Autor Wątek: Boks  (Przeczytany 66834 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Odp: Boks
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 14, 2009, 11:52:34 am »
Ja tam się chłopakowi nie dziwię, że chce sobie uszczknąć troszkę więcej. Bardzo dobrze, że jest ambitny i chętnie zobaczę go w wadze ciężkiej, która - co by nie mówić - jest dużo bardziej prestiżowa.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Boks
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 28, 2009, 22:22:45 pm »
Dziesiątego października ma się odbyć w Polsce walka Tomasza Adamka z Andrzejem Gołotą., polska walka stulecia, Gołota mówi że go znokautuje, Adamek mówi że to świetne przetarcie przed jego startem w ciężkiej.Na kogo stawiacie? Moim zdaniem, Andrzej jeśli będzie dobrze przygotowany to z nim wygra, wiemy że Gołota ma ciężką łapę i duże doświadczenie  i jest jednym z najlepszych polskich bokserów ever. A Wasze typy?
NO BRAIN - NO GAIN


adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Boks
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 28, 2009, 22:57:27 pm »
Andrzej nie będzie dobrze przygotowany.
Andrzej przegra tę walkę...

Adamek ma technikę i szybkość - na Gołotę to aż za dużo!

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Boks
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 28, 2009, 22:58:20 pm »
Obstawiałbym Adamka. Sądzę, że sprawa by się rozstrzygnęła o szybkość. Jak dla mnie 'endru' jest trochę sztywny.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Boks
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 28, 2009, 23:02:17 pm »
Obstawiałbym Adamka. Sądzę, że sprawa by się rozstrzygnęła o szybkość. Jak dla mnie 'endru' jest trochę sztywny.

Gołota zawsze był sztywny, w pierwszych rundach był jak drzewo później się rozkręcał, poza tym Andrzej to jedyny polski mistrz olimpijski w wadze ciężkiej, do postawienia kropki na "i" zabrakło ma pasa mistrzowskiego, którego mu zresztą 2 razy "ukradziono".
NO BRAIN - NO GAIN


Tango

  • Gość
Odp: Boks
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 28, 2009, 23:07:06 pm »
Dziesiątego października ma się odbyć w Polsce walka Tomasza Adamka z Andrzejem Gołotą., polska walka stulecia, Gołota mówi że go znokautuje, Adamek mówi że to świetne przetarcie przed jego startem w ciężkiej.Na kogo stawiacie? Moim zdaniem, Andrzej jeśli będzie dobrze przygotowany to z nim wygra, wiemy że Gołota ma ciężką łapę i duże doświadczenie  i jest jednym z najlepszych polskich bokserów ever. A Wasze typy?

Jezeli Golota podejdzie powaznie do treningow i tej walki(narazie to wysmial Adamka) to bym stawial na Golote, mimo, ze stary to jego waga. Walczyl w niej cale zycie, na codzien ma podobna wage. Nie robil nic na sile. Do tego Andrzej ma 193cm a Adamek 187cm. Cios Andrzeja nadal bedzie wiecej wazyl. Za Adamkiem przemawaia wiek, szybkosc i technika, ale to bedzie jego pierwsza walka w ciezkiej. Musi duzo przytyc, a co za tym idzie moze stracic na szybkosci...
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 23:08:58 pm wysłana przez Tango »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Boks
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 28, 2009, 23:09:01 pm »
Obstawiałbym Adamka. Sądzę, że sprawa by się rozstrzygnęła o szybkość. Jak dla mnie 'endru' jest trochę sztywny.

Gołota zawsze był sztywny, w pierwszych rundach był jak drzewo później się rozkręcał, poza tym Andrzej to jedyny polski mistrz olimpijski w wadze ciężkiej, do postawienia kropki na "i" zabrakło ma pasa mistrzowskiego, którego mu zresztą 2 razy "ukradziono".
To będzie niezwykle trudna walka dla Gołoty. Musi się bardzo dobrze i dokładnie przygotować, ponieważ miał poważną kontuzję.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Boks
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 28, 2009, 23:11:13 pm »
Obstawiałbym Adamka. Sądzę, że sprawa by się rozstrzygnęła o szybkość. Jak dla mnie 'endru' jest trochę sztywny.

Gołota zawsze był sztywny, w pierwszych rundach był jak drzewo później się rozkręcał, poza tym Andrzej to jedyny polski mistrz olimpijski w wadze ciężkiej, do postawienia kropki na "i" zabrakło ma pasa mistrzowskiego, którego mu zresztą 2 razy "ukradziono".

Tyle, że w tej walce Andrzej nie będzie miał czasu się rozkręcić, bo:
a) nie wytrzyma psychicznie,
b) złapie kontuzję,
c) zostanie zasypany gradem ciosów.

Trzy scenariusze - wszystkie bardzo prawdopodobne.
Nie wiem tylko za bardzo, co zyska Adamek pokonując Gołotę...

Adam50000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-05-2007
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 0
Odp: Boks
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 28, 2009, 23:14:14 pm »
Zawsze strasznie lubiłem Andrzeja i mimo kilku dość dramatycznych porażek, dalej darze go wielkim szacunkiem i życzę jak najlepiej.
Obstawiam jego zwycięstwo, przez nokaut  :cool:
PSN ID: Ninja_Adam

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Boks
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 28, 2009, 23:14:16 pm »
Obstawiałbym Adamka. Sądzę, że sprawa by się rozstrzygnęła o szybkość. Jak dla mnie 'endru' jest trochę sztywny.

Gołota zawsze był sztywny, w pierwszych rundach był jak drzewo później się rozkręcał, poza tym Andrzej to jedyny polski mistrz olimpijski w wadze ciężkiej, do postawienia kropki na "i" zabrakło ma pasa mistrzowskiego, którego mu zresztą 2 razy "ukradziono".

Tyle, że w tej walce Andrzej nie będzie miał czasu się rozkręcić, bo:
a) nie wytrzyma psychicznie,
b) złapie kontuzję,
c) zostanie zasypany gradem ciosów.

Trzy scenariusze - wszystkie bardzo prawdopodobne.
Nie wiem tylko za bardzo, co zyska Adamek pokonując Gołotę...
Szansę walki z Michalczewskim albo Sosnowskim.
Ja obstawiam c) potem b) i standardowo wszystko będzie jasne po kilku minutach...

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Boks
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 28, 2009, 23:16:45 pm »
Musi duzo przytyc, a co za tym idzie moze stracic na szybkosci...

Why??
: Lipiec 28, 2009, 23:15:10 pm
Obstawiałbym Adamka. Sądzę, że sprawa by się rozstrzygnęła o szybkość. Jak dla mnie 'endru' jest trochę sztywny.

Gołota zawsze był sztywny, w pierwszych rundach był jak drzewo później się rozkręcał, poza tym Andrzej to jedyny polski mistrz olimpijski w wadze ciężkiej, do postawienia kropki na "i" zabrakło ma pasa mistrzowskiego, którego mu zresztą 2 razy "ukradziono".

Tyle, że w tej walce Andrzej nie będzie miał czasu się rozkręcić, bo:
a) nie wytrzyma psychicznie,
b) złapie kontuzję,
c) zostanie zasypany gradem ciosów.

Trzy scenariusze - wszystkie bardzo prawdopodobne.
Nie wiem tylko za bardzo, co zyska Adamek pokonując Gołotę...
Szansę walki z Michalczewskim albo Sosnowskim.
Ja obstawiam c) potem b) i standardowo wszystko będzie jasne po kilku minutach...

Adamek przeskakuje do HW, bo chce walczyć za dużą kasę ze znanymi bokserami. Znanymi w USA - walka z jakimkolwiek Polakiem mu tego nie da. Musi się zmierzyć z jakimś klasowym bokserem z HW, by z czasem dostać szansę walki o tytuł...

Tango

  • Gość
Odp: Boks
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 08, 2009, 20:42:39 pm »
Obstawiałbym Adamka. Sądzę, że sprawa by się rozstrzygnęła o szybkość. Jak dla mnie 'endru' jest trochę sztywny.

Gołota zawsze był sztywny, w pierwszych rundach był jak drzewo później się rozkręcał, poza tym Andrzej to jedyny polski mistrz olimpijski w wadze ciężkiej, do postawienia kropki na "i" zabrakło ma pasa mistrzowskiego, którego mu zresztą 2 razy "ukradziono".

Tyle, że w tej walce Andrzej nie będzie miał czasu się rozkręcić, bo:
a) nie wytrzyma psychicznie,
b) złapie kontuzję,
c) zostanie zasypany gradem ciosów.

Trzy scenariusze - wszystkie bardzo prawdopodobne.
Nie wiem tylko za bardzo, co zyska Adamek pokonując Gołotę...

Zyska to, ze bedzie bardziej slawny w USA (Andrzej jest znany w US). Do tego, bedzie to jego pierwsza walka w wadze ciezkiej, wiec emeryt mu odpowiada. Do tego Andrzej jest uznany za najlepszego zawodnika wagi ciezkiej, ktory urodzil sie w PL. Po takiej walce, Adamek wierzy, ze dostanie ciekawa oferte w HW.

Z kolei Andrzej, jak pokona Adamka jakby nie bylo mistrza swiata wagi junior ciezkiej IBF, to tez liczy na jakas oferte w wadze ciezkiej, bo jak wiemy Andrzej chce dalej boksowac.
: Lipiec 28, 2009, 23:19:40 pm
Musi duzo przytyc, a co za tym idzie moze stracic na szybkosci...

Why??
: Lipiec 28, 2009, 23:15:10 pm
Obstawiałbym Adamka. Sądzę, że sprawa by się rozstrzygnęła o szybkość. Jak dla mnie 'endru' jest trochę sztywny.

Gołota zawsze był sztywny, w pierwszych rundach był jak drzewo później się rozkręcał, poza tym Andrzej to jedyny polski mistrz olimpijski w wadze ciężkiej, do postawienia kropki na "i" zabrakło ma pasa mistrzowskiego, którego mu zresztą 2 razy "ukradziono".

Tyle, że w tej walce Andrzej nie będzie miał czasu się rozkręcić, bo:
a) nie wytrzyma psychicznie,
b) złapie kontuzję,
c) zostanie zasypany gradem ciosów.

Trzy scenariusze - wszystkie bardzo prawdopodobne.
Nie wiem tylko za bardzo, co zyska Adamek pokonując Gołotę...
Szansę walki z Michalczewskim albo Sosnowskim.
Ja obstawiam c) potem b) i standardowo wszystko będzie jasne po kilku minutach...

Adamek przeskakuje do HW, bo chce walczyć za dużą kasę ze znanymi bokserami. Znanymi w USA - walka z jakimkolwiek Polakiem mu tego nie da. Musi się zmierzyć z jakimś klasowym bokserem z HW, by z czasem dostać szansę walki o tytuł...


Why?

Dlatego, ze beda walczyc w wadze Goloty, czyli ciezkiej. Adamek to junior ciezka, kazdy kilogram dla niego to duzo, bo to nie jest jego naturalna waga. Sam Adamek powiedzial w wywiadzie, ze jedyne wyzwanie dla niego to przytyc i nie stracic na szybkosci.
: Lipiec 28, 2009, 23:23:46 pm
30 stycznia walka Adamka z Hopkinsem. :cool: Co o niej sadzicie?  :cool:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Boks
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 10, 2009, 15:44:12 pm »
30 stycznia walka Adamka z Hopkinsem. :cool: Co o niej sadzicie?  :cool:
Sądzę, że walka z Hopkinsem 3 miesiące po Gołocie to zły pomysł(ryzyko kontuzji).
Z drugiej jednak strony Adamek wreszcie będzie miał szansę się wykazać - czekam na tę walkę z niecierpliwością!

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: Boks
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 10, 2009, 19:28:11 pm »
Moim zdaniem za krótka przerwa po Gołocie i Tomek w piz** dostanie tym razem niestety.

Tango

  • Gość
Odp: Boks
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 10, 2009, 19:30:24 pm »
Adamek troszke na wariackich papierach wszystko robi.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Boks
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 11, 2009, 04:19:45 am »
Panowie, za jakis okres to Adamek bedzie najlepszym polskim bokserem HW, kwiestia czasu/paru walk 8)
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 719
  • Reputacja: 74
Odp: Boks
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 11, 2009, 08:30:48 am »
Cytuj
Moim zdaniem za krótka przerwa po Gołocie i Tomek w piz** dostanie tym razem niestety.

A na co ma czekać - jest w życiowej formie, która potrwa jeszcze 2-3 lata, lepiej nie będzie więc musi teraz starać się osiągnąć jak najwięcej

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Boks
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 11, 2009, 20:49:21 pm »
Panowie, za jakis okres to Adamek bedzie najlepszym polskim bokserem HW, kwiestia czasu/paru walk 8)

Dobra, tylko musi zdobyć co najmniej 1 ważniejszy pas, nie bić się z kelnerami jak Michalczewski, albo mistrzostwo olimpijskie( na to nie liczyć! :lol:)
NO BRAIN - NO GAIN


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Boks
« Odpowiedź #58 dnia: Października 23, 2009, 11:58:22 am »
ok to jutro ta super hiper walka Gołoty z Adamkiem
obstawiamy!
mi się jednak wydaje że wygra Gołota, to jest jego klasa wagowa, już sporo walk w niej miał więc i kondycyjnie jest do niej przyzwyczajony.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Boks
« Odpowiedź #59 dnia: Października 23, 2009, 12:07:31 pm »
jak będzie lał tylko prawą to może zapomnieć o wygranej. jeszcze jak mu adamek parę razy przyłoży w tą lewą to już w ogóle będzie pozamiatane.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Boks
« Odpowiedź #60 dnia: Października 23, 2009, 12:11:27 pm »
Obstawiam w tej walce Adamka.

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Boks
« Odpowiedź #61 dnia: Października 23, 2009, 12:26:01 pm »
Nawet jak Adamek wygra to Gołota będzie zawsze dla mnie najlepszym polskim pięściarzem.
Myślę, że wygra Adamek ale sercem jestem za Andrzejem.

Wiecie gdzie można oglądać ta walkę przez internet?

Dzieki Ryo
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2009, 12:37:01 pm wysłana przez D3LTA_TOM. »



Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Boks
« Odpowiedź #62 dnia: Października 23, 2009, 12:28:52 pm »
Wiecie gdzie można oglądać ta walkę przez internet?
Gołota - Adamek - za darmo w internecie
http://www.frazpc.pl/news/27556-Golota_Adamek_za_darmo_w_internecie

Cytuj
W najbliższą sobotę, 24 października br., będziemy świadkami walki stulecia ? Andrzej Gołota contra Tomasz Adamek oraz wielkiego internetowego show. Równolegle do transmisji telewizyjnych już od 18.00 będzie można w telewizji internetowej ipla (www.ipla.tv) oglądać sześciogodzinną relację na żywo bez przerw reklamowych z Polsat Boxing Night. Internauci będą mogli zobaczyć on-line walki, studio, wywiady, relacje zza kulis. Transmisja dostępna będzie także dla osób z zagranicy z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych. Na transmisję w internetowej telewizji ipla składać się będą materiały z Telewizji Polsat, Polsat Sport, studio sportowe, materiały i wywiady przygotowane przez dziennikarzy Polsatu i redakcję ipla. Przez sześć godzin bez przerw reklamowych nadawana będzie relacja z hali w Łodzi, gdzie zmierzą się giganci polskiej sceny boksu. Relacja dla internautów z Polski jest bezpłatna, osoby z zagranicy z wyłączeniem Stanów Zjednoczonych także mogą obejrzeć relację w wysokiej jakości po aktywowaniu konta VIP.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Boks
« Odpowiedź #63 dnia: Października 23, 2009, 16:47:23 pm »
Moim zdaniem faworytem jest Adamek, doskonałe przygotowanie kondycyjne i szybkość zapewnią mu wygraną.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Boks
« Odpowiedź #64 dnia: Października 23, 2009, 21:45:48 pm »
Adamek nie ma wyjścia, musi wygrać. Jeśli przegra z Gołotą to cóż, może sie żegnać z boksem.

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Boks
« Odpowiedź #65 dnia: Października 23, 2009, 22:26:51 pm »
Ja tylko chce żeby walka mimo wszystko była wyrównana i mam nadzieje ze a pokażą, co potrafią z jak najleszej strony.



Tango

  • Gość
Odp: Boks
« Odpowiedź #66 dnia: Października 24, 2009, 06:39:19 am »
Wiecie gdzie można oglądać ta walkę przez internet?
Gołota - Adamek - za darmo w internecie
http://www.frazpc.pl/news/27556-Golota_Adamek_za_darmo_w_internecie

Cytuj
W najbliższą sobotę, 24 października br., będziemy świadkami walki stulecia ? Andrzej Gołota contra Tomasz Adamek oraz wielkiego internetowego show. Równolegle do transmisji telewizyjnych już od 18.00 będzie można w telewizji internetowej ipla (www.ipla.tv) oglądać sześciogodzinną relację na żywo bez przerw reklamowych z Polsat Boxing Night. Internauci będą mogli zobaczyć on-line walki, studio, wywiady, relacje zza kulis. Transmisja dostępna będzie także dla osób z zagranicy z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych. Na transmisję w internetowej telewizji ipla składać się będą materiały z Telewizji Polsat, Polsat Sport, studio sportowe, materiały i wywiady przygotowane przez dziennikarzy Polsatu i redakcję ipla. Przez sześć godzin bez przerw reklamowych nadawana będzie relacja z hali w Łodzi, gdzie zmierzą się giganci polskiej sceny boksu. Relacja dla internautów z Polski jest bezpłatna, osoby z zagranicy z wyłączeniem Stanów Zjednoczonych także mogą obejrzeć relację w wysokiej jakości po aktywowaniu konta VIP.

A masz moze jakies info gdzie ja moge ogladnac ?  :grin: Bo USA odpada na ipla.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Boks
« Odpowiedź #67 dnia: Października 24, 2009, 07:04:33 am »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Boks
« Odpowiedź #68 dnia: Października 24, 2009, 11:45:24 am »
Wygra Adamek - liczę jednak chociaż na to, że będzie to ładna walka i Andrzej zakończy karierę w dobrym stylu.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Boks
« Odpowiedź #69 dnia: Października 24, 2009, 13:55:20 pm »
Ta walka kojarzy mi się z ostatnią częścią Rockiego  :cool:

mateo

  • Gość
Odp: Boks
« Odpowiedź #70 dnia: Października 24, 2009, 15:33:24 pm »
wygra Gołota.                                                 ..............................

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Boks
« Odpowiedź #71 dnia: Października 24, 2009, 18:12:27 pm »
Też sądzę, że Gołota wygra. Adamek nie walczył w tej wadze, a tu jeden perfekcyjnie zadany cios Andrzeja może go zamroczyć, albo nawet powalić

Ciapkas

  • Gość
Odp: Boks
« Odpowiedź #72 dnia: Października 24, 2009, 18:41:27 pm »
Pytanie tylko czy Endrju się nie posypie w trakcie walki. Gość miał przecież poważna kontuzję łokcia ręki, którą w swoim prime timie masakrował.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Boks
« Odpowiedź #73 dnia: Października 24, 2009, 19:06:04 pm »
Tango jak chcesz obejzec walke to wal tu...

http://www.ustream.tv/channel/tvpolska

Haslo: polska

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Boks
« Odpowiedź #74 dnia: Października 24, 2009, 19:41:34 pm »
Coś mi się pomimo wszystko zdaje, że walka jest ustawiona  :sad:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Boks
« Odpowiedź #75 dnia: Października 24, 2009, 20:14:59 pm »
Coś mi się pomimo wszystko zdaje, że walka jest ustawiona  :sad:
jak to w Polsche . Emocji bez piniedzy nie ma .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Boks
« Odpowiedź #76 dnia: Października 24, 2009, 20:49:03 pm »
Tango jakby ten wczesniejszy link nie dzialal lub bardzo sie wcinal to wal na ten link... w sumie to od razu wbijaj na ten bo chodzi zajebiscie i da sie na full screenie ogladac :)

http://www.justin.tv/qmaty_george
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2009, 21:07:06 pm wysłana przez _ReD_ »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Boks
« Odpowiedź #77 dnia: Października 24, 2009, 21:36:00 pm »
ale mnie wkur*iają te reklamy co rundę  :mad:
: Październik 24, 2009, 21:16:34 pm
Nie no wg Polshitu teraz każda osoba to specjalista od boksu...nawet Liroy....

mateo

  • Gość
Odp: Boks
« Odpowiedź #78 dnia: Października 24, 2009, 22:49:43 pm »
walka ustawiona, czy też nie, ale stawiam na Andrew Golote.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Boks
« Odpowiedź #79 dnia: Października 24, 2009, 23:31:51 pm »
No i po walce, miałem nadzieję że Andrzej się pokarze z dobrej strony....szkoda.
Brawo Adamek, zasłużone zwycięstwo!