Autor Wątek: Chronicles of Riddick  (Przeczytany 13557 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Chronicles of Riddick
« dnia: Sierpnia 11, 2004, 18:15:25 pm »
Wlasnie gram w Chronicles of Riddick i musze powiedziec ze gra jest niesamowita!! :shock: Klimat jest genialny, nie mowiac juz o grafice bo na xboxa lepszej nie znajdziecie. Jezeli Doom 3 bedzie mial taka grafe to ja juz wymiekam :D, wiec jezeli nie graliscie jeszcze w riddicka to radze wam zagrac chociazby dla grafiki...

wiola

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-07-2004
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 12, 2004, 13:31:39 pm »
...no grafa wymiata wszystko i wszystkich.gra naprwde jest wyborna choc nieco za krotka ale ogolem i tak zamiata kazdym FPP'kiem...
jRPG rula.....

Anonymous

  • Gość
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 12, 2004, 15:56:43 pm »
Riddick, jest ok, notabene moim zdaniem jedna z najlepszych gier na X'a (Ninja Gaiden, a fe!). Niebagatelna grafa i klimat. Grę jednak deklasuje Halo ze względu na możliwość rozgrywki wieloosobowej. A szkoda...

wiola

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-07-2004
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 14, 2004, 21:50:27 pm »
wow. serio? to jedna z najlepszych gier na X'a? jak to wyczailes? musimy o tym powaznie  porozmawiac...:)
jRPG rula.....

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 14, 2004, 22:16:01 pm »
Patrzyłem w necie, i to jest chyba film, a nie gra????????????????

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 14, 2004, 23:11:09 pm »
Film to Chronicles of Riddick: Dark Fury 8)
Gra to Chronicles of Riddick:Escape from Butcher's Bay:D
Nastepnym razem dokladnie szukaj na necie Ako :wink:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 15, 2004, 00:50:06 am »
Dla mnie Riddick jest fantastyczna szpila. Glownie dlatego, ze jako jedna z niewielu gier, nie pozwolil mi sie nudzic. Caly czas co innego- raz sie skradasz, raz plujesz olowiem, raz rozmawiasz sobie z wiezniami i wykonujesz 'wiezziene'zadania (skoluj dragi, sklep maske panu X...)... no i pozycja ta atakuje cudownym, genialnym i mega mocarnym klimatem, co ostatnio badrzo sobie cenie w grach. Po trzecie, zajebisty glowny bohater. Dawno nie dane mi bylo sie wcielic w takiego madafake. Super. Po czwarte, grafika. Absolutnie najpiekniejsza gra na Xa. Gra-ideal? No niezupelnie- na minus zaliczam krotki czas przejscia szpili (10 godzin to nieduzo, ale z drugiej strony, jak juz pisalem, caly czas cos nowego sie dzieje i te 10 godzin to naprawde nieustanna frajda) i brak multiplayera. Ale i tak jest miodzio, czekam na nastepne "Kroniki".

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 15, 2004, 13:53:31 pm »
powiem tyle panowie: dla takch gier warto życ...to jedna z najlepszych gier nie na Xbox'a ale wogole na konsole tej generacji....grafa deklasuje wszystko i wszystkich....miód wylewa sie z ekranu...dla mnie to moze byc czarny koń tego roku i kandydat na Game of The Year(chociaz trudno bedzie zagrozic Ninja Gaiden albo Fable)...dla mnie to system seller Xboxowy.....PIĘKNAA GRA...dzięki takim grom Xbox jest dla mnie nr. 1 wsród Nextów(nr.2=PS2 nr.3=GCN)

p.s wersja PAL wyszła 13 sierpnia, a nie jak przypuszczano 27 sierpnia  8)

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #8 dnia: Października 17, 2004, 10:36:14 am »
riddick, riddick - coś pięknego
dla tej gry warto kupić kloca, klimat niszczy i zabija. fabułka jesok, coś pięknego ...


aj low dys gejm

Cameron

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-02-2004
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #9 dnia: Października 17, 2004, 12:44:34 pm »
Który moment w grze najbardziej sie Wam podobal? Dla mnie niezapomniana jest  [s p o i l e r] koncówka, w kórej kolo zasiada za sterami olbrzymiego robota - chyba nigdy w zadnej grze nie czulem tak olbrzymiego powera co podczas tego momentu - to bylo po prostu piekne. Dla tej gry warto kupic Xboxa, po Ninja Gaiden to moj ulubiony tytul na klocka.
Zycie jest piekne, nie PCuj sobie nerwów ;)

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #10 dnia: Października 17, 2004, 12:58:13 pm »
Cytat: "Cameron"
Który moment w grze najbardziej sie Wam podobal? Dla mnie niezapomniana jest  [s p o i l e r] koncówka, w kórej kolo zasiada za sterami olbrzymiego robota - chyba nigdy w zadnej grze nie czulem tak olbrzymiego powera co podczas tego momentu - to bylo po prostu piekne..


dokładnie, ale mi jeszcze w pamięci wyryło się, jak z podziemia uciekły potwory i rozpanoszyły się po całym więzieniu... fajnie- idę sobie, patrze jak strażnicy są pożerani i jeszcze bezkarnie mogę do nich ładować z maszynówy, hehe :) Dobry też był początek, całe wprowadzenie do tego świata. Miodzio.

Cytuj
Dla tej gry warto kupic Xboxa, po Ninja Gaiden to moj ulubiony tytul na klocka


bardzo mądre rzeczy prawisz :)

ren

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2004
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 0
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #11 dnia: Października 17, 2004, 14:07:08 pm »
Cytat: "Cameron"
Dla tej gry warto kupic Xboxa, po Ninja Gaiden to moj ulubiony tytul na klocka.
W rzeczy samej - kiedys zapytalem Miazge, o pare rzeczy zwiazanych z X'em poniewaz mialem zamiar go kupic (a raczej opchnac PS2, i zainwestowac w Xboxa) po tym jak zobaczylem jak przedstawia sie DOAU na te konsole. I pamieam dokladnie jego slowa - "zakochaj sie w Ninja Gaiden i Riddicku" - po czym dal mi linka do recenzji tego drugiego na GO. Po jej przeczytaniu, postanowilem sciagnac sobie pare trailerow (+ gameplay z gametrailers.com) i jush nie mam watpliwosci, co do zmiany konsoli. Owszem gralem na PS2 w mase wspanialych gier i nie moge powiedziec ze zaluje jej kupna, ale mysle ze przy X'ie i takich grach, bym sie o wiele lepiej bawil (nie wspominajac, ze kiedy kupowalem PS2, na rynek wchodzil wtedy Xbox, i stanalem jush raz przed tym dylematem. Ale wybralem PS2).
[size=9]Waitin' for:[/size]

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #12 dnia: Października 17, 2004, 14:56:19 pm »
--------------------------------------------------------------------------------
Ukończyłem własnie Riddicka i co moge powiedziec...
W sumie niewiele bo brak mi poprostu słów...Gra jest przewspaniałaaaaaaaaa, piękna, cudowna i wogóle istne mistrzostwo świata..a koncówka dopełnia orgazm, ktory towarzyszy nam podczas gry...tu już nawet nie chodzi o grafike, ktora odstawia konkurencje o kilka długości...(niech ktos mi powie ze Doom'a 3 nie da sie zrobić w pięknej grafie na Xie to go poprostu wyśmieje....) ale o konkretną fabułe, mistrzowskie połączenie gatunków i wspaniały cyberpunkowy klimat...
aha pisałem, że grafika w tej grze to ósmy cud świata? hehe pewnie tak...aaaa Metroid Ekejos, MGS3, RE4 czy inne Gran Turismo 9 może sie schowac..tak wiem moze to brzmi fanbojowsko ale Riddick poprostu zamknie usta wszystkim tym ktorzy gadają, ze grafa na Xie nie rozni sie wiele od konkurencji...LOL Riddick tą konkurnecje poprostu miesza z błotem...IMO CHoR:EfB to wizytówka Xbox'a..gra w ktorą powinien zagrac kazdy posiadacz pudła Billa...
Dla mnie to najlepsza gra w jaką miałem okazje zagrac od czasow DC-kowego Shenmue 2(a bylo to kilka ladnych lat temu) a co za tym idzie na chwile obecną jest to moj kandydat nr. 1 do Game of The Year 2k4...
Nie wiem czemu az tak sie podniecilem Riddickiem - ale poprostu gra wstrzeliła sie w moj gust jak żadna inna...
Ze co? Ze niby za krótka? Gowno prawda - jest wlasnie w sam raz..zreszta jak ktos narzeka na długośc gry to polecam pograc na hardzie - napewno czas potrzebny do jej ukonczenia wzrosnie dwukrotnie hehe...
Gra dla ktorej warto kupic Xboxa...
hehe po napisach koncowych widac ze Vid Diesel nie był tylko maskotką do podkladnia glosu i sesji motion capture, ale koles mial naprawde spory wklad w tworzenie tego tytułu...
ocena 9.9

p.s zebrał ktos wszystkie paczki fajek? co za to dostajemy?

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 10, 2004, 18:13:37 pm »
Minigun- MASAKRA  :!:  :!:  :!:  Te rykoszety  :shock:  :shock:  :shock: .


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

TheNaturat

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-11-2004
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 11, 2004, 21:49:26 pm »
Cytat: "Ryo-San"

p.s zebrał ktos wszystkie paczki fajek? co za to dostajemy?

nie wiem, czy o to Ci chodzi, ale za każda z paczek, w menu, dostepne jest jakis bonusik - prototypy broni, szkice plansz, etc.

btw: sam tytuł jest no... arcywspaniały. nie bede oryginalny, mowiac, ze to najladniejszy dotychczas fpp na x'a (a tym samym na wszystkie konsole) - wspaniala animacja, to uczucie ruchu i gibkie cialo riddicka :D - sam miod! ten tytul naprawde zasluguje na te wszystkie pozytywne opinie jakimi sie go opisuje. no, ale grafika to nie wszystko - ten tytul to takze swietna i wciagajaca fabula i stojacacy na napeawde wysokim poziomie gameplay! kto ma x'a i nie ma ridicka nie wie co traci! polecam!
Pamiętaj! - www.google.pl Twoim przyjacielem...

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 08, 2005, 16:20:37 pm »
Chyba niedługo znowu zacznę grać w tę grę. Grałem w paxdzierniku i chciałbym znowu usłyszeć głos Vin Diesela, napawać się tą grafą i cieszyć się  niesamowitością tej gry. Wie ktoś, czy D3 będzie miał lepszą grafę?

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 08, 2005, 17:35:23 pm »
Niedawno ukończyłem tę wspaniałą grę i muszę przyznać, że dla takich tytułów warto być graczem. Ostatnio czułem się wypalony jako gracz a najnowsze hity z PS2 w ogóle mnie nie kręciły (vide Onimusha 3 czy Burnout 3). Odkąd kupiłem Xboxa, moje kłopoty się skończyły i znowu z trudnością myślę o innych niż granie czynnościach. Xellos - wg. serwisu Gamespy, Doom III na X-a nie ustępuje pod względem graficznym wersji pecetowej a to oznacza, że pod tym względem może być lepiej niż w Riddicku.
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

Clannfear

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 24-12-2004
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 08, 2005, 22:55:42 pm »
I wlasnie dla tego sie ciesze, bo u mnie na kompie to ciezko sie ruszal, mimo dobrego sprzetu, a tak, wystarczy odpalic X'a i jedyna rzecz jaka zostaje to uzbroic sie w zarcie i picie obok pada, no i tabletki na uspokojenie, tak by nie dostac zawalu :D
"Uu, Czarnuchu, może zagramy w Snookera?"
:D

Rutran

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-01-2005
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 10, 2005, 19:34:15 pm »
Najbardziej w tej grze przypadł mi do gustu klimat gry i grafa ala DOOM3.
Czasami włączam grę i bawie się tym robotem po prostu totalna rozwałka i to mi najbardziej się podoba.
Xbox

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 08, 2005, 20:25:30 pm »
Wypas giera grafa to MASA :shock: klimat tez  :twisted: ale bloknołem się w grze w momencie gdzie Riddick jest w jamiś białym pomieszczeniu w kombinezonie ala astronauta z sufitu wystaje jakieś mechaniczne ramie i nie wiem co mam począć :cry: help me :roll:

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
Chronicles of Riddick
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 09, 2005, 05:53:39 am »
Po kilku dniach Riddick sam podpowie co masz robić: Wejdź do komory hibernacyjnej współwięźnia zanim stracisz przytomność.
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"