Autor Wątek: Trine  (Przeczytany 9551 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Trine
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 21, 2010, 14:36:24 pm »
Pytanko:
Dzisiejsza cena to jaka jest? I czy to już jest jakaś zniżka? Opłaca sie brać?
Oczywiście, że tak. Obecnie jest tańsza niż PC ver. nawet. Trzydzieści sześć zł. zapłacisz.

luk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2007
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • PSN: splintersPL
Odp: Trine
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 25, 2010, 07:22:26 am »
Pograłem w demko i podoba się mnie to bardzo, tylko cena odstrasza, więc może by się znaleźli chętni i można by się złożyć wspólnie, co wy na to?

Czyli tak:

ja, Lem, johnny23, elfor? ktoś jeszcze, mogą być jeszcze dwie osoby, tak? Dobra gadałem z Elforem jest nas 4 czyli wychodzi po 17 zł, ściągne to i wam udostępnie konto :-)
Ma się rozumieć ,ze jak kumpel mi udostepni swoje konto, na którym juz sciagał trine to bede mógł sobie sciagnąc tą samą grę 2x nie płacąc ani grosza ? Pózniej normalnie wyloguje się, wejde na swoj profil, a gra oczywiście znajdzie się na dysku i będzie gotowa do odpalenia ? Coś to za proste mi sie wydaje :/

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Trine
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 25, 2010, 09:01:36 am »
Trine za 4EUR na Steamie jeszcze przez 10 godzin.

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Trine
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 25, 2010, 09:16:07 am »
Pograłem w demko i podoba się mnie to bardzo, tylko cena odstrasza, więc może by się znaleźli chętni i można by się złożyć wspólnie, co wy na to?

Czyli tak:

ja, Lem, johnny23, elfor? ktoś jeszcze, mogą być jeszcze dwie osoby, tak? Dobra gadałem z Elforem jest nas 4 czyli wychodzi po 17 zł, ściągne to i wam udostępnie konto :-)
Ma się rozumieć ,ze jak kumpel mi udostepni swoje konto, na którym juz sciagał trine to bede mógł sobie sciagnąc tą samą grę 2x nie płacąc ani grosza ? Pózniej normalnie wyloguje się, wejde na swoj profil, a gra oczywiście znajdzie się na dysku i będzie gotowa do odpalenia ? Coś to za proste mi sie wydaje :/
Dokładnie tak jest. :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Trine
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 25, 2010, 09:57:24 am »
Pograłem w demko i podoba się mnie to bardzo, tylko cena odstrasza, więc może by się znaleźli chętni i można by się złożyć wspólnie, co wy na to?

Czyli tak:

ja, Lem, johnny23, elfor? ktoś jeszcze, mogą być jeszcze dwie osoby, tak? Dobra gadałem z Elforem jest nas 4 czyli wychodzi po 17 zł, ściągne to i wam udostępnie konto :-)
Ma się rozumieć ,ze jak kumpel mi udostepni swoje konto, na którym juz sciagał trine to bede mógł sobie sciagnąc tą samą grę 2x nie płacąc ani grosza ? Pózniej normalnie wyloguje się, wejde na swoj profil, a gra oczywiście znajdzie się na dysku i będzie gotowa do odpalenia ? Coś to za proste mi sie wydaje :/
Dokładnie tak jest. :)
Wpis.

Powiem szczerze, że jeszcze nie grałem w tę grę w co-op. Aby sam się przełączałem :(

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Trine
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 25, 2010, 10:40:41 am »
Czy ta gra wyszła na Wii albo Xboxa?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Trine
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 25, 2010, 11:15:13 am »
Czy ta gra wyszła na Wii albo Xboxa?
Nie, tylko PSN i PC.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Trine
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 25, 2010, 11:29:40 am »
Więc co ten temat robi w dziale Multiplatformowe?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Trine
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 25, 2010, 11:47:29 am »
Więc co ten temat robi w dziale Multiplatformowe?

PC Iras, czyz wg. ciebie i wielu innych premiera gry na PC nie czynii jej multiplatformowa ?

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Trine
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 25, 2010, 11:47:38 am »
Więc co ten temat robi w dziale Multiplatformowe?

Trine jest multiplatformowe, ponieważ PC TO PLATORMA DO GIER. Tak samo ME2 powinien zostać przeniesiony.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Trine
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 25, 2010, 12:29:17 pm »
Tak samo ME2 powinien zostać przeniesiony.

I 90% tematów z działu X360. Bądźmy poważni, PC na tym forum nigdy nie było i nie jest traktowane na równi z konsolami, ale tak czy inaczej oczekuję konsekwencji.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Trine
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 25, 2010, 12:37:53 pm »
Bądźmy poważni, PC na tym forum nigdy nie było i nie jest traktowane na równi z konsolami, ale tak czy inaczej oczekuję konsekwencji.
Prawda jest taka, że PC jest tu traktowany jako platforma, gdy jest to wygodne.
Gdy trzeba udowodnić, że na PC nie ma gier czy też ewentualnie nikt na PC nie gra - wówczas PC nie jest platformą do gier.
Gdy trzeba udowodnić, że X0 nie ma eksluziwów i we wszystko można sobie zagrać na PC - wówczas PC to jest platforma do gier.

:lol:
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

p_y_t

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-09-2008
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Trine
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 26, 2010, 13:53:08 pm »
Trine PC po 10zl na giermaszu CDProjektu dzisiaj (bodaj do 17 otwarte) :angel:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Trine
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 27, 2010, 13:38:30 pm »
Bądźmy poważni, PC na tym forum nigdy nie było i nie jest traktowane na równi z konsolami, ale tak czy inaczej oczekuję konsekwencji.
Prawda jest taka, że PC jest tu traktowany jako platforma, gdy jest to wygodne.
Gdy trzeba udowodnić, że na PC nie ma gier czy też ewentualnie nikt na PC nie gra - wówczas PC nie jest platformą do gier.
Gdy trzeba udowodnić, że X0 nie ma eksluziwów i we wszystko można sobie zagrać na PC - wówczas PC to jest platforma do gier.

:lol:
Słusznie powiedziane.  :) Demon's Souls to gra tylko i wyłącznie na PS3. Jest w odpowiednim dziale. Gearsy najnowsze są w x0 - prawidłowo zresztą. Ale takie L4D2, czy Fable III z miejsca w MP powinny się pojawić. Może skończyło by się psioczenie na PC, że gier nie ma na nim dobrych, choć niemal każda w tym dziale jest również na blaszaku. Z Trine włącznie.

Wracając do Trinena PC w Saturnie widziałem po 16zł.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Trine
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 27, 2010, 18:08:10 pm »
Bądźmy poważni, PC na tym forum nigdy nie było i nie jest traktowane na równi z konsolami, ale tak czy inaczej oczekuję konsekwencji.
Prawda jest taka, że PC jest tu traktowany jako platforma, gdy jest to wygodne.
Gdy trzeba udowodnić, że na PC nie ma gier czy też ewentualnie nikt na PC nie gra - wówczas PC nie jest platformą do gier.
Gdy trzeba udowodnić, że X0 nie ma eksluziwów i we wszystko można sobie zagrać na PC - wówczas PC to jest platforma do gier.

:lol:

WPIS!

Mrocz

  • Gość
Odp: Trine
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 27, 2010, 18:16:18 pm »
Bądźmy poważni, PC na tym forum nigdy nie było i nie jest traktowane na równi z konsolami, ale tak czy inaczej oczekuję konsekwencji.
Prawda jest taka, że PC jest tu traktowany jako platforma, gdy jest to wygodne.
Gdy trzeba udowodnić, że na PC nie ma gier czy też ewentualnie nikt na PC nie gra - wówczas PC nie jest platformą do gier.
Gdy trzeba udowodnić, że X0 nie ma eksluziwów i we wszystko można sobie zagrać na PC - wówczas PC to jest platforma do gier.

:lol:

WPIS!


I tym samym oczekujesz Londek, że Trine który jest na PC i PS 3 powinien być w dziale multiplatformowym, a Mass Effect 2 który jest na PC i Xbox360 nie? Ciekawa logika :D

Jak dla mnie Trine powinien zostać w dziale Multiplatform, a ME, ME2, L4D 1 i 2 itp Powinny też zostać tutaj przeniesione...

PC zawsze był, jest i będzie jedną z platform do gier...

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Trine
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 27, 2010, 18:19:20 pm »
Czytałem teorię, że PC należy do MS, więc każda gra, która wyszła na PC i Xboxa jest ekskluzywna dla Microsoftu  :lol:

Powiedzmy sobie szczerze. Co zostanie w dziale Xboxa, jak przeniesiemy do multi gry, które pojawiły się na PC i XO? ;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Trine
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 27, 2010, 18:24:05 pm »
A imo trine jak i Mass Effecty itp powinny zostać w działach w na którą konsolę wychodzą, to jest forum i serwis o konsolach więc tym powinniśmy się zajmować.

Mrocz

  • Gość
Odp: Trine
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 27, 2010, 18:27:13 pm »
Czytałem teorię, że PC należy do MS, więc każda gra, która wyszła na PC i Xboxa jest ekskluzywna dla Microsoftu  :lol:

Powiedzmy sobie szczerze. Co zostanie w dziale Xboxa, jak przeniesiemy do multi gry, które pojawiły się na PC i XO? ;)

Patent z PC należącym do MS jest głównym argumentem fanatycznych Xbotów, by się uchronić przed faktem dokonanym... :P

Co by zostało? Jest przecież pełno ip tylko na Xbox'a 360... Jak na przykład Halo, Gears Of War 2 i 3, Forza i PGR itp...

Pytanie, czy Kinect nie powinien trafić do multiplatform skoro go zapowiedzieli na PC?

PS. A tak na poważnie, albo przenosimy Trine do działu "PS3" i Mass Effecty, Fable i inne "exy Xbox'a" zostają tam gdzie ich miejsce, albo Trine zostaje i wiadomo co dalej... Więcej konsekwencji, bo niedługo zobaczę temat Killzone 3 w dziale Wii...

lupinator

  • Gość
Odp: Trine
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 15, 2010, 01:06:36 am »
Nowy poziom na PSN za 4zł.

Średni (całość to krótka ucieczka w górę przed lawą na kształt ostatniego poziomu i 10 buteleczek do zebraina) jest, ale za taka kasę  można brać.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Trine
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 15, 2010, 01:27:50 am »
Nowy poziom na PSN za 4zł.

Średni (całość to krótka ucieczka w górę przed lawą na kształt ostatniego poziomu i 10 buteleczek do zebraina) jest, ale za taka kasę  można brać.
hmm.. dwa piwa z tesco a pucharki sa? :P ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Trine
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 15, 2010, 01:28:39 am »
Nowy poziom na PSN za 4zł.

Średni (całość to krótka ucieczka w górę przed lawą na kształt ostatniego poziomu i 10 buteleczek do zebraina) jest, ale za taka kasę  można brać.
hmm.. dwa piwa z tesco a pucharki sa? :P ;)
Hehe, ja sobie chyba daruję.  ;)

lupinator

  • Gość
Odp: Trine
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 15, 2010, 01:29:39 am »
Nie sprawdzałem. Przeszedłem i wyłączyłem grę.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Trine
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 15, 2010, 09:44:49 am »
całość to krótka ucieczka w górę przed lawą na kształt ostatniego poziomu i 10 buteleczek do zebraina
Czyli zrobili dodatkowy poziom podobny do najgorszego poziomu w całej grze :/
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Trine
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 15, 2010, 10:09:37 am »
poziom jest slabiutki (caly czas do gory) i krociotki (przeszedlem chyba w 2 minuty), pucharow nie ma. nawet za 4 zl nie warto, chyba ze jestes fanem i to wielkim trine. do jego uruchomienia wymagany jest patch 1.02 wazacy 55 MB.