Autor Wątek: Playstation 3 - 799zł  (Przeczytany 7252 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wiedziu

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-11-2008
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Playstation 3 - 799zł
« dnia: Sierpnia 06, 2009, 09:14:54 am »
Wczoraj robiąc zakupy w Tesco (skończyły mi się płatki śniadaniowe o 22:00 :) ) w Gdyni przechodziłem koło działu z grami i stała JEDNA konsola PS3 za 799zł z (a raczej pudło) z dopiskiem "Konsola bez pada,lekko porysowana egzemplarz wystawowy",także jeśli ktoś jest zainteresowany to podaję adres Tesco (Chylonia,przy obwodnicy trójmiejskiej,przy OBI)

ul.Kcyńska 27
81-005 Gdynia
58 785 71 28

konsola (pudło) stoi przy tym "Panu" co zajmuje się elektroniką w Tesco (zaraz obok gier i TV).Mówię tu o tym wielkim pasażu spożywczym, a nie sklepie Euro RTV AGD w budynku Tesco.Przepraszam że nie zapytałem o model ale niestety nie wpadłem na to,poprostu potraktowałem to jako ciekawostkę.
Hello I'm Wiedziu and I'm addicted to Nissan, PlayStation, AirSoftGun

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Pilot od Tv nie działa?
« Odpowiedź #1 dnia: Października 14, 2009, 13:25:25 pm »
Jak w temacie siadł mi pilot od Samsunga R82 ale tak właśnie nie do końca bo parę funkcji działa jak podglaszanie  ściszanie i mute, także przyciski do podświetlenia klawiszy działają. Dodam ze pilot nie spadł ani razu i zawsze dzialal bez zarzutu. Możliwe ze może cos niechcący włączyłem i zablokowałem pilota czy to możliwe?? Dodam ze baterie wymieniłem na nowe.

juz sobie poradziłem przycisk zablokował pewne funkcje
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2009, 13:36:50 pm wysłana przez paprot »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Pilot od Tv nie działa?
« Odpowiedź #2 dnia: Października 14, 2009, 13:36:53 pm »
Jak w temacie siadł mi pilot od Samsunga R82 ale tak właśnie nie do końca bo parę funkcji działa jak podglaszanie  ściszanie i mute, także przyciski do podświetlenia klawiszy działają. Dodam ze pilot nie spadł ani razu i zawsze dzialal bez zarzutu. Możliwe ze może cos niechcący włączyłem i zablokowałem pilota czy to możliwe?? Dodam ze baterie wymieniłem na nowe.
Jak coś nie działało to moj tata zawsze rozkrecal pilota, i czyscil plytke z tej strony gdzie sa przyciski jakims srodkiem na spirytusie. Maczał w tym wacik do ucha i jazda. Pomagało.