Past Gen > Wii U

Wii U - Wątek główny

(1/492) > >>

monio4:
Temacik będzie wałkowany pewnie przez następne 5 lat dlatego warto założyć. :)

Najważniejsze cechy:
-Zupełnie nowy sprzęt. Potrafiący generować dobrej jakości grafikę w FullHD
-Kontroler z dotykowym ekranem multitouch o przekątnej 6.2 cala, kamerą patrzącą na gracza oraz mikrofon, sensory ruchu + guziki jak z typowego pada.
-Konsola przesyła obraz (w rozdzielczości SD) do kontrolera. Zależnie od gry można grać na samym padzie, na telewizorze lub naraz na telewizorze i padzie.
-Akcesoria do Wii są kompatybilne z WiiU. (Dobry powód na zakup Wiimote Plus, będzie działał z wiiu :) )
-Konsola uruchamia też gry z Wii. Będzie dużo dystrybucji sieciowej. Łączność z 3dsem. Funkcje internetowe, przesyłanie i odpalanie wszelakich mediów itp.
http://en.wikipedia.org/wiki/Project_Caf%C3%A9

Niny najwidoczniej się zmienia co powoli zaczął pokazywać 3ds a już w pełni udowodniła prezentacja na tegorocznym E3. Nowy sprzęt niny nie będzie skierowany tylko do niedzielnych graczy ale też do typowych core gamerów. Lista tytułów robi zajebiste wrażenie a jeszcze około rok do premiery.
Co do grafiki trudno na razie mówić. Szoku nie doznałem choć jest na dzisiejsze standardy (pc) bardzo dobrze. Prezes EA mówił że konsola pociągnie Battlefielda3 z zajebistą grafiką (frostbite engine) w HD czyli na pewno nie można już mówić że to sprzęt z grafiką poprzedniej generacji (jak wii). Trudno jeszcze prorokować jak będzie wypadał w porównaniu z konkurencją, ja bym poczekał na trailery gier.

inż. Oscyp:
XO/PS3 z wykur**ście wielkim stacjonarnym handheldem w zestawie. Można też korzystać z 124234 przystawek do Wii. AWSOME!

Shaman:

Jacek84:
Eurogamer hands-on
"As soon as you pick that controller up, you understand the genius of Nintendo's idea."
http://www.eurogamer.net/articles/2011-06-07-wii-u-hands-on

Master_666:
Kontroler od Nintendo podoba mi się jako pilot 'uniwersalny' do obsługi konsoli.

Jeśli gry będą w FullHD to może być ok na dzisiejsze standardy. Co będzie po wypuszczeniu konsol od Sony i M$ się zobaczy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej