Autor Wątek: Tales of Symphonia....  (Przeczytany 26738 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Tales of Symphonia....
« dnia: Października 16, 2004, 18:21:17 pm »
Nie znalazłem żadnego tematu poświęconego tej grze.   :?  Dziwne, bo szykuje się pięęęęęęękny rpg od Namco na GaCka (drugi już  :) ) i na PS2. Ehh, w związku ze zbliżajacą się premierą (jeszcze tylko miesiąc...), postanowiłem stworzyć ten topik, gdzie będziecie mogli sięwypowiadać na temat tej gry.
 
N-Joy!  :D

P.S. Na www.suprnova.org, pojawił się już ost z gry. Ktoś to już ma?  :)
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #1 dnia: Października 16, 2004, 20:13:12 pm »
wreszcie jakis pozadny erpeg na gacak, gra zapowiada sie (u mnie juz jest :wink: wysmienice, fajna rysowana grafika, muzyka przypomina mi golden sun, czyli jest super, walki chyba w czasie rzeczywistym (po przeniesieniu sie na pole bitwy) szkoda tylko ze wyjdzie tez na ps2 :twisted: ale fajnie ze namco ostatnio sie bardziej zainteresowalo nami, tales a potem baten kaitos :wink:

Cameron

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-02-2004
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #2 dnia: Października 17, 2004, 11:58:19 am »
Cytat: "Blink"
szkoda tylko ze wyjdzie tez na ps2


Z tego co wiem to Tales of Symphonia ma wyjsc na PS2 jedynie w Japonii, a w Stanach i Europie gra ma byc Gackowym exclusivem. Byc moze mam jakies przeterminowane informacje i teraz to sie zmienilo :?: W kazdym razie czekam na ta gre, bo zapowiada sie swietnie. No i srednia ocena na Gamerankings - 85% robi wrazenie.

ps. wie ktos czy Batten Kaitos zostalo juz oficjalnie zapowiedziane w Europie (a jesli tak to na kiedy)?
Zycie jest piekne, nie PCuj sobie nerwów ;)

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #3 dnia: Października 18, 2004, 02:52:51 am »
Cytat: "Cameron"
Cytat: "Blink"
szkoda tylko ze wyjdzie tez na ps2


Z tego co wiem to Tales of Symphonia ma wyjsc na PS2 jedynie w Japonii


oby tak bylo, niech teraz wszyscy ktorzy wybrali ps2 pokutuja za swoje grzechy :twisted:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #4 dnia: Października 18, 2004, 15:34:29 pm »
żal mi cie, fanboyu :twisted:

lesiu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #5 dnia: Października 18, 2004, 15:53:06 pm »
Czyżby wojna ? Ja też moge ?  :twisted:

Ja planuje zakup tej gierki ale chce zamówić w preorderach to może dostane bryloczek  :shock: (Chce ktoś VJ?)
Rysunki "dają radę" są "fpyte i "robią"
wszelkie prawa autorskie zastrzeżone  :wink:

System walki też trafił mi do mózgu bo nie lubie zbytnio turówek a tu będzie nieco więcej aspektów zręcznościowych  :) Muzyki nie słyszałem ale wierze że będzie dobrze.

Ps:ToS o ile mi wiadomo na PS2 wychodzi jedynie w Japoni ( :twisted: )

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #6 dnia: Października 18, 2004, 19:41:39 pm »
Cytat: "Miazga"
żal mi cie, fanboyu :twisted:


Spokojnie, chłopak tylko żartował (mam nadzieję), bo rzeczywiśćie, takie stwierdzenia to już nawet mnie śmieszą :D.

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #7 dnia: Października 18, 2004, 22:08:10 pm »
Cytat: "otto"
Cytat: "Miazga"
żal mi cie, fanboyu :twisted:


Spokojnie, chłopak tylko żartował (mam nadzieję), bo rzeczywiśćie, takie stwierdzenia to już nawet mnie śmieszą :D.


no chyba ze zartwoalem, nie mam nic do ps2 ani do x'a a ze ToS bedzie exclusive na gc to sie ucieszylem bo duzo ich nie ma

Spiderman

  • Gość
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #8 dnia: Października 26, 2004, 14:19:21 pm »
Czy mi się wydaje, czy w KKW jest na PS2 :? ?

Cube

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-04-2004
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #9 dnia: Października 26, 2004, 14:50:41 pm »
Nie mylisz się, ale TOS wyszło także na PS2 tylko w KKW.

Chousu

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 05, 2004, 08:30:33 am »
No ToS będzie tylko w Japonii, a posiadacze czarnulek w Euro i USA nie pograją  i dobrze, tzreba było wybrać GC  :twisted:  Wiem, wiem jestem fanboyem  :twisted:

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 08, 2004, 10:30:18 am »
Też myślałem, że gra będzie porządna, miałen nadzieję na coś porzadnego.

Walka - w porządku. Kilka postaci nawala przeciwników, zdarza się, że muszą się uzdrawiać. Co do szybkości to nie mam uwag. Ale tak oglądam inny pojedynek... Nasi herosi są drobni i świetnie animowani, ale samo otoczenie takie jakieś skromne - tekstury wykonane chyba w niskiej rozdzilczości, ilość obiektów trójwymiarowych można chyba policzyć na palcach jednej ręki, a fajerwerki przy różnych atakach też nie powalają wykonaniem.  

No ale może ze zwiedzaniem lokacji będzie lepiej. Postać jest w jakimś pomieszczeniu. Wszystkie ściany widać na ekranie, więc nie jest to jakieś powalające romachem otoczenie. Na podłodze bliżej środka stoją 4 róznokolorowe "wiatraki". Postać podchodzido jednego z nich i ściana się w jednym miejscu rozpada. we wnęce widać jakieś stwora i otaczające go czerwone kamienie. Bohater idzie w jego kierunku i przechodzi tuż obok (walka się nie zaczyna), żeby sprawdzić powstałą wnękę. Wynajduje  w niej nowy przedmiot, po czym podchodzi do innego wiatraka i wychodzi z pomieszczenia.

Ani podłoga, ani też ściany nie powalały wykonaniem. Tekstury były proste i mało urozmaicone - podobnie jak w trakcie walk odniosłem wrażenie, że wykonano je w niskiej rozdzielczości. Na innym filmiku było widać  pomieszczenie składajace się z więcej niż innego poziomu. Były tak schody, zapalały się pochodnie, widać było kolumny... Ale tak patrze, a w jednym miejscu stoi na podłodze jakiś kulisty obiekt, świecący jasnym światłem. Postać do niego podochodzi i wyświetla się komunkat, że coś tam się zmieniło. Tylko, że kurczę, to coś do złudzenia przypomnia punkty zapisywania z Final Fatnasy X! No i wykonanie całości też nie jest zachywcające.

Chyba niestety programiści kompletnie olali sobie kwestię wizulaną tej gry, ponieważ prezentuje się ona nędznie. W sumie to nawet nie jestem w stanie pojąć dlaczego. PS2 jest przecież plaformą wydajnościowo słabszą od GaCka, ale to na sprzęcie Sony "Star Ocean"  prezentuje znacznie bardziej rozbudowane lokacje. Dali jakiś praktykantów, bo zawodowcom się nie chciało pracować, czy co?

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 10, 2004, 21:36:24 pm »
Mi bardzo podoba się Cell-shading zastosowany w tej grze. Wind Waker wyglada chyba lepiej, ale i w TOS nie jest tak źle.
Oglądnijcie www.gamespot.com. Kilkadziesiąt filmików prosto z gry, wideorecenzja, jakieś 150screenów.
Jak narazie napalam się na maksa. Chyba będzie w co grać
PSN: CooliG

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 13, 2004, 15:49:11 pm »
Dzisiaj dostałem paczkę i gram już od 2 godzin!!

Jak na razie gra wymiata! Wciąga od samego początku, od razu można sobie powalczyć itp, walka w tej grze to coś pieknego i wciaga jak cholera, biegajac po swiecie mozna omijac potworki i nie walczyc ale ja specjalnie je gonie i rozwalam bo młócka jest mega miodna!!! Na razie moje postacie nie mają za dużo specjalnych ataków ale jest dobrze!!! Grafika jest piękna - cell-shadingowa, głosy postaci nie są takie złe jak piszą w recenzjach i ich nie wyłączyłem.
Na razie jestem na samym początku, więc napiszę coś więcej później!

Ale ogólnie pierwsze wrażenie 9/10!

Cube

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-04-2004
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 13, 2004, 22:14:51 pm »
Jednak JAIK obalił wysnute teorie KRZYCHA. :D A mnie po tej wypowiedzi gra zaczęła się coraz bardziej podobać... :wink:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 13, 2004, 22:21:37 pm »
skąd wiesz które sa wysnute? :? moze krzychu ma racje? Hmmm? [klapki na oczy z napisem "GC" mode off, bardzo proszę...]

Cube

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-04-2004
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 13, 2004, 22:25:59 pm »
Oj, tak mi się powiedziało... 8) Jak w około fanboje Sony, to i Nintendo musi kilku mieć. 8) Hue, hue. :lol:

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 13, 2004, 23:11:07 pm »
Hej najlepsze jest ta że miałem o tej grze takie same zdanie jak Krzychu przed jej zakupem, ale w końcu się skusiłem bo niewiele jest rpgow na Cuba!

I musze powiedziec ze choc sie dzisiaj bardzo ograniczam z graniem to na licznku mam już 3h grania i jutrzejsze seminarium z biochemii leży!

Musiałem zakluczyć gamecuba w szafce!

Update wrażeN:

-system walki jest genialny wciaga jak nic w co dotad gralem! Taki jakby baldurs gateowy z ta roznica ze sterujesz dokladnie ruchami bohatera uniki, bloki ciosy combosy (ich jest mega duzo) a oprcz tego wlaczasz pauze i wydajesz rozkazy zawodnikom z Twojego teamu co maja robic!

MIODZIO!!!!!

Marco

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-09-2004
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 14, 2004, 00:28:47 am »
Ja gre mam już od tygodnia. Zatrzymalem sie w jednym miejscu i za "cholere" nie wiem co robić dalej (szczegóły na forum stronki ŚwiatNintendo). Na zegarze 15h, a podobno żeby ukończyć gre potrzeba 80h !!!!!!!!!!.
PS. Gra jest boska

kafei

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 15, 2004, 23:40:17 pm »
Cytat: "Marco"
Na zegarze 15h, a podobno żeby ukończyć gre potrzeba 80h !!!!!!!!!!

No niezupełnie, dzisiaj ją skończyłem i mam na liczniku 46 czyli i tak całkiem sporo. Co do samej gry to rzeczywiście jest niezła. Bardzo dobry system walki. Ogromna liczba technik, efekty przy czarach robią wrażenie. Walki nie są losowe i można ich uniknąć co mnie bardzo cieszy. Postacie są pięknie zaprojektowane i wykonane, z otoczeniem jest różnie. Miasta i wioski wyglądają ładnie (świetnie dobrane kolory) ale np. wnętrza dungeonów troche odstają. Tekstury są miejscami straszne. Fabuła... trochę trudno mi ją ocenić. Owszem, jest zamotana ale chyba trochę zbyt mocno. Dialogi brzmią nieźle chociaż czasem trochę zbyt patetycznie, na szczęście nie z winy aktorów. Najbardziej razi mnie jeden szczegół-cutscenki anime można policzyć na palcach jednej ręki włączając w to intro i outro więc w sumie można powiedzieć, że wcale ich nie ma a szkoda bo wyglądają doskonale. W grze jest mnóstwo zagadek co może być plusem lub minusem, w zależności od tego co kto lubi. Osobiście uważam, że w gry powinno się grać a nie je oglądać ale bez przesady. Co chwilę natrafiamy na tereny wypełnione łamigłówkami co może być dla niektórych frustrujące. Ja tu tak sobię marudzę ale ta gra to naprawdę bardzo, bardzo dobry kawał erpega. Zdecydowanie warto go sprawdzić nawet jeśli GC nie jest twoją jedyną konsolą.

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 16, 2004, 11:09:30 am »
A nie wiesz może o co chodzi z tym spell delaying zeby zrobić combosa??

Przeczytałem że trzeba trzymać L-button jak ktoś z teamu rzuca zaklecia i wtedy bedzie synchro na super combosa ale coś mi chyba nie wychodzi ?? help!

kafei

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 16, 2004, 18:12:36 pm »
Hmmm.... Szczerze mowiąc to nie słyszałem o czymś takim. Na gamefaqs nic o tym nie ma?

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 16, 2004, 19:21:06 pm »
No wlasnie na gamefaqs o tym przeczytalem ale nie kapuje.

Czasami to mi wychodzi fuksem, wiesz takie cos kiedy sie ekran sciemnia i oni wydaja jakis okrzyk i mega damage jest!

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 16, 2004, 19:47:09 pm »
Czy ta gra wkoncu zawita na PS2 do europy czy nie bardzo? Gralem u kumpla na GC i bylo niezle .
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Cube

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-04-2004
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 16, 2004, 20:43:07 pm »
Wudi, rozczaruję cię, ale niestety nie wyjdzie na PS2! :d Ha, ha! :P Sorki za ten śmiech. :P

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 16, 2004, 22:13:08 pm »
Cytat: "Cube"
Wudi, rozczaruję cię, ale niestety nie wyjdzie na PS2! :d Ha, ha! :P Sorki za ten śmiech. :P


Cube, wlasnie za to wlasnie cie lubie i szanuje;))
Fryty tyty dotknij pyty

Marco

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-09-2004
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 16, 2004, 22:37:59 pm »
Jestem na 2 planecie - Tethe'alla w kanałach pod miastem Meltokio w pomieszczeniu z zawalonym mostem. Co trzeba zrobić ?

kafei

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 17, 2004, 18:23:05 pm »
Cytat: "Marco"
Jestem na 2 planecie - Tethe'alla w kanałach pod miastem Meltokio w pomieszczeniu z zawalonym mostem. Co trzeba zrobić ?


Użyj Sorceress Ring i przejdź po krawędzi przy ścianie. Trudno to zauważyć ale jest tam wąskie przejście

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 18, 2004, 14:09:12 pm »
!!!SPOJLER!!!










- Gra uzaleznia -

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 18, 2004, 16:21:43 pm »
Spoiuler moim zdaniem jest wtedy gdy ktos mowiac o wydarzeniu w grze niszczy element zaskoczenia, w tym przypadku nic nie zostalo zniszczone :wink:
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Marco

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-09-2004
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 18, 2004, 16:40:10 pm »
Dzięki za pomoc, w końcu przez to przebrnołem, niby takie oczywiste a jednak zawiesiłem sie w tym miejscu na pare dni.

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 18, 2004, 16:43:58 pm »
Nie wiem czemu ale naprawde od 2 lat nie zawiesilem sie w zadnym RPG'u, albo sa coraz gorsze albo po prostu coraz lepiej gram :wink:
Ostatnio zacialem sie w FF VIII na ultima  weaponie  :roll:
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 29, 2004, 17:32:43 pm »
Ja jestem w Palmacosta.Na razie nigdzie się nie zaciąłem,choć po pokonaniu Clumsy coś tam(kobieta w fioletowym), zabił mnie na fieldzie jakiś potwór a byłem nie zasejwowany.I musiałem jeszcze raz z nią walczyć. :D
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 22, 2005, 19:16:10 pm »
PO miesiacu grania nadal stwierdzam ze gra jest swietna, jedna z najlepszych w jakie gralem na gamecubie, po prostu HIGHLY ADDICTIVE czasami wlaczam tylko po to zeby powycinac paru frajerow i zrobic combo z 50 ciosow :P a czasami posuw quest do przodu, i jeszcze nie skonczylem :)

Gra nie jest dziecinna, jesli ktos ma taki dylemat. Mam juz 20tke gralem w setki gier a w tej jest po prostu zaskakujaca swiezosc! i wciaga jak cholera,

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 24, 2005, 20:21:07 pm »
Nie no.Gra jest doprawdy fantastyczna! Właśnie skończyłem te kanały Meltokio.Jestem ciekaw, co jeste dalej.Ta giera bardzo wciąga!
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 01, 2005, 18:24:54 pm »
Gierka przedwczoraj przyszla i jest genialna, niestety niewiele w nia gram bo caly czas testy mam :?
PSN: CooliG

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 05, 2005, 09:27:59 am »
Wlasnie sobie pykalem w Tales i nie wiem co oznacza pasek z literami (kolejno)TiS, pasek ten znajduje sie pod imieniem postaci. A w instrukcji nie moge sprawdzic bo jest po szwedzku;)
PSN: CooliG

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 05, 2005, 10:20:33 am »
Wersja do Lukas Toysa, tak :P?
Ja mam SoulCalibur II z instrukcją szwedzko-norweską :P

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 05, 2005, 13:44:34 pm »
Nie mam wersję Allegro.pl :D, a wie ktos czym jest ten pasek??
PSN: CooliG

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Tales of Symphonia....
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 10, 2005, 22:38:38 pm »
Nie wiem jak przejść Palmacosta Human Ranch. Jestem już w środku, uwolniłem więźniów, mam 3 karty otwierające specjalne pomieszczenia do "teleportowania". w tym miejscu się gubię, po prostu nie wiem gdzie wyjść i błąkam się bez sensu po tym objekcie. POMOCY!!
PSN: CooliG