Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Różne / Odp: W co teraz gracie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez windomearl dnia Wczoraj o 15:07:42 »
Skończyłem po raz pierwszy w życiu Syberię. Nie spodziewałem się takiej łatwej gry ale sama przygoda bardzo klimatyczna i na pewno warto zagrać nawet po 22 latach od premiery.
Ja jebe, jaki człowiek jest stary. Pamiętam jak z siostrą i tata ogrywalismy prawie że premierowo, masakra.

Wysłane z mojego 23043RP34G przy użyciu Tapatalka

2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lupinator dnia Lipca 10, 2024, 19:34:22 pm »
Skończyłem po raz pierwszy w życiu Syberię. Nie spodziewałem się takiej łatwej gry ale sama przygoda bardzo klimatyczna i na pewno warto zagrać nawet po 22 latach od premiery.
3
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Elden Ring
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szymku dnia Lipca 07, 2024, 18:36:15 pm »
Po walce z komandorem Gaiusem nie wydaje mi się
4
Xbox Series X / Odp: Xbox Series X
« Ostatnia wiadomość wysłana przez siudym dnia Lipca 04, 2024, 17:41:13 pm »
Czy to tylko awaria czy na stałe znika możliwość płacenia Przelewy24 na xbox store?
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez windomearl dnia Lipca 03, 2024, 11:02:05 am »
Zacząłem Dredge. Strasznie wciągający gameplay loop i sążny klimacik.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RyoHazuki dnia Lipca 02, 2024, 21:43:51 pm »
Lekko się spóźniłem na imprezkę - blisko 25 lat - ale w ostatni dzień czerwca skończyłem Planescape Torment, a wczoraj zacząłem kolejnego starocia, ale w nowych szatach Super Mario RPG. Pograłem 1,5 h i ze zdumieniem stwierdzam, że Nintendo, poza platformówkami, umie robić też gry z innych gatunków.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szymku dnia Lipca 02, 2024, 13:59:53 pm »
Ja wreszcie Shadow of the Erdtree. Więcej tego samego i ahoj przygodo. Chodzę, zwiedzam, zbieram fanty. Zbieram również łomot ale to norma - potrafi być sporo trudniej niż w Elden Ring.
BTW - zeszło mi blisko 20h z odpaleniem tego DLC, a to i tak tylko dzięki temu że miałem napoczęty save w podstawce i drugie tyle wbite wcześniej.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez windomearl dnia Lipca 02, 2024, 11:08:12 am »
Mario Wonder wjechało. Animacje urocze i gra się świetnie, ale mam problem z poziomem trudności. w 90% jest za łatwo, a pozostałe 10% jest irytująco trudna. Wolałbym więcej wyzwania w normalnych poziomach.
Ja kupiłem w okolicach premiery i do dzisiaj nie skończyłem. Najpierw z żoną w coop grałem, ale jako przestaliśmy i jie wróciliśmy, później na wakajkach w wolnych chwilach i w samolocie trochę pograłem, miałem skończyc już w domu jak przejdę do końca rebirth. Przeszedłem i odpaliłem dredge bo naariana jakoś nie ma flow.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lupinator dnia Lipca 02, 2024, 10:51:08 am »
Mario Wonder wjechało. Animacje urocze i gra się świetnie, ale mam problem z poziomem trudności. w 90% jest za łatwo, a pozostałe 10% jest irytująco trudna. Wolałbym więcej wyzwania w normalnych poziomach.
10
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Elden Ring
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylvan Wielki dnia Czerwca 28, 2024, 15:38:25 pm »
Dodatek dostał pacza i stał się wyraźnie łatwiejszy.
Strony: [1] 2 3 ... 10