Autor Wątek: Nioh  (Przeczytany 56408 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 049
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 26, 2016, 21:34:54 pm »


0:43-0:50

To jest klimat ;)
Rok 97 czyli 19 lat temu.
A tutaj w tym cały pseudo czymś co macie gre bez grafiki z masą gównianych błyskotek. To ma być klimat i super gra? :lol:

Nie porównujcie tego nawet do Souls bo to tylko wstyd i hańba ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 26, 2016, 22:05:54 pm »
Dobry post Bansaia z forum PSXE, pod którym sie podpisuje.

Cytuj
Gra jest jebaniutkim kosiorem, day one będzie uskuteczniane mocno.

 

Zacznijmy może od tego ze klimat w tej grze to strzał w 10tke dla mnie, a jakby tego było mało to devi jeszcze na dzień dobry zrobili tryb Action i Movie, czyli albo stale 60 fps, albo lepsza grafika, jak wiadomo 60 fps jest królem wiec wybór dla mnie był oczywisty, i tutaj spore zaskoczenie, gra wygląda świetnie (nie są to np soulsy 3, no ale jak mówię 60 fps >>>>>> wszystko) i chodzi bardzo płynnie jak na alfę.

 

Postać jest bardzo responsywna i gra oferuje nam szeroki wachlarz ruchów, wiec alleluja, nie spieprzyli najważniejszego. To uczucie kiedy jeszcze nie masz nawet broni, a bawisz się 10 minut movesetem postaci, ogarniasz opcje i wchodzisz w menu gdzie widzisz ile masz skilli do nauczenia się, podpowiem, jest ich DUZO, od kontr, przez parowania, po ciosy kończące różne comba i... to nie tylko dla katany, każda broń ma swoje osobne drzewko rozwoju, mamy nawet triki ninjasów, czyli shurikeny, kolczatki etc.

 

Samych zbroi jak i broni jest od cholery już na samym początku, więc na to raczej NIKT nie będzie narzekać. Jest equip load, czyli im mniej waży tym lepsza rolka, ale mniejszy def, w tej grze jednak widać wyraźną różnicę w defie, więc czasem warto założyć coś ciężkiego.

 

W katanie jestem tak zakochany że nawet innego rodzaju broni jeszcze nie skumałem, to co można nią robić jak już ogarniemy system jest po prostu cudne, jest Iai, czyli atak z pochwy który można charge'ować, mamy 3 style, "górny" "średni" "dolny" (silny/wolny -> średni -> szybki/słaby) i każdy jest dobry na inną sytuacje, oczywiście każdy ma swój moveset który można rozwijać, np parowanie na średnim, mocny atak kończący na górnym, czy też skok i spad z mieczem na zakończenie comba w szybkim.

 

Są dekapitacje, krew bryzga na budynek, ziemie i co najlepsze, jak stojąc w miejscu chowasz sobie katane do pochwy [możesz to robić na życzenie, tak samo wyciągać] to widać jak postać strzepuje krew z katany i pięknym ruchem wkłada ją do pochwy, po prostu myślałem że zejdę z radości, niech ktoś zatrzyma te karuzele wszystkiego co chciałem w grze wideuuuo.

 

Systemowo ta gra to wg mnie istne połączenie Onimushy, Soulsów oraz Ninja Gaiden. GRA JEST TRUDNA, jest trudniejsza od Soulsów, 3 przeciwników może ci taki gwałt urządzić o jakim nawet w Indiach nie marzyli, system walki jest bardzo techniczny, więc mashowanie na pałę tutaj nie ujdzie, nie tylko dlatego że się głupio otwierasz na atak wrogów, ale też dlatego że w tej gierce stamina gra bardzo ważną rolę, stamine widzisz na sobie i na swoich wrogach, jeśli ci się skończy i spróbujesz zrobić unik albo atak, to twoja postać na chwile się zatrzyma i spróbuje szybko złapać oddech, co wtedy wrogowie mogą bardzo ukarać, ale ale, gra jest uczciwa i to działa w dwie strony, jak zbijesz stamine przeciwnikowi, możesz go byle jakim atakiem ogłuszyć lub przewrócić, podchodzisz, wciskasz trójkąt i nabijasz typa na rożel w pięknej animacji, lub wkładasz w niego miecz jak leży na ziemi. PO-kur**-EZJA. Jest też stamina regain, jak w odpowiednim momencie wciśniesz R1 [lub zrobisz unik na dolnym stylu walki mieczem] możesz odzyskać część staminy, wprowadza to dodatkową warstwę do systemu walki którą można będzie masterować.

 

Minusy? Dla mnie nie ma, ale Ukyo i Kazub narzekali na system locka, nie działa do końca tak jak np. w Soulsach, tutaj jak sie zalockujemy na kimś, to trzymając analog na maxa dalej mamy free-run i brak namierzania ataków, dopiero jak go lekko wychylamy to jest strafe [wolny, bez biegania] i auto-namierzanie ataków, wg nich mało intuicyjnie, ja się po 10 minutach przyzwyczaiłem, ale podejrzewam że komuś to może jeszcze przeszkadzać, ale tak jak mówię, można się przyzwyczaić.

 

Wkrótce może trzepnę filmik jak gołymi rękoma wyrywam typowi katanę z rąk i wkładam mu ją do brzucha, podobnie z innymi fajnymi akcjami. Gra to je**ny kosior.

 

Ocena wstępna ciągle rosła, od 2/10 urosła wczoraj do:
70/10 - no kur** jak zobaczyłem te animacje chowania miecza do pochwy po tym jak poszatkowałem [dosłownie] 3 typów i ubrudziłem okolice oraz swoją zbroję w ich krwi to się osrałem na miętowo.

Tak, Soulsy mają poważnego konkurenta  :grin:

Banzaj ma autyzm?

el becetol

  • Gość
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 26, 2016, 22:15:48 pm »
No jak ocena urosła z 2/10 do 70/10 to musi być kosior.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 049
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 26, 2016, 22:28:49 pm »
Doszedłem do pierwszego bossa, z kulami na łańcuchu, w trybie filmowym i jeśli poprawią parę rzeczy, między innymi system walki, bo za dużo tu chaosu i ciosów które z dupy wchodzą albo nie wchodzą to spokojnie będzie 7-8/10.

Z grafiki to stabilizacja frameratu i aa.

Soulsy a tym bardziej BB to nie będzie, ale zawsze coś miłego.

No i gra jest trudna, zero pałowania, zwabienie więcej niż jednego żołdaka i nasz Gerald szybko wyląduje w przysłowiowej Rivii.
Jak Ty tak piszesz to idę dać grze drugą szansę i podłączę do starej Bravii.

iko

  • Gość
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 26, 2016, 22:33:05 pm »
Ja bym chciał nową Magatame oraz OTOGI, from software błagam. :oops:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 049
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 26, 2016, 22:43:28 pm »
A ja bym chciał coś na miarę Ninja Gaiden Black czyli totalnego masakratora w historii gier video.

Jednak na takie coś to nie ma co w dzisiejszych czasach niestety liczyć ;)

iko

  • Gość
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 26, 2016, 22:48:26 pm »
Odpale Blacka na pierwszym Xboxie i prawdopodobnie zapomne o Bożym Świecie. :)

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 26, 2016, 23:13:50 pm »
czyli nie jest to gra dla dzieci z podstawówki?

?
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 049
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 27, 2016, 01:12:22 am »
Pograłem chwile dłużej teraz i jednak coś z tego może będzie biorąc pod uwagę, że to tylko alpha.
Gra jest nawet trudna, grafa ujdzie, klimat nie do końca to czego bym chciał no ale niech będzie, a sam gameplay nawet dobry i w miarę grywalny.


Odpale Blacka na pierwszym Xboxie i prawdopodobnie zapomne o Bożym Świecie. :)
No raczej.

Gra na 9+/10

Wyżej od tego oceniłem tylko 2 tytuły, tak więc to samo mówi za siebie. Zdecydowanie jedna z najlepszych gier w historii.

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2016, 02:00:28 am wysłana przez Kyokushinman »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 27, 2016, 06:55:18 am »


Strasznie trudna.

Oczywiście grane w kinowym, a nie lamerskim 600p. :kciuk_w_gore:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2016, 06:59:29 am wysłana przez Juras »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 967
  • Reputacja: 120
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 27, 2016, 07:13:17 am »
Gierka kozak. Wciągnęła mnie wczoraj nieźle. System walki rzeczywiście bardzo rozbudowany i techniczny, ale w miarę postępu, dający co raz więcej przyjemności. Trudne to i raczej trzeba zapomnieć o strategii z gier od FS. Graficznie to takie ok, bez rewelacji, ale i nie jest jakoś strasznie brzydko. Nad designem jednak mogliby jeszcze troche popracowac. Miło że dali możliwość gry w 60 fps.
Klimat i muzyka zdecydowanie na plus.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 27, 2016, 07:21:48 am »
Wy te 60 fps to gracie patrząc w niebo?


Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 27, 2016, 07:27:22 am »
Dobry post Bansaia z forum PSXE, pod którym sie podpisuje.

Cytuj
Gra jest jebaniutkim kosiorem, day one będzie uskuteczniane mocno.

 

Zacznijmy może od tego ze klimat w tej grze to strzał w 10tke dla mnie, a jakby tego było mało to devi jeszcze na dzień dobry zrobili tryb Action i Movie, czyli albo stale 60 fps, albo lepsza grafika, jak wiadomo 60 fps jest królem wiec wybór dla mnie był oczywisty, i tutaj spore zaskoczenie, gra wygląda świetnie (nie są to np soulsy 3, no ale jak mówię 60 fps >>>>>> wszystko) i chodzi bardzo płynnie jak na alfę.

 

Postać jest bardzo responsywna i gra oferuje nam szeroki wachlarz ruchów, wiec alleluja, nie spieprzyli najważniejszego. To uczucie kiedy jeszcze nie masz nawet broni, a bawisz się 10 minut movesetem postaci, ogarniasz opcje i wchodzisz w menu gdzie widzisz ile masz skilli do nauczenia się, podpowiem, jest ich DUZO, od kontr, przez parowania, po ciosy kończące różne comba i... to nie tylko dla katany, każda broń ma swoje osobne drzewko rozwoju, mamy nawet triki ninjasów, czyli shurikeny, kolczatki etc.

 

Samych zbroi jak i broni jest od cholery już na samym początku, więc na to raczej NIKT nie będzie narzekać. Jest equip load, czyli im mniej waży tym lepsza rolka, ale mniejszy def, w tej grze jednak widać wyraźną różnicę w defie, więc czasem warto założyć coś ciężkiego.

 

W katanie jestem tak zakochany że nawet innego rodzaju broni jeszcze nie skumałem, to co można nią robić jak już ogarniemy system jest po prostu cudne, jest Iai, czyli atak z pochwy który można charge'ować, mamy 3 style, "górny" "średni" "dolny" (silny/wolny -> średni -> szybki/słaby) i każdy jest dobry na inną sytuacje, oczywiście każdy ma swój moveset który można rozwijać, np parowanie na średnim, mocny atak kończący na górnym, czy też skok i spad z mieczem na zakończenie comba w szybkim.

 

Są dekapitacje, krew bryzga na budynek, ziemie i co najlepsze, jak stojąc w miejscu chowasz sobie katane do pochwy [możesz to robić na życzenie, tak samo wyciągać] to widać jak postać strzepuje krew z katany i pięknym ruchem wkłada ją do pochwy, po prostu myślałem że zejdę z radości, niech ktoś zatrzyma te karuzele wszystkiego co chciałem w grze wideuuuo.

 

Systemowo ta gra to wg mnie istne połączenie Onimushy, Soulsów oraz Ninja Gaiden. GRA JEST TRUDNA, jest trudniejsza od Soulsów, 3 przeciwników może ci taki gwałt urządzić o jakim nawet w Indiach nie marzyli, system walki jest bardzo techniczny, więc mashowanie na pałę tutaj nie ujdzie, nie tylko dlatego że się głupio otwierasz na atak wrogów, ale też dlatego że w tej gierce stamina gra bardzo ważną rolę, stamine widzisz na sobie i na swoich wrogach, jeśli ci się skończy i spróbujesz zrobić unik albo atak, to twoja postać na chwile się zatrzyma i spróbuje szybko złapać oddech, co wtedy wrogowie mogą bardzo ukarać, ale ale, gra jest uczciwa i to działa w dwie strony, jak zbijesz stamine przeciwnikowi, możesz go byle jakim atakiem ogłuszyć lub przewrócić, podchodzisz, wciskasz trójkąt i nabijasz typa na rożel w pięknej animacji, lub wkładasz w niego miecz jak leży na ziemi. PO-kur**-EZJA. Jest też stamina regain, jak w odpowiednim momencie wciśniesz R1 [lub zrobisz unik na dolnym stylu walki mieczem] możesz odzyskać część staminy, wprowadza to dodatkową warstwę do systemu walki którą można będzie masterować.

 

Minusy? Dla mnie nie ma, ale Ukyo i Kazub narzekali na system locka, nie działa do końca tak jak np. w Soulsach, tutaj jak sie zalockujemy na kimś, to trzymając analog na maxa dalej mamy free-run i brak namierzania ataków, dopiero jak go lekko wychylamy to jest strafe [wolny, bez biegania] i auto-namierzanie ataków, wg nich mało intuicyjnie, ja się po 10 minutach przyzwyczaiłem, ale podejrzewam że komuś to może jeszcze przeszkadzać, ale tak jak mówię, można się przyzwyczaić.

 

Wkrótce może trzepnę filmik jak gołymi rękoma wyrywam typowi katanę z rąk i wkładam mu ją do brzucha, podobnie z innymi fajnymi akcjami. Gra to je**ny kosior.

 

Ocena wstępna ciągle rosła, od 2/10 urosła wczoraj do:
70/10 - no kur** jak zobaczyłem te animacje chowania miecza do pochwy po tym jak poszatkowałem [dosłownie] 3 typów i ubrudziłem okolice oraz swoją zbroję w ich krwi to się osrałem na miętowo.

Tak, Soulsy mają poważnego konkurenta  :grin:

Banzaj ma autyzm?
To jest super gość. Np Dark Soulsy gra z angielskimi napisami, bo prawilnie japońskie gry się gra po angielsku, polskie wiedźminy chyba też. Także szanuj Banzaja bo to super gość. Ciekawe czy to ten tajemniczy kolega exacta, co ogłosił DKSIII graficznie>BB. Jeśli tak to szacunek zdublowany.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 27, 2016, 08:14:11 am »
Dopiero dzisiaj pewnie zagram, ale klimat dla mnie bomba. Wymagające ciachanie w mrocznych i samurajskich klimatach - ołje.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 27, 2016, 14:54:49 pm »
czyli nie jest to gra dla dzieci z podstawówki?

?
Tylko dla prawdziwy mężczyzn, a nie dzieciaków mięczaków ;). Teraz FS może spokojnie odpuścić serie Souls, bo jest NiOh.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 27, 2016, 15:06:36 pm »
Oby nie, bo BB jest fajne a ten nioh sie na niezle krapiszcze zapowiada.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 27, 2016, 16:33:45 pm »
Na podstawie wynurzeń Irasa? ::: To czemu zamiast BB nie platynowałeś Knacka i tego Asasyna z daszkiem co będzie w plusie?

Zresztą obydwaj wielki lol, tylko w przeciwnych kierunkach. Ani to krap, ani to BB nie podskoczy.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2016, 16:37:01 pm wysłana przez Juras »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 27, 2016, 16:38:54 pm »
Ty, a skad wiesz, ze nie gralem? ::: ;;; ''' ---

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 27, 2016, 16:51:45 pm »
Bo byś takich głupot nie wypisywał. :

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 27, 2016, 17:36:53 pm »
Oby nie, bo BB jest fajne a ten nioh sie na niezle krapiszcze zapowiada.
Nie zgodzę się, że zapowiada się na krapiszcze. Grałem dziś, sprawdziłem oba tryby wyświetlania grafiki i jak na obecny stan (cholera wie jak stary jest ten build) jestem podobnego zdania co Juras. Poprawić tylko walkę bo czasami wchodzi mi dodatkowy cios, którego nie miałem w planach i będzie naprawdę spoko gra. :)
A na początku faktycznie daje w dupę, dopóki się pierwszego armora nie zdobędzie. ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 27, 2016, 22:09:34 pm »
Powiem Wam, że dla mnie to prawdopodobnie must have. Połącznie Onimushy z Demons Souls wypada wyśmienicie i w sumie zawsze o takim czymś marzyłem. Jest ostro skillowo, combosy, ataki na wykończenie, itemy, statusy (slow, burn itp.) no i sporo loota. Do tego różne postawy, które możemy płynnie zmieniać praktycznie w każdym momencie (atakujemy z low stance - blok - w trakcie bloku zmieniamy na high stance - atak z wykończeniem specjalem - R1 + O - strzepujemy krew z miecza i chowamy do pochwy - PIĘKNE). Do tego postawy wpływają na combosy - osom. Nie wiedziałem jeszcze jak używać ognistych bronii itp. Można odblokowywać skróty jak w Soulsach, przyzywać innych, widać mocną inspirację tytułem od FS. Jeżeli to rzeczywiście jest alpha to już się nie mogę doczekać ostatniej wersji kodu.

Ja jestem bardzo mocno na tak i nie wiem co Iras gada, że gra się nie nadaje w tym stanie do pokazywania.

Ani to krap, ani to BB nie podskoczy.
Otóż to, ale zapowiada się solidny i przemyślany tytuł. Kolejna gra, która oddzieli chłopców od mężczyzn.

Edit: zajebiście mi się też podoba, że przeciwnicy mają swoją staminę, zmiana broni zarówno u nas jak i u przeciwników zajmuje czas, bo wymaga naturalnej animacji, co daje otwarcie do ataków, są dobicia na glebie, przeciwnicy na skraju przepaści stają na jednej nodze i próbują złapać równowagę.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2016, 22:22:02 pm wysłana przez Ryo »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 28, 2016, 00:12:23 am »
Popróbowałem jeszcze trochę i żebym ja się z tym gównem męczył, to ono musiałoby być przynajmniej ładne.

Brzydkie, nieprzystępne i absurdalnie trudne gówno. Mam nadzieję, że nikt tego nie kupi i Team Ninja zdechnie z głodu  :mad:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 28, 2016, 01:04:54 am »
I jeszcze główny bohater = cioto-wersja Geralta :lol:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 28, 2016, 06:40:40 am »
Muszę to w końcu pobrać i sprawdzić osobiście bo opinie skrajne ale coś czuję, że mi się spodoba.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 28, 2016, 08:12:56 am »
Popróbowałem jeszcze trochę i żebym ja się z tym gównem męczył, to ono musiałoby być przynajmniej ładne.

Brzydkie, nieprzystępne i absurdalnie trudne gówno. Mam nadzieję, że nikt tego nie kupi i Team Ninja zdechnie z głodu  :mad:
PRZYZNAJ SIĘ LEPIEJ, ŻE NIE UMIESZ W TO GRAĆ :mad:

I jeszcze główny bohater = cioto-wersja Geralta :lol:
Ototo, Geralt, ciota, pasuje. Mogli dać jakiegoś pięknego, japońskiego młodzieńca 8)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2016, 08:14:39 am wysłana przez Ryo »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #65 dnia: Kwietnia 28, 2016, 08:36:16 am »
I jeszcze główny bohater = cioto-wersja Geralta :lol:
Ototo, Geralt, ciota, pasuje. Mogli dać jakiegoś pięknego, japońskiego młodzieńca 8)
Ze skrajności w skrajność, ale zrozumiałe po kupowaniu kolekcjonerek z ustawicznym oglądaniem chłopców macających się po dupie w jednym namiocie :troll:

Wystarczyłoby, żeby bohater miał aparycję zbliżoną do Toshiro Mifune i byłoby git

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #66 dnia: Kwietnia 28, 2016, 08:37:29 am »
Popróbowałem jeszcze trochę i żebym ja się z tym gównem męczył, to ono musiałoby być przynajmniej ładne.

Brzydkie, nieprzystępne i absurdalnie trudne gówno. Mam nadzieję, że nikt tego nie kupi i Team Ninja zdechnie z głodu  :mad:
PRZYZNAJ SIĘ LEPIEJ, ŻE NIE UMIESZ W TO GRAĆ :mad:

I jeszcze główny bohater = cioto-wersja Geralta :lol:
Ototo, Geralt, ciota, pasuje. Mogli dać jakiegoś pięknego, japońskiego młodzieńca 8)
Nie nie kolego, Geralt nie ciota, ta podróba wyżej ciota jak najbardziej :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #67 dnia: Kwietnia 28, 2016, 08:49:35 am »
Wystarczyłoby, żeby bohater miał aparycję zbliżoną do Toshiro Mifune i byłoby git
Jestem za.

Yusaku Matsuda już był:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Takeshi Kaneshiro już był:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Można pewnie jeszcze kilku znaleźć pasujących.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 967
  • Reputacja: 120
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #68 dnia: Kwietnia 28, 2016, 08:50:40 am »
Ciekaw jestem jak fabularnie wytłumaczą takiego białego samuraja. No bo pewnie nie bez powodu jest biały  :?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #69 dnia: Kwietnia 28, 2016, 08:55:08 am »
Ciekaw jestem jak fabularnie wytłumaczą takiego białego samuraja. No bo pewnie nie bez powodu jest biały  :?
Główny bohater nazywa się William i jest oparty na postaci Williama Adamsa - historycznie, pierwszego człowieka z zachodu, który został samurajem.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 28, 2016, 08:57:59 am »
Pamiętam znawców z tego forum co mówili o Wiedzminie przed premierą :(

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #71 dnia: Kwietnia 28, 2016, 09:18:03 am »
Pamiętam znawców z tego forum co mówili o Wiedzminie przed premierą :(
Co mówili?

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #72 dnia: Kwietnia 28, 2016, 09:57:49 am »
Włączyłem, zrobiłem parę kroków, wyłączyłem. Co za animacja :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 28, 2016, 10:02:36 am »
Japiedole, Wam to już kur** nic nie pasuje :lol: Zahibernujcie się i obudźcie za 30 lat, może wtedy gry Wam będą odpowiadać w 100% :angel:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #74 dnia: Kwietnia 28, 2016, 10:06:50 am »
No sorry, ale jakiś standard powinien być chociaż zachowany, a tutaj jest standard neandertala.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 28, 2016, 10:16:40 am »
Japiedole, Wam to już kur** nic nie pasuje :lol: Zahibernujcie się i obudźcie za 30 lat, może wtedy gry Wam będą odpowiadać w 100% :angel:
Ja trolluje :troll: W weekend zagram (siema Juras!) to się wypowiem. Ale Nioh = gejogeralt :troll:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 28, 2016, 10:29:09 am »
Ciekaw jestem jak fabularnie wytłumaczą takiego białego samuraja. No bo pewnie nie bez powodu jest biały  :?
Główny bohater nazywa się William i jest oparty na postaci Williama Adamsa - historycznie, pierwszego człowieka z zachodu, który został samurajem.
Swoją drogą, mapa świata z wyborem misji sugeruje też wybór bohatera.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #77 dnia: Kwietnia 28, 2016, 11:01:14 am »
Ja też pograłem dłużej w końcu i mi się podoba. Soulsowe podejście do level designu, itemki z których każdy jest inny i zmienia w jakiś sposób statsy, do tego strata 3000 dusz mocno boli. Jak dla mnie zapowiada się świetny wariant soulsowych mechanik w klimatach samurajów. Biere! Mam nadzieje tylko przejść to demo co by dlc dostać na premiere ;)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #78 dnia: Kwietnia 28, 2016, 12:29:46 pm »
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2016, 13:46:45 pm wysłana przez Juras »

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Ni-Oh
« Odpowiedź #79 dnia: Kwietnia 28, 2016, 17:15:45 pm »
Moge klasykiem
No dobra, to gdzie ta grafika?