Past Gen > Xbox 360

Halo 4

<< < (2/54) > >>

szafa:
Mimo wszystko fajnie, że chłopaki z Bandżi mieli jaja żeby zostawić kure ze złotymi jajami na rzecz innych, zupełnie nowych projektów... Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Tak czy inaczej Halo 4 będzie kozackie, nie widzę innej opcji:)

POK:
Najlepsze jest to, że nie wiadomo ile lat dzieli wydarzenia z H3, od tych z H4. Mogły minąć nawet tysiące lat, gdy Master Chief leżał w hibernacji, a to daje im ogromne pole do popisu. Osobiście liczę na zupełnie nowego przeciwnika :) Chciałbym też, aby H4 wyszło na start nowego Xboxa. Niby Mattrick mówił, że jest to trylogia robiona pod Xboxa 360 (tak przynajmniej mi się wydawało), ale w sumie mógł ściemniać (oby). Bo imo nie ma sensu zaczynać kolejnej trylogii na X0.

bebbop:
Ponoc 4 jest w produkcji juz od paru lat. Oby nie wyszedl z tego Duke Nuken Forever ;d

LukeSpidey:
Raczej na pewno wyjdzie jeszcze na tą generację konsol. Zapowiedziana w tym roku na sklepowe półki trafi pewnie najpóźniej na początku 2013. Nie wydaje mi się, aby M$ do tego czasu wydał następcę X360.

Sama gra choć miłą niespodzianką była to chyba jednak nikogo to jakoś bardzo nie zaskoczyło.

yap:
Dwie pierwsze części również zostały oddzielone od trójki generacją konsol, a nie przeszkadzało to w kontynuacji. Ja się cieszę jak dziecko. Nie ma nowych super IP, ale są przynajmniej zapowiedzi kontynuacji tych najlepszych. Do tego jeszcze H1 Anniversary  :D.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej