Autor Wątek: Mój status na GO  (Przeczytany 14160 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Mój status na GO
« dnia: Lutego 12, 2009, 21:13:32 pm »
Czołem,

Ponieważ wielu liczy, że zajmę w końcu jakieś stanowisko i określę mój status na GO czynię to niniejszym postem. Dałem sobie miesiąc, żeby sprawdzić czy dalej będę mógł się aktywnie udzielać na GO i wyszło mi, że nie ma to sensu bo bardziej bym takim działaniem zaszkodził niż pomógł. Inną sprawą jest, że nie mam już motywacji, kiedy kilkanaście pomysłów zostało zbombardowanych bo nie miał ich kto technicznie wdrożyć, kiedy redaktorów, których często sam uczyłem podstaw pisania, podkupowała nam konkurencja. Mi się już nie chce i jestem zwyczajnie zmęczony taką partyzantką. Nie widzę w tym przyszłości. Poza tym moją pasją jest pisanie o grach, a na GO ostatnio zajmowałem się głównie tym co piszą inni, żeby miało to ręce i nogi.

Dlatego właśnie poszedłem do Polygami i póki co decyzję tę sobie chwalę i mam nadzieję, że tak już zostanie. W związku z nowym miejscem pracy nie mam już czasu by robić na GO tyle co przez ostatnie kilka lat. Dlatego też serwis powierzam FAXowi i mam nadzieję, że będzie w stanie wydobyć go z dołka, w którym się obecnie znalazł. Sam od czasu do czasu mam nadzieję podrzucić jakiś tekst, pomóc jeśli będę miał na to czas i energię, a muszę zaznaczyć, że są to rzeczy deficytowe.

Pozdrawiam i dziękuje za te wszystkie lata, które spędziliśmy razem,
Marcin Lewandowski

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 12, 2009, 21:20:41 pm »
Z jednej strony to dobrze, że mamy jasność sytuacji, z drugiej to jest zwyczajnie smutne.

Bywaj.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 12, 2009, 21:25:31 pm »
Ku*wa mać co to się dzieje!!
Najpierw Palli, potem Lewik... :sad: :sad:
Jak tak dalej pójdzie to po naszym kochanym forum zostanie tylko wspomnienie :(
Obyś wpadał często Lewik, bo pomimo tego iż nie udzielałeś się na forum za często (a przynajmniej nie widziałem...) to jednak trzymałeś go w kupie.
Coś czuję że to będzie ciężki rok dla (Neo)GO.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 12, 2009, 21:26:34 pm »
Szacunek za trzymanie tego interesu w ryzach tyle czasu. Powodzenia!

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 12, 2009, 21:37:23 pm »
a jak Fax wyciagnie z dolka, to bedzie powrot syna marnotrawnego  :eek:
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 12, 2009, 21:40:47 pm »
Kryzys dopadł i GO :-o
PSN ID: WojtqGO

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 12, 2009, 21:58:53 pm »
Nie jest dobrze  :sad:

lupinator

  • Gość
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 12, 2009, 22:11:38 pm »
Lepiej tak niż śladami Conkera w ogóle nie być oficjalnie tego nie ogłaszając.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 12, 2009, 22:20:55 pm »
Kuriozalna sytuacja, zaiste.

Good luck, Lewy.

Cwikus

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
  • Ojciec serwisu GameOnly.pl :-)
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 13, 2009, 14:35:58 pm »
Lepiej tak niż śladami Conkera w ogóle nie być oficjalnie tego nie ogłaszając.

Wrong, Conker poszedł moimi śladami :D
Pozdrawiam.
Rafal "Cwikus" Cwik

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 829
  • Reputacja: 111
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 13, 2009, 14:41:05 pm »

Pozostało tylko dwóch.

svonston

  • Gość
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 13, 2009, 14:41:57 pm »
A kto jest kim? :lol:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 13, 2009, 15:06:17 pm »
Ja tylko Faxa rozpoznaję.

lupinator

  • Gość
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 13, 2009, 15:20:17 pm »
Ja tylko Faxa rozpoznaję.
Ciapkas, no nie rób se jaj.  :-o

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 13, 2009, 16:29:50 pm »
I kolejna ikona - fundament serwisu się wykruszyła... Doskonale Cię rozumiem Lewik. Szacunek za całokształt Twojej działalności i powodzenia na Poly.
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 13, 2009, 16:40:58 pm »
I kolejna ikona - fundament serwisu się wykruszyła... Doskonale Cię rozumiem Lewik. Szacunek za całokształt Twojej działalności i powodzenia na Poly.

Ja Cię naprawdę proszę... Rozumiem, co Ci w serduchu siedzi, znam i rozumiem sytuację, ale daruj sobie, ok?

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 13, 2009, 16:51:11 pm »
Wybacz FAX, ale kiedy z serwisu który szanowałem i z którego sam sie wywodzę odchodzą ludzie za niego odpowiedzialni przez wiele, wiele lat, ja mam siedzieć cicho? Bo co? Bo lepiej przemilczeć sytuację? Znam chłopaków nie od dzisiaj, ogromnie ich szanuję i choćbyś nie wiem jak się starał ich zasług nie przekreślisz. Tak, siedzi mi coś w serduchu, ŻAL mi siedzi, że to wszystko się potoczyło, jak się potoczyło.
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

Ciapkas

  • Gość
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 13, 2009, 16:53:25 pm »
Cytuj
choćbyś nie wiem jak się starał ich zasług nie przekreślisz

Czyżbyś widział wypowiedzi Faxa, których ja nie widzę? oO

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 13, 2009, 16:54:20 pm »
Bo ty to w ogóle ślepy jesteś  :sad:

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 13, 2009, 23:36:52 pm »
Wybacz FAX, ale kiedy z serwisu który szanowałem i z którego sam sie wywodzę odchodzą ludzie za niego odpowiedzialni przez wiele, wiele lat, ja mam siedzieć cicho? Bo co? Bo lepiej przemilczeć sytuację? Znam chłopaków nie od dzisiaj, ogromnie ich szanuję i choćbyś nie wiem jak się starał ich zasług nie przekreślisz. Tak, siedzi mi coś w serduchu, ŻAL mi siedzi, że to wszystko się potoczyło, jak się potoczyło.

Nie ściemniaj, bo doskonale wiadomo o co chodzi, wykorzystujesz każdą okazję, żeby nam dopieprzyć, więc siedź na swoim podwórku.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 13, 2009, 23:40:34 pm »
Wybacz FAX, ale kiedy z serwisu który szanowałem i z którego sam sie wywodzę odchodzą ludzie za niego odpowiedzialni przez wiele, wiele lat, ja mam siedzieć cicho? Bo co? Bo lepiej przemilczeć sytuację? Znam chłopaków nie od dzisiaj, ogromnie ich szanuję i choćbyś nie wiem jak się starał ich zasług nie przekreślisz. Tak, siedzi mi coś w serduchu, ŻAL mi siedzi, że to wszystko się potoczyło, jak się potoczyło.



Nie ściemniaj, bo doskonale wiadomo o co chodzi, wykorzystujesz każdą okazję, żeby nam dopieprzyć, więc siedź na swoim podwórku.

Men, myślę że przesadzasz. No ale mniejsza.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 13, 2009, 23:48:31 pm »
W sumie to niedługo tu sie udzielam, ale zdążyło mi sie spodobać. I szkoda by było żeby moja przygoda z GO sie tak szybko skńczyła. :???:

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 13, 2009, 23:57:59 pm »
A może ktoś by po prostu pomógł, zamiast narzekać i jechać po Faxie, który zasadniczo sam z tym wszystkim został?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 14, 2009, 00:06:30 am »
Z chęcią bym pomógł ale po pierwsze matura, a po drugie moje zdolności dziennikarsko/lingwistyczno/internetowe są bardzo mierne.

Tarniak

  • Gość
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 14, 2009, 00:11:11 am »
A może ktoś by po prostu pomógł, zamiast narzekać i jechać po Faxie, który zasadniczo sam z tym wszystkim został?
E, ten, a to nie było tam wyżej tak, że FAX pojechał po TomisHu?

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 14, 2009, 00:14:53 am »
Pojechał, pojechał. Czy ktoś od nas mu wchodzi z butami na jego podwórko?

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 14, 2009, 00:35:04 am »
Faksiu, takiego Ciebie jeszcze nie widziałem... Strange...

North - a w czym za przeproszeniem czytelnik ma pomóc serwisowi? Zacząć podsyłać swoje na kolanie pisane recki, zacząć klepać newsy, moderować serwis? Stopka redakcyjna jakoś nie świeci pustkami, gdzie zatem burza newsów, recenzji, zapowiedzi, felietonów (nie tylko stricte growych)?

Ps. Heh i dlaczego w dziale zasłużeni widnieją tylko dwie ksywki?? ;)

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 14, 2009, 02:03:44 am »
I co najdziwniejsze mojej tam nie ma  :-?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 14, 2009, 16:45:42 pm »
Ja tam mogę coś w przyszłości pomóc, bo będę miał jakieś bazy danych, sql i inne trudne wyrazy, więc jak rok, półtora serwis przetrwa jeszcze to go zasilę i pomocą techniczną.

mateo

  • Gość
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 14, 2009, 16:51:30 pm »
a czemu niby miałby nie przetrwać powiedz mi? :]

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 14, 2009, 17:22:05 pm »
Odejście - praktycznie w tym samym czasie - Palliego i Lewika ostro skopało nam dupy, ale to nie jest tak, że weszliśmy na stronę i forum i zobaczyliśmy, że chłopaki zrezygnowali. N+ nas wspiera, nawet jeśli tego nie widać codziennie na stronie i nie ma w tym momencie żadnego dramatu dla serwisu i forum. Osobiście bardzo mi żal, że odeszli, ale nadal działamy i działać będziemy. Zawsze istnieliśmy jako serwis, do którego najłatwiej dołączyć i podziałać w sieci, nadal ludzie się do nas zgłaszają, a forum w Waszych rękach naprawdę daje radę  :-P

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 14, 2009, 21:22:00 pm »
Odejście - praktycznie w tym samym czasie - Palliego i Lewika ostro skopało nam dupy, ale to nie jest tak, że weszliśmy na stronę i forum i zobaczyliśmy, że chłopaki zrezygnowali. N+ nas wspiera, nawet jeśli tego nie widać codziennie na stronie i nie ma w tym momencie żadnego dramatu dla serwisu i forum. Osobiście bardzo mi żal, że odeszli, ale nadal działamy i działać będziemy. Zawsze istnieliśmy jako serwis, do którego najłatwiej dołączyć i podziałać w sieci, nadal ludzie się do nas zgłaszają, a forum w Waszych rękach naprawdę daje radę
Mi to nic do tego, bo i tak na stronę główną nie zaglądam (chyba wszystkie strony jakie znam wyprzedziły was w dziedzinie newsów i ogólno pojętej treści, z Polygamią na czele), a forum jakie jest takie jest i nie zamierzam się z niego ruszać, ale ten post zmusił mnie do komentarzu.

Odejście dwóch osób stojących od niepamiętnych czasów za starym dobrym GO, wkroczenie w fuzję z Neo (co wielu użytkowników odebrało różnie), a ty mówisz że nic się nie stało? Powtarzasz jak mantrę że macie dużo praktykantów, ale to stali redaktorzy tworzą serwis. Co do serwisu do którego najłatwiej dołączyć, nie wiem czy w dobie domorosłych, internetowych "recenzentów", te słowa mają pozytywny wydźwięk. Neo wam pomoże? Czyli w najbliższym czasie mam oczekiwać na stronie tekstów Qsha, recenzji Miela i felietonów Dr Maxa? A gdzie niezależność, tak podkreślane słowo w tej całej fuzji?

Forum to osobny temat, ale choć społeczność jest całkiem spójna (zasługa stałych użytkowników z dużym stażem; po nickach nie będę wymieniał), to osoby pokroju xxx psują ten wizerunek, a wy zamiast zrobić z nimi porządek, banujecie tak charyzmatyczne postacie jak xxx. Należało im się? Hmm.

Komentarze na głównej przemilczę.

Nie traktuj(cie?) tego posta jako pojazd, bo ja wyraziłem tylko swoją subiektywną opinię. Niektórzy mogą uważać, że wszystko jest w najlepszym porządku i okej, szanuje ich zdanie. Dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2009, 18:13:25 pm wysłana przez Bobi »

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 15, 2009, 10:04:45 am »
Faksiu, takiego Ciebie jeszcze nie widziałem... Strange...

North - a w czym za przeproszeniem czytelnik ma pomóc serwisowi? Zacząć podsyłać swoje na kolanie pisane recki, zacząć klepać newsy, moderować serwis? Stopka redakcyjna jakoś nie świeci pustkami, gdzie zatem burza newsów, recenzji, zapowiedzi, felietonów (nie tylko stricte growych)?

Ps. Heh i dlaczego w dziale zasłużeni widnieją tylko dwie ksywki?? ;)

Drogi Kunie.Form pomocy jest wiele. Od skryptów html przez ikonki, panele na stronę, gościnne felietowy, promocję, etc. Czasami chodzi też tylko o chęć i inicjatywę.

A może napiszcie czego byście oczekiwali po serwisie, w jakiej formie, a my spróbujemy wcielić to w życie. Co Wy na to?

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 15, 2009, 12:09:07 pm »
Wierz mi cny northrendzie, że zarówno ja jak i GO daaaaaaaawno temu przechodziliśmy przez takie zrywy "twórczości". Nic z tego zazwyczaj nie wychodziło. Też miałem milion pomysłow na lepsze GO (i jeden nawet działa do dziś! :) ), ale gdy dochodziło do czegoś więcej...tłum rozchodził sie po domach. Siądźcie Wy lepiej przy redakcyjnym stole i sami zastanówcie się co dalej, tego wyczekują czytelnicy.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 15, 2009, 18:28:07 pm »
Ten temat miał wyjaśnić sprawę Lewika, a tymczasem reszta trochę zeszła z tematu. Jeśli macie jakieś uwagi lub propozycje to zaglądajcie do innych topiców.

Lewik wiem, że nie miałeś ze mną lekko, ale dzięki za wszystko. Wiele się nauczyłem od Ciebie przez te dwa i pół roku. Mam nadzieję, że będziesz tu zaglądał i jeszcze nie raz Twoje teksty znajdą się na stronie. Powodzenia :].

Jedah

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-08-2008
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 0
  • Reinkarnacja Master Chiefa
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 16, 2009, 10:12:32 am »
Ja też podziękuje, że zrobiłeś z mojego życia piekło  :grin: ale dzięki temu nauczyłem się wiele. Lewik to pogromca praktykantów. Ten człowiek znalazł każdego byka każde potknięcie nawet w Fife mnie pojechał  :-x do momentu jak zobaczyłem go "na żywo" w Poznaniu myślałem, że jest programem komputerowym. Wiele razy przez niego płakałem w poduszkę i moczyłem łóżko  :-D Niech ci się wiedzie brachu!!!

Hoobertoo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-02-2009
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 16, 2009, 10:59:30 am »
Lewiku, wszystkiego naj naj na nowej drodze zycia.

Wielki szacunek dla Ciebie i innych chlopakow zapieprzajacych w zamian za komentarze Czytenikow i te pare darmowych gierek do pogrania w roku. Nie zrobilem tego w momencie przejscia na Ciemna Strone Mocy (czyt. wspieranie pod wzgledem PR Xbox 360), ale mam nadzieje, ze po prawie 3 latach nie bedzie za pozno :): chcialbym podziekowac calej paczce ludzi z ktorymi razem pisalismy na GO (kolejnosc przypadkowa):
Tobie Lewiku, Palliemu, Conkerowi, Faksowi, Tarniakowi, Miazdze, Casprowi, Von Zayowi, i innym, ktorych teraz nie pamietam.

Pozdrawiam:
Don

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 17, 2009, 10:55:52 am »
chcialbym podziekowac calej paczce ludzi z ktorymi razem pisalismy na GO (kolejnosc przypadkowa):
Tobie Lewiku, Palliemu, Conkerowi, Faksowi, Tarniakowi, Miazdze, Casprowi, Von Zayowi, i innym, ktorych teraz nie pamietam.
Zapomniałeś tylko o McJohnie  :lol:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 17, 2009, 10:58:12 am »
Don o wielu rzeczach zapomina 8).
Yeahh, me and hate that's an odd couple

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Mój status na GO
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 17, 2009, 12:49:39 pm »
chcialbym podziekowac calej paczce ludzi z ktorymi razem pisalismy na GO (kolejnosc przypadkowa):
Tobie Lewiku, Palliemu, Conkerowi, Faksowi, Tarniakowi, Miazdze, Casprowi, Von Zayowi, i innym, ktorych teraz nie pamietam.
Zapomniałeś tylko o McJohnie  :lol:

Ujjjjjjj więcej nas było, więcej...