Autor Wątek: Resident Evil 4  (Przeczytany 137772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #520 dnia: Czerwca 03, 2006, 16:45:05 pm »
Ta, szlaeńcy, alke jak ktoś ma 42 minuty wolne - jeśli grało się w RE4 to trzeba zobaczyć :lol:

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Resident Evil 4
« Odpowiedź #521 dnia: Czerwca 03, 2006, 17:36:46 pm »
ta gra jest poprostu genialna uwielbiam serie Residentów tylko filmy na ich podstawie mogły być lepsze  :!:
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #522 dnia: Czerwca 03, 2006, 21:34:02 pm »
no troszke jakość kuleje:/

na nastepnym zlocie RCS planujemy nakręcić pare filmików ze ,,starej'' serii Re (m.in intro z RE plus pare scenek z innych części:))

BTW to chyba najdłuższy z fanowskich filmików o serii RE i to wcale nie jakiś tam badziew:)
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

NHS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-02-2006
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #523 dnia: Czerwca 03, 2006, 23:50:35 pm »
Oglądałem tylko sam początek,ale jak jest z jajem to moze jutro całe obejrze. Sytuacja z radiem gdzie na początku major wzywa Snake'a i stwiedza ze to nie ta częstotliwość jest niezła.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Resident Evil 4
« Odpowiedź #524 dnia: Czerwca 04, 2006, 08:42:29 am »
Cytat: "NHS"
Oglądałem tylko sam początek,ale jak jest z jajem to moze jutro całe obejrze. Sytuacja z radiem gdzie na początku major wzywa Snake'a i stwiedza ze to nie ta częstotliwość jest niezła.


potem akcje są naprawdę kozackie. Motyw z wyskoczeniem przez okna, buahaha :lol:  :lol:

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Resident Evil 4
« Odpowiedź #525 dnia: Czerwca 04, 2006, 12:16:14 pm »
gra jest konkretna za takie gry ciesze się że posiadam PS2
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Resident Evil 4
« Odpowiedź #526 dnia: Czerwca 05, 2006, 15:13:24 pm »
Cytuj
potem akcje są naprawdę kozackie. Motyw z wyskoczeniem przez okna, buahaha

Leon to prawdziwy madafaka. Nigdy nie chodzi 2 razy ta sama droga- wchodzi po drabinie na wieze, a potem z niej zeskakuje :)
A gra jest naprawde dobra (mialem okazje chwilke zagrac). Tylko przeszkadza troche sterowanie, bo jest niewygodnie rozlozone (moze sie przyzwyczaje).

Capcom

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #527 dnia: Czerwca 25, 2006, 15:13:24 pm »
No film wbija w ziemię czasami.A ile pracy w tomusieli włożyć - podziwiam takich fanów.Po więcej RE fan produkcji & gameplay videos możecie uderzyć na www.revideos.net ...
[size=14]www.revideos.net - A new future of RE videos... - teraz nowa odsłona serwisu - Zapraszamy[/b][/color][/size]

Dee Jay

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-08-2006
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #528 dnia: Sierpnia 07, 2006, 13:57:44 pm »
A mi się RE4 nie podoba.
Jest nudny tylko strzelasz i strzelasz i strzelasz i strzelasz trzelasz i strzelasz i strzelasz i strzelasztrzelasz i strzelasz i strzelasz i strzelasztrzelasz i strzelasz i strzelasz i strzelasz.
Dodatkowe tryby polegają na tym że tylko trzelasz i strzelasz i strzelasz i strzelasztrzelasz i strzelasz i strzelasz i strzelasztrzelasz i strzelasz i strzelasz i strzelasztrzelasz i strzelasz i strzelasz i strzelasz.
Fabuła prosta jak autostrada a muzyka brzmi jak Vignin bez Dody.
Jedyne co fajne to grafa.
Jak dla mnie to nudna strzelanka hańbiąca honor RE.

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #529 dnia: Sierpnia 07, 2006, 14:08:06 pm »
Że co przepraszam? Skoro jesteś fanem młućki a'la BLACK czy inne pecetowe fpp'ki to rzeczywiście gra głupia wg Ciebie. To jest survival-horror, rozumiesz? Tu nie chodzi o ilość headshotów, ale o przeżycie. Z resztą co ja bedę się produkować, panie "wale se konia jak widze Dode w tv".

Dee Jay

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-08-2006
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #530 dnia: Sierpnia 07, 2006, 14:16:29 pm »
Co do walenia to wiesz nie każdy musi robić to co ty przed telewizorem. Zresztą masz racje nie produkuj się tu idz przed telewizor na turbo erotyk. Jak to mówią głodnemu chleb na myśli.
Wiem co to jest survival-horror grałem we WSZYSTKIE  RE i większość survival-horrorów na konsolach i RE4 na pewno nim nie jest. Ale nie chce mi się z tobą gadać bo pewnie sensownej rozmowy i tak nie będzie z tobą widząc twoje argumenty.

prodigy303

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #531 dnia: Sierpnia 07, 2006, 15:40:33 pm »
Zgodzę sie z Dee Jay.

RE4 zboczył z gatunku i jest bardziej strzelanka.
Natomiast jedyne co mi w zasadzie w tej grze przeszkadza to fabuła, która obraża mnie jako dorosłego człowieka.
Kto grał ten wie, kto nie grał niech zagra i się dowie.
::.. Show Must go on ..::

Dee Jay

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-08-2006
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #532 dnia: Sierpnia 07, 2006, 16:12:49 pm »
No właśnie RE4 to strzelanka która nie oferuje nic pozatym. Fajnie jakby miała jakąś skomplikowaną fabułe jak Silent Hill co zmuszałoby do zagrania ponownie w celu zrozumienia wszystkiego dokładnie. A tak po 1 przejściu nie chce mi się ponownie w nią grać na razie. Gra jest dla mnie troche za prosta i uboga dlatego mi się nie podoba.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #533 dnia: Sierpnia 07, 2006, 16:59:08 pm »
A który RE miał fabułę poziomu SH niby? :]

RE4 trudno nazwać horrorem- jest survival, ale nie horror.
Co nie zmienia że gierka mi się podobała i to bardzo.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Resident Evil 4
« Odpowiedź #534 dnia: Sierpnia 07, 2006, 17:25:45 pm »
RE4 jest zajebisty i basta! :D Co prawda jest inny kompletni od poprzedniczek, ale to nie oznacza ze jest gorszy! Najbardziej co mi sie podoba w RE4, to tuningowanie broni, sprzedawanie, kupowanie (ogolnie kombinowanie), no i ogromna przyjemnosc z walk. O miodnosci nie wspomne :> W sumie RE4 przeszedlem 4 razy. Dwa razy na PS2 ostatnio i kiedys 2 razy na GCN + dodatki.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Dee Jay

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-08-2006
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #535 dnia: Sierpnia 07, 2006, 18:18:39 pm »
Byłaby fajna jakby Capcom nazwał ją RE: Survivor 5 a nie RE4  :)
Ja się zawiodłem bo gra jest zbyt uboga jak na kontynuacje serii. Ale jako oddzielny tytuł to maniakom łupania może się podobać. Tylko czemu Capcom nadal twierdzi że to survival horror :evil:

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #536 dnia: Sierpnia 07, 2006, 19:06:09 pm »
Ja jestem ciekaw jaką historyjke CAPCOM sprzeda nam w RE 5....bo skoro wszystkie poprzednie cześci toczyły sie w odległościach czasowych 2,3 miesięcy a tu nagle serwuje nam sie akcje toczacą sie 6 lat po skasowaniu Raccoon to chyba nie ja jedyny jestem ciekaw co bohaterowie robili w tym czasie.

Czy RE 4 to survival horror ? Horror na pewno nie, jedyny moment w którym można sie tu przestraszyć to więzienie i numer z workiem. Co do tego czy tu survival...tak ale tylko na najwyższym trybie rozgrywki. Na easy czy nawet normal możemy spokojnie ładowac w przeciwników ołowiem nie martwiąc sie że 2 czy 3 kule na 10 poszły w niebo  :roll:

Szkoda że CAPCOM znów zrobił numer jak z z drugą cześcia RE  (która mimo że sie nie pojawiła dostała numerek 1,5). Jeśli oglądaliście pierwsze filmiki z RE 4 Beta to zapewne pamiętacie że grafika była tam genialna mimo że klimat był bardziej ,,silentowy'' niż residentowy (laleczki czy duchy wychodzace z obrazu).

Jeśli ktoś uważa że RE 4 jest boskie genialne itp to jego sprawa, ale gdy czytam wypowiedzi ludzi którzy swoja przygode z residentowym świadkiem zaczynają od 4 (zarówno ci na GC, PS2 czy niebawem PC) i po zagraniu w poprzednie cześci (zwłaszcza w RE1/remake) po prostu zaczynają sie śmiać bo nie rozumieją klimatu to mnie to zaczyna mówiąc lekko ,,denerwować''. To właśnie klimat sprawił że ludzie tacy jak MiGoo poświęcali swój czas tworzą strony poświęcone Residentowi. I robili to w czasach gdy mało kto mógł zarać w Code: Veronica Na DreamCasta :roll:
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Resident Evil 4
« Odpowiedź #537 dnia: Sierpnia 07, 2006, 19:46:12 pm »
Dla mnie RE 4 jest po prostu genialny.Wcześniej nie interesowałem się serią RE po prostu nie podobały mi się ale gdy zobaczyłem zapowiedź RE4 to się na tę gre strasznie napaliłem.Dla tej gry kupiłem GC nie będę się wypowiadał na temat która część jest najlepsza bo się na poprzednich częściach nie znam ale wiem jedno RE4 nie można nazwać grą słabą  czy dobrą dla mnie ona jest genialna. :D

Dee Jay

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-08-2006
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #538 dnia: Sierpnia 07, 2006, 20:22:56 pm »
Linki jaki ten internet mały.  :D
Zgadzam się że RE4 Beta to właśnie powinno być to co powinniśmy dostać od Capcomu. Grając w poprzednie części mieliśmy okazje zaglębić się w ciekawą i pełną tajemnic oraz intryg fabułe, musieliśmy troche pomyśleć chodziliśmy dużo po tych samych lokacjach ciesząc oko wspaniałą grafiką jak w Remaku. Cała otoczka i postacie tworzyła klimat tajemniczości i  niepewności co nas za chwile spotka. W RE4 mamy tak prostą i głupią fabułe że gdyby jej wogóle niebyło to bym nie widział różnicy w rozgrywce. Przez całą gre idziemy tylko naprzód i namiast martwić się co czeka za rogiem i cieszyć się grafą wypatrujemy tylko kolejnych wieśniaków. Jedyna rzecz nad którą trzeba się zastanowić to z jakiej broni teraz coś ubić. Gra oprucz Hardu jest o wiele za łatwa. Niektóre pomysły jak chodzące posągi czy Salazar będący miniaturką napoleona kompletnie nietrafione. Jako RE to najgorsza część jaka wyszła. Jest po prostu nudna. I co z tego że niektórym się podoba. jakby z Tekkena 6 zrobić najlepszy na rynku wrestling to też by nie był tym samym mimo że nazwa się zgadza i tak samo kopiemy się po pyskach i wątpie czy fani by się nim zachwycali. Dlatego uważam że ta gra jest po prostu słaba.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Resident Evil 4
« Odpowiedź #539 dnia: Sierpnia 07, 2006, 23:37:38 pm »
Musze sie zgodzic z Dee Jay. Pomimo tego, co pisze wiekszosc, mi rowniez RE4 nie przypadl do gustu. Napoczatku bylem strasznie nakrecony na ta gre, ale po kilku godzinach stala sie, wg. mnie, monotomna. Ciagle, takie same strzelanie, itd.

prodigy303

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #540 dnia: Sierpnia 07, 2006, 23:53:29 pm »
Dokładnie.

Ta seria istniała jak dla mnie dzięki fabule... RE4 to kpina jeżeli chodzi o to.
::.. Show Must go on ..::

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Resident Evil 4
« Odpowiedź #541 dnia: Sierpnia 08, 2006, 00:42:19 am »
Ja gralem (juz nie gram) w Residenta okolo 14h, a potem mi sie znudzilo to strzelanie :). Ogolnie gra jest bardzo dobra. Grafika wspaniala, fabuła DENNA. Dla mnie tak 8+  :wink:

Mantis

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-06-2006
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 3
Odp: Resident Evil 4
« Odpowiedź #542 dnia: Marca 07, 2010, 10:29:26 am »
RE4 to najlepsza gra na gc. Miałem ją pierw na konsoli Nintendo, po tym grałem na ps2, teraz miałem okazję pograć na swoim PC. Nie czuję się oszukany, wersja na GC ma największy klimat i jest najlepsza:)
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2010, 19:22:48 pm wysłana przez Mantis »

Ursin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 02-01-2008
  • Wiadomości: 445
  • Reputacja: 0
  • ]:-> One Piece <-:[
Odp: Resident Evil 4
« Odpowiedź #543 dnia: Marca 09, 2010, 00:24:13 am »
Zgadzam się RE4 rządzi :) Ludzie nawet nie wiecie jak mi się chce pograć w tą wspaniałą grę tylko czasu brak :/

Mantis

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-06-2006
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 3
Odp: Resident Evil 4
« Odpowiedź #544 dnia: Marca 09, 2010, 19:29:48 pm »
A to co studia, czy praca, że czasu brak? Uwielbiam grać w RE4, równie bardzo jak w Uncharted2. Swoją drogą czwarta część RE posiada rewelacyjny klimat. Jako fan wszystkich poprzednich części, bardzo wiele sobie obiecywałem wraz z nadejściem RE4. W pierwszej chwili zawiodłem się na całkiem innej atmosferze, niż ta w poprzedniczkach. Inaczej sobie to wyobrażałem, ale wystarczyło, że dałem się wciągnąć, a wtedy odpłynąłem na maksa. Okazało się też, że jak dla mnie to najbardziej właśnie klimatyczna część. Niestety RE5 mnie rozczarowało kompletnie:( Dobra gra, ale przygody Leona zmiatają ją bez większych problemów.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Resident Evil 4
« Odpowiedź #545 dnia: Marca 09, 2010, 19:53:55 pm »
Cytuj
Dobra gra, ale przygody Leona zmiatają ją bez większych problemów.
No dokładnie! już chyba wolałbym RE4 w HD niż tą 5. Nie dość że klimat był lepszy, to jeszcze gameplayowo było lepiej--sklepikarz, normalny ekwipunek, łączenie skarbów, zajebiści bossowie (może poza Salazarem).

Mantis

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-06-2006
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 3
Odp: Resident Evil 4
« Odpowiedź #546 dnia: Marca 10, 2010, 09:23:57 am »
Brak sklepikarza w RE5 jest odczuwalny i bolesny, bo z nim wiązało się odszukiwanie skarbów, a i koleś fajną gadkę miał hehe. Walki z bossami w RE5? Prawie wcale ich nie odczułem. W RE4 jak grało się za pierwszym razem to co chwila brakowało amunicji, a walki z bossami następują jedna po drugiej. Cały czas coś się dzieje na ekranie, powala pomysłowość każdej sekcji. W RE5 nie ma tylu urozmajceń, brak pomysłów, a system chowania się za osłonami został daremnie wprowadzony.

iko

  • Gość
Odp: Resident Evil 4
« Odpowiedź #547 dnia: Marca 10, 2010, 12:08:15 pm »
aż sobie raz jeszcze przejde RE4 na GaCława, wspomnienia ;p
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2010, 12:10:41 pm wysłana przez iko »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Resident Evil 4
« Odpowiedź #548 dnia: Marca 10, 2010, 12:30:26 pm »
W RE5 na plus...grafika i animacje wszelakich macek--to mi się podobało. Reszta RE4>RE5.

Mantis

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-06-2006
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 3
Odp: Resident Evil 4
« Odpowiedź #549 dnia: Marca 11, 2010, 15:32:54 pm »
Grafika na pewno jest ładniejsza w RE5, ale jednak fajniejsze miejscówki ma RE4. Aż chciałbym zobaczyć to wszystko jeszcze raz na ps3/x360. Ale nie mam zamiaru biadolić, że tak się nigdy nie stanie, bo już samo rozkoszowanie się grafiką z gacława mi wystarcza. Tylko na początku rozdzielczość niska daje się we znaki gdy jest się zaraz po kilku godzinkach spędzonych z grami na najnowsze konsole. Ale gdy już się do rozdzielczości przyzwyczaji, to RE4 nadal doprowadza mnie to zachwytów nad wykonaniem. Dla mnie jest to graficzny król epoki SD!! Wracam do grania na GC.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Resident Evil 4
« Odpowiedź #550 dnia: Marca 21, 2010, 14:29:34 pm »
Ale pamiętam doskonale jakie ogromne wrażenie robiła, zaraz po tym jak ją kupiłem. A z tym remake nie bądź taki pewny. GaCek dostał swego (obłędnego) RE, to może na którejś tam generacji pojawi się odświeżona wersja RE4.

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Resident Evil 4
« Odpowiedź #551 dnia: Marca 21, 2010, 20:28:34 pm »
capcom jest chciwy ;) moze nawet juz na ps3 i move? :)

Ursin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 02-01-2008
  • Wiadomości: 445
  • Reputacja: 0
  • ]:-> One Piece <-:[
Odp: Resident Evil 4
« Odpowiedź #552 dnia: Kwietnia 14, 2010, 22:10:30 pm »
Wiem wiem =- pała ze mnie, że dopiero po m-cą tu się wtrącam. Nie wiem jak z RE 5 bo tylko kilka przygód miałem. Mogę dodać tylko tyle, że macie chol#$ną rację co de RE 4 i że jeden z elementów piątki który mi przypadł do gust to Mercenaries na dwóch :D

Mantis

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-06-2006
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 3
Odp: Resident Evil 4
« Odpowiedź #553 dnia: Grudnia 18, 2010, 14:43:49 pm »
Kurde ale ta gra jest genialna. Mimo przepięknych gier w obecnej generacji konsol, ja nadal umiem bez większego rozczarowania wrócić do RE4 i zachwycać się wykonaniem tego tytułu. Jedna z najładniejszych gier po wsze czasy. Capcom dokonało cudu tworząc to arcydzieło. Mam nadzieje, że z PS3 też ktoś tyle wyciśnie, co Capcom z GC. Może Killzone 3, może Uncharted 3, kto wie. Gry te zapowiadają się na istne masakratory, ale nie dam sobie głowy uciąć, że są to gry tak wyciskające moc z ps3, jak RE4 z GC.

iko

  • Gość
Odp: Resident Evil 4
« Odpowiedź #554 dnia: Grudnia 18, 2010, 14:52:00 pm »
Kurde ale ta gra jest genialna. Mimo przepięknych gier w obecnej generacji konsol, ja nadal umiem bez większego rozczarowania wrócić do RE4 i zachwycać się wykonaniem tego tytułu. Jedna z najładniejszych gier po wsze czasy. Capcom dokonało cudu tworząc to arcydzieło. Mam nadzieje, że z PS3 też ktoś tyle wyciśnie, co Capcom z GC. Może Killzone 3, może Uncharted 3, kto wie. Gry te zapowiadają się na istne masakratory, ale nie dam sobie głowy uciąć, że są to gry tak wyciskające moc z ps3, jak RE4 z GC.
Ja wiem jedno, to będzie moja ostatnia gra którą odświeże na GaCku. :) Resident Evil 4 dosłownie miażdży klimatem, pamiętam jak co rusz otwierałem r^ja na oprawę graficzną, a walki z bossami, mogą się równać jedynie z serią MGS, a nawet nie wiem, czy one nie przebiją samego dzieła Kojimy. ps. Fabułe przemilczę. :P

Nie powiem to był szok jak na tamte czasy!

Mantis

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-06-2006
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 3
Odp: Resident Evil 4
« Odpowiedź #555 dnia: Grudnia 18, 2010, 15:49:58 pm »
W tamtych czasach graficznie musiała ustąpić każda gra. Szkoda, że RE4 nie zostało exem na Gacka. Coś czuję, że wtedy pokryta by ona była jeszcze większym kultem, a i należało się GameCube'owi taki szlagier. Chyba sześcian Nintendo będzie dla mnie najmilej wspominaną konsolę na zawsze. W tym systemie tkwi ogromna magia, którą trudno znaleźć gdzieś indziej.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Resident Evil 4
« Odpowiedź #556 dnia: Września 22, 2011, 23:19:10 pm »
Kto mi przypomni czy grając na new game plus (z zachowaniem przedmiotów, upgrade'ów, etc.) można zmienić poziom trudności?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Resident Evil 4
« Odpowiedź #557 dnia: Września 22, 2011, 23:27:20 pm »
Grałeś na Normal, po pierwszym przejściu udostępniony zostaje poziom Professional. Grając drugi raz na poziomie "Pro", zaczynasz jako golas i nie przeniesiesz ekwipunku. Możesz zmienić na niższy poziom przy ng+, z zachowaniem zawartości walizki.
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2011, 23:36:19 pm wysłana przez Kert »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Resident Evil 4
« Odpowiedź #558 dnia: Września 23, 2011, 00:45:08 am »
Czyli pierwszy raz przejść byle przejść i odblokować pro...

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Resident Evil 4
« Odpowiedź #559 dnia: Września 23, 2011, 08:07:30 am »
Nie no, przeszedłem sobie drugi raz na Normal, bo zabawa z Tommy Gunem jest przednia (chociaż na dłuższą metę zbyt łatwa i nużąca). Przez to potem na Pro miałem spore problemy :).