Autor Wątek: Resident Evil 4  (Przeczytany 137950 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« dnia: Listopada 12, 2003, 11:56:22 am »
RE4 jest bardzo tajemniczym projektem, o którym niewiele na razie wiadomo. Ale co już wiemy?
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 12, 2003, 18:17:54 pm »
Ja np. wiem iż będzie to ostatnia część RE (no o ile sobie mój informator w kulki nie poleciał). Wiem też, że grafika liczona będzie w 3d (?). No i jeszcze, że będzie się sterowało kolesiem o imieniu Leon, nie zaraz to nie tem. Uhm!
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Resident Evil 4
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 12, 2003, 19:40:26 pm »
Filmiki mnie rozwalaja. Gra jest przepiekna. Zapowiada sie na przesupermegazajebiscie wielki hit. Szkoda, ze jeszcze tyle przyjdzie nam na niego czekac:(

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Resident Evil 4
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 12, 2003, 20:05:37 pm »
Ja mimo, że zawiodłem się na poprzednich częściach RE, to na "czwórkę" również czekam z niecierpliwością. Ta gra dzięki wielu widocznym już na filmikach zmianom ma sznse mnie do siebie przekonać... Zresztą co tu gadać, albo będzie to przełom i wielki hit albo kompletna porażka.... Ja tam stawiam na to pierwsze :wink:
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 12, 2003, 20:34:06 pm »
A co sądzicie o moich spektykulacjach podanych powyżej? (nie wiem skąd je wytrzasnąłem :D)
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Resident Evil 4
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 12, 2003, 21:21:03 pm »
Eee, jakich spekujacjach? Ja nic nie widze:) To ze grafika bedzie w pelnym 3D to wiadomo juz od jakiegos czasu.

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 12, 2003, 21:25:16 pm »
Grafika fakycznie masakryczna. Ale ja sie trochę boję o tą grę. Kiedy po REmaku skonczyłem RE0 byłem troche rozczarowany. Wydaje mi się że seria zrobiła kroczek w tył (nawet w tytule: Re1,2,3.... i 0 :) ). Przykładem może być chociażby brak Defensive Items ( kiedy zombiak Cię złapie). Mam nadzieję że DI powrócą w RE4, bo nie ma nic przyjemniejszego niż widok finki wbitej w mózg zombiaka:)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 12, 2003, 21:27:34 pm »
Faktycznie stwierdziłem wiadome fakty... Ale przynajmnieł ładnie wygląda :). A z tym Leonem dobrze kojarzę?
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 12, 2003, 21:30:31 pm »
Tak, to na pewno Leon! To chyba ten koleś z RE2 prawda? Bo jakoś nie grałem jeszcze w RE2 i RE3 (czekam aż stanieją do osiągalnego i racjonalnego pułapu) i niestety w CV tyz nie i nie kumam wszystkich postaci... Wiem, że ma on być podobno zarażony wirusem i będzie miał haloony (Eternal darkness anyone?)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 12, 2003, 21:36:00 pm »
Wiedziałem Leon! Szczerze powiem, że nie grałem w żadnego RE, a się wam tutaj mądruję (ech!), nie mniej interesuję się tą serią trochę, bo planuję kupić REzero i RE1.

PS. RE2 w Ultima (za reklamę przepraszam) kosztuje 119zł przyzwoicie? Ale coś z grafiką nie tak niestety...
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 12, 2003, 22:02:14 pm »
Zacznij od RE. I fajniejszy a i podobno (uwaga reklama) w Ultimie chodzi za 119. (kurcze Emil z Ultimy powinien nam chyba odpalić po gierce, że mu tak lukrujemy:)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
SH
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 13, 2003, 00:09:17 am »
Z tego co się słyszy tu i ówdzie można wywnioskować, że RE4 idzie w kierunku SH. Ma być strasznie i niepokojąco, a nie shooterkowato. Rox

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 13, 2003, 18:47:52 pm »
Cronoz: "No Mielu skąd ty to wszystko wiesz?"
Mielu: "Czytałem swoje newsy!" :D

A na poważnie wolałbym albo shoter, albo 100% schizy. Zbytnie łączenie tych elementów jest do bani! Bądźmy dobrej myśli. A słyszałem (dawno już), że jakiś kolo co RE na PSX'a prowadził odszedł od Capcom i jest niepokojąco, ale ja się nie znam.

PS: Gruby, oj powinien ;). A tak wogóle 95% sprzętu mam z Ultimy i jestem bardzo zadowolony (za reklamę przepraszam)
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Chousu

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 15, 2003, 11:20:30 am »
Ja tam czekam na ten tytuł z niecierpliwością. Myśle że nie zwalą tego odcinka RE. Ale z filmików wynika że jak narazie wszystko idzie w dobrym kierunku :D

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
mniam
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 15, 2003, 11:22:45 am »
Od dawna gram w różne Residenty .... i z niecierpliwością czekam na RE 4 .... Z pewnością będzie to hit ...
Life's a game
Gaming 24:7

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 15, 2003, 14:32:14 pm »
Właśnie się zastanawiam nad zakupem RE2, lub RE3. Który lepszy?
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
RE2
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 15, 2003, 17:14:53 pm »
Stawiam na RE2, bo jest genialny i co ważne sporo dłuższy niż 3 ... Co nie znaczy że RE3 jest do bani - również fantastyna gierka
Life's a game
Gaming 24:7

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 15, 2003, 20:32:47 pm »
Ja bym kupił dwójkę, bo kolejność to podstawa... Chociaż trójka ma fajny pod tytuł: Nemesis. Oj sam nie wiem :). Jak już którąś kupisz daj znać co do grafiki itd.
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 15, 2003, 22:15:56 pm »
Też się skłaniam ku 2. Wszyscy mówią, że jest gites topes po hardcorze! Ale wiesz Cronoz, ja tak mówię, e to sobie kupię i tamto sobie kupię, a tak naprawdę to i tak wszystko lipa, bo właśnie zamówiłem w naszym ulubionym sklepie na literę "U" :) grę kosmos Viewtifull Joe (ostatni egzemplarz mieli, to chyba dobrze zeszła!) (albo zamówili 2...) tak więc z kasy wypsztykałem się totalnie.  Teraz przez następne dwa miechy bedą ją łamał na wszelkie sposoby... Ale jak bedzie zastrzyk gotówki, obiecuję sprawdzić Hit&Run  RE2. Specjalnie dla Ciebie :)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 15, 2003, 22:33:08 pm »
I najlepsza decyzja - również zainwestowłbym w Vindefula Joe (:D), bo RE2 skończyłem ..... NIemniej jednak tak jak już zostało to napisane: najpierw 2 a potem - NEMESIS.
Life's a game
Gaming 24:7

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 16, 2003, 16:14:55 pm »
Dawno w "U" nie byłem... Ale kurde ja póki co na nowości sobie pozwolić nie mogę, bo wolę obcykać te nieco starsze, bo może za rok już se pójdą? (Mario Sunshine, The Two Towers, Starfox, Mario Party itp.). No, ale pamięaj DAJ ZNAĆ.

O co ja widzę w "U" tyle nowości... Kurde!
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 16, 2003, 19:57:34 pm »
To fakt nowości sporo. Szcególnie kręcąco zapowiada się F-Zero, którego premiera jakoś cichutko zaatakowła...
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 18, 2003, 17:42:06 pm »
Mi szczególnie chodzi o Return of the King na GBA z 119zł. Zobacz jaką piękną opinię dodałem... Kozak ze mnie :D
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 23, 2003, 21:59:30 pm »
Cronoz, skoro masz GBA GCN, to korzystasz z możliwości ich "połączenia" dla bonusów itd? Tingle tuner, metroid w Primie itd??? Warto tak się podłączać
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

MiGoo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-11-2003
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 24, 2003, 16:10:37 pm »
O RE4 napisalem na forum Swiata Nintendo, wiec tam looknijcie...

A tak w nawiasem mowiac (piszac) zajrzyjcie na Forum RCS poswiecone w calosci serii RE. Oto adres: www.forum-rcs.prv.pl. To tam bardzo czesto jestem i fajnie by bylo, gdybyscie i Wy sie tam znalezli. Polecam.


Pozdrowienia
MiGoo [RCS]
Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ - najstarszy polski serwis poświęcony serii Resident Evil --> http://www.mwrc.pl/
MiGoo.pl --> http://www.migoo.pl/

kafei

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 24, 2003, 18:52:06 pm »
Mnie RE odrzucił z powodu sterowania i sposobu zapisu. Nie sądziłem, ze dwa czynniki mogą tak wplynac na rozgrywke. Do sterowania od biedy mozna sie przyzwyczaic ale i tak szlag moze trafic gdy zamiast uciekac przed zombiakiem krecisz sie w kolko. A zapis... co za debil to wymyslil :?:  :!: Zanim odpalisz gre musisz miec dokladny plan dzialan bo inaczej nie ma sensu grac. Mimo wszystko uwazam, ze to genialny tytul i czekam na RE4. O sterowanie chyba nie musze sie martwic, mam tylko nadzieje, ze wywala te maszyny do pisania...

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 24, 2003, 18:58:15 pm »
Maszyny do pisania były gites!!! Bedę o nie walczył jak łania! To dzieki nim RE był takim dobrym horrorkiem. Cały czas czujesz niepewność itd. Co do sterowania, to fakt ze nie nalezy do najlepszych, ale skutecznie sie do niego przyzwyczaiłem... Jednak powinno być lepsze...
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Resident Evil 4
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 24, 2003, 19:16:56 pm »
Sterowanie mozna bylo zmienic, i wtedy spisywalo sie rewlacyjnie. Jednak juz w Residencie zerowym, zostalo ono zmienione.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Shitter
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 24, 2003, 20:07:06 pm »
Ludziska, ta gra ma tyle lat. Musiało być ciężko z zapisem stanu gry by zwiększyć frustrację. Taka duża ilość ink ribbonów w kolejnych częściach (w wersjach na PSOne) to żenada. Jedynka była trudną grą, Jill była dla leszczy (czyli dla mnie :D) hehe. Przecież w Silent Hill też nie można nagrywać w dowolnym momencie (no chyba, że w wersji PC - that sucks). Oczywiście tam nie było problemu by nagrywać ile wlezie. Ja tam lubię biegać sto razy wkółko żeby zebrać wszystko i dopiero później nagrać. Wiem, że to wkurzające, ale minus raczej niewielki. A na pewno nie jest to powodem by nie grać. Kto używa save'a cały czas ten się po prostu czuje niepewnie. I o to w grze chodziło, o pękanie i frustrację. Dlatego jedynka rządziła, a reszta śmierdziała (może jeszcze dwójka było OK). Czwórka musi być podobna. A o sterowaniu litościwie nie wspomnę.

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 24, 2003, 20:36:06 pm »
Gruby- jeszcze nie korzystam z compatible GBA<>GCN niestety, ale na 24 grudzień od brata kabel ma być! No tyle, zapis w RE wydaję mi się ciekawy (z tego co słyszałem) buduję klimat :) .
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 25, 2003, 07:35:23 am »
zapowiada się hiciorek,mniam,mniam

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Resident Evil 4
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 25, 2003, 22:06:32 pm »
Ja korzystam ze zlinkowanych GBA-NGC
w MP - w sumie nic specjalnego

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 26, 2003, 09:48:19 am »
A jakie możliwości daje takie połączenie? Bo chyba tylko dodatkowe "ubranko" dla Samus na GBA i orginalny Metroid z NES-a na Gacku (w w to bym se zagrał...). I to chyba wszycho ?
Life's a game
Gaming 24:7

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 26, 2003, 13:24:30 pm »
Chyba odwrotnie, daje nowy kostium dla Aran na Gacku... Ale nie wiem wiec milcze
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 26, 2003, 14:47:32 pm »
a na GBA strara gra z NES-a .... oj chyba nie ...
Life's a game
Gaming 24:7

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Resident Evil 4
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 26, 2003, 18:28:39 pm »
nesowy MP, jest, hmmm, ehrm, tego
nic ciekawego to połączenie nie daje - w MP
oczywiście, ale w nowej Zeldzie, to już inna sprawa.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Spryciarz
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 26, 2003, 19:44:27 pm »
To żeby wrócić do tematu (buahahahaha) głośno będę się zastanawiał jak RE 4 wykorzysta linkowanie z GBA. hmm może mapka? nieee lipa

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 26, 2003, 20:27:14 pm »
Mapka to dobry pomysł. Fajnie jkaby można na Gacku np.: mieszać  Herby, albo coś takiego... Albo jakby było coś na kształt Tingle Tunera, wiecie koleś w zielonych lajkraj biegający i zabijający zombiaki tańcem. Hmmm... NIe jednak lepsza ta mapka. :)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 30, 2003, 16:13:14 pm »
Metroid po zlinkowniu daje na GBA dodatkowy strój, a z kolei na GCN NES'owego Metroid (jak by ktoś jeszcze nie skumał)

W RE4 wraz z linkowaniem najwyżej bym dał, żeby np. można save walić kiedy się chce, albo mini sklep (do kupienie jakieś miksturki czy coś). Większa cooperacja to by była niezbyt ciekawa...
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

JJJ

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 2
Resident Evil 4
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 30, 2003, 17:20:18 pm »
Cytat: "Cronoz"
Metroid po zlinkowniu daje na GBA dodatkowy strój, a z kolei na GCN NES'owego Metroid (jak by ktoś jeszcze nie skumał)

W RE4 wraz z linkowaniem najwyżej bym dał, żeby np. można save walić kiedy się chce, albo mini sklep (do kupienie jakieś miksturki czy coś). Większa cooperacja to by była niezbyt ciekawa...

wtedy RE przestal by byc survival horrorem...z tym sklepem niezle wypaliles :P
bajlando trwa!