Autor Wątek: Połączenie komórki,ps3 i laptopa - internet = może nam się uda?  (Przeczytany 2974 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wiedziu

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-11-2008
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Połączenie komórki,ps3 i laptopa - internet = może nam się uda?
« dnia: Listopada 11, 2008, 15:16:10 pm »
Sprawa wygląda tak
Na Noki N82 mam program joiku dzięki któremu telefon staje się access pointem i przez wlan łączę się z nim laptopem.Dzięki temu net z komórki działa na laptopie.Teraz do tego wszystkiego próbuję dorzucic PS3.PS3 nie odnajduje tego APeka(N82) w wireless ,dlatego też próbowałem kablem połączyc laptopa z ps3 i jakoś "udostępnic" net ,ale nie idzie mi to za bardzo.Tyle zachodu z tym wszystkim bo mieszkamy z narzeczoną w wynajmowanym mieszkaniu w którym to właściciel nie zgadza się na internet przez umowę czy coś więc zostają mi te wszystkie PLAY ONLINE na karte,Orange Free i Blueconnect.Tak czy siak PS3 widzi AP neostrady chyba sąsiada ale nie widzi Noki.Czy da się jakoś udostępnic ten internet na konsoli? mam crossowany kabel oryginalny od PS3 ,łącze laptopa z konsolą ,ustalam IP/maske na lapie i konsoli to samo ale nic z tego ,nie łączy się konsola.System Windows Vista (nie mogę miec XP na Toshibie,a przynajmniej nie mam czasu bawic się w te całe nlite i sterowniki od dysku)
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Hello I'm Wiedziu and I'm addicted to Nissan, PlayStation, AirSoftGun