Autor Wątek: Lockerz  (Przeczytany 5400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Drake

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-02-2009
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Lockerz
« dnia: Października 07, 2009, 15:45:38 pm »
Cześć. Niedawno trafiłem do nowego serwisu, który pozwala wymieniać punkty na wartościowe nagrody, tj konsole (nds,psp,ps3,wii,xbox 360), gry (na konsole i pc), oraz wiele innych rzeczy tj. ipod, plazma, czy nawet skute :P

1. Za codzienne zalogowanie się dostajemy 2 punkty.
2. Za różne specjalne eventy (gry/muzyka/filmy) dostajemy nawet do 60 punktów
3. Za odpowiadanie na codzienne pytania (dailes) dostajemy od 2 do 10 punktów

Nagrody rozpoczynają się już od 35 punktów są to folie ochronne na iphony. Za 100 punktów możemy już mieć grę na komputer lub konsole xbox360 oraz playstation 3. Od 150 punktów do 600 możemy zdobyć ipody: od ipoda szufle(150 punktów), po przez ipoda nano(300 punktów) aż po ipoda toucha(600 punktów). Dla wytrwałych zbieraczy. za 7500 punktów czeka np. Skuter, a za 3000 punktów 42' telewizor LCD.

Po rejestracji automatycznie gramy raz w gre(cos ala arkanoid), w ktorym mozemy zdobyc 1-60 punktów.
A więc jak łatwo można przeliczyć już po tygodniu-dwóch, poświęcając po 5 min dziennie możemy zdobyć np. grę.

Jaką mam gwarancje na nagrody?


Stu procentową, jako iż Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca wAmazon.com i American Eagle Outfitters.

Od niedawna nagrody również wysyłane są do europy w tym do Polski.
Jesli ktos nie wierzy w wiarygodnosc tego serwisu, niech poszuka chociazby na youtube filmow z nagrodami.

Strona serwisu : www.lockerz.com
Jednak nie da sie bezposrednio zarejestrowac, potrzebne jest zaproszenie, ktore jestem w stanie dac, jesli ktos chce niech napisze swój email na pw.

Dziekuje za uwage.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Lockerz
« Odpowiedź #1 dnia: Października 07, 2009, 15:49:42 pm »
Ty sobie jaja robisz?