Autor Wątek: Assassin's Creed 2  (Przeczytany 6700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Assassin's Creed 2
« dnia: Listopada 27, 2008, 00:04:11 am »
Cytuj
During its first-half fiscal 2008-09 conference call today, Ubisoft parried a question regarding the Assassin's Creed sequel. While an Ubisoft executive would not confirm the game's release for fiscal 2010 (more specifically, holiday 2009), le exec did concede that "we are working hard on the product" -- the first real confirmation of its assumed development.
http://www.joystiq.com/2008/11/26/ubisoft-working-hard-on-assassins-creed-2-no-release-date/

Mamy oficjalne potwierdzenie, że gra powstaje. Kwestią czasu było powstanie kontynuacji, zwłaszcza po znakomitej sprzedaży jaką zaliczyła "jedynka". Ciekaw jestem, w jakich czasach gra będzie się toczyć ?

Z cyklu "wróżenie z fusów" -
Cytuj
During the taping of Bonus Round, Pachter let slip that Ubisoft would be changing the time-frame of the freshly confirmed Assassin's Creed sequel from 1191 to ?several hundred years in the future? or more specifically, ?sometime in the 1700s.? While the time change was presented by Pachter as fact, he went on to speculate that the French Revolution could be a potential setting.
http://www.giantbomb.com/news/assassins-creed-for-a-new-era/577/

Według mnie, realia idealnie nadają się na temat kolejnej części "Wyznań Zabójcy" i trzymam kciuki za taką właśnie tematykę.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Chociaż niewykluczone, że z nową częścią powrócimy na Świętą Ziemię, jeśli brać na poważnie tę plotkę:
http://dailygamesnews.com/2008/10/assassins-creed-2-confirmed-with-altair.html
Cytuj
He is busy making Altair even more beautiful. Last thing I saw him do was getting Altair to swim.
No właśnie...Altair ?

Pytanie jeszcze jedno...który zespół pracuje nad grą ? Czy ten odpowiedzialny za część pierwszą i nowego PoPa, czy zupełnie inny? Jeśli inny - dawałoby to nadzieję na zaawansowany tok prac, co sprawiłoby, że "Holiday 2009" stałoby się bardzo realną datą wydania "dwójki" :)

PSN ID: WojtqGO

lupinator

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 27, 2008, 00:15:45 am »
Byłoby miło gdyby Assasins Creed 2 zaszczycił nas w przyszłym sezonie świątecznym. Prawdopodobne realia również wydają mi się strasznie atrakcyjne - rewolucja francuska - cudowny pomysł. Tylko żeby z tą niesławną schematycznością się uporali.
Czuję, że będzie dobrze.  8-)

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 27, 2008, 00:23:25 am »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 27, 2008, 00:23:45 am »
W końcu druga część!  :-o :-o :-o Jak dla mnie AC to jedna z najlepszych gier obecnej generacji, więc popuszczam na samą myśl o dwójce  :cool:
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2008, 00:25:50 am wysłana przez Patosław »