Autor Wątek: Uncharted 3: Drake’s Deception  (Przeczytany 330639 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1520 dnia: Listopada 04, 2011, 02:30:22 am »
Nie miałem PSX/PS2, miałem dzieciństwo. :roll:
Teraz masz ps3 i jestes no lifem na starosc :roll:
Ta, kupując 5 gier rocznie. :roll:
Wszystko od nowa, od początku...

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Uncharted 3: Drake?s Deception
« Odpowiedź #1521 dnia: Listopada 04, 2011, 03:53:39 am »
Nie miałem PSX/PS2, miałem dzieciństwo. :roll:
Teraz masz ps3 i jestes no lifem na starosc :roll:
Ta, kupując 5 gier rocznie. :roll:
Jaa. Tyle samo gier kupowalem za czasow PSX/PS2. Witaj w klubie no life'ie :roll:

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1522 dnia: Listopada 04, 2011, 08:20:11 am »
Wczoraj kupiłem swój egzemplarz, za premierową "grubą" kasę (ostatnią grę na premierę kupiłem blisko rok temu - GT5). Wielki hit na który się czekało. Wróciłem do domu, rozpakowałem i...
Włączyłem GT5.
Drake się nie doczekał, został w szufladzie.
Czy to jest normalne i czy Boban mi wybaczy?  ;)

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1523 dnia: Listopada 04, 2011, 09:16:47 am »
Fuck, też tak mam. Przebieram nogami jak poj**any na myśl o lecącej do mnie paczce z nowiutką grą, a kiedy już przyjdzie to leży w szafce 3 miesiące zanim się za nią zabiorę. Nie ważne, że poszła spora kasa na nią i w momencie, kiedy się już zabieram często kosztuje nawet o połowę mniej.  ;)

A U3 kupię pewnie dopiero jak kupię inFamous 2, a Cole szykuje się nie wcześniej, niż na święta.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1524 dnia: Listopada 04, 2011, 09:48:50 am »
Ryo
taka ciekawostka - na liście u innych osób wyświetla mi się polski tytuł U3 pod ich nickiem, u Ciebie wyświetla się angielski. Masz inną wersję (innego BLESa) niż ta oficjalna na Polskę?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1525 dnia: Listopada 04, 2011, 10:07:30 am »
Ryo
taka ciekawostka - na liście u innych osób wyświetla mi się polski tytuł U3 pod ich nickiem, u Ciebie wyświetla się angielski. Masz inną wersję (innego BLESa) niż ta oficjalna na Polskę?
Hehe, takie same miałem pytania na PSN w dzień premiery BF3. Myślałem, że to chodzi o ustawiony język w grze, bo akurat grałem po angielsku. Jednak przyczyna jest inna - chodzi o język XMB na konsoli. Tam mam ustawiony angielski.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1526 dnia: Listopada 04, 2011, 11:21:38 am »
Trzeci raz to samo i dyszka :roll: Za czasow PSX/PS2 skonczyloby sie pewnie na 8+ bo tyle wtedy dostawaly odgrzewane kotlety :roll:

Coś w tym jest, momentami zalatuje kotletem z mikrofali.
To chyba było do przewidzenia i tyczy się większości sequeli. Dlatego kontynuacje rzadko kiedy zasługują na pełne noty. No, ale czasem trafia się taka perełka jak Jak 2 :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1527 dnia: Listopada 04, 2011, 12:19:16 pm »
Nie da się opisać tego co zrobili ludzie z ND. Trzeba po prostu zagrać i sprawdzić samemu. Aż się śmiać chce jak wracam pamięcią do gier od innych producentów. Uncharted 3 to kompletnie inna liga. A myślałem, że na tej generacji już nic mnie nie zaskoczy.
KONIEC DYSKUSJI KURWA!!!


WPIS!!!

Nawet akcje, które widziałem na filmikach robią na mnie wrażenie jakbym pierwszy raz je oglądał.

Zagrajcie i zobaczcie motyw z przemierzaniem pustyni, a potem szukajcie swoich cycków. Szkoda tylko, że to nie trwa dłużej.

Ciekawe czy ND wypluje jeszcze coś na tej generacji.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1528 dnia: Listopada 04, 2011, 13:32:01 pm »
Nie wskoczyło mi trophy "Znajdź dziwną relikwię".
Mam ją na 100%, sprawdzałem na yt.
Wszystko od nowa, od początku...

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1529 dnia: Listopada 04, 2011, 14:44:04 pm »
ja jestem zaskoczony poprawą grafiki w stosunku do poprzedniej części. Było sporo głosów, że tak naprawdę nie uległa ona poprawie, ale moim zdaniem różnica jest spora. Nie jest to może przeskok jak pomiędzy 1 i 2 częścią, jednak zasadniczo poprawiono oświetlenie - wygląda ono na maksa naturalnie. poprawie uległa również jakość i rozdzielczość tekstur - wręcz szokujące jest jak mało z nich się powtarza - nie jest to świat zbudowany z klocków ale jakby namalowany - po prostu rewelacja. Ilość efektów obecnych na ekranie po prostu przytłacza. Móje ulubione levele to
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Po prostu rewelacja w każdym calu.

W stosunku do poprzedniej części gra jest po prostu przeładowana akcją i nie raz miałem poczucie grubej przesady, bo po kolejnym "trzęsieniu ziemi" akcja zamiast zwolnić jeszcze przyspieszała.
Reasumując - gra  jest zajebista, na pewno nie gorsza od dwójki i polecam ją każdemu. Gameplay nie uległ zmianie, ale grafikę po prostu trzeba zobaczyć.

nakimushi

  • Gość
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1530 dnia: Listopada 04, 2011, 15:31:44 pm »
ostatnie chaptery sa troche slabe wedlug mnie a koncowka jak zwykle  :-? ....

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1531 dnia: Listopada 04, 2011, 15:38:42 pm »
Końcówka nie jest zła, trochę zbyt łatwa w porównaniu do U2.
Wszystko od nowa, od początku...

svonston

  • Gość
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1532 dnia: Listopada 04, 2011, 16:57:08 pm »
Nie miałem PSX/PS2, miałem dzieciństwo. :roll:
Teraz masz ps3 i jestes no lifem na starosc :roll:
Ta, kupując 5 gier rocznie. :roll:
Przeciez za dzieciaka sie mialo 1 gre rocznie + demowki. W dodatku ta jedna to byl pirat kupiony za kosmiczne pieniadze na targu.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1533 dnia: Listopada 04, 2011, 16:59:29 pm »
Wkoncu doszedl moj egzemplarz :)
je**na poczta... priorytet szedl tydzien.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1534 dnia: Listopada 04, 2011, 20:47:32 pm »
Ok, ukończyłem. IMO jednak lepsza jest od poprzedniej części. Ostatnia akcja z...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

...rozkłada wszystko co widziałem. Ehhh...szkoda, bo wszystko wskazuje na to, że to ostatnia część tej niesamowitej serii. Ciekawe czy ND coś jeszcze wypluje. Chciałbym J&D, chociaż jedną część (tak zajebistą jak J&D2). Jeśli spojrzeć na skok jaki ND wykonało z PS2 na PS3, to należy się wielki szacun. Dlatego chciałbym zobaczyć J&D na PS3. To byłoby coś.

Rozpisywać się o U3 nie będę. Wszystko zostało już powiedziane. Trzeba po prostu zagrać i przekonać się samemu o genialności tej gry. Mimo iż ma swoje malutkie wady, to nie przesłaniają one mistrzostwa jakie ND wykonało po raz kolejny. Grać, grać i jeszcze grać!

PS. A nawet jeśli ktoś nie przepada za przygodami Nathana, to i tak warto kupić, żeby pokazać swoim kumplom PC'towcom, coby ich wkur**ć, że ich kompy za grube tysiaki klękają przy dziele ND. :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2011, 20:50:54 pm wysłana przez BoBaN »

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1535 dnia: Listopada 04, 2011, 22:22:10 pm »
Witam, pozwole sobie dodac tez cos od siebie. Narazie jestem w szostym chapterze, ktory swoja droga wyglada mega fajnie, oswietlenie to poezja, wogole podoba mi sie poczatek, chapter 1 jest poprostu "inny", a historia wciaga od samego poczatku i czlowiek chce zobaczyc co bedzie dalej. Jak narazie wiekszosc na plus, ale... no wlasnie ale. Wybaczam juz drobne niedorobki, ktore gryza w oczy, jak przenikanie postaci przez obiekt, co zdarzylo mi sie juz 2 razy, oraz tragiczny cien, kiedy otworzylem dziennik w drugim chapterze, pojawily sie na nim wielkie schody lol. Wracajac do sedna, strasznie sie zawiodlem samym strzelaniem, ktore w U1 i U2 sprawialo mi wielka frajde, naprawde swietnie sie bawilem w etapach strzelanych w poprzednich czesciach, niektore "bitwy" pamietam do dzis. Nie wiem co sie stalo, czy to jakis piep..ony lag, bug, glitch, ktory naprawia patchem czy poprostu tak ma byc? Mam nadzieje, ze to pierwsze, bo jesli nie to ja pytam WTF? Nawet w becie fajnie sie strzelalo, czy moze mi ktos powiedziec co sie stalo? Cos jest nie tak, na pewno qwa cos jest nie tak? Poprawili walke, poprawili skradanie, ponoc zagadki sa fajniejsze, elementy platformowe sa wciaz finezyjne, ale czemu zj.bali rdzen rozgrywki? Nie oszukujmy sie, w Uncharted zawsze bylo duzo strzelania, ktore dawalo jednym mniej, a drugim wiecej frajdy, za to teraz jest mega frustrujace.
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

pawel_k

  • Gość
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1536 dnia: Listopada 05, 2011, 00:02:21 am »
a ja jestem na 8 chapterze i na razie .... nie powaliło mnie :(

strzelanie zepsuli (na prawdę wkurza ten lag, a myślałem że będzie nieodczuwalny), skrypty są jakieś takie drażniące i nachalne, kamera trochę irytuje, grafa choć piękna to jednak jest trochę zbyt wymuskana i przegięli z oświetleniem, przez co wszystko świeci się jak psu jajka. no i nie wiem o co chodzi ale zniknęła taka jakby płynność.. rozgrywki, takie wszystko szarpane mi się to wydaje... jak na razie jakoś tak bez podniety...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1537 dnia: Listopada 05, 2011, 12:14:02 pm »
Właśnie wróciłem ze swoją kopią. Pięć dni wolnego + Unczarted 3 i Bf 3 = masa przesranego czasu, ale co tam! :)

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1538 dnia: Listopada 05, 2011, 12:15:31 pm »

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1539 dnia: Listopada 05, 2011, 15:17:08 pm »
Naskrobie troche wiecej pozniej, bo teraz nie mam za bardzo czasu. Pare postow wczesniej narzekalem na celowanie, teraz jestem w 11 chapterze i gra bardzo mi sie podoba, bawie sie tak samo dobrze jak w dwojce. Gryza tylko male bugi, mysle ze ND zabraklo dwoch tygodni na koncowe szlify i naprawia to w patchu, ale to zaden wielki minus. Co do celowania to po dluzszym pograniu stwierdzam, ze to nie jest lag tylko poprostu trudniej sie celuje niz w U2, ktore bylo bardziej arcade. Problem w U3 polega na tym, ze ciezko jest przesunac celownik o milimetry, nie wiem jak to wytlumaczyc? Tak jakby przesuwany celownik przyspieszal po wychyleniu galki zamiast przesuwac sie ruchem jednostajnym tak jak w U2. Dlatego przy malych odleglosciach trzeba byc precyzyjnym, a prze dalszym przesunieciu celownika trzeba go zatrzymac w odpowiednim momencie co jest trudne. Coraz bardziej podoba mi sie to celowanie, trudniejsze i wymagajace wiekszej precyzji. Gra rzadzi, jak narazie 9/10, ale jestem dopiero w 11 chapterze :P.
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1540 dnia: Listopada 05, 2011, 15:31:09 pm »
...rozkłada wszystko co widziałem. Ehhh...szkoda, bo wszystko wskazuje na to, że to ostatnia część tej niesamowitej serii. Ciekawe czy ND coś jeszcze wypluje. Chciałbym J&D, chociaż jedną część (tak zajebistą jak J&D2). Jeśli spojrzeć na skok jaki ND wykonało z PS2 na PS3, to należy się wielki szacun. Dlatego chciałbym zobaczyć J&D na PS3. To byłoby coś.
J&D będzie przecież na PS3... HD Collection - tak, też się wkur**łem. Chociaż do takiej polityki ND jestem przyzwyczajony, bo zwykle ten dev porzuca serie definitywnie (pomijając sprzedanie Crasha innym twórcom, przez co seria nieco się zeszmaciła na PS2), nie wracając do niej, co generacja to nowe IP. Nadal marzy mi się choć mały prezencik od ND i możliwość zagrania w przygody kurokrada i wesołej dwójki z oprawą godną Uncharted.
ND wie jednak, że to byłoby słabe - okazałoby się jeszcze, że remake tych tytułów byłby 100x lepszy od Uncharted i obnażyłoby brak jakiegokolwiek rozwoju w ich produkcjach na przestrzeni lat, a nawet uwstecznienie :troll:

Co do celowania to po dluzszym pograniu stwierdzam, ze to nie jest lag tylko poprostu trudniej sie celuje niz w U2, ktore bylo bardziej arcade. Problem w U3 polega na tym, ze ciezko jest przesunac celownik o milimetry, nie wiem jak to wytlumaczyc? Tak jakby przesuwany celownik przyspieszal po wychyleniu galki zamiast przesuwac sie ruchem jednostajnym tak jak w U2. Dlatego przy malych odleglosciach trzeba byc precyzyjnym, a prze dalszym przesunieciu celownika trzeba go zatrzymac w odpowiednim momencie co jest trudne. Coraz bardziej podoba mi sie to celowanie, trudniejsze i wymagajace wiekszej precyzji.
WTF? Lag i nie ma co szukać innych przyczyn, tym bardziej, że patch w drodze.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1541 dnia: Listopada 05, 2011, 15:37:05 pm »
Przed chwilą w programie "Się kręci" na Polsacie leciała relacja z Rajdu na podstawie gry Uncharted 3. Drużyny z różnych krajów mieli porozrzucane wskazówki i zadnia po pustyni. Szkoda, że tak krótko to pokazywali, bo akcja całkiem ciekawa.

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1542 dnia: Listopada 05, 2011, 16:00:02 pm »
"pomijając sprzedanie Crasha innym twórcom, przez co seria nieco się zeszmaciła na PS2" - Crash nigdy nie nalezal do ND, ND stworzyli gre, ale wtedy ich wydawca bylo Universal Studio jak sie nie myle i to oni posiadali prawa do Crasha. Pozniej wydawca ND zostalo Sony, a w zasadzie kupilo ND, wiec Jak i Uncharted nalezy do Sony, dlatego Uncharted GA na PS Vita tworzy inny developer od Sony. Troche zamotalem, ale wiadomo o co chodzi, developerzy tworza swietne gry, ale to wydawca zawsze najwiecej hapie z tej skarbonki, zazwyczaj posiada prawa do danej marki i wyklada kase na developing, a developer dostaje marne grosze z kazdego egzemplarza sprzedanej gry.
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1543 dnia: Listopada 05, 2011, 18:13:23 pm »
Wiecie może dlaczego nie mogę zmienić kamery/ramienia podczas celowania? Trzymam L1 oraz wciskam L3 i nic.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1544 dnia: Listopada 05, 2011, 18:19:44 pm »
Wiecie może dlaczego nie mogę zmienić kamery/ramienia podczas celowania? Trzymam L1 oraz wciskam L3 i nic.

Chyba w menu trzeba tę opcję odblokować.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1545 dnia: Listopada 05, 2011, 19:31:24 pm »
Wiecie może dlaczego nie mogę zmienić kamery/ramienia podczas celowania? Trzymam L1 oraz wciskam L3 i nic.

Chyba w menu trzeba tę opcję odblokować.
Ok, looknę później. Dzięki.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 106
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1546 dnia: Listopada 06, 2011, 00:44:03 am »
Jakby nie było Uncharted 2, to owszem, 10/10, ale że było... miałem kilka razy deja vu:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Dla tego jest to faktycznie zajebista gra, ale 9/10 to góra (bo 8:30 przy 10 zgonach i oglądaniu filmików to za krótko, jakbym filmiki pomijał byłoby z 5 godzin, no i pustynia moim zdaniem jest po prostu sztucznie przycięta).
W recenzji już o tym nie pisałem, ale ten film z pierwszego trailera gdzie Drake stoi przed rozbitym samolotem (gdzieś tak w połowie gry), to jest render, do tego tak gówniany, że momentami widac piksele jak płyty chodnikowe.

Tak to jest render, ale na silniku gry. Gdzie ty widzisz tam piksele, bo umnie czysto i ostro jak brzytwa.

gidek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-09-2008
  • Wiadomości: 260
  • Reputacja: 7
  • Zielony gracz z niebieskim sercem :D
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1547 dnia: Listopada 06, 2011, 08:31:01 am »
Gram na 32 calowym LCD Sharpa DH77 i jest naprawdę pięknie, Chateau jest wspaniałe, światła które padają, teksturki ostre jak brzytwa, gra jest naprawdę piękna, Londyn czasami mi przypominał rozpierduchę rodem z Max Payne ; ) Jednak bardzo mi nie pasuje te strzelanie, w Londynie była masakra pod względem laga, w Chateau i Syrii tak tego nie odczuwam ale i tak nie jest tak fajnie płynne jak w U2 czy nawet U1, ale gra jest piękna i przyznaję, że robi zajefajne wrażenie, na moim tv to najpiękniejsza gra jaką widziałem, nawet Killzone 3, InFamous 2 (jest bardzo blisko, ale to inny rodzaj tekstur) nie był taką żyletą jak Uncharted 3 ; D  Bicie się jest bardzo płynne i urozmaicone (no kurde skaczę na stół, a Drake lodując na nim, zasadza jeszcze kopniaka w szczękę kolesiowi, później kolejnym uderzam o ścianę i zabieram mu broń, sama przyjemność z tych walk ; ) )

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Unlimited

  • Gość
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1548 dnia: Listopada 06, 2011, 13:38:02 pm »
A nie ze względu że dałeś w menu PS3 ustawienia trybu "pełen zakres sygnału RGB" na pełny zamiast na ograniczony?

gidek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-09-2008
  • Wiadomości: 260
  • Reputacja: 7
  • Zielony gracz z niebieskim sercem :D
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1549 dnia: Listopada 06, 2011, 14:00:31 pm »
Nie, tryb eco zmienia mi oświetlenie w TV w zależności od naświetlenia pomieszczenia. A, że ranek był to i jasno było, RGB mam od zakupu konsoli ustawiony na pełny ; )

Unlimited

  • Gość
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1550 dnia: Listopada 06, 2011, 14:11:44 pm »
To właśnie źle masz ustawiony, bo ma być ograniczony(z tego co widzę to sporo szczegółów Ci się traci, przez zbyt mocny ciemny). No chyba że Twój TV wspiera opcję "pełny". ;)

http://pl.playstation.com/ps3/support/movies/detail/linked225606/item116016/Pe%C5%82en-zakres-RGB-%28HDMI%29/

Tu masz też opisany ten problem:

http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=5326
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2011, 14:19:00 pm wysłana przez Unlimited »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1551 dnia: Listopada 06, 2011, 15:20:00 pm »
Przed chwilą skończyłem i ja grę.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1552 dnia: Listopada 06, 2011, 15:49:57 pm »
Jak ta gra miażdży w coopie   :o :o :o
juz dawno mi sie tak dobrze nie gralo  :> Rage sie chowa

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1553 dnia: Listopada 06, 2011, 19:03:49 pm »
Ile jest rozdzialow? Jestem w siodmym i poki co jestem zachwycony :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1554 dnia: Listopada 06, 2011, 19:06:15 pm »

Calam

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-12-2010
  • Wiadomości: 411
  • Reputacja: 17
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1555 dnia: Listopada 06, 2011, 20:56:07 pm »

Jeżeli chodzi o samą postać Nate'a to fajnie, że dostał nowe animacje. Szczególnie walka wręcz przedstawia ciekawe chwyty, typu, odbezpieczenie granatu na przeciwniku i but w klatę, cios kolbą prostu w ryło, wykręcanie rąk, uderzenia elementami otoczenia itp. Jest różnorodnie.

Ja niestety miałem kilka problemów z ów nowymi animacjami/zdolnościami.  :-? Na kole przypisany jest teraz chwyt oraz standardowo turlanie, co niestety momentami wyglądało tak, że gdy chciałem przeturlać się aby uniknąć kulek, Drake chwytał jakiegoś kolesia a ja dostawałem po plecach od innych przeciwników. Gra też obiera sobie za priorytet podnoszenie broni za pomocą trójkąta, więc jeżeli wokół nas leży kilka giwer a wpadnie nam nagle granat, to nie ma co nawet próbować go odrzucać, ponieważ jedyne co nas czeka to zmiana broni. Nie są to jakieś straszne babolce, ale muszę przyznać że momentami mi przeszkadzały.
Sama gra jest tak samo świetna jak U2, jednak ponieważ osobiście bardzo lubię zimę, to podium dalej należy do części drugiej  :grin:
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2011, 20:59:35 pm wysłana przez Calam »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1556 dnia: Listopada 07, 2011, 08:22:59 am »
Pograłem trochę w piątek, dotarłem do 4 (?) chapteru
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
i jestem trochę zawiedziony. Do tego stopnia, że przez cały weekend już jej nie włączyłem. Mam nadzieję, że później się rozkręci, bo na razie to ziewałem przed TV. Wszystko już było, wszystko już się ograło, robiło - cały czas maiłem poczucie "deżawi". I choć starałem się wciągnąć to sie nie udało.
Gra była też mocno pośpieszona - żenują w takiej produkcji błędy graficzne w postaci znikającej ściany czy sufitu.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1557 dnia: Listopada 07, 2011, 08:33:43 am »
Ja jestem aktualnie chyba w 15 rozdziale...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Gra od początku mnie wciągnęła i jak zwykle w przypadku Uncharted, daje niesamowite ilości frajdy. :D Gdybym mógł to bym skończył grę za jednym, dość długim posiedzeniem (zacząłem o 10 i grałem trochę po 18 i niestety musiałem przerwać).  Grafika kopie tyłek, zdecydowanie najwyższa półka, rewelacyjne animacje i bardzo podoba mi się rozwinięta walka wręcz, dzięki czemu Drake bije się nie gorzej niż Indiana Jones, a i mam wrażenie jakoby strzelania było ciut mniej niż w U2 i U1. :) Ogólnie Naugthy Dog to geniusze. :angel:

pawel_k

  • Gość
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1558 dnia: Listopada 07, 2011, 08:35:18 am »
Pograłem trochę w piątek, dotarłem do 4 (?) chapteru
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
i jestem trochę zawiedziony. Do tego stopnia, że przez cały weekend już jej nie włączyłem. Mam nadzieję, że później się rozkręci, bo na razie to ziewałem przed TV. Wszystko już było, wszystko już się ograło, robiło - cały czas maiłem poczucie "deżawi". I choć starałem się wciągnąć to sie nie udało.
miałem to samo, do czasów dotarcia do chyba 8/9 chapteru grą byłem zawiedziony, potem rozkręca się i jest już znacznie lepiej... zobaczymy jak będzie dalej, na razie jestem na lotnisku, czyli pewnie gdzieś lekko poza połową

Gra była też mocno pośpieszona - żenują w takiej produkcji błędy graficzne w postaci znikającej ściany czy sufitu.
tego po tej ekipie nie spodziewałem się - takie ilości błędów nie było w dwóch poprzednich częściach. znikające tekstury i obiekty zdarzają się w każdym chapterze, do tego konsola złapała mi 2 razy zwiechę...

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Uncharted 3: Drake’s Deception
« Odpowiedź #1559 dnia: Listopada 07, 2011, 09:17:25 am »
Gra była też mocno pośpieszona - żenują w takiej produkcji błędy graficzne w postaci znikającej ściany czy sufitu.
tego po tej ekipie nie spodziewałem się - takie ilości błędów nie było w dwóch poprzednich częściach. znikające tekstury i obiekty zdarzają się w każdym chapterze, do tego konsola złapała mi 2 razy zwiechę...
E tam, mnie pierwsze Uncharted (m.in. etap w hali z łodzią podwodną) zawiesiło się kilka razy, a w U2 zdarzyło się wpaść w ścianę i zawiesić bohatera w powietrzu (w dżungli). W U2 było doczytywanie tekstur, choć znikanie obiektów to rzeczywiście "nowość" w serii, a błędów jest więcej w U3. Poczekajmy na patcha.