Autor Wątek: Gry na jesienne i zimowe wieczory  (Przeczytany 19610 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

canuks

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-10-2007
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Gry na jesienne i zimowe wieczory
« dnia: Października 27, 2007, 20:59:13 pm »
Witam
Pzregladam sobie allegro i zastanawiam sie co tu sobie zakupic na  jesienno/zimowe  dlugie wieczory.
2 dni temu zakupilem Tekkena 5 ,wiec gatunek BIJATYK mam odchaczony :). Natomiast nie posiadam w swojej kolekcji zadnej gry PLATFORMOWEJ :-o czas to zmienic.
Ktora z platformowek jest najlepsza  do pogrania ,najbardziej wciaga? nie mialem stycznosci z zadmy tytulem  z tego gatunku gier.Zastanawiam sie nad  JAK3 ,RATCHER &CLARK, CRASH BANDICOT to chybanajbardziej znane tytuly bynajmniej mi ktora  warta uwagi?,a moze jakis inny tytul?


Zastanawiam sie takze nad jakimis  fajnymi /dobrymi wyscigami  w  oko wpadla mi gra  Formula F1 06,  ale takze chcial bym cos innego zasmakowac jakies wyscigi uliczne  itp z wyjatkiem NFS  bo tego nie trawie :D

Co polecacie?

A  obecnie  licytuje  gre SMACKDOWN VS RAW 2007 jednak nie wiem czy uda mi sie zakupic, jaki inne tytuly  goer  WRESLINGOWYCH polecacie.I czy wogle  jakie kolwiek tytuly sa warte uwagi?

Prosze o rade :)
Pozdrawiam


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #1 dnia: Października 27, 2007, 21:01:46 pm »
Na pewno nie bierz Crasha, chyba że od części 1 do 3 na starusieńkiego PSXa , Jak3 to już chyba (nie wiem nie grałem) nie jest platformer, a przynajmniej nie taki jak wcześniejsze tak samo z Ratchetami.

canuks

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-10-2007
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #2 dnia: Października 27, 2007, 21:05:03 pm »
Na pewno nie bierz Crasha, chyba że od części 1 do 3 na starusieńkiego PSXa , Jak3 to już chyba (nie wiem nie grałem) nie jest platformer, a przynajmniej nie taki jak wcześniejsze tak samo z Ratchetami.
hmm ok to  co kupic  zeby bylo w co pograc?? jakies lekkie  gierki  dla czystej zabawy


Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #3 dnia: Października 27, 2007, 21:06:20 pm »
Z platformerów polecam Ci oczywiście Jak 2: Renegade (na drugim miejscu Jak and Daxter, na trzecim Jak 3). Gra jest po prostu świetna, stawiam ją u siebie na samym szczycie rankingu ulubionych gier. Zabawna, łącząca elementy wielu typów gier, z ogromnym światem, fabułą, piękną grafiką. Po prostu must have! Zapewni Ci długie godziny grania, dodatkowo chce się ją przechodzić kilka razy (sam Jak'a 2 skończyłem 5 razy :)). Aktualnie ceny nie są wysokie.

Co do wyścigów to polecam serie Burnout, szczególnie Burnout 3: Takedown. Piękna grafika, rozwałka, poczucie prędkości, muzyka. To jest coś.
Jeśli jednak chcesz coś mniej arcadowego to polecam serie WRC.

A co do wreslingu to Ci nie pomogę, bo się nigdy tego typu grami nie interesowałem :)

SS- w Jak 3 pozostały nieliczne elementy platformowe, ale to ciągle bardzo dobra gra. A Ratchety od 2. części wzwyż są już nastawione głównie na strzelanie.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #4 dnia: Października 27, 2007, 21:07:04 pm »
Jeżeli chodzi o platformówki to tak - Crash na PS2 to już nie ten sam Crash, więc pomiń go.
Z dwójki Ratchet - Jak do gustu zdecydowanie bardziej przypadł mi ten drugi - zdecydowanie bardziej platformowa platformówka. ;)
Do tego możesz dodać Psychonauts - sam nie grałem, ale gra zbierała bardzo pozytywne oceny.

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #5 dnia: Października 27, 2007, 21:14:30 pm »
canuks ja polecam zainwestować, oczywiście jeśli jeszcze nie grałeś, w następujące tytuły , Rayman 3 , Jak & Daxter (jedyneczke) oraz Sly Cooper, ponieważ najbliżej im do rasowych platformerów, a o to tobie przecie chodzi yoo.
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #6 dnia: Października 27, 2007, 21:25:11 pm »
inwestuj w ratcheta 2! dobry platformer z elementami (dobre sobie) strzelania :)

canuks

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-10-2007
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #7 dnia: Października 27, 2007, 21:38:17 pm »
Przejzalem troche   recenzji  opini  o grach  ktore podaliscie  co do Platformowek  zastanawiam sie nad 2 tytulami: RAYMAN 3 : HOODLUM HAVOC & Jak 2 - Renegade ktora z nich lepsza .
Dodam ze  w owa platformowke bezie tez grala moja dziewczyna ,a  ona  w nic po za platformami nie umiegrac .Wiec chcial bym zeby ona tez miala  satysfakcje z tej gry :-P

No i taki rodzynek maly dowiedzialem sie ostatnio ze  na PS2  wyszla  gra METAL SLUG  wszystkie czesci  od 1-5  wlacznie z X   tytulu wydania dokladnie nie pamietam.szukam wszedzie   ale jakos  za cholere  nie moge znalesc tego. :-( moze  ma ktos namiary  na owa gre ?


Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #8 dnia: Października 27, 2007, 22:16:08 pm »
Ja bym brał Jak'a. Gra jest po prostu świetna, a do tego w sumie prosta więc i dziewczyna da sobie z nią radę :) Są elementy platformowe, trochę strzelania, wyścigów i mini- gierek. Z czystym sumieniem moge polecić tą część.

Jeśli jednak chcesz pełno prawnego platformera to polecam pierwszą część- Jak and Daxter. Jednak moim zdaniem dwójka jest o wiele lepsza.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #9 dnia: Października 27, 2007, 22:52:10 pm »
A ja ci powiem, że jeśli naprawdę chcesz w coś grać przez jesień i zimę to lepiej kup jakiegoś jRPGa. Najlepiej jakiegoś długiego, no chyba że niedługo znów wpadnie ci coś kasy.

canuks

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-10-2007
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #10 dnia: Października 27, 2007, 23:10:21 pm »
A ja ci powiem, że jeśli naprawdę chcesz w coś grać przez jesień i zimę to lepiej kup jakiegoś jRPGa. Najlepiej jakiegoś długiego, no chyba że niedługo znów wpadnie ci coś kasy.
na chwile obecna staram sie kupywac gry do PS2  w cenie  max do 60zl  .nie masensu   wydawac wiecj $$ na gry. A co do RPG to tak torche nie smialo  patzew strone  final fantasy ale nie wiem czy ta gra mi przypadnie do gustu :)


Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #11 dnia: Października 28, 2007, 00:13:27 am »
A ja ci powiem, że jeśli naprawdę chcesz w coś grać przez jesień i zimę to lepiej kup jakiegoś jRPGa. Najlepiej jakiegoś długiego, no chyba że niedługo znów wpadnie ci coś kasy.
na chwile obecna staram sie kupywac gry do PS2  w cenie  max do 60zl  .nie masensu   wydawac wiecj $$ na gry. A co do RPG to tak torche nie smialo  patzew strone  final fantasy ale nie wiem czy ta gra mi przypadnie do gustu :)
Ja swoją przygodę z serią FInal Fantasy zacząłęm od FFX i gra bardzo przypadła mi do gustu. Byłem zszokowany całym tym ogromnym światem. Na liczniku mam bodajże 60 h ale jakoś nie mogę się zabrać za dalszą grę. Ogólnie gra jest bardzo dobra.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #12 dnia: Października 28, 2007, 02:07:05 am »
canuks
Seria Jak&Daxter, seria Ratchet&Clank

Wyscigi
F106 bierz, bierz...
Zloze Ci hold, jak wygrasz wyscig na 100%lap + najwyzszy poziom, mi po 30 okrazeniach kciuk wymiekal od trzymania x'a i wtedy zaczynalem popelniac bledy - z 1 miejsca(ponad 15 sekund przewagi) spadalem na 10, bo w zlym czasie naciskalem nieszczesny x :)
Musze ta gre ponownie sobie zlatawic i katowac ja w dlugi weekend :)
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

grzyber

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-07-2005
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #13 dnia: Października 28, 2007, 07:18:18 am »
na takie jesienne długie wieczory polecam farenheita!!! klimat niesamowity, tylko gra ma jeden mały minus. Jak cię wciągnie przejdziesz w jeden wieczór :) Ja tak miałem
"kiedy patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć w ciebie..."     Poszukuje ludzii z xboxem !!!!

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #14 dnia: Października 28, 2007, 12:13:26 pm »
canuks najlepiej będzie jeśli załatwisz sobie obie gry. Rayman 3 dla panienki Jak2: Renegade dla ciebie, choć może byc też na odwrót ^^ Jak2 ma cięższy klimat,Rayman 3 za to, jest lzejszą grą w odbiorze yoo.
Ps:raczecik i klankus to też świetny wybór.
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #15 dnia: Października 28, 2007, 12:31:09 pm »
A ja ci powiem, że jeśli naprawdę chcesz w coś grać przez jesień i zimę to lepiej kup jakiegoś jRPGa. Najlepiej jakiegoś długiego, no chyba że niedługo znów wpadnie ci coś kasy.
na chwile obecna staram sie kupywac gry do PS2  w cenie  max do 60zl  .nie masensu   wydawac wiecj $$ na gry. A co do RPG to tak torche nie smialo  patzew strone  final fantasy ale nie wiem czy ta gra mi przypadnie do gustu :)
Ja też zaczynałem od FFX jak Hubi i bardzo łatwo sie przyzwyczaić, system jest turowy (czyli jak w pokemonach). Ja teraz zastanawiam się nad zakupem Dragon Quest VIII dość tani i długi w sam raz na nudne pochmurne dni.

canuks

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-10-2007
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #16 dnia: Października 28, 2007, 15:03:51 pm »
canuks najlepiej będzie jeśli załatwisz sobie obie gry. Rayman 3 dla panienki Jak2: Renegade dla ciebie, choć może byc też na odwrót ^^ Jak2 ma cięższy klimat,Rayman 3 za to, jest lzejszą grą w odbiorze yoo.
Ps:raczecik i klankus to też świetny wybór.

Heheh  no  wlasnie rozwazam opcje zakupu obu gier :D  na allegro wychaczylem  jakiesnajtansze   ale nowki w  foli JAK2 za 40zl Rayman za 55zl + przesylki razem wychodzi 110zl  chyba warto? bezie przynajmniej w co pograc :)


Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #17 dnia: Października 28, 2007, 15:55:50 pm »
na takie jesienne długie wieczory polecam farenheita!!! klimat niesamowity, tylko gra ma jeden mały minus. Jak cię wciągnie przejdziesz w jeden wieczór :) Ja tak miałem
Początek fahrenheita - 10

Koniec fahrenheita - 3

Tak zje.banego potencjału na genialną fabułe to ja nigdy nie widziałem :-x

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #18 dnia: Października 28, 2007, 16:02:22 pm »
Cytuj
Początek fahrenheita - 10

Koniec fahrenheita - 3

Tak zje.banego potencjału na genialną fabułe to ja nigdy nie widziałem
Drobna przesada. Końcówka nie pasuje do reszty gry, ale za to jako całość, gra to mistrzostwo świata.

canuks

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-10-2007
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #19 dnia: Października 28, 2007, 16:44:16 pm »
Zakupilem JAK2 :renegate za 47zl chyba sie oplacalo,zobaczymy za  kilka dni czy zakup trafiony :)

Sa  jeszce jakies ciekawe tytuly  z roznego gat w ktore  warto zagrac?


Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #20 dnia: Października 28, 2007, 17:01:21 pm »
Gratuluje zakupu.
A na Twoje pytanie trudno odpowiedzieć. Jest masa świetnych gier z różnych gatunków. MGS3, God of War 1/2, GTA: San Andreas/Vice City, RE4, Black, Okami, PES5- min. to tylko niektóre z must have'ów. Oto lista najlepszych gier z forum PE, powinno pomóc:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Trudno ot tak wymienić wszystkie godne uwagi gry, bo naprawde jest ich od groma :D Jakby co- pytaj :)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #21 dnia: Października 28, 2007, 17:35:51 pm »
Jak byś chciał kupić Black to nie rób tego!!!! Jak możesz to sobie pożycz. Ogólnie gra jest zajefajna itp. ale cho*ernie krótka i ma niskie replayablility (czy jak to tam sie pisze).

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #22 dnia: Października 28, 2007, 19:06:38 pm »
Jak byś chciał kupić Black to nie rób tego!!!! Jak możesz to sobie pożycz. Ogólnie gra jest zajefajna itp. ale cho*ernie krótka i ma niskie replayablility (czy jak to tam sie pisze).
Z tym się nie zgodze. Po przejściu chętnie wróciłem doo niektórych misji z użyciem Silver Gunów, ciągle co jakiś czas odświeżam sobie tą grę.
Zawsze można kupić, a potem wymienić.

canuks

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-10-2007
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #23 dnia: Października 28, 2007, 19:13:19 pm »
Orany HUBI niezla liste  tytulow  dales  :P.

Kiedys  gralem w resident evil jeszce na PSX nie wiem  ktra czesc .na poczatku  uwazalem gra za dno bo nie umielm sie poruszaci tp itd pozniej mnie wciagnela nie ludzko .... i musialem oddac konsole z gra  kumplowi bo bylapozyczona :D.

Wiec teraz sie zastanawiam moze zakupic Resident Evil ? ale ktora czesc? 4 .
Gra sie  trzyma w cenie  bo najtansza na allegro to 65zl nowka :)


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #24 dnia: Października 28, 2007, 19:17:39 pm »
Bierz 4!!!!!!!!! jedna z najlepszych gier na PS2!!!!
I kup MGS3 najlepiej Subsistence jest droższa ale masz nową kamerę itp. ;)
Z dobrych okazji to jeszcze Hitman: Triple pack za około 119 zł nówka
Prince of persia: Trilogy też za 119 nówka w każdym paku dostajesz 3 gry.
A i ominąłeś niezłą promocje w empikach kupowałeś 2 gry od EA (jedna za 79zł chyba była) a za 2 płaciłeś 1zł!!!!!

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #25 dnia: Października 28, 2007, 19:20:28 pm »
Resident Evil 4 jest grą świetną, z piękną grafiką. Tylko rozgrywka jest trochę inna niż w klasycznych Residentach (kamera nad ramieniem bohatera). Brać i grać :D

I to co polecił SS też bierz :D

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #26 dnia: Października 28, 2007, 21:05:00 pm »
ja bym polecił FFX mimo wszystko...tutoriale w czasie gry wszystko dobrze tłumaczą, gra nie jest specjalnie trudna (nie mówię o opcjonalnych bossach, ale jeśli się wkręcisz, to na pewno i ich rozwalisz :)), a przy tym długa i wciągająca :)

canuks

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-10-2007
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #27 dnia: Października 28, 2007, 21:14:40 pm »
Narazie na celowniku RESIDENT EVIL 4 :-D :mrgreen: .narazie musz sie wstrzymac z kupnem bo mam inne wydatki .Mebelki do pokoju i nowy 29TV do PS2 :D no ale  n Evila 4 czas przyjdzie i to szybciutko :D


blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #28 dnia: Października 28, 2007, 22:16:17 pm »
Pamiętaj tylko, że Resident 4 to inna gra niż poprzednie części.
Co do TV - proponuję zainwestować w odbiornik HD z myślą już o następnych konsolach, jeśli tego nie rozważałeś.

mateo

  • Gość
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #29 dnia: Października 29, 2007, 13:43:15 pm »
Ja polecam Final Fantasy X.Ostatnie dzieło Squaresoft.Zdecydowanie jeden z najlepszym jRPG na PS2.Oprawa przerosła moje oczekiwania,dla mnie to był oczopląs x 10.Czy musze jeszcze wspomnieć o doskonałej muzyce? A klimat i wspaniały system?
To był po prostu 'ten' Final Fantasy.

Warto.
Ja się bawiłem doskonale.Magia poprzednich odsłon została zachowana.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #30 dnia: Października 29, 2007, 17:02:36 pm »
Pamiętaj tylko, że Resident 4 to inna gra niż poprzednie części.
Co do TV - proponuję zainwestować w odbiornik HD z myślą już o następnych konsolach, jeśli tego nie rozważałeś.
Raczej do PS2 wystarczy SD, a jak będzie chciał kupić next gena to niech się zainteresuje TV, choć wygląda na to że raczej nieszybko kupi :)

Mateo-- FFX zajefajna gra, tylko jeszcze jak by zsynchronizowali usta do tekstu. O resztę się nie czepiam bo nie ma o co :)

canuks

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-10-2007
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #31 dnia: Października 29, 2007, 18:17:45 pm »
Kupuje  TV SLIM LG 29FS4RNX  to PS2  napewno starczy .
A ty z HD np LDC czy plazma  to na chwile obecna  bardzo chybiony zakup :) bo....
telewizji Hd jak na lekarstow  tylko 3 kanaly na Nce  w  dodatku sygnal nie najlpeszy jakosciowo
dla samego DVD brac LCD za 3tys   troche   molo motywujace :)

W dodatku PS2  na LCD  wyglada strasznie   widac cholernie pixele  obraz za bardzo szczegolowy jest.
Widialemi  gralem nawet na  PS3  na Plazmie 40calowej i powiem ze bylem zawiedziony  :-o w  niektorych momentach bylo widac wyrazne zalamania obrazui mega pixele ..nie wiem czym to bylo spowodowane  ,ale plazma  SONY....

Wiec na chiwile obecna i na najblizsze 2 lata postanowielm kupic tego LG 29FS4RNX  napewno i starczy a po tym czasie napewno zakupie  tv LCD i telewizje HD do tego czasu napewno  stanieje wszsytko :)


blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #32 dnia: Października 29, 2007, 20:37:51 pm »
Ale zastanów się czy stanieje więcej niż wykładasz na obecnego tivika. ;)

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #33 dnia: Października 29, 2007, 23:40:09 pm »
:\

A myslales nad f1 06 :( ?!
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #34 dnia: Października 30, 2007, 06:04:10 am »
Teraz zagrywam się w w wymienionego wcześniej Finala X i Gta:SA. Świetne pozycje. Długie, napakowane sekretami po brzegi - moim zdaniem idealne gry na długie, jesienne wieczory. 

canuks

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-10-2007
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #35 dnia: Października 30, 2007, 14:31:27 pm »
Ale zastanów się czy stanieje więcej niż wykładasz na obecnego tivika. ;)
Obecnie  zeby kupic dobre  LCD tzreba  wydac 3tys  nie oszukujmy sie  bo modele  ponizej kwoty 3 tys to kastraty ten nie ma tego ten tamtego itp itd.
w miare rozwoju technologi LCD no  i najwazniejsze   HD  spewnoscia   te produkty beda taniec i beda coraz bardziej dostepne .Juz  czytalem ze  TVN przymierza sie  do nadawania swoich programow  w jakosci HD a i cyfra  cos  brzebakuje o HD w swojej ofercie.Wiadomo ze z dnia na dzien to sie nie stanie ale w  przeciagu 2 lat ... pierwsze owce powinnismy zobaczyc.
Ok mniejsza o Tv bo zie robi Ot a w temacie  chodzi o fajne gierki na PS2  i jesienno/zimowe wieczory :D


Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #36 dnia: Października 30, 2007, 15:47:59 pm »
A jakiś konkretny gatunek Cię jeszcze interesuje?

canuks

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-10-2007
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #37 dnia: Października 30, 2007, 17:27:47 pm »
A jakiś konkretny gatunek Cię jeszcze interesuje?
no niewiem  narazie to mam wielkiego smaczka  na Resident  Evil 4i jak tylko bede mial wolny $$$ to na pewno biore.
A ogolnie z gier to tylko to w co najlepiej pograc :)

a no mam jeszce jedno pytanie  w  jaki msklepie  najlepiej robic zakupy spzredtu do PS2 ,chodzi o PADa musze kupic nowego bo obecny lekko juz szwankuje :).No i oczywisie tylko i wylacznie orginal


Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #38 dnia: Października 30, 2007, 17:38:52 pm »
Cytuj
a no mam jeszce jedno pytanie  w  jaki msklepie  najlepiej robic zakupy spzredtu do PS2 ,chodzi o PADa musze kupic nowego bo obecny lekko juz szwankuje .No i oczywisie tylko i wylacznie orginal
Zdecydowanie odradzam allegro. Wcisną Ci podróbe jako oryginał. Najwiekszą pewność oryginalności produktu ma się kupując w zwykłych sklepach (np. MM) i dostaje się gwarancję. Jeśli koniecznie chcesz kupić przez internet to tylko w zaufanym sklepie (np. Sklep PSX Extreme, Ultima).

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gry na jesienne i zimowe wieczory
« Odpowiedź #39 dnia: Października 30, 2007, 20:14:19 pm »
Cytuj
no niewiem  narazie to mam wielkiego smaczka  na  Resident  Evil 4i jak tylko bede mial wolny $$$ to na pewno biore.
Bierz bierz, nie zawiedziesz się, gierka warta prawie każdych pieniędzy (ja za nią dałem 180zł), a że teraz jest tania (w porównaniu do tych 180 to 70-90zł to tanio)to tylko brać i się zachwycać.
Współczuję ci trochę, tyle gier do nadrobienia a doba ma tylko 24 godziny.  :P  :D  ;)

Ja kupuję w Robsonie (osobiście), ale tylko gry i dlatego że mam blisko. I musisz uważać (kontroluj ceny na stronie) bo raz mnie chcieli wyrolować na 10zł. Ale sie nie dałem, taki kozak jestem :)
Jakoś nie mam zaufania do sprzedaży internetowej i tym bardziej do allegro.