Autor Wątek: Xbox=not for all  (Przeczytany 14486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« dnia: Listopada 12, 2003, 19:05:42 pm »
Jak myślicie, czy Xbox jest tak jak GC konsolą dla wybrańców?
Ja tam xkloca nie mam...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Xbox=not for all
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 12, 2003, 19:37:22 pm »
E tam dla wybrańców...
Wystarczy mieć tysiaka wolnego
i tyle... dla wybranych to raczej
Gacek.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Tyż
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 12, 2003, 19:43:47 pm »
Jak każda konsola jest Cyklop jest skierowany do jakiejś grupy odbiorców. To chyba nie jest nic dziwnego ani specjalnie inteligentnego co piszę :D

Anonymous

  • Gość
Xbox=not for all
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 16, 2003, 15:50:15 pm »
Z tymi wybranymi to troszkę przesada... Z tego co wiem X-BOX uderza w bardzo podobną grupę ludności co PS2 czyli ogólną. Za to według mnie GC jest specyficzne w swoim klimacie (nie mówię, że gorszym absolutnie :D) i targetuje zdecydowanie w fanów poprzednich maszyn. Zresztą ja i tak chciałbym mieć je wszystkie. Gotta' chatch them all ... next-genon   :wink:

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Net
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 27, 2003, 23:36:16 pm »
Jedno jest pewne. W sieci rządzi Xbox i jak wejdą konsolki nowej generacji to konsola Billa będzie miała najlepsze zaplecze jak Sony się nie poprawi. No, a Ninny to chyba inna bajka, bo coś mi się wydaje, że fani tej firmy nie chcą neta, bo to nie pasuje do klimatu firmy. W każdym razie sieć jest Cyklopa.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Xbox=not for all
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 28, 2003, 23:37:00 pm »
Niestety do X'owej sieci, nam polaczkom - wstęp jest forbidden...

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Xbox=not for all
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 12, 2003, 12:51:04 pm »
Cytat: "kun"
Niestety do X'owej sieci, nam polaczkom - wstęp jest forbidden...

Wystarczy troche pokombinować i nie ma problemu :twisted:

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 13, 2003, 22:13:07 pm »
Xbox konsolą dla wybranych? No nie wiem. Ale przyszła mi do głowy taka dygresja.

NGC - konsolka w sumie dotąd porządnie 'nie spiracona', firma - legenda. Gry świetne, acz w większości infantylne [RE i ED nie liczę...] Konsola pełną gębą - żadnych tam DVD, mp3 itp. Tylko gry.

Xbox - 'underground' rozwija się i pręży,  obejrzymy DVD, DivXy [i co tam jeszcze chcemy], posłuchamy mp3, zagramy pod emulatorami. W sumie to zastępuje kompa w dziedzinie multimediów. Plus gry.

O co mi chodzi? Jak myślicie co wybierze z tych dwóch Polak? Xboxa. A dlaczego? Bo to 'coś więcej' niż konsola. Tylko czy tak powinno być? :?

Jesteśmy praktyczni, ot co... Nie kupimy sobie [w większości przypadków] NGC - 'zabawki do grania'...
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 14, 2003, 11:19:16 am »
Niewąpliwie takie było założenie Nintendo. Aby stworzyć konsolę tylko do grania a nie do innych "pierdół". Już sama cena Gacka jest na tyle niska, że nie powinno się od niego za wiele wymagać. Osobiście uważam, że niemal każdy ma już coś takiego jak komputer gdzie może sobie obejrzeć film czy posłuchać eMpe trójek. A konsola to urządzenia z zasady służące do grania! A polak wybiera iksa czy PS2 z prostej przyczyny której nie lubię. Każdy wie o co chodzi - piractwo, które jest w naszym kraju motorem napedowym sprzedaży wyżej wymienionych konsol. Niestety.
Life's a game
Gaming 24:7

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Xbox=not for all
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 14, 2003, 14:22:23 pm »
wiesz damian, nie kazdy wybieraz ps2 czy x'a przez piractwo. Ja jestem zagorzalym przeciwnikiem piractwa, posiadam wszystkie 3 next-geny i kazda sprawia mi mase przyjemnosci z grania, chociaz ostatnio musze przyznac zacząlem doceniac X'box'a bo tak konsola naprawde na to zasluguje. Powet który w niej tkwi jest olbrzymi :twisted:

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 14, 2003, 15:15:36 pm »
Coś w tym jest damian - gdyby trafiła do nas 'Pioneerowska' NGC odtwarzająca normalne DVD sprawa wyglądałaby inaczej, nieprawdaż?  :?

[EDIT] - Panasonic czy Pioneer?  :(
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 14, 2003, 16:50:12 pm »
Zgadzam się - owszem są ludzie kupujący różne konsole nie ze względu na piractwo - rozumiem. Chociaż nie ukrywam, że chętnie kupiłbym wynalazek Panasonica - połączenie Gacka z pełnoprawnym playerkiem DVD. Widzieliście specyfikację tego oddtwarzacza .... w porównaniu do tych w PS2 i X-boksie jes o wiele lepszy - moim zdaniem. Ale cóż - cieszą się tylko Japończycy - niestety ;(
Life's a game
Gaming 24:7

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Xbox=not for all
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 14, 2003, 17:08:56 pm »
jest to Gamecube Panasonica.
Panasonic GCN oczywiscie rózni sie wyglądem oraz jest ponad 2 razy większy od zwykłego Cuba. Panasonic Q owszem posiada czytnik DVD i nie ma w nim blokady regionalnej czyli obejetnie gdzie kupimy film na świecie oraz nie ważne czy jest w systemie PAL czy NTSC konsolka odpali film bez żadnych problemów.
-Podobnie konsola posiada tylko częściową blokade regionalną na gry,tzn.nie ma róznicy czy gra jest w systemie NTSC/US czy NTSC/J,konsola odpali gre bez problemu,natomiast jeżeli chcemy odpalic gre w stystemie PAL to wystarczy dolutować dosłownie jeden kabelek(starsze modele),albo przełączyć pstryczek(nowsze modele).
-Konsola odczytaju następujące rodzaje płyt:
DVD
CD-R
CD-RW
CD
PŁYTY Z MP3
VIDEO CD
Konsola Panasonica posiada także:
-Specjalny odseparowany niskotonowy BASS PLUS JACK DLA
SUBWOOFER'A.
-wyjście optyczne
-dekoduje takze dźwięk w systemie DTS oraz Dolby Digital(nie ma wbudowanego dekodera,ale potrafi taki dźwięk zdekodować)
-jak ją włączymy to bardzo ładnie świeci:)
Konsolka azy jakies 6kg:). Patrzac na jej specyfikacje to to samo daje przerobiony Xbox.
Sprowadzałem tego Cuba kiedy na sprzedaż, na ebayu dalem za niego 340 dolców :twisted:

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 14, 2003, 17:29:04 pm »
woooooooooooooooooooow - super cacuszko. Wielka szkoda, ze ów sprzęt nie jest dostępny w Europie ;(
Life's a game
Gaming 24:7

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 17, 2003, 21:21:07 pm »
Na forum GO xbox jest bardzo mało popularny. Nie potrafię tego zrozumieć! Nie mam x'a, ale ta konsola ma TAKIE moźliwości graficzne... Chętnie pograłbym w HALO... CONKERa- który nadejdzie, PANZER DRAGON ORTA... Wytłumaczcie mi poza tym dlaczego x nie ma dystrybutora in Poland??

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Xbox=not for all
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 17, 2003, 22:44:58 pm »
Cytat: "mrpiki"
Na forum GO xbox jest bardzo mało popularny. Nie potrafię tego zrozumieć! Nie mam x'a, ale ta konsola ma TAKIE moźliwości graficzne... Chętnie pograłbym w HALO... CONKERa- który nadejdzie, PANZER DRAGON ORTA... Wytłumaczcie mi poza tym dlaczego x nie ma dystrybutora in Poland??
Wiec tak, to ze na GO Xbox nie jest popularny, to już wkrótce się zmieni :twisted: Niech oto Cie glowa nie boli, juz ja sie tym zajme :twisted: a co do oficjalnej dystrybucji Xa w Polsce to naprawde nie ma takiej potrzeby. Zastanów sie po co wprowadzac konsole do tak spiraconego i biednego kraju, bawić się w reklame i gwarancje, to naprawde mija sie z celem. Może za 10 lat :twisted: Nic tylko podziękować piratom :twisted: Już wole brak dystrybucji niż taką dystrybucje jaką robi Sony( KPINA)

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 18, 2003, 14:38:44 pm »
Cytat: "Ryo-San"
Cytat: "mrpiki"
Na forum GO xbox jest bardzo mało popularny. Nie potrafię tego zrozumieć! Nie mam x'a, ale ta konsola ma TAKIE moźliwości graficzne... Chętnie pograłbym w HALO... CONKERa- który nadejdzie, PANZER DRAGON ORTA... Wytłumaczcie mi poza tym dlaczego x nie ma dystrybutora in Poland??
Wiec tak, to ze na GO Xbox nie jest popularny, to już wkrótce się zmieni :twisted: Niech oto Cie glowa nie boli, juz ja sie tym zajme :twisted: a co do oficjalnej dystrybucji Xa w Polsce to naprawde nie ma takiej potrzeby. Zastanów sie po co wprowadzac konsole do tak spiraconego i biednego kraju, bawić się w reklame i gwarancje, to naprawde mija sie z celem. Może za 10 lat :twisted: Nic tylko podziękować piratom :twisted: Już wole brak dystrybucji niż taką dystrybucje jaką robi Sony( KPINA)


W sumie masz racje, ale czy to znaczy, że na Xa nie ma poratów (sorry, nie orjętuje się) ??
Tylko proszę nie wyśmiejcie mnie...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Xbox=not for all
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 18, 2003, 15:12:23 pm »
Cytat: "mrpiki"

W sumie masz racje, ale czy to znaczy, że na Xa nie ma poratów (sorry, nie orjętuje się) ??
Tylko proszę nie wyśmiejcie mnie...

Xbox jest na chwile obecną najbardziej spiraconą konsolą( niestety), a 90% posiadaczy X'a w Polsce gra na piratach. Celem sprostowania napisze że ja mieszcze się w tych pozostałych 10%.

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 18, 2003, 15:47:19 pm »
Cytat: "Ryo-San"
Wiec tak, to ze na GO Xbox nie jest popularny, to już wkrótce się zmieni :twisted: Niech oto Cie glowa nie boli, juz ja sie tym zajme :twisted:


No ciekawe, ciekawe ;)
Ryo - gdzie koszulka? :twisted: Czy już o mnie zapomniałeś? :twisted:
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Xbox=not for all
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 18, 2003, 16:12:32 pm »
wiedzialem wiedzialem ze o czymś zapomniałem :wink: Więc- JUŻ MY SIĘ TYM ZAJMIEMY :twisted:

Desert_Rain

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-12-2003
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 18, 2003, 16:33:38 pm »
Bullshit Ryo... Może mi powiesz, że TY TEŻ nie zauważyłeś kto wykupił domene www.xbox.pl??!?!?! A słyszałeś może kiedyś o takiej firmie Microsoft Poland? Bo ja tak:-) To tylko kwestia czasu kiedy X będzie miał dystrybucje w Polsce. Poza tym jesteś widocznie graczem z grubym portfelem...skoro kupujesz wszystkie oryginały. Pamiętaj jednak, że nie wszystkich stać na oryginały - może podstaw trzeba szukać w zbyt wysokich cenach gier?? Pozdro all!:-D

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Xbox=not for all
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 18, 2003, 16:42:57 pm »
Cytat: "Desert_Rain"
Bullshit Ryo... Może mi powiesz, że TY TEŻ nie zauważyłeś kto wykupił domene www.xbox.pl??!?!?! A słyszałeś może kiedyś o takiej firmie Microsoft Poland? Bo ja tak:-) To tylko kwestia czasu kiedy X będzie miał dystrybucje w Polsce. Poza tym jesteś widocznie graczem z grubym portfelem...skoro kupujesz wszystkie oryginały. Pamiętaj jednak, że nie wszystkich stać na oryginały - może podstaw trzeba szukać w zbyt wysokich cenach gier?? Pozdro all!:-D

Kolego mało wiesz, jestem jednym z redaktorów xbox.pl i czytałem list który dostał włąsciciel naszej domeny i gwarantuje Ci kolego, że Xa nie będzie ogicjalnie w Polsce, bo nie ma takiej potrzeby, domena zostaje przejeta z innych powodów. A to, że nie wszystkich stac na oryginaly to rozumiem:twisted: NIE STAĆ CIĘ NA BENZYNE TO NIE KUPUJ SAMOCHODU :twisted:

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 18, 2003, 16:46:06 pm »
No wiesz Ryo, dlatego niektórzy przerabiają auta na gaz ;)
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Xbox=not for all
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 18, 2003, 16:47:49 pm »
Nie wymądrzaj mi się tu 8) , ale przerobienie samochodu i gaz są jak najbardziej legalne :twisted:

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 18, 2003, 17:04:25 pm »
Myślę, że Ryo ma zdecydoanie racje. Myślę, że zamiast kupować 7 gier piratów tygodniowo, lepiej kupić sobie 1 grę na miesiąc. (Rz/Ż<do wyboru:) )adnej gry nie zjesz całej, a jedynie "skosztujesz". Bezsensu. Jeśli chodzi o dystrybucje no to, rzezywiście nie ma na co liczyć. I wierz mi Ryo- dobrze, że jesteś w tych 10%.

Wyobraźcie sobie, że robicie grę. Wydajecie masę pieniędzy, wkładacie w to ogrom pracy. Po półtorej roku zmęczeni dajecie tą grę do sklepu. A później niestety wszyscy piraci dają się we znaki i nie zwracają się nawet koszty.

To musi być okropne!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 18, 2003, 19:12:46 pm »
To fakt... Jest cos takiego w mentalności. Podobnie ze sciaganiem muzyki z sieci. W Polsce jest takie stanowisko, ze skoro mozna to robic nie ma szkody. Ale szkoda jest i to jest kradzież. Tak samo jak pirackie gierki. Wiadomo, kazdy by chciał mieć zylion kompaktów i zylion gierek. Ale piractwo to kradzież. To już lepiej niech ktoś ma jaja i wyniesie coś ze sklepu. Relacja jest prosta- nie stać mnie, to nie kupuję. Kropka
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Xbox=not for all
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 18, 2003, 20:01:54 pm »
ja osobiście od czasów szaraka nie korzystam z kopii zapasowych
doszedłem do wniosku, że co zadużo to niezdrowo.
Pamiętajcie! Do zdrowego funkcjonowania organizmu potrzebny jest czasem post! Tak samo w grach...

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 18, 2003, 20:27:14 pm »
Zacytuję jednego z Sony:
"Ukraść grę ze sklepu, a kupić nieorginalną to to samo. Zapewne jest to grzech"

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 18, 2003, 22:27:19 pm »
To sie troche pozno wtrace. Po pierwsze Q sie w Japoni nie sprzedawalo i produkcji zaprzestano kilka dni temu. Po drugie taki sprzet bylby na pewno sporo drozszy od golego gacka i z tej prostej przyczyny nie podnioslby sprzedazy. DVD w konsoli to naprawde zaczepisty bajer, ja tam swoja PS 2 czesto karmie jakims filmem. Co do sciagania muzyki, dopoki ZAIKS bedzie narzucal horendalne ceny piractwo bedzie istniec, ale to w tym kraju standard. Uwazam muzyke za integralna czesc zycie, nie potrafilbym sie bez niej obyc, od gier jednak moge odpoczac, dlatego tez nie gram na piratach, od muzyki nie.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Manor

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 11, 2004, 00:39:19 am »
LOL, co za spam, temat taki jaki jest, a wszyscy o piractwie :twisted:

a jak nie spojrzec to kazda konsola moze wydac sie dla wybranych... a ze ps2 najmniej to zasluga jej popularnosci, a nie tego ze jej posiadacze sa "najmniej wybranymi", zrozumial ktos? :twisted:
ja za to nie rozumiem tego pieprzenia o wybranych, jakies specjalne testy trzeba zdac aby miec xa? :roll:

deloq

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 11, 2004, 12:53:56 pm »
Co do dystrybutorow X'a w Polsce. Moze MS nie sprowadza ich, ale to nie znaczy ze ich nie ma, wiele osob prywatnych czy sklepy internetowe maja w sprzedazy X'y, daja gwarancje, mozna dokupic jakies bajery do tego etc. To ze nie ma ich pod jedna "banderola" nie znaczy ze ich nei ma. Jak juz ktos wczesniej powiezdzial, jeden oficjalny dystrybutor by wysysal z nas kase, a tak, mali "sprzedawczyki" ( bez skojazen ) sa sami dla siebie konkurecja, co powoduje iz taniej mozna w sumie dostac X'a niz by to MS rozprowadzal.

A co do piractwa. Najlepiej sie zachowal Gaclaw, w ktorym tak zaprojektowali naped, ze nie oplaca sie calkowicie przerabiac konsoli ( koszty ). Najdebilniej IMO zrobil nasz Bill Gates. Nie dosc ze mozna zgrywac gry na dysk, zmieniac "jak sie chce" praktycznie napedy to i na dodatek nie da sie u niego zainstalowac Windowsa ( a Linucha jak najbardziej ) - sam sobie kopie row na trumne. Srednio na jeza wyszedl PS2, gdzie tworcy chcieli tak skonstruowac napedy, gdzie po kazdej przerobce mialy padac. I niestety, bez wnikania w osprzed dvd Sony wali sie jak domki w Czeczenii.

Ps. Ryo-san, jakby kazdy mial mozliwosci grania tylko na oryginalach, zapewne tak by bylo, ale pamietaj ze to Polska, nie ktorzy miesiacmi klepia kase aby wykrzesac na konsole, a co dopiero gry. Tak samo nie popieram piractwa, gdyz uwazam ze nalezy sie troche szacunku dla Tworcow gier przez zakupy ich oryginalnych produktow. Ale za Jaka cene ... ?

A co do tych "wybranych", chodzi wam o gust ? [;
We could say, that future is like a leaf.
It has many ways and posibilites ...
Depending of what you do and where you go, things would change ...
But THAT WOULD BE A LIE ...

Takeda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-01-2004
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 11, 2004, 15:59:53 pm »
Łoj,wiem że narobie sobie wrogów ale powiem tak:
Dlaczego na peceta mogę kupić najnowsze gry w cenie niecałych stu zł,
w wersji spolszczonej,z polskimi lektorami i kupą dodatków?
Bo jest taka firma CD-Projekt ktora traktuje nas poważnie.

A takie np Sony Poland zlewa nas totalnie-gra za 260 zt? Tak,do czasu.
Już wyjaśniam kupiłem ze 2 lata temu ps2 za grube pieniądze(ponad 2000) nie przerabiałem grałem na oryginałach,fajno było gier wiele nie miałem(akurat nie chodzi tu o sprawy finansowe tylko o stanowisko rodziców :) po jakiś 10 miesiącach siadł mi laser.Ot tak, bez powodu.
Dałem konsolkę do serwisu(była jeszcze na gwarancji) a tam usłyszałem odpowiedź,iż to z mojej winy,jako nieby ją źle użytkowałem.
wyśmiałem dupków ale co miałem zrobić?Wyszedłem z serwisu strasznie wkur**ony,nie będe dawał na nowy laser 500 tym złodziejom i od tej pory
zlałem granie na oryginałach kupiłem xa i jestem zadowolony,mogę oglądnoć film z dziewczyną,gry sobie ściągam z netu i gram z kumplami na linku w halo.

Kwestię moralności względem nich(sony,dystrybutorów) pozostawiłem za sobą,skoro oni mają nas w dupie to czemu mam im za to płacić?

Może nie doczekam się linczu :) pozdro
live by honor

Cieszyn

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 14, 2005, 19:39:03 pm »
Popieram. Nawet jak ktos chce byc uczciwy to czesto zle na tym wychodzi i to ze chcieli cie namowic na nastepny laser to nie jest odosobniony przpadek. chyba wszyscy slyszeli o takich rodzynkach wiec sie nie bede rozpisywal. a co do piractwa to popieram stanowisko odnosnie cen. jak wyszla gierka painkiller za 20 zeta to grzechem ciezkim bylo by kupienie tego u pirata. gdyby kazdy wychodzil z zalozenia ze okolo 20 zeta za tytul albo 15 zeta od plytki jak jest ich wiecej to przeciez nie bylo by zadnego problemu. niestety kupuje piraty albo sciagam z sieci bo mnie na niektore rzeczy po prostu nie stac. Podaje przyklad: zaczalem zasysac manhunta na pc z sieci. juz 1/3 zassana a tu nagle manhunt w mediamarkt za grosze (chyba 20 zeta ale juz nie pamietam) no poprostu super. szkoda tylko ze odrazu wszyscy mi wykupili. i znow gierka wrocila do swojej starej ceny (w empiku chcieli 129 zeta !!) a ja zasysam dalej... ehhh...

changs

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-12-2004
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Xbox=not for all
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 14, 2005, 20:11:17 pm »
Cytat: "mrpiki"
ale ta konsola ma TAKIE moźliwości graficzne...


EEE. Mnie strasznie nie odpowiada takie podejscie. Nie same "mozliwosci"  graficzne konsoli sa wazne. Nie ujmuje X-Boxowi dobrych gier ale wole PS2 z wiekrza iloscia gier ( wiecej dobrych gier > lepsza grafika ). Oczywiscie jest to tylko moje subiektywne zdanie gdyz nie lubuje sie jakos specjalnie w Halo czy innych exklusivach X-Boxa. I dlatego wybralem PS2 gdy gry wychodzace na to platforme bardziej mi odpowiadaja. I wedlug mnie to powinno byc glownym kryterium w wyborze odpowieniej konsoli. Dla mnie grafika nie jest tak wazna gdyz uwazam ze i tak najlepiej sie bawilem i najmilej wspominam gry ze Snesa i Amigi.

Wiem ze ten post nic nie wnosi ale jakos tak zachcialo mi sie skrobac :D