Autor Wątek: Nintendo NX  (Przeczytany 83597 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #160 dnia: Grudnia 13, 2015, 11:06:25 am »
Pewnie tak:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
:)
:lol:

albo tak
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

 :lol: :lol:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #161 dnia: Grudnia 13, 2015, 11:18:45 am »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #162 dnia: Grudnia 13, 2015, 12:01:32 pm »
 :lol: i z dziewczyną można grać :lol:

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #163 dnia: Stycznia 07, 2016, 15:38:04 pm »
Za polygamią:
Cytuj
Japońska grupa konsultingowa Nomura Securities obwieściła, że pierwsze oficjalne informacje o Nintendo NX pojawią się między marcem a majem 2016. W czerwcu zobaczymy dużą zapowiedź (czekamy zatem na E3), a premiera odbędzie się w październiku/listopadzie. Gracze się cieszą, a inwestorzy martwią, bo najprawdopodobniej łączący ideę grania mobilnego i stacjonarnego NX oznacza spadek sprzedaży 3DS-a i Wii U. Teraz wypadałoby jeszcze poczekać na głos Nintendo.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #164 dnia: Stycznia 07, 2016, 21:11:23 pm »
Oby to była prawda. I oby Nintendo rzeczywiście miało co pokazać.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #165 dnia: Stycznia 07, 2016, 22:10:11 pm »
Oby prawda był nx łączący idee grania mobilnego i stacjonarnego? Serio?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #166 dnia: Stycznia 07, 2016, 23:24:14 pm »
Na to liczę.

Nie ma sensu, aby robili gry na dwa osobne systemy. Kiedyś mogli sobie na to pozwolić, ale przy dzisiejszej grafice i budżetach jest to po prostu nierozsądne. A dla graczy lepiej, jeśli będę mogli wszystko ograć na jednym sprzęcie. Pytanie jednak, jak to zrobią? W końcu rynek konsol stacjonarnych jest dla Nintendo pewniejszym źródłem zarobku. Wystarczy spojrzeć na sprzedaż WiiU i 3DSa:

WiiU - 12,4 mln
3DS - 57,6 mln
http://www.vgchartz.com/

Możliwe, że NX jest zdaniem Nintendo tak rewolucyjne, że dlatego w pół roku po ogłoszeniu konsoli chcą ją już wypuścić na rynek - aby nikt nie podpatrzył zbyt prędko ich pomysłu.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #167 dnia: Stycznia 08, 2016, 01:12:01 am »
Oby prawda był nx łączący idee grania mobilnego i stacjonarnego? Serio?

Nie znasz fanów Nintedno? Widzi w wyobraźni przenośną PS4 i nawet przez chwilę nie pomyśli, że dostanie gówno o mocy gdzieś pomiędzy Wii i Wii U, a wszystkie gry N zostaną zdegradowane do poziomu handheldowych pierdół.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #168 dnia: Stycznia 08, 2016, 01:13:50 am »
Oby prawda był nx łączący idee grania mobilnego i stacjonarnego? Serio?

Nie znasz fanów Nintedno? Widzi w wyobraźni przenośną PS4 i nawet przez chwilę nie pomyśli, że dostanie gówno o mocy gdzieś pomiędzy Wii i Wii U, a wszystkie gry N zostaną zdegradowane do poziomu handheldowych pierdół.
No ja to tak widze niestety...

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #169 dnia: Stycznia 08, 2016, 09:29:13 am »
Ja na wielką moc obliczeniową nie liczę. Byleby gier było dużo i były dobre. A jeśli sprzęt będzie pozytywnie zaskakiwać innowacyjnością, to też dobrze. Ale na razie to tylko gdybania. Pozostaje czekać na konkretną zapowiedź od Nintendo, wtedy będzie można komentować/hejtować.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #170 dnia: Stycznia 08, 2016, 13:17:53 pm »
Ja, tak dla odmiany, chciałbym GameCube 2.0, bez żadnych gówien, tylko z porządnymi bebechami  :cry_anim: :cry_anim: :cry_anim:

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #171 dnia: Stycznia 08, 2016, 15:28:15 pm »
Też liczyłbym na GC 2.0, aczkolwiek nie powiem, z drugiej strony różnie pierdoły w wykonaniu Nintendo, Wii Mote, padlety, to bardzo solidne i dopracowane zabawki, z których można wyciągnąć ciekawe rozwiązania dla gameplay'u.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #172 dnia: Stycznia 08, 2016, 20:54:23 pm »
GCNa 2 też bym z chęcią przywitał, ale te czasy chyba już się skończyły. A jak Nintendo ma wydawać jedną grę na ruski rok, to już wolę, aby grafa była słabsza, ale gier wychodziło więcej (i na jeden system, zamiast na dwa osobne).

No zobaczymy jak będzie. Milionów polygonów nie musi być, liczę jednak przynajmniej na standard 1080p dla tv, bo inaczej to rzeczywiście będzie słabo.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #173 dnia: Stycznia 08, 2016, 23:28:35 pm »
Przed każdą zapowiedzią sprzętu nintedno liżecie się po jajach, a wyjdzie jak zwykle gówno z ceną zawyżoną przynajmniej dwukrotnie. Wiimote był taki super, że nadawał się do wszystkiego poza poważnym graniem. Padlet - przerośnięty, niewymienny pad z chujowym ekranikiem, ale za to bez analogowych spustów. I już widzę, jak ta zabawka, którą wg plotek szykuje nintedno, będzie w stanie wyświetlić 1080p. Chyba kurwa w grach z komórek.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #174 dnia: Stycznia 09, 2016, 00:19:46 am »
Ja tam nikogo po jajach nie liżę, wypraszam sobie ;) Chciałbym fajny sprzęt, ale na niego nie liczę.
ps. Smash Bros jest 1080p/60fps (wow...)

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #175 dnia: Stycznia 09, 2016, 00:22:57 am »
Przed każdą zapowiedzią sprzętu nintedno liżecie się po jajach, a wyjdzie jak zwykle gówno z ceną zawyżoną przynajmniej dwukrotnie. Wiimote był taki super, że nadawał się do wszystkiego poza poważnym graniem. Padlet - przerośnięty, niewymienny pad z chujowym ekranikiem, ale za to bez analogowych spustów. I już widzę, jak ta zabawka, którą wg plotek szykuje nintedno, będzie w stanie wyświetlić 1080p. Chyba kurwa w grach z komórek.
Na Wii całkiem ostro narzekałem, choć pod koniec życia uzbierało się na tę konsolę nieco gier wartych uwagi. WiiU też nie jest szczytem moich marzeń, ale ogólnie rzecz biorąc konsola przyniosła mi sporo radochy, a gry od N nawet graficznie trzymają poziom, mimo słabych podzespołów sprzętu (wystarczy pograć, by się przekonać).

Na razie nikt się super nie napala na NX, tylko wszyscy czekają na to, co Nintendo pokaże. Ja jestem po prostu bardzo ciekaw i wcale nie mam wygórowanych oczekiwań. To Ty Iras masz jakieś zakrzywione poczucie rzeczywistości pełne nienawiści. Masz gdzieś Nintendo, to miej i tak wiadomo, że żadnej ich konsoli nie kupisz. Daj więc żyć innym, a nie tylko hejtujesz i prowadzisz osobistą krucjatę na fanów Nintendo, nie wiedzieć po co? Dla mnie to żałosne.

Przyjemności z grania nie da się zmierzyć obiektywnymi wskaźnikami. Jeśli komuś się dobrze gra na "gównianych" konsolach Nintendo, to dlaczego nie ma ich kupować? Dla zasady? Ja tam kasy wydanej na WiiU nie żałuję. Ani trochę.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #176 dnia: Stycznia 09, 2016, 01:17:39 am »
Padlet może i duży, może i ekran nie najwyższych lotów, ale co ma zrobione na prawdę zajebiście, to te żyroskopy. Pierwsza klasa i szkoda, że jednak rzadko kiedy były intensywnie wykorzystywane. Jak dotychczas to MK8 i chyba niedługo w Star Fox się nieźle zapowiada, z widokiem z kabiny.
Bezlagowe granie na padlecie też fajna sprawa, chyba pierwszy raz w gejmingu, bo reszcie to słabo idzie.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #177 dnia: Stycznia 09, 2016, 08:31:46 am »
Grałem na jakimś sporym (około 60 cali) LCD siedząc blisko i jakość gierek nie powalała nawet jakby porównać do PS2, jakość na padlecie była wtedy wyraźnie lepsza. Mało było akurat tam miejsca więc ciężko powiedzieć jakby to wyglądało z normalnej odległości ale 0,5-1 metr to całkowita paćka na ekranie. Ale granie na padlecie w łóżku mając L4 to najlepsza opcja, będąc w szpitalu też się nada :)
Yeahh, me and hate that's an odd couple

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #178 dnia: Stycznia 09, 2016, 09:38:51 am »
Przy takim tv i takiej odległości to już nawet w 1080p widać schodki ;) Ja gram od dawna na 42 calowej plazmie, 1,5 metra od tv. W Mario Maker czy Toadzie w ogóle nie widać u mnie poszarpanych krawędzi.

Padlet jest rzeczywiście kontrowersyjnym padem i słabo wykorzystywanym. Zrobiono z niego świetny pożytek w ZombiU i Nintendo Land, ale w większości tytułów służy tylko jako bezsensownie wyświetlane tego samego, co mamy na tv (i nie idzie nawet tego wyłączyć). Ekranik też nie jest najwyższych lotów. Kolory ma bardzo dobre, jednak mocno odbija światło i ma obniżoną rozdzielczość. Za to funkcja grania na samym padlecie jest dużym plusem, szczególnie gdy mamy do czynienia z mało rozbudowanymi produkcjami, indykami, starociami lub platformówkami. Duży dotykowy ekran też się przydaje. Dzięki temu w takim Mario Maker buduje się poziomy szybko i bezproblemowo.
Ja tam mimo wszystkich wad postrzegam padlet jako ciekawe urozmaicenie.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #179 dnia: Stycznia 21, 2016, 09:32:55 am »
Macquarie Report Believes a Competitively-Priced Portable NX Could Land This Year, 'Console Partner Device' in 2017
http://www.nintendolife.com/news/2016/01/macquarie_report_believes_a_competitively-priced_portable_nx_could_land_this_year_console_partner_device_in_2017

Według tej teorii w 2016 wyjdzie tylko konsola przenośna za 200$ (może więcej), a w 2017 premierę będzie mieć rozszerzenie do konsoli stacjonarnej. Taki pomysł brzmi dość dziwnie.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #180 dnia: Stycznia 28, 2016, 19:25:05 pm »
Rumour: Super Smash Bros. Planned as NX Launch Title, Bandai Namco Working on "Several" Games
http://www.nintendolife.com/news/2016/01/rumour_super_smash_bros_planned_as_nx_launch_title_bandai_namco_working_on_several_games

Pisałem już, że edycja Smasha wydana ze wszystkimi DLC na premierę NX byłaby dobrym pomysłem ;)

iko

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #181 dnia: Stycznia 28, 2016, 22:08:24 pm »
Przywitam tą konsole z otwartymi ramionami.  :)

iko

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #182 dnia: Lutego 03, 2016, 10:23:20 am »
Czyżby nowe dziecko Nintendo, było przenośną konsolą która odpali nową Zelde? coraz głośniej sie spekuluje.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #183 dnia: Lutego 09, 2016, 19:56:06 pm »
Kolejna poszlaka, że Nintendo będzie chciało wypuścić NX jeszcze pod koniec tego roku:
Cytuj
When you start any new business, it is important to make the public aware of what you will be doing. In the next fiscal year, we will have to make preparations and investments to achieve these goals, and that comes with certain costs.

The question was to pick one area with which we will be able to achieve Nintendo-like profits, but I would like to suggest two areas. One area is our NX business, and another is our business for smart devices. I believe that keeping these two endeavors on track will be key to achieving Nintendo-like profits. I don't have any further details to share about the next fiscal year at this time, but we will explain about our plan and when we will aim to achieve Nintendo-like profits at a future date.

Jest też wzmianka o QoL:
Cytuj
I would also like to touch on the QOL (Quality of Life) program today. We do not feel that we are currently at a stage where we can commercialize a product that deals with sleep and fatigue, so we are not planning to launch any products in this area in the fiscal year ending in March 2016. However, we do believe there is potential in the QOL sector, so we will continue to consider further development in this area.
http://www.nintendolife.com/news/2016/02/tatsumi_kimishima_pinpoints_nx_and_mobile_as_key_areas_to_deliver_nintendo-like_profits

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #184 dnia: Lutego 29, 2016, 17:21:52 pm »
Nowe przecieki:
http://www.ppe.pl/news/42113/nintendo-nx-ze-zblizona-moca-do-xbox-one-urzadzenie-ma-odbierac-polaczenia-telefoniczne.html

Cytuj
•   Urządzenie posiada bezprzewodowy adapter HDMI, który pozwala na podłączenie się do każdego telewizora/monitora ze standardowym wejściem.
•   Sprzęt korzysta z udoskonalanej technologii streamingu znanej z Wii U i dzięki temu wyświetla na ekranie TV obraz o wysokiej rozdzielczości.
•   Inżynierowie zdecydowali się na synchronizację Bluetooth, dzięki której podłączymy sprzęt do wielu smartfonów i tabletów.
•   Nowoczesne analogi, które pozwolą doświadczyć zupełnie nowych wrażeń – po dobiciu przez bohatera do ściany analogi mogą wrócić na drugą stronę.
•   Możliwość odbieranie połączeń telefonicznych i wiadomości tekstowych na ekranie NX.
•   Specyfikacja zbliżona pod względem mocy do Xboksa One.
•   Bardzo proste przenoszenie gier z PlayStation 4 i Xboksa One. Podobno nie wymaga wielkie pracy i jeden z deweloperów third-party wspomniał, że jest to „najprostsze urządzenie jakie kiedykolwiek zostało opracowane. Wystarczy wziąć swój kod, przetworzyć go i działa.”
•   Pokemon GO ma zaprezentować przykład funkcji społecznościowych, które pojawią się w NX.
•   Rozgrywka sieciowa, AR oraz StreetPass na zupełnie nowym poziomie.
•   Mocą sprzętu jest łatwość korzystania i użyteczność.
Pod względem wyglądu sprzęt ma wyglądać jakby „Samsung i Nintendo 2DS urodziły dziecko”.
•   System operacyjny Nintendos jest bardzo mocny i posiada wiele nowoczesnych funkcji.
•   Ponadto pojawiły się kolejne plotki dotyczące nowej Zeldy. Gra ma pojawić się na dwóch urządzeniach – Nintendo Wii U i Nintendo NX.

Wygląd w stylu 2DS sprawia, że będzie wyglądało to jak gówno, o reszcie się nie wypowiadam - zobaczymy na E3 co z tego będzie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #185 dnia: Lutego 29, 2016, 17:36:14 pm »
W roku 2016 (albo 2017) wypuszczą gówno ZBLIŻONE do gorszej z konsol z roku 2013. Serio?  :lol:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #186 dnia: Lutego 29, 2016, 17:40:19 pm »
Cytuj
Bardzo proste przenoszenie gier z PlayStation 4 i Xboksa One. Podobno nie wymaga wielkie pracy i jeden z deweloperów third-party wspomniał, że jest to „najprostsze urządzenie jakie kiedykolwiek zostało opracowane. Wystarczy wziąć swój kod, przetworzyć go i działa.
Już sobie wyobrażam bekę programistów. ;)

Ogólnie jestem ciekaw co to Nintendo wymyśli, bo marzy mi się przenośna konsolka, na której można by odpalać gry ze sprzęty najnowszej generacji.
PSN ID: WojtqGO

iko

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #187 dnia: Lutego 29, 2016, 17:42:49 pm »
Zapomniałeś dodać o wąsie w gównie. :lol: Zelda, Dragon XI na start?! moc!!

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #188 dnia: Lutego 29, 2016, 17:45:35 pm »

Cytuj
Bardzo proste przenoszenie gier z PlayStation 4 i Xboksa One. Podobno nie wymaga wielkie pracy i jeden z deweloperów third-party wspomniał, że jest to „najprostsze urządzenie jakie kiedykolwiek zostało opracowane. Wystarczy wziąć swój kod, przetworzyć go i działa.
Już sobie wyobrażam bekę programistów. ;)

Ogólnie jestem ciekaw co to Nintendo wymyśli, bo marzy mi się przenośna konsolka, na której można by odpalać gry ze sprzęty najnowszej generacji.
Już to widzę.

iko

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #189 dnia: Lutego 29, 2016, 17:52:36 pm »
Ja sie oczywiście jaram. :D

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #190 dnia: Lutego 29, 2016, 18:07:26 pm »
W roku 2016 (albo 2017) wypuszczą gówno ZBLIŻONE do gorszej z konsol z roku 2013. Serio?  :lol:
Czuję końcówkę roku, aby na fali nowego (?) sprzętu zarobić coś na Święta - przynajmniej US albo Japonia.

Ogólnie jestem ciekaw co to Nintendo wymyśli, bo marzy mi się przenośna konsolka, na której można by odpalać gry ze sprzęty najnowszej generacji.
No, to będzie remote play albo stream jak na PS Vita - bo inaczej to bateria będzie za słaba. ;)

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #191 dnia: Lutego 29, 2016, 18:15:36 pm »
W roku 2016 (albo 2017) wypuszczą gówno ZBLIŻONE do gorszej z konsol z roku 2013. Serio?  :lol:
To by się zgadzało z trailerem z nowej zeldy. Mniej więcej mocy xboxa  potrzeba do takiej grafiki.

Szkoda że konsola tak słaba, wystarczyłoby żeby zrobili tak z 50% mocniejszą konsolę od ps4 co nie jest dzisiaj problemem i byłbym zainteresowany a tak dupa.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #192 dnia: Lutego 29, 2016, 18:22:30 pm »
900p na przenośnym ekranie nie powinno wyglądać najgorzej. Ogólnie to podejście podobne jak z Wii U w kwestii mocy w stosunku do konkurencji. Mam tylko nadzieje , że tym razem jednak trochę większy sukces osiągną mimo podobnej strategii.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #193 dnia: Lutego 29, 2016, 18:45:28 pm »
Ogólnie to podejście podobne jak z Wii U w kwestii mocy w stosunku do konkurencji.

W którym miejscu? Wii U było (podobno) mocniejsze od PS3 i X360, a tutaj mamy pogłoski o konsoli słabszej od PS4 i X1.

Ja tu widzę tendencję spadkową czy raczej równię pochyłą  :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #194 dnia: Lutego 29, 2016, 18:53:58 pm »
Podobno, to podobno to chyba plotki jeszcze sprzed premiery. W praktyce wyszło jak wyszło - wolny CPU i GPU lekko słabszy od tego w x360.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #195 dnia: Lutego 29, 2016, 19:57:52 pm »
gpu w wiiu bazuje na hd4650. Ma minimalnie niższe taktowanie i o polowe mniejszą ilość jednostek teksturujących.
można sobie sprawdzić tutaj jaką te badziewie osiąga wydajność

http://www.benchmark.pl/komparator-gpu.html

Teoretycznie sporo flopsów a w praktyce, w smarkach porównywalne wyniki albo i gorsze od  odpowiedników gpu z ps3 i x360.

Niestety testy tylko w starych smarkach. Może w nowszych efektach radzi sobie lepiej.
« Ostatnia zmiana: Lutego 29, 2016, 20:07:18 pm wysłana przez Wulfen »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #196 dnia: Lutego 29, 2016, 20:36:58 pm »
Nowe przecieki:
http://www.ppe.pl/news/42113/nintendo-nx-ze-zblizona-moca-do-xbox-one-urzadzenie-ma-odbierac-polaczenia-telefoniczne.html

Cytuj
•   Urządzenie posiada bezprzewodowy adapter HDMI, który pozwala na podłączenie się do każdego telewizora/monitora ze standardowym wejściem.
•   Sprzęt korzysta z udoskonalanej technologii streamingu znanej z Wii U i dzięki temu wyświetla na ekranie TV obraz o wysokiej rozdzielczości.
•   Inżynierowie zdecydowali się na synchronizację Bluetooth, dzięki której podłączymy sprzęt do wielu smartfonów i tabletów.
•   Nowoczesne analogi, które pozwolą doświadczyć zupełnie nowych wrażeń – po dobiciu przez bohatera do ściany analogi mogą wrócić na drugą stronę.
•   Możliwość odbieranie połączeń telefonicznych i wiadomości tekstowych na ekranie NX.
•   Specyfikacja zbliżona pod względem mocy do Xboksa One.
•   Bardzo proste przenoszenie gier z PlayStation 4 i Xboksa One. Podobno nie wymaga wielkie pracy i jeden z deweloperów third-party wspomniał, że jest to „najprostsze urządzenie jakie kiedykolwiek zostało opracowane. Wystarczy wziąć swój kod, przetworzyć go i działa.”
•   Pokemon GO ma zaprezentować przykład funkcji społecznościowych, które pojawią się w NX.
•   Rozgrywka sieciowa, AR oraz StreetPass na zupełnie nowym poziomie.
•   Mocą sprzętu jest łatwość korzystania i użyteczność.
Pod względem wyglądu sprzęt ma wyglądać jakby „Samsung i Nintendo 2DS urodziły dziecko”.
•   System operacyjny Nintendos jest bardzo mocny i posiada wiele nowoczesnych funkcji.
•   Ponadto pojawiły się kolejne plotki dotyczące nowej Zeldy. Gra ma pojawić się na dwóch urządzeniach – Nintendo Wii U i Nintendo NX.

Wygląd w stylu 2DS sprawia, że będzie wyglądało to jak gówno, o reszcie się nie wypowiadam - zobaczymy na E3 co z tego będzie.
Jeśli ploty okażą się prawdziwe, to będę zadowolony :) Moc XB1 na przenośnym/hybrydowym sprzęcie to bardzo dobra wiadomość.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #197 dnia: Lutego 29, 2016, 23:59:26 pm »
Nie.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #198 dnia: Marca 01, 2016, 05:30:06 am »
Niech ta firma spłonie

iko

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #199 dnia: Marca 01, 2016, 06:03:39 am »
Iwata odchodząc dał nadzieje na lepsze jutro, dlatego myśle że tym z tym sprzętem powinni wyjśc na prostą. Pato, rozwiń myśl?