, 15:42:52 pm »
w takim wypadku 2 opcje... robisz druga partycje i instalujesz sobie windowsa albo kupujesz officea na maca.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #84 dnia: Stycznia 20, 2009, 15:46:26 pm »
Cóż to za pracodawca albo wykładowca, który wymaga konkretnych narzędzi a nie efektu końcowego?  :shock:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #85 dnia: Stycznia 20, 2009, 16:06:25 pm »
Cóż to za pracodawca albo wykładowca, który wymaga konkretnych narzędzi a nie efektu końcowego?  :shock:

Jeśli cała firma pracuje na Excelu, a kolokwia przeprowadzane są na Excelu, to wydaje mi się to naturalne.
A pisac w C++, lub innych się da?

Cytuj
w takim wypadku 2 opcje... robisz druga partycje i instalujesz sobie windowsa albo kupujesz officea na maca.

Instalacja windy zaprzecza chyba sensowności posiadania mac'a :]

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #86 dnia: Stycznia 20, 2009, 18:51:12 pm »
Ja tam używam Open Office'a i nie mam problemów ze zgodnością.
Instalacja windy zaprzecza chyba sensowności posiadania mac'a :]
Word.
IMO jest to profanacja...

Tarniak

  • Gość
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #87 dnia: Stycznia 20, 2009, 21:08:01 pm »
Cytuj
Mac OS X nigdy (ja się jeszcze z tym nie spotkałem, nawet u znajomych) nie wysypie się. Nie zobaczysz żadnego blue screen of death. Owszem, programy mogą złapać zawiechę, ale zdarza się to bardzo rzadko i nie stanowi problemu systemu. Do tego jest prosty w użytkowaniu, świetnie zaprojektowany pod kątem zwykłego użytkownika (deck, wigdets). Bardziej zaawansowani mogą go swobodnie dostosowywać do własnych wymogów. Do tego ma sporo fajnych programów w zestawie - iTunes to tylko pierwszy przykład z brzegu. Do tego dostajesz system, którego twórcy stale skupiają się na jego doskonaleniu, a nie podpatrywaniu konkurencji
Ubuntu 8.10. Na jedno wyjdzie, jeno wszystko za darmo :cool:

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #88 dnia: Stycznia 21, 2009, 20:01:12 pm »
Cytuj
Do tego ma sporo fajnych programów w zestawie - iTunes to tylko pierwszy przykład z brzegu.

iTunes nie jest programem.
To zemsta programistów na użytkownikach za to, że mieli oni czelność słuchać muzyki.
Ponieważ zostali zmuszeni do pracy, nie pozostało im nic innego jak wyżywać się na użytkownikach.

W życiu nie widziałem czegoś bardziej upierdliwego. Jak dostałem mojego ipoda, to chyba ze dwie godziny walczyłem, żeby cokolwiek wrzucić. Jak dodałem katalog z moimi mp3'kami, to nic nie mogłem znaleźć, bo wszystko porozrzucane zupełnie inaczej niż to wynikało ze struktury katalogowej. Dałem bodaj "ojca chrzestnego" jako książkę audio - i kolejność plików poszła się kochać. Chciałem dodać moją kartę, żeby móc robić zakupy - i oczywiście pokazano mi wała. Chociaż tą kartę wykorzystywałem zarówno w amazonie, jak i paypalu.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #89 dnia: Stycznia 21, 2009, 20:13:43 pm »
Ja nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. A właściwie mam i dotyczy synchronizacji iPhona i i Poda, ale to pikuś.

A to wersja na mac'a, czy peceta?

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #90 dnia: Stycznia 21, 2009, 20:42:36 pm »
iTunes na początku mnie wkurzało, lecz wystarczyło parę godzin, abym stwierdził, że to NAJLEPSZY program do zarządzania muzyką jakiego kiedykolwiek używałem.
Wszystko w idealnym porządku, o co sam dba program, poza tym bardzo ładnie i intuicyjnie (gdy już się przestawimy).
Jedyna wada, to trochę wolne działanie. Podobno na iTunes na PC tak ma.

Nigdy wcześniej nie miałem takiego porządku w muzyce:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2009, 21:00:32 pm wysłana przez blancjaone »

Mufonek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-02-2007
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #91 dnia: Stycznia 21, 2009, 21:16:42 pm »
Heh, dużo osób narzeka na itunes po pierwszym kontakcie i wrzuceniu mp3, gdyż mają zupełnie pomieszane tagi. Wystarczy odpowiednio uporządkować swoje zbiory muzyczne, a zaczyna się doceniać funkcje, jakie oferuje program.

Moim zdaniem itunes nie działa źle na pc z windowsem xp. Niedawno przesiadłem się na dość mocnego laptopa z vistą i przeglądanie okładek jako ikon jest znośne, ale o coverflow można zapomnieć, muli niemiłosiernie.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #92 dnia: Stycznia 21, 2009, 22:22:50 pm »
Też miałem początkowo problemy z iTunes, przede wszystkim z synchronizacją - ale przełączyłem sobie ustawienia na ręczne zarządzanie muzyką i wideo i teraz nie mam żadnych zastrzeżeń,

Tarniak

  • Gość
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #93 dnia: Stycznia 26, 2009, 09:42:42 am »
@blancio:

Gfyby nie Bjork to całkiem znośna kolekcja. DK, Clash, BR, Beatsteaks...

A poważnie, to ja tu chciałem zaprezentować:

The Evolution Of Apple Design 77-08
http://www.webdesignerdepot.com/2009/01/the-evolution-of-apple-design-between-1977-2008/

Naprawdę polecam, ktoś pofatygował się i zgromadził dziesiątki zdjęć.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #94 dnia: Stycznia 26, 2009, 14:19:08 pm »
Widać niemalże rewolucje w designie ok 98-99.
A Bjork - <3. Jest cudowna.

Ostatnio Windows mi sprawił trochę problemów, miałem ochotę z miejsca kupić Maca, ale nadal się jednak waham...

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #95 dnia: Lutego 25, 2009, 18:04:41 pm »
Przeglądając wypowiedzi w tym topicu, trafiłem na wypowiedź Irasa o Macbooku. Powiem szczerze, że kiedy w zamiarze miałem kupno laptopa, poważnie zastanawiałem się nad zakupieniem właśnie produktu Apple'a, ale widzę, że całkiem dobrze zrobiłem, decydując się jednak na Toshibę. Niestety widać, że plastikowa obudowa Macbooka wyraźnie niedomaga, chociaż po raz pierwszy spotkałem się z komentarzem, że na jej powierzchni pojawiają się jakieś pęknięcia, czy przebarwienia (głównie słyszy się pochlebne opinie).
A co do nowych Macbooków, design jest przepiękny. Podoba mi się to, że są w pełni aluminiowe. Przed ich premierą miałem też nadzieję, że cena będzie przystępna, ale znowu o tym, jak dużo komputery od Jabłka będą kosztowały w Polsce zadecydowała mała popularność kalifornijskiego producenta na naszym rynku. Szkoda, naprawdę szkoda.

Cieszę się, że chociaż iPoda udało mi się "wyhaczyć" po dobrej cenie ;)

czesio

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-09-2007
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
  • Dzieńdobry
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #96 dnia: Lutego 25, 2009, 18:26:05 pm »
To prawda, że obudowa ostatnich macbooków pękała... podobno działo się to pod naporem ciężaru dłoni lężących na obudowie podczas pisania:-) Oczywiście stopniowo... Też chciałem kupić na początku macbooka ale ostatecznie mam macbooka pro 15 cali i jestem z niego od ponad roku bardzo zadowolony. Leosiek rulez...

Co do Itunes to zdecydownie lepiej działa na macach niż na PC z XP czy Vistą... Ostatnio kolega kupił Lapka Sony Vaio i porównując działanie programu, Itunes chodziło zdecydowanie gorzej na jego kompie:)


blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #97 dnia: Lutego 25, 2009, 18:35:20 pm »
Cytuj
Cieszę się, że chociaż iPoda udało mi się "wyhaczyć" po dobrej cenie
Akurat większość iPodów to najgorsze co robi Apple. :)
A ja od wczoraj testuję Leoparda na... PC. A dokładniej moim mikroskopijnym MSI Wind.
Śmiga aż miło. Obsługa 4 pulpitów oraz 2 ekranów na raz (w tym jeden w rozdzielczości 1920x1080) i śmiga jak XP przy wyglądzie lepszym niż Vista. A to przecież nie jest sprzęt dedykowany, tylko słabiutki Netbook...
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2009, 18:46:30 pm wysłana przez blancjaone »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #98 dnia: Lutego 25, 2009, 19:48:57 pm »
Pęka, pęka top case i pęka bottom case. Dzieje się to samoczynnie, bo ani nie trzaskam klapą, ani nie opieram nadgarstków, a popękane mam obie części obudowy. Plus jest taki, że Apple wymienia obudowy również po gwarancji. Minus - w Polsce na taki luksus nie ma co liczyć.

Na forum MyApple jest cholernie życzliwy użytkownik, któremu można wysłać laptopa, a on w czynie społecznym załatwia wszystko w Apple Store.

http://www.myapple.pl/dyskusje-na-temat-sprzetu/79345-macbook-pekniety-top-case-po-gwarancji-darmowa-wymiana-w-apple-store-uk-pomoge.html

Jeśli pęknięcie top case powiększy mi się jeszcze o kilka centymetrów (a to kwestia czasu), sam skorzystam.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #99 dnia: Lutego 26, 2009, 00:02:21 am »
Cytuj
Akurat większość iPodów to najgorsze co robi Apple
Kwestia gustu. Ja nie narzekam, choć jestem świadomy tego, że mógłbym pewnie znaleźć na rynku coś lepszego pod względem możliwości muzycznych, ale nie zastanawiałem się zbytnio nad tym, kiedy mi go zaoferowano za niezbyt dużą kwotę, a w stanie bdb.

Cytuj
Też chciałem kupić na początku macbooka ale ostatecznie mam macbooka pro 15 cali
Odstraszyła mnie cena. Ponad 5 koła. Za dużo dla mnie. Wolałem wydać niecałe 3000zł na Tośkę z podobnymi możliwościami hardwarowymi.

Cytuj
Pęka, pęka top case i pęka bottom case.
Jakieś fotki?
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2009, 00:21:31 am wysłana przez sambady »

czesio

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-09-2007
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
  • Dzieńdobry
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #100 dnia: Lutego 26, 2009, 00:36:11 am »
Mi się udało kupić nowego Macbooka pro z USA kiedy dolar był jeszcze po niecałe 2 zł i na zniżkę studencką - wyszło z podatkiem coś poniżej 2 .000 $ - jakieś 4 tyś zł... Cena super jak na polskie warunki... Do zestawu dokupiłem od razu też IWorka za 79$...

Ja Ipody uwielbiam:-) mam w domu 3 - starego mini 4gb, Toucha pierwszej generacji i ostatni osobie sprwiłem na siłkę shufflea spinkę 2 gb:)

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #101 dnia: Lutego 26, 2009, 00:38:52 am »
No, ja planowałem kupno laptopa również w czasie, kiedy dolar był nisko, ale ceny i tak były dla mnie za wysokie. Poza tym, chciałem w miarę szybko komputer mieć, a wiem, że z wysyłkami z USA różnie bywa i czeka się czasami dość długo.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #102 dnia: Lutego 26, 2009, 01:26:43 am »
Jakieś fotki?

Zdjęć pękniętych top case jest na necie masa - LINK

Pęknięcia bottom case wyglądają tak:



Głównie pęka wzdłuż wylotów wentylatora, ale nie tylko.

czesio

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-09-2007
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
  • Dzieńdobry
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #103 dnia: Lutego 26, 2009, 10:08:36 am »
Chodzą plotki, że niedługo apple zaprezentuje odswieżoną wersję maczka mini. To najtańszy sposób żeby legalnie użytkować OSX... Na jakimś zdjęciu było widać, że będzie miał aż 5 portów USB... Tylko nie wiadomo czy to fake:)

BTW. Ktoś testował może betę SAFARI 4? dodali Cover Flow i kilka innych bajerów...

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #104 dnia: Lutego 26, 2009, 16:47:32 pm »
Cytuj
Zdjęć pękniętych top case jest na necie masa - LINK
Pofatygowałem się i poszukałem sam. Wygląda to, faktycznie, nieciekawie. Nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #105 dnia: Lutego 26, 2009, 17:13:06 pm »
W tej chwili mam wzdłuŻ krawędzi pęknięcie długości 2-3 centymetrów, ale jeszcze nic nie odchodzi i nie odpada. Mnie to nie będzie przeszkadzać, bo nadgarstki trzymam w powietrzu. Jeśli ktoś je opiera o obudowę - bardzo moŻliwe. Tak czy siak, jak juŻ odpadnie, macbook leci do UK i niech wymieniają.

CóŻ poradzić - plastikowy macbook to kupa g..., ale z uwagi na system nie zamieniłbym na nic innego (chyba Że pro albo alu).

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #106 dnia: Lutego 26, 2009, 17:36:44 pm »
Hm, szkoda, że jakościowo kiszka.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #107 dnia: Lutego 26, 2009, 18:12:07 pm »
Jeśli jesteś estetą - to przeszkadza, ja nie mógł bym z czymś takim wytrzymać...
Dlatego polecam alu MacBooka - gładzik MIAŻDżY!!!

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #108 dnia: Lutego 26, 2009, 19:14:27 pm »
Cytuj
Jeśli jesteś estetą - to przeszkadza, ja nie mógł bym z czymś takim wytrzymać...
Może jakimś strasznym estetą nie jestem, ale nie lubię, kiedy na sprzęcie, na który pracowałem jakiś okres czasu, bez mojej winy pojawiają się jakieś pęknięcia, zarysowania, itp. Dobrze, że chociaż możliwość gwarancyjnej naprawy istnieje - trochę uspokaja, i to jest jednak fajne ;)

Cytuj
Dlatego polecam alu MacBooka - gładzik MIAŻDżY!!!
Nie zaprzeczam. Cena jednak również miażdży. Musiałbym sprzedać połowę swojego pokoju, żeby w ogóle móc pomarzyć o kupnie tego komputera. Apple nie jest na polskie warunki, niestety.
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2009, 19:18:03 pm wysłana przez sambady »

czesio

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-09-2007
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
  • Dzieńdobry
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #109 dnia: Lutego 27, 2009, 01:08:11 am »
To może kup nową wersję Macbooka... Z tego co wiem problem z obudową dotyczy tylko starszych wersji (białej i czarnej). Nowe macbooki są aluminiowe i bardzo ładnie wyglądają;-) Chociaż nie do końca podoba mi się czarna klawaiatura i ramka wokół matrycy.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #110 dnia: Lutego 27, 2009, 01:13:16 am »
Na razie nie mam zamiaru kupować laptopa, bo dopiero co kupiłem Tośkę ;)
Tak sobie po prostu dyskutuje z innymi użytkownikami, nt. Macbooka.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #111 dnia: Lutego 27, 2009, 12:10:01 pm »
To może kup nową wersję Macbooka... Z tego co wiem problem z obudową dotyczy tylko starszych wersji (białej i czarnej). Nowe macbooki są aluminiowe i bardzo ładnie wyglądają;-) Chociaż nie do końca podoba mi się czarna klawaiatura i ramka wokół matrycy.
Mi czarna klawiatura nie przeszkadzała w ogóle a do ramki wokół matrycy już się przyzwyczailem i nawet zaczęła mi się podobać...

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #112 dnia: Lutego 27, 2009, 22:02:44 pm »
A ja mam taki problem: gdy dodaje jakis nowy folder do biblioteki z muzyką, iTunes kopiuje mi każda piosenkę 2,3, a czasami nawet 4 razy. Wie ktos o co chodzi?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #113 dnia: Lutego 27, 2009, 23:47:18 pm »
A ja mam taki problem: gdy dodaje jakis nowy folder do biblioteki z muzyką, iTunes kopiuje mi każda piosenkę 2,3, a czasami nawet 4 razy. Wie ktos o co chodzi?
może w katalogu oprócz piosenek masz jeszcze playlistę??


sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #114 dnia: Lutego 28, 2009, 23:32:51 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #115 dnia: Marca 13, 2009, 00:46:31 am »
Panie i panowie... <werble> http://www.tlen.pl/macosx/

Właśnie zasysam  :)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #116 dnia: Marca 13, 2009, 11:49:02 am »
O, super, chociaż przyzwyczajałem się już powoli do Adium. ;)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #117 dnia: Marca 14, 2009, 07:55:28 am »
O, super, chociaż przyzwyczajałem się już powoli do Adium. ;)
Nie przekonuje mnie ten Tlen - poczekam jeszcze na oficjalne GG(które miało wyjść zdaje się w lutym).

Półki co zostaję przy Adium...

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #118 dnia: Marca 14, 2009, 12:38:22 pm »
Jakiś ten Tlen ładniejszy od tego windows'owskiego :D

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: APPLE - dyskusja
« Odpowiedź #119 dnia: Marca 14, 2009, 17:28:16 pm »
Jakiś ten Tlen ładniejszy od tego windows'owskiego :D

IMO większość programów na mac'a - wygląda ładniej a do tego znacznie lepiej działa... :-D