Autor Wątek: Killzone 3  (Przeczytany 589892 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 01, 2009, 19:25:13 pm »
Czy ja wiem? Troche jezdzisz czolgiem, troche nacierasz z kompanami, czasami bronisz terenu przez jakas chwile, rozwalasz bossow, jezdzisz mechem, strzelasz z wiezyczek statku - troche tego jest. A scenerie czaly czas sa inne, a to pustynie, a to most, a to miasto, a to akademia, a to statek, a to pociag, a to kopalnie. Nie jest wcale tak zle, chociaz wiadomo, ze zadna z misji nie ma klimatu i gameplay'u Czarnobyla, ale to byla tylko jedna taka misja w COD 4, reszta to tez w wiekszosci 'deatmatch' albo celowniczek.

BTW co takiego jest strasznego w tekscie o MGS? :> Przeciez o tym prawie w kazdej recce pisza, jest wiele wiecej spoilerow z waznych momentow w topicu o MGS :P BTW jak w jakims topicu napisze 'bijatyka' to tez bedzie spoiler? :P

-----edit-----
Cytuj
I tak sie przygotuj ze niedługo liczba twoich minusów przekroczy liczbe plusów.
Oj strasznie mnie akurat to obchodzi czy kolo nicku mam minusik czy plusik ... ide plakac.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2009, 19:58:50 pm wysłana przez KKRT »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 256
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 01, 2009, 19:39:19 pm »
Czy ja wiem? Troche jezdzisz czolgiem, troche nacierasz z kompanami, czasami bronisz terenu przez jakas chwile, rozwalasz bossow, jezdzisz mechem, strzelasz z wiezyczek statku - troche tego jest. A scenerie czaly czas sa inne, a to pustynie, a to most, a to miasto, a to akademia, a to statek, a to pociag, a to kopalnie. Nie jest wcale tak zle, chociaz wiadomo, ze zadna z misji nie ma klimatu i gameplay'u Czarnobyla, ale to byla tylko jedna taka misja w COD 4, reszta to tez w wiekszosci 'deatmatch' albo celowniczek.

BTW co takiego jest strasznego w tekscie o MGS? :> Przeciez o tym prawie w kazdej recce pisza, jest wiele wiecej spoilerow z waznych momentow w topicu o MGS :P BTW jak w jakims topicu napisze 'bijatyka' to tez bedzie spoiler? :P
A czy tak trudno wcisnąć przycisk spoiler? Jedyna recenzja jaką oglądałem to ta na GT i tam jakoś o tym nie było. I tak sie przygotuj ze niedługo liczba twoich minusów przekroczy liczbe plusów.

Sorry za offa.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 27, 2009, 09:47:10 am »
Dla osób, które nie skończyły K2 i nie chcą psuć sobie zakończenia i być może wstępu do trzeciej części, radzę nie czytać.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 27, 2009, 12:12:07 pm »
Skoro jesteśmy przy tym temacie to również czymś zarzucę. Kto nie skończył K2 niech nie wchodzi:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2009, 12:18:43 pm wysłana przez Ryo »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 27, 2009, 12:55:47 pm »
Misje w KZ2 są tak bardzo podobne do siebie, że SP po prostu mdli. Nawet chodzenie mechem było prawie identyczne jak chodzenie bez niego.

Osobiście jestem bardzo rozczarowany SP w KZ. Przykład Snajperki - zamiast stworzyć jakąś ciekawą misje z użyciem tej broni, to praktycznie zrobili z tego deathmatch, jak podczas całej campanii - masz spluwę i rozwal złych panów.

SP jest bardzo słabo urozmaicony.

I najlepiej w Czarnobylu. Czemu po CoD 4 każdy oczekuje w FPS misji bliźniaczych? No dobrze, byłoby to ciekawe, ale na pewno nie niezbędne. Ja tam na urozmaicenie Kz2 nie narzekałem.
Jeśli Kz3 pójdzie tym torem, będzie na prawdę bardzo dobrze. Ot typowe misje chodzone, coś tam, coś tam (pozdrawiamy pijaną posłankę, która nie wyleciała za to z pracy) w jakimś czołgu (tak w CoD WW również było i dobrze), w mechu (o, to mi się akurat niezwykle podobało i nie było w CoD)....

Wcale nie obraziłbym się na jakieś misje w .... przebraniu za Higha - nastawione na - przykładowo - ciche eliminowanie wroga.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #85 dnia: Października 19, 2009, 15:11:29 pm »
Killzone 3 w 2010?
http://e4g.info/1667/killzone-3-in-2010.html

Cytuj
While reading a copy of Playstation: The Official Magazine (December 2009) issue that was sent to my mail, something really seemed to catch my eye. On page 20 of the magazine there is an article titled ?The Secret Games of 2010? and it just so happens to speak of Killzone 3.

    ?Insider slips reveal three big names you can already pencil for the next year. Killzone 3 is reportedly deep in development, Insomniac?s Full Moon Show podcast hints at a project we can only conclude is Resistance 3, and a Treyarch employee?s online mentions a Call of Duty: World at World sequel.?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #86 dnia: Października 20, 2009, 12:09:06 pm »
Dobrze. Po kilkudziesięciu godzinach gry (w samym multi ponad 40 godzin) Kz2 nieco mi się przejadł. Fantastyczna gra, pod każdym względem - pozdrawiam ludzi z Edge, oraz tych psioczących na sterowanie - jednak ileż można? Tym bardziej, że nic nie słychać na temat kolejnego DLC. Stoi sobie zatem wysłużony Kz2 na półce i czeka aż młodszy brat stanie obok niego w glorii chwały.

Im szybciej się to stanie, tym lepiej. Aczkolwiek gwałtownego pośpiechu nie ma. Jak myślicie, znowu znajdą się zabawni ludzie, którzy stwierdzą "zero fresh ideas" i tylko z tego tytułu dadzą ocenę o kilka oczek niższą niż winni wystawić....

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #87 dnia: Października 20, 2009, 13:35:22 pm »
Sony declines to comment on Killzone 3:
http://www.eurogamer.net/articles/sony-declines-to-comment-on-killzone-3

Cytuj
Sony has declined to comment on rumours that Killzone 3 is "deep in development" and will be released next year.

This is in response to Official PlayStation Magazine's "The Secret Games of 2010" article (via Destructoid), which claimed readers could "pencil in" Killzone 3 as well as Resistance 3 and a Call of Duty: World at War sequel.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #88 dnia: Października 20, 2009, 21:15:17 pm »
Trzech mocarnych przedstawicieli rodziny FPS. Z czego aż dwa to tytuły na wyłączność dla PS3. Jestem ciekaw tej walki. Jak dla mnie każda z poprzedniczek, była kapitalna, ze szczególnym uwzględnieniem Kz2. Niech tylko w segmencie bossów chłopaki przy okazji Kz2 popracują....

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #89 dnia: Października 20, 2009, 21:34:03 pm »
Jak mi nie dadzą różnorodnych lokacji (w jedynce mieliśmy dżunglę, ośnieżone szczyty, miasto, bazę kosmiczną) to niech sobie w dupę wsadzą Killzone 3.

Tyle ode mnie.

lupinator

  • Gość
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #90 dnia: Października 20, 2009, 21:34:49 pm »
Trzech mocarnych przedstawicieli rodziny FPS. Z czego aż dwa to tytuły na wyłączność dla PS3. Jestem ciekaw tej walki. Jak dla mnie każda z poprzedniczek, była kapitalna, ze szczególnym uwzględnieniem Kz2. Niech tylko w segmencie bossów chłopaki przy okazji Kz2 popracują....
"Mocarnych" to duże słowo, jak na takie Resistance, którego marka jest, w mojej opinii, jak na razie dość słaba. Killzone głównie stoi za sprawą hype'u, to chyba przyzna każdy, a COD od Treyach - gdzie tu do rangi gier Infinity Ward. Mogliby sobie, szczerze mówiąc, odpuścić klepanie tych sequeli. Co za dużo, to niezdrowo.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #91 dnia: Października 20, 2009, 22:07:42 pm »
Jak mi nie dadzą różnorodnych lokacji (w jedynce mieliśmy dżunglę, ośnieżone szczyty, miasto, bazę kosmiczną) to niech sobie w dupę wsadzą Killzone 3.

Tyle ode mnie.
Jestem prawie pewien, ze te statki, ktore widac po zabiciu Visariego zmierzaja na Vekte, gdzie druga czesc bedzie sie rozgrywala. Nawet podczas loadingow widac screen z Vekty, gdzie mamy miasto z drzewami :), wiec raczej na rozne srodowiska w trojce mozna liczyc.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #92 dnia: Października 20, 2009, 22:10:07 pm »
Wiesz Lupi. Coś w tym jest. Taki Borderlands, to nowość i już zbiera bardzo wysokie noty. A dawniej jak z Bioshock było? A nawet multi nie miał. Nie jestem za wypluwaniem co rusz kontynuacji - vide Fify, THPS, et cetera, ale na prawdę nie obrażę się na tego Kz3 i R3 w przyszłym roku.

Co do CoD. Widzisz, niebawem MW2 wychodzi, a kontynuacja WaW jest zapowiedziana na przyszły rok. Odcinanie kuponów? Być może, ale i nowe CoD przywitam z rozłożonymi nogami .... Tfu, nie tak miało to być  :lol:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #93 dnia: Października 21, 2009, 09:34:56 am »
Jak mi nie dadzą różnorodnych lokacji (w jedynce mieliśmy dżunglę, ośnieżone szczyty, miasto, bazę kosmiczną) to niech sobie w dupę wsadzą Killzone 3.
Teraz zależy czy akcja będzie się toczyć na Helghanie czy Vekcie.;)

Początek na Helghanie, ucieczka przed zmasowanym atakiem wroga i druga inwazja Helghastów na Vektę, albo nawet na Ziemię.;)

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #94 dnia: Października 21, 2009, 10:15:40 am »
Trzech mocarnych przedstawicieli rodziny FPS. Z czego aż dwa to tytuły na wyłączność dla PS3. Jestem ciekaw tej walki. Jak dla mnie każda z poprzedniczek, była kapitalna, ze szczególnym uwzględnieniem Kz2. Niech tylko w segmencie bossów chłopaki przy okazji Kz2 popracują....
"Mocarnych" to duże słowo, jak na takie Resistance, którego marka jest, w mojej opinii, jak na razie dość słaba. Killzone głównie stoi za sprawą hype'u, to chyba przyzna każdy,
No ja nie przyznam i chyba większość recenzentów również. Gra jest jednym z najlepszych fpp ostatnich lat. Zajebista grafike, super single player i jeszcze lepsze multi (jedynie Halo3 i Cod 4 mają lepsze multi).

Ja mam nadzieję, że K3 pójdzie bardziej w ślady pierwszej części. Również jeżeli chodzi o sterowanie i animacje. W K2 mimo wszystko sterowanie jest bardziej że tak powiem "arcadowe". W Killzone na PS2 jak się rzucało granat to gościu robił ładny zamach, jak sie przeskakiwało nad przeszkodami to było widac jak się podpiera ręką, jak się z bliskiego dystansu załatwiało gościa to fajne animacje się włączały, a jak się biegło sprintem to obraz się fajnie rozmywał i nie można było przeładowywać.

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #95 dnia: Października 21, 2009, 11:12:20 am »
Niech tylko zrobia duzo roznych, ciekawych miejscowek, snieg moga "pozyczyc" od Naughty Dog, hehe. Dla mnie wazne jest zroznicowanie, im wiecej "krajobrazow" tym lepiej, oczywiscie jesli wszystko kupy sie trzyma. Powinni sie rowniez przylozyc do fabuly. Dziwie sie, ze jeszcze nikt nie zrobil FPP ze swietnymi bossami (no chyba, ze cos mnie ominelo), w RESie sa, ale nie wszyscy sa "fajni", w K2 te sa, dwoch, trzech, zalezy co rozumiemy pod pojeciem boss. W kazdym razie chetnie zobaczylbym walke z jakims czolgiem, helikopterem i pare innych, oczywiscie z pomyslem i "stylakiem", a nie tylko tepym strzelaniem. To by bylo na tyle.
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

Mrocz

  • Gość
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #96 dnia: Października 21, 2009, 12:01:47 pm »
No ja nie przyznam i chyba większość recenzentów również. Gra jest jednym z najlepszych fpp ostatnich lat. Zajebista grafike, super single player i jeszcze lepsze multi (jedynie Halo3 i Cod 4 mają lepsze multi).

Również nie przyznam, Killzone 2 to rewelacyjny FPS, może nie idealny, ale z pewnością należy do czołówki... A na trójkę czekam z niecierpliwością, mam tylko nadzieje na nieco bardziej zróżnicowane mapy i więcej ciekawych zwrotów akcji...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #97 dnia: Października 23, 2009, 23:51:49 pm »
Jak mi nie dadzą różnorodnych lokacji (w jedynce mieliśmy dżunglę, ośnieżone szczyty, miasto, bazę kosmiczną) to niech sobie w dupę wsadzą Killzone 3.
Teraz zależy czy akcja będzie się toczyć na Helghanie czy Vekcie.;)

Początek na Helghanie, ucieczka przed zmasowanym atakiem wroga i druga inwazja Helghastów na Vektę, albo nawet na Ziemię.;)
Dodaj do tego tryb veteran i masz synonim , wręcz namacalny, rzeźni.
Kogoś wam chłopaki w multi brakuje? Ja chciałby by fenomenalny gatlin gun był dotępny bez zbędnego zbieractwa. No niech jakiś kamper, czy Snake Plissken się dorwie do takiej broni i nie ma szans trofeum zdobyć i postrzelać.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 09, 2009, 18:24:16 pm »
Killzone 3 coraz bardziej realny:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49052

Cytuj
Z informacji zamieszczonych na łamach niemieckiego serwisu Eurogamer.de wynika, że oficjalną informację o istnieniu Killzone 3 przekazał prowadzącym program Jan-Bart van Beek, szef działu animacji w studiu Guerilla Games. Podobno wyjawił on w jego trakcie, że debiut gry na światowym rynku zaplanowany został wstępnie na 2011 rok.

Istnieje jednak szansa, że kontynuacja konfliktu pomiędzy organizacją ISA a Helghastami, których siedzibę dane nam było zaatakować w części drugiej, mogłaby zawitać do sklepów jeszcze w przyszłym roku. Ostateczna decyzja w tej sprawie zależy bowiem tylko i wyłącznie od wydawcy ? firmy Sony Computer Entertainment. Deweloperzy są przekonani, że uda im się dokończyć produkcję przed końcem 2010 roku.

Marins

  • Gość
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 09, 2009, 19:16:46 pm »
Na święta 2010 nowy killzone byłoby zajebiście  :cool:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #100 dnia: Listopada 12, 2009, 01:35:15 am »
Również czekam na Killzone 3, ale ze sterowaniem z CoD :cool: Mam nadzieje że przy kolejnej części nie popełnią tego błędu.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #101 dnia: Listopada 12, 2009, 12:03:34 pm »
Jak dla mnie, mogą sterowania nie zmieniać. Nie narzekałem przy okazji Kz2.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #102 dnia: Stycznia 19, 2010, 18:12:06 pm »
Z forum PE:

Cytuj
Hiphop gamer znowu zaszalał w swoim show pod koniec 2009 roku chwaląc się informacjami z pierwszej ręki o enginie w Killzone3.....wg mnie to plota i to jest niemożliwe ale jednak co do GoW3 się nie mylił.....

http://n4g.com/gaming/News-443323.aspx

Dla tych co nie chcą słuchać całości - grafika lepsza niż w Killzone 2, 60fps i w pełni zniszczalne środowisko.

Czarnego chyba fantazja ponosi. :angel:

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #103 dnia: Stycznia 20, 2010, 07:58:13 am »
czytalem o tym juz jakis czas temu - absolutnie nie wierze.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #104 dnia: Stycznia 20, 2010, 12:35:51 pm »
Same here. O ile w zniszczalne srodowisko jestem w stanie uwierzyc, to w to, ze zoptymalizowali gre tak, ze dzieje sie wiecej i chodzi 2x szybciej to juz za nic.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #105 dnia: Stycznia 20, 2010, 12:37:53 pm »
Poczekamy - zobaczymy.
Dla mnie najważniejsze jest to, że co chwila dostajemy nowe plotki o K3 - dzięki temu jest szansa, że zagramy w to w okolicach 2011 roku..

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #106 dnia: Stycznia 20, 2010, 14:21:59 pm »
jesli to prawda z tymi 60 fps`ami, to ja mam propozycje: GG, dajcie sobie z nimi siana, zrobcie stale 30, a zaoszczedzona moc wlozcie w grafe i AI.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #107 dnia: Stycznia 20, 2010, 14:36:25 pm »
Jeżeli ulepszony silnik pozwala generować grafikę lepszą niż w K2 w 60 klatkach, to po co obniżać to do 30? AI już w Killzone 2 było świetne.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #108 dnia: Stycznia 20, 2010, 14:42:42 pm »
zeby byla jeszcze lepsza i jeszcza bardziej odskoczyla od pieknego KZ2 i jeszcze bardziej zmasakrowala galki. mi 30 fps`ow w fps`ie (lol) styka.
bo jakos nie wierze, ze mozna miec to wszystko: duzy skok jakosciowy w stosunku do KZ2 + 60 klatek + zniszczenia. patrzac na jakosc KZ2 jest to dla mnie niemozliwe.
a majac wybor:
a) maly skok jakosciowy + 60 klatek
b) wyrazny skok jakosciowy + 30 klatek
lykam b) jak pelikan.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #109 dnia: Stycznia 20, 2010, 14:46:05 pm »
Ja tam poczekam na pierwsze info odnośnie ulepszeń silnika na GDC.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #110 dnia: Stycznia 20, 2010, 14:56:31 pm »
Cytuj
a majac wybor:
a) maly skok jakosciowy + 60 klatek
b) wyrazny skok jakosciowy + 30 klatek
lykam b) jak pelikan.
ciekawe czy była by opcja--single 30 klatek i super grafa, a multi--gorsza grafa, 60 klatek?

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #111 dnia: Stycznia 20, 2010, 17:13:38 pm »
Bioshock na x0 ma coś takiego.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #112 dnia: Stycznia 20, 2010, 17:38:21 pm »
tez bym wolalbym opcje  B :P

aphelion
po wlaczeniu unlock framerate wyglada tak samo, jedynie z vs jest problem no i fps skacze jak szalony tzn raz 60 a za chwile spada do 35-40 cos jak cod3

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #113 dnia: Stycznia 20, 2010, 19:30:40 pm »
Poczekamy zobaczymy, ale ja wierze w ich umiejętności  :angel:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #114 dnia: Stycznia 20, 2010, 19:31:56 pm »
A ja bym wolał żeby dodali noobowskie sterowanie, w ogóle to niech zrobią z tego arcade żebym mógł ogarnąć :oops:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #115 dnia: Stycznia 20, 2010, 19:33:33 pm »
Ogarnij się i graj lepiej w MW2 :mad:, jak ostatnio włączyłem KZ2 to na początku w nic nie mogłem wycelować :lol:.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #116 dnia: Stycznia 20, 2010, 19:41:50 pm »
Trzech mocarnych przedstawicieli rodziny FPS. Z czego aż dwa to tytuły na wyłączność dla PS3. Jestem ciekaw tej walki. Jak dla mnie każda z poprzedniczek, była kapitalna, ze szczególnym uwzględnieniem Kz2. Niech tylko w segmencie bossów chłopaki przy okazji Kz2 popracują....
"Mocarnych" to duże słowo, jak na takie Resistance, którego marka jest, w mojej opinii, jak na razie dość słaba. Killzone głównie stoi za sprawą hype'u, to chyba przyzna każdy, a COD od Treyach - gdzie tu do rangi gier Infinity Ward. Mogliby sobie, szczerze mówiąc, odpuścić klepanie tych sequeli. Co za dużo, to niezdrowo.
Zacznijmy od tego ze Mw2 to największe ścierwo jakie wypuściła ta firma

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 554
  • Reputacja: 251
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #117 dnia: Stycznia 21, 2010, 13:46:49 pm »
Uncharted był piękny. Tak, że każdy myślał, iż kontynuatorka będzie takim Uncharted po lekkim liftingu. I co  8)
Jedno jest pewne. Kz2 dalej prezentuje się wspaniale. Wystarczy by kontynuacja była ładniejsza i będzie kolejne 10/10 za oprawę  :grin:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #118 dnia: Stycznia 21, 2010, 16:56:41 pm »
Uncharted był piękny. Tak, że każdy myślał, iż kontynuatorka będzie takim Uncharted po lekkim liftingu. I co  8)
Jedno jest pewne. Kz2 dalej prezentuje się wspaniale. Wystarczy by kontynuacja była ładniejsza i będzie kolejne 10/10 za oprawę  :grin:
trochę fanboy'ując nawet jeśli 3 wyglądała by tak jak 2 to i tak jest to poziom wyższy niż u konkurencji :P

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #119 dnia: Stycznia 22, 2010, 09:04:29 am »
Uncharted był piękny. Tak, że każdy myślał, iż kontynuatorka będzie takim Uncharted po lekkim liftingu. I co  8)
Jedno jest pewne. Kz2 dalej prezentuje się wspaniale. Wystarczy by kontynuacja była ładniejsza i będzie kolejne 10/10 za oprawę  :grin:
trochę fanboy'ując nawet jeśli 3 wyglądała by tak jak 2 to i tak jest to poziom wyższy niż u konkurencji :P
nawet nie troche, ale... prawda to! :grin: