Autor Wątek: Co Was wkurza?  (Przeczytany 674239 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2480 dnia: Listopada 23, 2013, 08:19:30 am »
Tak, bo to byl glowny powod upadku Babilonu :roll:

Jacek84

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2481 dnia: Listopada 23, 2013, 08:22:34 am »
Morale w armii pewnie było zajebiste  :angel:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2482 dnia: Listopada 23, 2013, 11:51:38 am »
Na dłuższą metę pewnie trudno takie pierdolenie znieść.




Zresztą ja bym jak najszybciej spierdalał, pamietaj że jak on cie zajebie nożem w czasie snu to nic mu nie zrobią bo przecież jest tylko chory biedaczek i on tego nie chciał wcale. Już zdrowi idioci stanowią zagrożenie, a co dopiero jebnięci, którym lewacka filozofia dała licencję na bezkarne zabijanie.

Dziwne podejście. Myślisz, że schizofrenicy usprawiedliwiają się swoją chorobą, a tak naprawdę po cichutku planują zabójstwa? I co to za bezkarność, skoro tak czy siak spędzają życie w zakładzie psychiatrycznym albo są sąsiadami Andryusha i cierpią w nędzy?

Ja myślę, że schizofrenicy wcale się nie usprawiedliwiają i nie zamierzają tego robić. Usprawiedliwiają ich inni, nad wyraz wyrozumiali ludzie.
No i kto tutaj bardziej cierpi, schizofrenik, który nie wie co robi i ma swój własny światek, czy Andryush, któremu taki delikwent dzień w dzień zatruwa realne życie? Nie uważam, że chory człowiek w ogóle nie cierpi przez swoje wizje/myśli/wyobrażenia, ale ludzie go otaczający też mają niefajnie.

Polska to nie kraj gdzie państwo będzie schizofreników przez całe życie utrzymywać w zakładach psychiatrycznych i schizofrenicy żyją razem ze wszystkimi ludźmi, bezkarnie dopuszczając się czynów, za które normalny człowiek dawno by słono zapłacił. Nie zgadzam się więc ze stwierdzeniem, że "cierpią w nędzy w zakładach psychiatrycznych". Zazwyczaj bywa tak, że jeśli taki delikwent sprawia zbyt dużo kłopotów, to po prostu przesiedla się go w jakiś patologiczny rejon miasta, żeby żył z dala od normalnych ludzi. A właśnie skoro są chorzy, to powinno się ich zamykać w specjalistycznych placówkach, gdzie żyli by wśród podobnych sobie i nikt by ich nie krzywdził.
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2013, 11:53:33 am wysłana przez andryush »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2483 dnia: Listopada 23, 2013, 14:11:44 pm »
Morale w armii pewnie było zajebiste  :angel:
Wiesz cos o morale w armii? o_O

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2484 dnia: Grudnia 02, 2013, 00:54:20 am »
Tytuły "█▬█ █ ▀█▀ " na YT...

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2485 dnia: Grudnia 02, 2013, 09:48:31 am »
Trochę wkurza mnie PS+, jak chce kupić jakąś gre to myśle czy może zaraz ona nie będzie "za darmo". Chyba już 2 razy tak miałem, że zaraz po kupnie jakiegoś tytułu był zaraz on w plusie.
Wszystko od nowa, od początku...

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2486 dnia: Grudnia 02, 2013, 12:40:39 pm »
To kupuj Tomb Raidera.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2487 dnia: Grudnia 02, 2013, 13:11:42 pm »
Jak był Deus, Hitman i inne gry od SE to TR nie będzie?
Wszystko od nowa, od początku...

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2488 dnia: Grudnia 02, 2013, 18:52:48 pm »
Będzie jak kupisz, więc kupuj żebym mógł zagrać. :troll:

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2489 dnia: Grudnia 03, 2013, 04:41:32 am »
Wk*rwia mnie i to solidnie takie parcie na tego Messiego. Ostatnio wyciekły informacje, że w zakończonym już głosowaniu na najlepszego piłkarza, złotą piłkę dostanie kto? Leo Messi! Pytam - za co? Bo to już jest chore. Nie dość, że piąty rok z rzędu, to na dokładkę trzykrotnie otrzymał ją NIESŁUSZNIE, a już jak dostanie teraz w styczniu kolejny raz, to na FIFĘ spadnie ogrom hejtu. Nie gra, ma kontuzje, nic ciekawego nie pokazał, nie strzelił tylu bramek, nie wyróżnił się w reprezentacji. To nie jest jego sezon, patrząc obiektywnie.

C. Ronaldo zajął drugie miejsce (podobno). A co ma na koncie? Najlepszy start w sezonie w karierze (24 gole w 17 meczach) - już 3 hat-tricki, do tego wprowadził Portugalię do Mistrzostw Świata, wyrównał rekord Crespo, Inzaghiego i Nisterlooya, strzelając 8 goli w fazie grupowej LM (gdzie ma jeszcze mecz do zagrania). Jest najlepszym strzelcem w historii swojego kraju (wyrównał rekord Paulety), dodatkowo strzelił już 14 bramek w tym roku w Lidze Mistrzów (wyprzedzając Messiego, którego rekordem jest 12 trafień). Obecnie ma 223 gole w 209 meczach w Realu Madryt i najlepszą statystykę na świecie (w dodatku najlepszą w historii Realu i Primera Division). Jest prawdziwym motorem napędowym swoich drużyn, walczy jak lew, ma FANTASTYCZNY sezon. Jak przegra Złotą Piłkę z tym zapchlonym kurduplastym fajfusem, to cholernie się wk*rwię, bo zasłużył na tę statuetkę jak nigdy wcześniej.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2013, 04:43:33 am wysłana przez Maciomaniak »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2490 dnia: Grudnia 03, 2013, 08:24:33 am »
kur** zrozumcie w końcu ludzie. TO JEST GŁOSOWANIE!!! Głosuje w ch** osób a wiekszość uważa go za lepszego piłkarza. Dlaczego? bo nim jest!! Proste? I CR może sobie trenować i biegać w realu ile chce ale nigdy nie bedzie od niego lepszy. Poza tym takie nagrody absolutnie nikogo poza gimbazą i reklamodawcami. Zresztą ilu piłkarzy zasługiwało na tą statuetke wcześniej? Przed tym całym głosowaniem to dopiero wręczali komu popadnie :lol:
Cytuj
Bo to już jest chore. Nie dość, że piąty rok z rzędu, to na dokładkę trzykrotnie otrzymał ją NIESŁUSZNIE
uj jak mnie takie wpisy bawią  :lol: :lol: :lol:

svonston

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2491 dnia: Grudnia 03, 2013, 08:29:44 am »
Jak można hejcić instytucję, która zorganizowała głosowanie?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2492 dnia: Grudnia 03, 2013, 08:42:37 am »
FIFA to najbardziej złodziejska i patalogiczna instytucja swiata(UEFA druga). To co tam sie wyrabia to wielka sodoma i gomora. Tuski przy nich to aniołki.
http://www.eurofutbol.pl/news/739735-Messi-i-CRonaldo-najlepsi-w-La-Liga-wg-LFP/
O własnie do takiej nagrody CR7 sie nadaje. SPECJALNEJ :lol:

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2493 dnia: Grudnia 03, 2013, 08:52:42 am »
kur** zrozumcie w końcu ludzie. TO JEST GŁOSOWANIE!!! Głosuje w ch** osób a wiekszość uważa go za lepszego piłkarza. Dlaczego? bo nim jest!! Proste? I CR może sobie trenować i biegać w realu ile chce ale nigdy nie bedzie od niego lepszy. Poza tym takie nagrody absolutnie nikogo poza gimbazą i reklamodawcami. Zresztą ilu piłkarzy zasługiwało na tą statuetke wcześniej? Przed tym całym głosowaniem to dopiero wręczali komu popadnie :lol:
Cytuj
Bo to już jest chore. Nie dość, że piąty rok z rzędu, to na dokładkę trzykrotnie otrzymał ją NIESŁUSZNIE
uj jak mnie takie wpisy bawią  :lol: :lol: :lol:

pier**lisz gościu tak bardzo, że aż się tego czytać nie da. Nagroda zawsze była przyznawana za osiągnięcia danego piłkarza w roku i w sezonie. W ostatnich latach Messi zasłużył na nią co najwyżej dwukrotnie, a już nie wspomnę jak choćby Sneijder rozgrywał swój najlepszy sezon w karierze, a nie znalazł się w pierwszej piątce nominowanych - gdzie ch*j wie z jakiego powodu dostał tę nagrodę Messi, który w tamtym sezonie nie pokazał niczego wybitnego (a Sneijder zarówno w Interze jak i Holandii robił co chciał i był kluczową postacią). Poza tym Lessi nie jest lepszym piłkarzem. Pokaż mi jego wyszkolenie techniczne prawej nogi, główki, albo strzały z dystansu. To pokraczna istota nafaszerowana sterydami za młodu, gdzie w dodatku Barcelona gra pod niego cały czas. Nie zagrał w dwóch ostatnich meczach i przegrali je zarówno z Ajaxem jak i z Athletic Bilbao. To jednak nie sprawia, że Messi jest wielki. Zresztą może doczytaj najpierw temat, zobacz jaki ten koleś jest prywatnie, co odpier*ala poza boiskiem, jak się zachowuje w stosunku do swoich kolegów z klubu i jak szanuje swoich fanów. A raczej ich nie szanuje.

Poza tym ch*j w tym jest zabawnego, bo pokazuje jak bardzo zjeb*ana jest cała ta FIFA i to głosowanie. Kiedy najlepszego piłkarza świata wybierali dziennikarze France Football, to jeszcze miało to jakiś sens. Odkąd głosuje tysiące piłkarzy i trenerów z całego świata (w tym dziennikarze) to już jest bzdura. Niemniej to i tak wk*rwia, bo w mediach ta statuetka dalej ma ogromną siłę przebicia.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2494 dnia: Grudnia 03, 2013, 09:01:04 am »
Głosuje w ch** osób a wiekszość uważa go za lepszego piłkarza. Dlaczego? bo nim jest!!
Ogólnie rzecz biorąc tak. Jest lepszym piłkarzem. Ale nie w tym sezonie. I żadne twoje legionistyczno-barcelońskie pierdolenie tego nie zmieni.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2495 dnia: Grudnia 03, 2013, 09:09:25 am »
Widzieliście chłopaki nominację do bramkarza roku zdaniem FIFA ? Co tam robi Casillas to ja nie wiem :lol:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2496 dnia: Grudnia 03, 2013, 09:14:37 am »
Ja się zastanawiam, co tam robi Valdes. Casillas przegrywa z Diego Lopezem, ale miał w tym sezonie kilka tak fantastycznych interwencji, że potwierdzały one jego klasę, jako bramkarza. Gdyby Boruc nie spieprzył akcji w meczu z Arsenalem, to także powinien zostać nominowany, bo to głównie dzięki niemu Southampton jest obecnie tak wysoko w tabeli (chociaż spadli na 7 miejsce ostatnio). Puścił najmniej goli w Premier League.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2497 dnia: Grudnia 03, 2013, 09:20:41 am »
Maciomaniak: Poczytaj sobie kto dostawał nagrode FF i to po jakich sezonach zanim zaczniesz dyskutować ze mną pisząc wypracowania. A o wyszkoleniu piłkarza to lepiej sie nie wypowiadaj, bo zwyczajnie nie masz o tym pojęcia. Co zachowań poza boiskiem to wiesz  :lol: :lol: :lol: według Twojego toku rozumowania to w tym roku wygrać powinien Ribery czy ŚwińskiPastuch lub Muller.
Windo: Nic tutaj do rzeczy nie ma Barcelona. A sezon jeszcze sie nie skończył(sezon jako rok, bo to nagroda za rok kalendarzowy) tylko skończyło sie głosowanie chyba gdzieś w listopadzie :lol:
Devilek: Czytaj ze zrozumieniem. To jest głosowanie, można oddać głos nawet na Jodłowca jeżeli ktoś ma takie zdanie.
Fani realu z polski nieprzerwanie mnie zadziwiają.  :lol:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2498 dnia: Grudnia 03, 2013, 09:24:26 am »
Głosowanie powinno lepiej odzwierciedlać wyniki niż ocena paru dziennikarzy, jakby Kowalczyk oceniał to Messi by miał złotą piłkę do końca świata :P
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2499 dnia: Grudnia 03, 2013, 09:27:30 am »
NO dokładnie, dlatego nie ma co sie nad tym zastanawiać czy hejtować. Ot konkursik. Tusk też wygrał wybory a nikt na niego nie głosował(przynajmniej nikt sie dziś do tego nie przyznaje).

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2500 dnia: Grudnia 03, 2013, 09:28:57 am »
Maciomaniak: Poczytaj sobie kto dostawał nagrode FF i to po jakich sezonach zanim zaczniesz dyskutować ze mną pisząc wypracowania. A o wyszkoleniu piłkarza to lepiej sie nie wypowiadaj, bo zwyczajnie nie masz o tym pojęcia. Co zachowań poza boiskiem to wiesz  :lol: :lol: :lol: według Twojego toku rozumowania to w tym roku wygrać powinien Ribery czy ŚwińskiPastuch lub Muller.
Windo: Nic tutaj do rzeczy nie ma Barcelona. A sezon jeszcze sie nie skończył(sezon jako rok, bo to nagroda za rok kalendarzowy) tylko skończyło sie głosowanie chyba gdzieś w listopadzie :lol:
Devilek: Czytaj ze zrozumieniem. To jest głosowanie, można oddać głos nawet na Jodłowca jeżeli ktoś ma takie zdanie.
Fani realu z polski nieprzerwanie mnie zadziwiają.  :lol:

Kto tu nie ma o tym pojęcia. Jeżeli mówisz mi, że Messi lepszy jest od Ronaldo przy wyszkoleniu technicznym, to już sadzisz pierwszą bzdurę. Messi nie potrafi tak dobrze grać ani drugą nogą (czyli prawą), ani głową, ani nie ma tak dobrego i potężnego strzału, nie jest w stanie niczego osiągnąć w Argentynie i w reprezentacji radzi sobie marnie. Robi zwody, które polegają na balansie ciała i posiłkuje się nieprzerwanie takimi zagraniami. Zobacz, co Ronaldo robił z piłką i jakie sztuczki stosował. Poza tym sam musisz się doedukować, jeżeli uważasz, że ostatnie 4 złote piłki były przyznane prawidłowo.

I naprawdę ch*j mnie to obchodzi, kto dostanie tę nagrodę w tym roku. Wk*rwiłem się, że kto jak to, ale Messi na nią NIE zasługuje po tym sezonie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2501 dnia: Grudnia 03, 2013, 09:31:47 am »
NO dokładnie, dlatego nie ma co sie nad tym zastanawiać czy hejtować. Ot konkursik.
True.

Kto tu nie ma o tym pojęcia. Jeżeli mówisz mi, że Messi lepszy jest od Ronaldo przy wyszkoleniu technicznym, to już sadzisz pierwszą bzdurę. Messi nie potrafi tak dobrze grać ani drugą nogą (czyli prawą), ani głową, ani nie ma tak dobrego i potężnego strzału, nie jest w stanie niczego osiągnąć w Argentynie i w reprezentacji radzi sobie marnie. Robi zwody, które polegają na balansie ciała i posiłkuje się nieprzerwanie takimi zagraniami. Zobacz, co Ronaldo robił z piłką i jakie sztuczki stosował. Poza tym sam musisz się doedukować, jeżeli uważasz, że ostatnie 4 złote piłki były przyznane prawidłowo.

I naprawdę ch*j mnie to obchodzi, kto dostanie tę nagrodę w tym roku. Wk*rwiłem się, że kto jak to, ale Messi na nią NIE zasługuje po tym sezonie.

Śmierdzi tu fanbojem realu strasznie.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2502 dnia: Grudnia 03, 2013, 09:36:03 am »
NO dokładnie, dlatego nie ma co sie nad tym zastanawiać czy hejtować. Ot konkursik. Tusk też wygrał wybory a nikt na niego nie głosował(przynajmniej nikt sie dziś do tego nie przyznaje).
Mnie to po prostu śmiesz że piłkarz grzejące cały czas ławę ma szansę na nagrodę dla najlepszego bramkarza, tak samo mnie śmieszą ludzie głosujące na PiS. Maciomaniak zwrócił uwagę na ciekawą rzecz że Messi nie jest takim świętem chłopcem, raz stwierdził że jak nie będzie grał w pierwszej 11 zamiast Ibry to przestanie trenować :lol: oraz po zobaczeniu jego garnituru  zeszłego roku to już beka z chłopa dożywotnia :lol:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2503 dnia: Grudnia 03, 2013, 09:40:04 am »
A bóg futbolu to był święty? W Messim właśnie najchujowsza jest ta jego nijakość.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2504 dnia: Grudnia 03, 2013, 09:41:33 am »
Messi to cienki bolek na sterydach. Przecież jak go w końcu wezmą za dupę, to skończy jak Armstrong i żadne Złote Piłki nie pomogą  :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2505 dnia: Grudnia 03, 2013, 09:43:58 am »
O, wszystkowiedzący przybył.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2506 dnia: Grudnia 03, 2013, 09:46:02 am »
A bóg futbolu to był święty? W Messim właśnie najchujowsza jest ta jego nijakość.
Jak dla mnie Bogiem jest Zidane bo gry Maradony ze względu na wiek nie miałem możliwości oglądać. Maradonę złapali na narkotykach więc święty nie był, wręcz chce się napisać że idiota. Pamiętajmy że piłkarze dają przykład młodych chłopakom, pewnie dlatego różne zachowania Messiego nie są publikowane na większych serwisach.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2507 dnia: Grudnia 03, 2013, 09:53:09 am »
Śmierdzi tu fanbojem realu strasznie.

Fanbojem to ja jestem Manchesteru United ;) Real lubię oglądać, bo mają świetne ofensywne ustawienie i grają szybką piłkę, poza tym wystarczą im 3-4 podania przy kontrach, żeby wyprowadzić bardzo groźną akcję, a ja lubię, kiedy nie wiem czego mogę się spodziewać podczas meczu. Ich piłkarze mają potencjał, by stworzyć zajebiste show.

Poza tym - nie chodzi tu o fanboja Realu, tylko bardziej umiejętności Ronaldo i jego grę w tym sezonie. Wszystko spoko, ale ten sezon do Messiego nie należał i przyzna to każdy, kto w minimalnym chociaż stopniu jest zorientowany w piłce nożnej.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2508 dnia: Grudnia 03, 2013, 10:02:46 am »
Śmierdzi tu fanbojem realu strasznie.

Fanbojem to ja jestem Manchesteru United ;) Real lubię oglądać, bo mają świetne ofensywne ustawienie i grają szybką piłkę, poza tym wystarczą im 3-4 podania przy kontrach, żeby wyprowadzić bardzo groźną akcję, a ja lubię, kiedy nie wiem czego mogę się spodziewać podczas meczu. Ich piłkarze mają potencjał, by stworzyć zajebiste show.

Poza tym - nie chodzi tu o fanboja Realu, tylko bardziej umiejętności Ronaldo i jego grę w tym sezonie. Wszystko spoko, ale ten sezon do Messiego nie należał i przyzna to każdy, kto w minimalnym chociaż stopniu jest zorientowany w piłce nożnej.
No zgadzam się z postem w pełni.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2509 dnia: Grudnia 03, 2013, 10:14:44 am »
Cytuj
Jeżeli mówisz mi, że Messi lepszy jest od Ronaldo przy wyszkoleniu technicznym, to już sadzisz pierwszą bzdurę.
nie kompromituj sie człowieku o_O
Cytuj
Messi nie potrafi tak dobrze grać ani drugą nogą (czyli prawą), ani głową, ani nie ma tak dobrego i potężnego strzału, nie jest w stanie niczego osiągnąć w Argentynie i w reprezentacji radzi sobie marnie
Chyba ostatnio widziałeś Leo jak patrzył z ławki na popisy Ronaldinho.
Cytuj
Robi zwody, które polegają na balansie ciała i posiłkuje się nieprzerwanie takimi zagraniami.
  :roll:

Opis Ronaldo: Zdrowy mężczyzna, adonis, atleta. Silny, szybki, skoczny wytrenowany do granic możliwści a pewnie jeszcze troche. Tytan pracy. Trening 80% Talent 20%. Taktyka Realu: Autobus-wyjazd-na szybkich skrzydłowych(czytaj CR) gol. Tak sie zastanawiam czym on sie różni od Bale..hmm..
Cytuj
Real lubię oglądać, bo mają świetne ofensywne ustawienie i grają szybką piłkę,
Dobra koniec dyskusji pozamiatałeś konkretnie..

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2510 dnia: Grudnia 03, 2013, 10:16:20 am »
A bóg futbolu to był święty? W Messim właśnie najchujowsza jest ta jego nijakość.
Jak dla mnie Bogiem jest Zidane bo gry Maradony ze względu na wiek nie miałem możliwości oglądać. Maradonę złapali na narkotykach więc święty nie był, wręcz chce się napisać że idiota. Pamiętajmy że piłkarze dają przykład młodych chłopakom, pewnie dlatego różne zachowania Messiego nie są publikowane na większych serwisach.
Zidane bez Makalele byłby nikim.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2511 dnia: Grudnia 03, 2013, 10:22:02 am »
Cytuj
Jeżeli mówisz mi, że Messi lepszy jest od Ronaldo przy wyszkoleniu technicznym, to już sadzisz pierwszą bzdurę.
nie kompromituj sie człowieku o_O
Cytuj
Messi nie potrafi tak dobrze grać ani drugą nogą (czyli prawą), ani głową, ani nie ma tak dobrego i potężnego strzału, nie jest w stanie niczego osiągnąć w Argentynie i w reprezentacji radzi sobie marnie
Chyba ostatnio widziałeś Leo jak patrzył z ławki na popisy Ronaldinho.
Cytuj
Robi zwody, które polegają na balansie ciała i posiłkuje się nieprzerwanie takimi zagraniami.
  :roll:

Opis Ronaldo: Zdrowy mężczyzna, adonis, atleta. Silny, szybki, skoczny wytrenowany do granic możliwści a pewnie jeszcze troche. Tytan pracy. Trening 80% Talent 20%. Taktyka Realu: Autobus-wyjazd-na szybkich skrzydłowych(czytaj CR) gol. Tak sie zastanawiam czym on sie różni od Bale..hmm..
Cytuj
Real lubię oglądać, bo mają świetne ofensywne ustawienie i grają szybką piłkę,
Dobra koniec dyskusji pozamiatałeś konkretnie..

Jesteś TYPOWYM fanem Barcelony ;) jak dla mnie faktycznie koniec dyskusji.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2512 dnia: Grudnia 03, 2013, 10:25:31 am »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 106
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2513 dnia: Grudnia 03, 2013, 10:33:42 am »
A bóg futbolu to był święty? W Messim właśnie najchujowsza jest ta jego nijakość.
Jak dla mnie Bogiem jest Zidane bo gry Maradony ze względu na wiek nie miałem możliwości oglądać. Maradonę złapali na narkotykach więc święty nie był, wręcz chce się napisać że idiota. Pamiętajmy że piłkarze dają przykład młodych chłopakom, pewnie dlatego różne zachowania Messiego nie są publikowane na większych serwisach.
Ja tam uważam, że od takiego Zidane dużo lepszy jest najlepszy technik ever w piłce czyli oczywiście Bergkamp.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2514 dnia: Grudnia 03, 2013, 10:34:23 am »
Kompromitacja goni kompromitację.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 106
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2515 dnia: Grudnia 03, 2013, 10:56:11 am »
Raczej odwrotnie, przynajmniej pisze prawdę.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2516 dnia: Grudnia 03, 2013, 11:22:41 am »
Tak tak, wierz sobie w to tak jak z tv i grafiką.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2517 dnia: Grudnia 03, 2013, 11:43:28 am »
Zizu był bardo przereklamowany, za to Bergkamp nie reklamowany w ogóle. Ot tak drobna różnica miedzy tymi piłkarzami.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2518 dnia: Grudnia 03, 2013, 11:52:56 am »


Absolutnie.

svonston

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #2519 dnia: Grudnia 03, 2013, 12:05:29 pm »
Fifa 99. Ile ja w to grałem. :oops: