Autor Wątek: Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki  (Przeczytany 69928 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« dnia: Sierpnia 28, 2004, 09:45:23 am »
Na ign pojawila sie dzis pierwsza recenzja Fable z ocena 9,3 :D, moze byc dobrze :D  :D  :D

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 28, 2004, 09:50:55 am »
na teambox dostala 9,1

Anonymous

  • Gość
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 28, 2004, 10:15:17 am »
daj link

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 28, 2004, 10:21:29 am »

Anonymous

  • Gość
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #4 dnia: Września 16, 2004, 15:14:51 pm »
Jak na RPG wszechczasów (LOL?) to kiepsko przędzie. Poniżej 90 % ogółem. Ja wiedziałem, że ta gra nie będzie wybitna, od początku.

9.3 out of 10
93.0%
GameSpot
    
9/2/2004
8.6 out of 10
86.0%
Gamespy
    
9/10/2004
4 out of 5
80.0%
Electronic Gaming Monthly
     
11/1/2004
8.17 out of 10
81.7%
GMR Magazine
     
10/1/2004
8 out of 10
80.0%
XBN Magazine
     
10/1/2004
9 out of 10
90.0%
TeamXBOX
    
8/27/2004
9.1 out of 10
91.0%
1UP
    
9/7/2004
8.5 out of 10
85.0%
UGO
     
9/15/2004
A-
90.0%
Daily Game
    
9/13/2004
8.8 out of 10
88.0%

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #5 dnia: Września 17, 2004, 00:40:47 am »
gra zbiera fanatasyczne noty od graczy - na Gamespocie na podstawie prawie 900 ocen oraz 20 recenzji graczy - Fable notuje wynik 9.5(superb) - cudnie
Pamietajcie ze oceny graczy sa często mniejsze o kilka oczek od ocen wystawianych przez recenzenta...dlatego mamy panowie chyba gre na 9+

Green Goblin

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-09-2004
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #6 dnia: Września 17, 2004, 00:54:18 am »
hehe mam i gram  8)
Gram już troche godzin ale co moge powiedziec..od czego zacząć??? może zaczne od tego ze miód w tej grze jak narazie jest na 10!!! Gra jest boska..wykonałem już kilka uczynków - 3 dobre i 2 złe - kupilem kilka drobiazgów dla kolegów i robilem za parobka u jednego wiesniaka  :lol:
teraz chodze do szkoly w ktorej ucze władac sie tym i owym...mozna pujsc lowic ryby, skoczyc do lasu, polazic po skalach ech cuuuuuuuudo
Gra jest piękna mowie wam - cudowna grafika - masa detali dookoła, wspaniałe tekstury - wszystko jest takie...bajkowe..a las - las wygląda obłędnie :shock: Boze tyle podniet a jestem dopiero na początku...aaaaaaaaaaa gra jest cudowna....Zanim ktos zacznie LOLowac na podstawie ocen zachodnich serwisów - to niech najpierw odpali sobie Fable i zanurzy sie w ten piękny bajkowy świat...
Zreszta co tu duzo gadac - na kazdym forum dyskusyjnym w strone Fable lecą same ochy i achy - podobno motywy ze zmiana wygladu i podrywaniem panienek rządzą!!
Czy Fable zawiodło? LOL jak ktos tak twierdzi to chyba go Bóg opuścil..bo tym co mozna wycztac na zachodnich forach to jest to gra na mocne 9+ - do gatunku wnosi(hmmm sam nie wiem czy to przygodówka czy RPG) na mase nowych, swietnych i oryginalnych rozwiazan - dlatego nawet mozna pokusic sie o ocene 10...
Polecam cholernie Fable - gra warta kupna Xkloca - pewnie dziwi Was fakt niezbyt wysokich ocen na serwisach( no w sumie jak dla kogos srednia ocen 90% to rozczarowanie to niech jebnie sie z niezlego rozbiegu łbem w ściane - rym niezamierzony) - wiecie na gre na ktora czeka sie kilka lat - stawia sie wyzej poprzeczke - ot oczekuje sie poprostu niewiadomo czego...mnie to grzeje bo mam i gram i jak narazie gra jest CUDOWNA!!

Anonymous

  • Gość
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #7 dnia: Września 17, 2004, 20:30:26 pm »
Panowie. Kto widział Kingdom Under Fire, ten wie co to znaczy GRAFIKA!!!!!

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #8 dnia: Września 17, 2004, 21:35:00 pm »
Hm... Szczerze powiedziawszy, wale co napiszą w serwisach zagranicznych i poslkich. :P  Nie ocenie, jeżeli nie zagram  :twisted:

Sphinx9

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-08-2004
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #9 dnia: Września 18, 2004, 19:19:34 pm »
Gra jest po prostu wspaniała. Naprawde warto bedzie wydac kazde pieniadze na orginal a jak ktos nie ma xboxa to wlasnie dla FABLE sie w niego zaopatrzyc. Moze za wczesnie na takie stwierdzenie ale jak na razie jest to jedna z najlepszych gier na x-a jesli nie najlepsza.

Dan Demolka

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #10 dnia: Września 28, 2004, 11:14:18 am »
Jest piękna wspaniała,ale po 16godz. grania ujrzałem napisy końcowe.Nie mogłem w to uwierzyć.Jak na gre RPG to bardzo krutko.Jeszcze miałem tyle do zrobienia  odkrycia i wszystko prysło wraz z ostatnim Qestem.
W życiu bym nie przepyszczał że ta gra będzie aż tak ktutka.
Według mnie to największy minus tej gry!!!To był dla mnie wielki cios.Pozostał tylko ogromny niedosyt.Zwłaszcza że po pokonaniu ostatniego BOSSA nie marzna beztrosko eksplorować świata(gra nie zapisuje sejwu).
Wole konsole !

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #11 dnia: Września 28, 2004, 15:04:51 pm »
Cytat: "Dan Demolka"
Jest piękna wspaniała,ale po 16godz. grania ujrzałem napisy końcowe.Nie mogłem w to uwierzyć.Jak na gre RPG to bardzo krutko.Jeszcze miałem tyle do zrobienia  odkrycia i wszystko prysło wraz z ostatnim Qestem.
W życiu bym nie przepyszczał że ta gra będzie aż tak ktutka.
Według mnie to największy minus tej gry!!!To był dla mnie wielki cios.Pozostał tylko ogromny niedosyt.Zwłaszcza że po pokonaniu ostatniego BOSSA nie marzna beztrosko eksplorować świata(gra nie zapisuje sejwu).

E E E E E E E E E E E E  :shock: To średnio fajnie...  :evil:

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #12 dnia: Września 30, 2004, 18:27:48 pm »
Cytat: "Dan Demolka"
Jest piękna wspaniała,ale po 16godz. grania ujrzałem napisy końcowe.Nie mogłem w to uwierzyć.Jak na gre RPG to bardzo krutko.Jeszcze miałem tyle do zrobienia  odkrycia i wszystko prysło wraz z ostatnim Qestem.
W życiu bym nie przepyszczał że ta gra będzie aż tak ktutka.
Według mnie to największy minus tej gry!!!To był dla mnie wielki cios.Pozostał tylko ogromny niedosyt.Zwłaszcza że po pokonaniu ostatniego BOSSA nie marzna  beztrosko eksplorować świata(gra nie zapisuje sejwu).


CO?? TO W TEJ GRZE ISTNIEJĄ NAPISY KOŃCOWE? NIE! NIE! NIE!!!! TA GRA MIAŁA BYĆ NA 100 GODZIN A NIE NA 16!!!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #13 dnia: Października 02, 2004, 14:36:47 pm »
"Fable"- wilką ściemą, Molyneux- ściemniającym mistrzem marketingu  :?:

No, cóż- poczekam jeszcze trochę. Jak na razie w tym porównaniu Jade Empire zyskuje coraz więcej...


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #14 dnia: Października 02, 2004, 16:25:34 pm »
wy się ludzie odpitolcie od Fable :x Ta gra jest cudowna, a że krótka? Mi to np. w ogóle nie przeszkadza, bo jak jakąś szpile męcze więcej niż 20 h (nie licząc Ninja Gaiden ;) ) to mam jej powyżej wszystkiego i zwyczajnie ląduje ona na półce.

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #15 dnia: Października 03, 2004, 14:49:02 pm »
Cytat: "Miazga"
wy się ludzie odpitolcie od Fable :x Ta gra jest cudowna, a że krótka? Mi to np. w ogóle nie przeszkadza, bo jak jakąś szpile męcze więcej niż 20 h (nie licząc Ninja Gaiden ;) ) to mam jej powyżej wszystkiego i zwyczajnie ląduje ona na półce.

Kwestia gustu, jednak chyba przeważa liczba graczy, którzy wolą gry długie, a już szczególnie RPG. Peace  :mrgreen:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #16 dnia: Października 03, 2004, 14:57:33 pm »
Siur, że kwestia gustu, jednak zapewniam, że jak ktoś z was zdecyduje się kupić Fable, to długo nie zapomni tych 15 godzin z nią spędzonych.
Pokój & łazienka...

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #17 dnia: Października 03, 2004, 19:22:38 pm »
Cóż, jakbym miał przerobionego iXa, to też bym nie martwił się długością gier...


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

amar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #18 dnia: Października 07, 2004, 00:56:59 am »
Gdy pierwszy raz odpalilem Fable pech chcial, ze wcisnalem guzik odpowiedzialny za obrot kamery i zatrzymalem sie na pieknie rozmytej, psxowej teksturze domku. Gdy pogralem jakas godzine, to pomyslalem sobie, ze moze sloneczko ladnie swieci, wszyscy mowia z ladnym angielskim akcentem, teksty policjantow powtarzaja sie co raz... i najwazniejsze - nie ma to, jak JAPONSKIE rpg'i. Powaznie, europejski klimat rpgow mi nie podchodzi i chociaz Fable zaczalem i skoncze, to nie wciagnie mnie maxymalnie, a glownie dlatego, ze przypomina mi Morrowind... <zygi>
[size=9]issonline.pl[/size]
[size=9](__/we loveprogressive!)[/size]

Bartek.

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-10-2004
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #19 dnia: Października 07, 2004, 13:31:50 pm »
A tu sie z tobą nie zgodze ja wychowałem sie na japonskich RPG gram juz ładnych pare lat bedzie ze 20 i powiem ci ze myslałem ze zadna giera nie przebije Final Fantasy 7 az do czasu gdy zagrałem w Fable gram gram i nie chce wogule wychodzic z tego swiata i jeszcze to ze mozna oglądac swojego bohatera jak sie zmienia naprawde super sparawa.Pamietam te noce jak grałem w Fajnala juz wstawał swit a ja jeszcze grałem i tu jest tak samo jest tyle do zwiedzenia i zrobienia ze czas gry mozna sobie duzo wydłuzyc jak sie nie bedzie cały czas szło z fabułą :) naprawde do tej gry powinni dodawac gratis Xboxa :D
Konsolowy kustosz :)

amar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #20 dnia: Października 07, 2004, 15:21:24 pm »
Bartek, jak mowilem - za krotko gralem, zeby wciagnac sie w klimat swiata Fable'a. Dla mnie poki co bohater taki bezplciowy. Nadrobie zaleglosci w ten weekend;)
[size=9]issonline.pl[/size]
[size=9](__/we loveprogressive!)[/size]

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #21 dnia: Października 10, 2004, 11:41:17 am »
Cytuj
Dla mnie poki co bohater taki bezplciowy



hmmm
u mnie jest to zły magafaka. jest już prawie fioletowy i ma pociętą twarz. mysle ze mowienie o bohaterze fable ze jest bezplciowy to tak jakby samemu o sobie mowic. tutaj mozesz byc kim tylko zechcesz (w ramach ofkors) ale to od ciebie zalezy.
ja jestem łysy i zły i ludzie sie mnie boją i mam gustowne czarne wdzianko :]

ta gra pod tym wzgledem rzadzi

aha i czasami bije swoja zone i meza :D

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #22 dnia: Października 10, 2004, 12:28:20 pm »
ja staram się być dobry, choć często nie wychodzi :twisted: Ostatnio miałem dość mało czasu na granie, ale doszedłem do areny- balveriny mnie zagryzły (wiem, mientki jestem :])...

Cytat: "Havana"
aha i czasami bije swoja zone i meza


:lol::lol::lol:

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #23 dnia: Października 10, 2004, 17:37:38 pm »
arena rox, za 1szym razem mi sie udało. ale jest lipa
po 13 godzinach skonczyłem.....



fable jest jak drogi obiad - dobry, ale za mało :]


lataj cały czas ze slow time i z enflame - działa na wszystko :]

Bartek.

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-10-2004
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #24 dnia: Października 11, 2004, 23:06:29 pm »
Ja mam juz 19 godzin i jeszcze mam questy do wykonania poprostu robie wszystko inne zeby jak najwiecej wyciągnąc z giery, ale napewno jak juz skoncze to zaraz zacze drogi raz jest tyle mozliwosci rowoju postaci  :D i napewno juz nie bede miał tyle blizn  :wink: giera jest naprawde swietna polecam ją wszystkim nawet tym co nie lubią RPGów strasznie wciąga :!:
Konsolowy kustosz :)

Bartek.

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-10-2004
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #25 dnia: Października 19, 2004, 12:07:49 pm »
No chłopaki i jak tam po przejsciu Fable grałem 23 godzinki i napewno nie zrobiłem wszystkiego giera naprawde jest przełomowa i juz zaczołem grac 2 raz teraz bede zły :twisted:  :wink:  :twisted: aha nie znacie moze jakis polskich stron o Fable z gory dzieki :D
Konsolowy kustosz :)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #26 dnia: Października 23, 2004, 20:00:42 pm »
Oj, coś się brzydko zapowiada na "wiele hałasu o nic". Peter znowu się potoczył do działu marketingu w piwnicy i pewnie walną ten tekst:

Peter: "Słuchajcie chłopaki! Pamiętacie Black&White? No to jeszcze raz to samo. Ja zrobię dobrą gierkę, grafika bardzo dobra, muzyka też. Trochę krótka, ale teraz to i tak zaleta. Wy macie zrobić z tego rewolucyjny produkt."

Chłopaki: "A gierka jest rzeczywiście rewolucyjna? I kiedy zamierzasz ją wydać?"

Peter: "No, gierka rewolucją nie będzie. Wydajemy za dwa lata"

Chłopaki: "Źle. Wydajemy za 4 lata. Od jutra zaczynasz mówić wszystkim, jaką to rewolucyjną grę robisz, jak ta gra odmieni oblicze przemysłu gier. Potem rok ciszy. Potem wypuszczasz 4 screeny. Potem rok ciszy. Potem wypuszczasz zarysy gry, cały czas powtarzając jaka to ona jest genialna, i ile w niej można zrobić. Premierę musimy przełożyć minimum 5 razy, inaczej ludzie nie uwierzą."

Peter: "Myślicie, że się uda?"

Chłopaki: "Będzie tak: ludzie to kupią. Kiedy zagrają i gra nie będzie rewolucją, wtedy zaczną marudzić. Ale inni i tak im nie uwierzą, albo będą chcieli się sami o tym przekonać. Tak czy inaczej wszyscy kupią grę."

I tak oto z Fable zrobiono najlepszą grę wszechświata. A moim zdaniem w ocenie tej (i innych gier) zawsze powinno się brać pod uwagę, jak gra spełniła oczekiwania, i ile z zapowiedzi zostało zrealizowanych. I się okaże, że Fable nie dość że nie spełniło oczekiwań nikogo, to jeszcze Peter nie wrzucił tam 75% rzeczy jakich deklarował. Ale gra się sprzedaje, brawo chłopcy z piwnicy!

Bartek.

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-10-2004
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #27 dnia: Października 24, 2004, 08:58:44 am »
Trzeba poprostu spojzec na tą gre nie czym miała byc tylko czym sie stała i wtedy bedzie to swietna giera ja naprawde sie przy niej zajebiscie bawiłem prawie tak samo super jak przy Fainal Fantasy 7 na PSXa  :D
Konsolowy kustosz :)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #28 dnia: Października 26, 2004, 16:29:45 pm »
No i cóż- ch**a w dupę wlóż. Ja już gram. I co? Mimo moich poprzednich obaw gra jest świetna. IMHO pod pewnymi względami genialna nawet. Jedna z najlepszych gier na iXa. Zresztą co ja będę gadal- MUSICIE zagrać sami  :twisted: .


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Bartek.

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-10-2004
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #29 dnia: Października 26, 2004, 22:20:52 pm »
Swiete słowa ja sie przysnaje ze juz własnie gram 3 raz :) :D jest tyle mozliwosci giera jest zajebista :D
Konsolowy kustosz :)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #30 dnia: Października 29, 2004, 23:59:47 pm »
Takie małe pytanko: czy można (tak jak w Morrowindzie) stać się takim fajnym milusim balverinem :twisted:  :?:  Próbuję i nic. I co dostanę, jak przyprowadzę jakieś ofiary do tego kościółka (takiego satanistycznego niedaleko Oakvale- nie pamiętam dokładnie gdzie...).


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

vitekus

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-10-2004
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 12, 2004, 04:37:46 am »
prawdopodbnie dostaniesz "punkty", tzn. jezli grasz zlego bohatera, czasami niechcaco zrobisz  dobry uczynek ,mozesz wtedy sie do tego budyeczku i gr\zechy zostana Ci odplacone.

Graj jest extra, przedlem ja w 16,5 h , strassnzie wciaga, jestem jedynie zawiedziony tym ze po pokonaniu ostatniego bossa, nie mozna wrocic do swiata i dokonczcy gry, np przejsc mini questy :(

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 16, 2004, 16:22:09 pm »
Można, trzeba poczekać, aż przelecą napisy końcowe (ale przepadają wszystkie niewykonane questy w Gildii).
Uwaga: zdecydowanie za łatwo jest być dobrym- wystarczy wciąż zabijać np. nieumarłych. Trzeba się wręcz starać, aby być zły...

PS: Jaką nagrodę dostaje się od Jacka na Arenie za zabicie Whisper?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

linc

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-08-2004
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 18, 2004, 23:53:34 pm »
Kresq-to jest bodajze koniec jej wloczni jako trofeum

Bartek.

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-10-2004
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 19, 2004, 10:13:40 am »
czy ktos z was moze wie jak wyciągnąc ten miecz z kamienia czy wogule sie da :)
Konsolowy kustosz :)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 25, 2004, 19:44:40 pm »
Musisz dopakować na maxa wszystkie trzy "siłowe" statsy, czyli toughness, power i coś tam jeszcze (czy jak to tam się nazywa).


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 25, 2004, 22:10:35 pm »
Dochodze do wniosku, ze to dobrze, że główny wątek fabularny można szybko skończyć, a jeżeli ktoś ma ochotę może zawsze zaglądać pod kamienie. Po Star Ocean 3 już nie chcę olbrzymich RPG, wolę te mniej olbrzymie. Do FF XII muszę zrobić przerwę, bo mnie te labirynty w Star zabiły  :(

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 28, 2004, 15:45:35 pm »
Cytat: "FAX"
Dochodze do wniosku, ze to dobrze, że główny wątek fabularny można szybko skończyć, a jeżeli ktoś ma ochotę może zawsze zaglądać pod kamienie. Po Star Ocean 3 już nie chcę olbrzymich RPG, wolę te mniej olbrzymie. Do FF XII muszę zrobić przerwę, bo mnie te labirynty w Star zabiły  :(

Zaglądać pod kamienie? O co chodzi?
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 28, 2004, 20:27:49 pm »
Zaglądać pod kamienie=szukać po kątach=szukać dodatkowych zadań, przedmiotów, itd.

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Fable, czyli Piotruś M. i jego bajki
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 29, 2004, 11:51:23 am »
Cytat: "FAX"
Zaglądać pod kamienie=szukać po kątach=szukać dodatkowych zadań, przedmiotów, itd.

Głupek ze mnie. Już myślałem że można podnosić kamienie i coś pod nimi znaleźć.... Grr.
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już