Autor Wątek: Jak kupiles swojego GaCka . Yours GaCek story  (Przeczytany 3294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Jak kupiles swojego GaCka . Yours GaCek story
« dnia: Sierpnia 27, 2004, 00:12:16 am »
ja chcem kupic dopiero gacka ale chciałbym usłyszec jak wyglądał wasz dzien zakupu lub charówa i pozniej jakis zonk czekam na mase postow !!

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Jak kupiles swojego GaCka . Yours GaCek story
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 27, 2004, 00:20:08 am »
zeby zarobic na mojego gacka musialem obchnac pare rzeczy (np. gbc) i pewnego dnia pojechalem do sklepu, mialem zamiar kupic sobie metroid pack, wchodze do sklepu rozgladam sie i...nie ma!!!po chwili namyslu postanowilem spytac sie jednego z pracownikow i po krotkiej rozmowie spytal czy chodzi mi o nowy pack, ja mowie tak a on - mamy!!! malo sie cieszylem, gostek przyniosl go z magazynu, ja jeszcze wziolem karte, on zaczol mowic o jakiejs gwarancji (super ona jest) i musialem za nia TROCHE doplacic, zapakowal wszystko do wora, podziekowalem mu i wyszlem ze sklepu i szedlem dumny z siebie przez ulice az doszedlem do domu i zaczlem grac :D

Teepi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-07-2004
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Jak kupiles swojego GaCka . Yours GaCek story
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 27, 2004, 09:17:45 am »
Oj, długa historia. Chciałem go od początku, bo tylko na niego są gry od N, więc zaplanowałem sprzedać GBC, 200 zł miałem i miałem zbieeerać jednak GBC mi po prostu buchneli, a mama pożyczyła 300, bo dozbierałem ( do dzić nie oddała) .Mażenia o Gacusiu porzuciłem, choć w głębii serca (hehe) ciągle na niego liczyłem. W niemczech mam kolegę który ma NGC'a. za jakieś 2 lata pojechałem do niego- a tam: NÓWKA ZA 100 Euro!!! Niestety matka to usłyszała, i definitywnie zabroniła mi kupna. Ale kiedy za pół roku znów pojechałem, miałem ciężko zarobione 155 euro (pożyczka od babci, harówa u dziadka na pasiece, odkładane kieszonkowe, pożyczka od 2 babci). I... co to był za dzień!!! Najpierw szukałem pół Berlina Prince od Presia, a kiedy znalazłem- marsz po gacusia! 85 euro + pamięć + PoP = 155 e! Problem był w moim bracie który kabluje wszystko i wygadał mamie o nim zanim dojechałem do domu, a mama kazała go oddać. Ale ja zrobiłem przekręt roku: Owinąłem podełko w papier pakowy i wsadziłem do bagażnika, mówiąc że to mój prezent dla dziadków. I takim sposobem Mam go! Starsza jak się dowiedziała, to zabrała i mówiła że sprzedała za 50 zł, ale po 2 tyg. odddała, ostrzegając żebym nie grał za długo, i tak to się skończyło. A ja jestem zadowolony że to nie X i ps2 tylko kochany gacuśśśś! (długi do dzić spłacam- na tą chwilę wiszę jeszcze 320 zł)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Jak kupiles swojego GaCka . Yours GaCek story
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 27, 2004, 12:28:03 pm »
My story:
Sprzedałem PS2 koledze, kupiłem GCN w Ultimie.
Dziękuje!
ale sie napisałem :/

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Anonymous

  • Gość
Jak kupiles swojego GaCka . Yours GaCek story
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 27, 2004, 12:32:01 pm »
Ako Rulez !!!!!!! (za najdłuższe i najciekawsze GC Story )
Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Normalnie Klasa sama w sobie

Czappi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2004
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
Jak kupiles swojego GaCka . Yours GaCek story
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 30, 2004, 12:41:25 pm »
Ja kupiłem gacka w ultimie razem z mario party4, memorką, drugim padem i eternal darkness za sprzedanego PSX'a (czego troche żałuje) i pozbierane pieniądze (były święta). Kupiłem bo byłem zajarany Resident Evilem, ukonczylem go i przezywalem kryzys...bylo pare gier ciekawych ale za malo kasy bo gry na gacka są bardzo drogie w przeciwienstwie do PS2. Więc postanowiłem sprzedać gcn i kupic ps2...nie udalo mi sie to ale wymienilem go za czarnulke i jak narazie nie żałuje...

PS: Ako sprzedałes PS2? To twój podpis troche nie na czasie jest

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Jak kupiles swojego GaCka . Yours GaCek story
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 30, 2004, 19:13:02 pm »
Hmm po nieudanej akcji z kupnem konsoli na gieldzie (ps2, chcialem nieprzerobiona...) zadzwonilem do firmy wysylkowej i zamowilem GC...bylo to 2 miesiace po europejskiej premierze tej konsolki... nie zaluje :P
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

Anonymous

  • Gość
Jak kupiles swojego GaCka . Yours GaCek story
« Odpowiedź #7 dnia: Września 04, 2004, 13:21:46 pm »
Ako pozniej sprzedal GaCka i kupil znow PS2 LoL!!!!!!!!!! katuje teraz wszystkie gry on jest mocny!!!

Sojer

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-11-2003
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Jak kupiles swojego GaCka . Yours GaCek story
« Odpowiedź #8 dnia: Września 08, 2004, 10:04:34 am »
Calkowicie przez przypadek... Spacerujac po MediaMarkt dostrzeglem "megapack"! Konsola + 2pady + memorka + 5gier za 699zl. No i skusilem sie;]
mr.soso