Ankieta

Jak oceniasz poziom grafiki w Halo 4?

Graficznie zjada wszystko, co do tej pory widziałem na konsoli!
Wygląda świetnie - czołówka obecnej generacji.
Wjebanie mega dużo, laserów, bajerów może zachwycić, tak całość wygląda über słabo.
Bez jaja prostota, geometria, detalew tej grze to jakaś kipina, świeci sie jak spu jajca.
Wygląda prawie tak dobrze jak prostacka gierka na XBL, PSN.

Autor Wątek: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?  (Przeczytany 65850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« dnia: Czerwca 16, 2012, 01:44:38 am »
Jako, że żyjemy w demokratycznym państwie to każdy ma prawo do własnego głosu. Dzisiejszym tematem obrad jest grafika w Halo 4. Czy prezentuje wysoki poziom czy ssie? - oto jest pytanie.

Na wstępie zaznaczam, że oceniamy tylko tryb dla jednego gracza zaprezentowany na E3.
Tutaj kilka poglądowych screenów:
http://gamersyde.com/news_e3_halo_4_images_and_artworks-12904_en.html
A tutaj gameplay (zaczyna się od 1:50):
http://gamersyde.com/news_e3_halo_4_gameplay-12924_en.html

Głosowanie czas zacząć ;)

Ps. Niektóre odpowiedzi zostały niemal bez zmian przeniesione do ankiety ze stosownego działu na forum (z drobnymi poprawkami, choć pewne neologizmy pozostawiłem w formie pierwotnej). Za prawa autorskie nie odpowiadam, zaś za wszelkie uszczerbki na własności intelektualnej z góry przepraszam.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 16, 2012, 03:18:01 am »
Pierwszą opcję możesz od razu skreślić, bo już jest Rage.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 16, 2012, 08:07:00 am »
Jako, że żyjemy w demokratycznym państwie to każdy ma prawo do własnego głosu. Dzisiejszym tematem obrad jest grafika w Halo 4. Czy prezentuje wysoki poziom czy ssie? - oto jest pytanie.

Na wstępie zaznaczam, że oceniamy tylko tryb dla jednego gracza zaprezentowany na E3.
Tutaj kilka poglądowych screenów:
http://gamersyde.com/news_e3_halo_4_images_and_artworks-12904_en.html
A tutaj gameplay (zaczyna się od 1:50):
http://gamersyde.com/news_e3_halo_4_gameplay-12924_en.html

Głosowanie czas zacząć ;)

Ps. Niektóre odpowiedzi zostały niemal bez zmian przeniesione do ankiety ze stosownego działu na forum (z drobnymi poprawkami, choć pewne neologizmy pozostawiłem w formie pierwotnej). Za prawa autorskie nie odpowiadam, zaś za wszelkie uszczerbki na własności intelektualnej z góry przepraszam.
Naprwadę jesteś takim je**** prowokatorem? juz mogłeś poprawić sklejone ''w'' i odwrocić 2 litereki, jak widać twoje prostackie zaczepki są bardzo denne. Strasznie Cie boli prawda ze ta gra wygląda jak kupa i ma prostacką architekture
Spadki animacji nawet do 20fps, przy tak marnej jakosci tekstur i praktycznie brakiem detali, no BRAWO!!
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-tech-analysis-halo-4-at-e3
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2012, 08:20:12 am wysłana przez Tomasz »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 16, 2012, 09:51:22 am »
Zacznijmy od tego, że:
Pierwszą opcję możesz od razu skreślić, bo już jest Rage.
Absolutną czołówka ta gra może i jest, ale na smartfonach, więc przydałoby się edytnąć pierwszą opcję. Ta gra wygląda ciut gorzej od NOVA 3 na ajpady.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Nie wiem czemu mamy oceniać tylko singiel, zwłaszcza, że inne gry w trybie mp oferują znacznie lepszą grafikę, a do tego gejplej udostępnili nam tylko z dżungli, a dżungla to taka swoista kraina, że praktycznie zawsze wygląda najlepiej w danej grze. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale chyba możliwością wpakowania dużo low-res texturek trawska robi wrażenie.

Gra wygląda biednie i nawet fotorealistyczne postacie z początku trailera nie naprawia tego. Och wełt to byli real aktorzy, no ale w sumei mniejsza o to.

Kiedy już nas zaatakuje wielka piłka zrobiona najprawdopodobniej w  chińskiej fabryce (oczywiście też, świecąca się tandetnymi wzorkami) to wracamy na ziemie uderzeni brzydotą tego wszystkiego.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Dżungla i przeciwnicy to jak wycięci z którejś części Ratcheta. Jak dla mnie nieudany zabieg łączenia kreskówkowej grafiki z realistyczną. O ile w Space Jam było to git, tak tutaj to nie specjalnie.

Architektura oczywiście beznadzieja, no ale co zrobić jak wszystko wyglada jak na tym screenie albo i gorzej.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Gra wygląda ubogo i w żadnej czołówce nie jest. Zwykły średniak, ale może ma fajny gejplej.

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 16, 2012, 10:26:23 am »
Co by nie mówić to w porównaniu do starych cześci Halo to i tak wyglada świetnie. A porownujac z tym co jest na rynku to wyglada tylko dobrze. Mnie ta gra nigdy nie krecila i nie wiem co w niej ludzie widza ale rozne gusta sa.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 16, 2012, 11:41:55 am »
Pierwszą opcję możesz od razu skreślić, bo już jest Rage.
Ja robiąc ankietę tylko wzorowałem się na opiniach forumowiczów. O Rage tam nic nie było mowy.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 16, 2012, 13:20:47 pm »
Powinienes dodac opcje: RAGE KURWA.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 16, 2012, 14:07:22 pm »
Wygląda świetnie - czołówka obecnej generacji. Można z powodzeniem postawić obok najładniejszych gier w tej generacji, czyli Gears of War 3, Rage i Alan Wake.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 16, 2012, 16:48:40 pm »
Oczywiście, że zjada wszystko  :P

Lecz co z tego na tym forum powagi brak już od bardzo dawna i co nie którzy wolą się okłamywać niż napisać jak jest w rzeczywistości.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2012, 23:38:08 pm wysłana przez Soul »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 16, 2012, 17:23:24 pm »
Kto ma lecieć i dokąd?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 16, 2012, 17:37:17 pm »
Kto ma lecieć i dokąd?
Chyba grafika na żer, żeby się rozrosła do zauważalnych rozmiarów.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 16, 2012, 17:58:10 pm »
Powinienes dodac opcje: RAGE KURWA.
Na Rage to byłby potrzebny osobny wątek ;)

Naprwadę jesteś takim je**** prowokatorem? juz mogłeś poprawić sklejone ''w'' i odwrocić 2 litereki, jak widać twoje prostackie zaczepki są bardzo denne. Strasznie Cie boli prawda ze ta gra wygląda jak kupa i ma prostacką architekture
Kopiując cytat nawet nie zauważyłem tych błędów. Dopiero za drugim razem jak przeczytałem to wybuchnąłem śmiechem. No i tak już zostawiłem. Z początku nawet chciałem poprawić, ale stwierdziłem, że będzie dobra zwała. I właściwie nie zrobiłem tego dla prowokacji. Wiadomo, że do tematu trzeba podejść z lekkim przymrużeniem oka, więc wyluzuj.

Mi tam grafika w Halo 4 się bardzo podoba. Jest to duży skok zarówno w jakości, jak i designie. Osobiście przeszedłem tylko Halo 2 i 3. Trójeczka ma bardzo nierówną grafikę i momentami potrafiła wyglądać świetnie, a momentami jak zupełna kupa (np. ostatnia misja gdzie wszystko się waliło). Halo ma przede wszystkim znakomity gameplay (AI, strzelanie, poruszanie), a postać Master Chiefa ma w sobie to "coś". Na minus można zaliczyć niezbyt wyszukanych przeciwników (małpy i potworki) - ci nowi, z czwórki dużo bardziej mnie przekonują i kojarzą mi się z Kosmicznymi Piratami z Metroida. I tak najbardziej podobało mi się Halo Wars - naprawdę świetna strategia (z bardzo ładną grafiką należy dodać).

Mrocz

  • Gość
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 16, 2012, 18:17:25 pm »
Właśnie przeszedłem Halo Reach, Halo Anniversary, Halo 2 Youtube Edition i Halo 3. I przyznać trzeba, graficzne nawet Reach czy Anniversary nie powalają. (Genialny klimat i gameplay to już inna sprawa ;) ). Po zobaczeniu gameplay'u czwórki widać OGROMNĄ poprawę w grafice względem poprzednich części. Ja tam uważam, że Wygląda świetnie.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 16, 2012, 18:35:38 pm »
No w porównaniu do poprzednich części jest znaczna poprawa, ale ogólnie do gier to oprawa jest gówniana.

Też mi problem wydać jakaś mega brzydką grę, a potem walnąć średnią, ale na tle poprzedniej megakupy będzie wydawała się arcydziełem grafiki.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 16, 2012, 18:36:09 pm »
A tak w ogóle, to tak na ch** ten temat jak jest temat Halo 4.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 16, 2012, 19:50:36 pm »
Temat założyłem dla ankiety. Taki sondaż by wypadać nastroje na forum i żeby wszystko na spokojnie wyjaśnić. Przynajmniej też nie będzie syfu w temacie o H4.

Na razie wynika z ankiety, że większości forumowiczów podoba się grafika w H4, choć jest też dużo (procentowo) głosów niezadowolenia. Ale jakiś ogólny pogląd mamy.

@Mrocz
A jak być ocenił Reach w porównaniu do Halo 3? Reach teraz chodzi za około 60zł i zastanawiałem się trochę nad kupnem. Dużo to lepsze od trójki?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 17, 2012, 00:23:58 am »
Grafika jest tak słaba, jak nasza reprezentacja.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 17, 2012, 00:46:50 am »
Czemu jeszcze nikt tego trolla nie zbanowal? :evil:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 17, 2012, 00:53:32 am »
Czemu jeszcze nikt tego trolla nie zbanowal? :evil:
Kogo niby?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 17, 2012, 00:54:07 am »
Prawda boli  :(

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 17, 2012, 10:41:26 am »
Czemu jeszcze nikt tego trolla nie zbanowal? :evil:
Kogo niby?
Ciebie i Mastera.
Also
Wypowiedz w twojej sygnaturce jest wyjeta z kontekstu.
Prawda jest taka, ze nowe Halo spokojnie bedzie moglo konkurowac z najladniejszymi grami na obecne konsole takimi jak Killzone, Girsy Czy Crysis 2. Moze i nie bedzie pod kazdym wzgledem lepsze technicznie, ale z cala pewnoscia nie bedzie mialo sie czego wstydzic, a np. takie Killzonowe wypalone light mapy bedzie je**c w dupsko wolumetrycznym oswietleniem. Nie mozemy takze zapomniec o teksturach, ktore w Halo zawsze mialy stosunkowo dobra rozdzialke (z tego co pamietam w wiekszosci lepsza niz w KZ3) no i o AI przeciwnikow. Niech tylko bedzie 720p i FXAA to posiadacze klockow dostana najladniejsza gre na XO (a jak nie to minimum top 3).
Also2:
SMIERC HEJTEROM HEJLO.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 17, 2012, 11:08:17 am »
Czemu jeszcze nikt tego trolla nie zbanowal? :evil:
Kogo niby?
Ciebie i Mastera.
Also
Wypowiedz w twojej sygnaturce jest wyjeta z kontekstu.
Prawda jest taka, ze nowe Halo spokojnie bedzie moglo konkurowac z najladniejszymi grami na obecne konsole takimi jak Killzone, Girsy Czy Crysis 2. Moze i nie bedzie pod kazdym wzgledem lepsze technicznie, ale z cala pewnoscia nie bedzie mialo sie czego wstydzic, a np. takie Killzonowe wypalone light mapy bedzie je**c w dupsko wolumetrycznym oswietleniem. Nie mozemy takze zapomniec o teksturach, ktore w Halo zawsze mialy stosunkowo dobra rozdzialke (z tego co pamietam w wiekszosci lepsza niz w KZ3) no i o AI przeciwnikow. Niech tylko bedzie 720p i FXAA to posiadacze klockow dostana najladniejsza gre na XO (a jak nie to minimum top 3).
Also2:
SMIERC HEJTEROM HEJLO.
Ty sobie jaja robisz? przecież to wygląda tak prostacko ze az głupio, zero szczegółowości grafiki, kanciaste otoczenie, Gears 3 zjada to gówno na sniadanie

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 17, 2012, 11:54:04 am »
Czemu jeszcze nikt tego trolla nie zbanowal? :evil:
Kogo niby?
Ciebie i Mastera.
Also
Wypowiedz w twojej sygnaturce jest wyjeta z kontekstu.
Prawda jest taka, ze nowe Halo spokojnie bedzie moglo konkurowac z najladniejszymi grami na obecne konsole takimi jak Killzone, Girsy Czy Crysis 2. Moze i nie bedzie pod kazdym wzgledem lepsze technicznie, ale z cala pewnoscia nie bedzie mialo sie czego wstydzic, a np. takie Killzonowe wypalone light mapy bedzie je**c w dupsko wolumetrycznym oswietleniem. Nie mozemy takze zapomniec o teksturach, ktore w Halo zawsze mialy stosunkowo dobra rozdzialke (z tego co pamietam w wiekszosci lepsza niz w KZ3) no i o AI przeciwnikow. Niech tylko bedzie 720p i FXAA to posiadacze klockow dostana najladniejsza gre na XO (a jak nie to minimum top 3).
Also2:
SMIERC HEJTEROM HEJLO.

Zaślepiony zostałeś przez lasery  :(


Halo 3 i dobre tekstury -  :lol: Odpal tą grę i sprawdź jak to wygląda, a potem odpal Crysis 2.

Zresztą Halo 3 było w subHD.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 17, 2012, 12:10:16 pm »
Halo 3 i dobre tekstury -  :lol: Odpal tą grę i sprawdź jak to wygląda, a potem odpal Crysis 2.
Halo 3 - 2007
Crysis 2 - 2011
Ale fakt faktem Halo 3 nawet w 2007r. nie robilo :(
Zresztą Halo 3 było w subHD.
Kazde Halo jest narazie w subHD z tego co kojarze : |

Zaślepiony zostałeś przez lasery  :(
Reach:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 17, 2012, 12:21:17 pm »
Z Halo 3 było tak, że niektóre tekstury były naprawdę świetne (piasek czy rdza) natomiast inne były żałośnie słabe (trawa).

Pamiętajmy też, że Halo to często duże, otwarte przestrzenie z różnego rodzaju pojazdami, a silnik musi to wszystko pociągnąć. To nie są Geary czy Uncharted gdzie prawie zawsze chodzisz wąskim korytem. W takim Crysisie 2 to faktycznie ma się czasem trochę większe przestrzenie, ale i tak są one malutkie w porównaniu do tego, co jest w Halo. Dlatego trzeba się liczyć z pewnymi ograniczeniami.

Na pewno H4 wygląda dość sterylnie, ale to już jest kwestia gustu, na ile to komu przeszkadza.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 17, 2012, 12:21:59 pm »
Kameo - gra z premiery Xboxa:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Nie wiem czy trzeba coś dodawać. Tak w ogóle to dawanie screena nieba trochę zabawne.

Arkan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2012
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 8
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 17, 2012, 12:41:01 pm »
A mnie tam się grafika bardzo podoba, ale daleko jej do niektórych tytułów (Uncharted). Jak dla mnie temat bez sensu, bo do premiery gry jeszcze trochę zostało i coś może się zmienić. Najważniejsze w Halo jest uniwersum, które mnie przyciąga przed ekran telewizora. Grafika w grach to zawsze dla mnie drugorzędna sprawa.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 17, 2012, 12:55:04 pm »
Nie wiem jak długo czytasz to forum, ale tutaj do wielu rzeczy trzeba podchodzić z przymrużeniem oka. Każdy wie, że i tak niemal wszystko rozchodzi się o gusta, a grafika jest sprawą drugorzędną, ale podyskutować nie zaszkodzi ;)

Kameo - gra z premiery Xboxa:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Nie wiem czy trzeba coś dodawać.
Kameo też nie zawsze trzymało tak mocny poziom, choć gra nawet na dzisiejsze standardy jest dość ładna. A teraz porównajmy do tego np. pierwszy poziom w Gears of war 2 - graficznie kupa straszna. Dopiero później gra zaczynała się rozkręcać.

Mrocz

  • Gość
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 17, 2012, 17:20:12 pm »
@Mrocz
A jak być ocenił Reach w porównaniu do Halo 3? Reach teraz chodzi za około 60zł i zastanawiałem się trochę nad kupnem. Dużo to lepsze od trójki?

Graficznie jak już mówiłem nie powala. Jest po prostu sterylnie i czytelnie, choć względem Halo 3 jest naprawdę ogromna poprawa.

Nie mniej grę bierz w ciemno, jak dla mnie najlepsza część Halo z utlra zajebistym klimatem. (mowa o kampani Single Player)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 17, 2012, 18:33:35 pm »
Na grafice akurat aż tak mi nie zależy bo wiem, że jest taka sobie, bardziej chodzi mi o misje, klimat i ogólne odczucia z gry. W trójkę grałem już kilka lat temu. Wtedy była ok, ale teraz chyba nieszczególnie by mi podeszła. No, nie wiem, jeszcze się zastanowię. W każdym razie dzięki :)

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 17, 2012, 18:48:11 pm »
Ja takze polecam Reach - imo najlepsza czesc serii. Swietny klimat i muzyka, a grafika mimo iz nierowna to nie razi w oczy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 17, 2012, 18:55:13 pm »
Ja takze polecam Reach - imo najlepsza czesc serii. Swietny klimat i muzyka, a grafika mimo iz nierowna to nie razi w oczy.

No i to zakończenie <3 <3 Jest Epic :D

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 17, 2012, 19:01:17 pm »
Ja takze polecam Reach - imo najlepsza czesc serii. Swietny klimat i muzyka, a grafika mimo iz nierowna to nie razi w oczy.
Jak się ma non stop włączoną aktywną umiejętność "ŁZOWA OSŁONA" to oczywiście, że nie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 17, 2012, 19:45:55 pm »
Jak się ma non stop włączoną aktywną umiejętność "ŁZOWA OSŁONA" to oczywiście, że nie.

Ewentualnie jeśli ktoś się cieszy zajebistym gameplayem i fajną fabułą zamiast lizać ściany w poszukiwaniu słabej tekstury to też nie razi w oczy.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 17, 2012, 19:49:57 pm »
Nah Mrocz... nawet sie nie wysilaj... z tym chlopakiem nie pogadasz o grach... Ja mu juz dawno znicza postawilem, ale jeden wiecej nie zaszkodzi
Juras lap: [']

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 17, 2012, 20:11:17 pm »


Hehe, osłonki działają jak widzę.


Mrocz

  • Gość
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 17, 2012, 20:19:59 pm »


Hehe, osłonki działają jak widzę.

Jest pewna różnica między paroma chujowymi teksturkami i stabilnym framerate

A granie w 5-15 FPS...

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 17, 2012, 20:20:24 pm »
Ewentualnie jeśli ktoś się cieszy zajebistym gameplayem i fajną fabułą zamiast lizać ściany w poszukiwaniu słabej tekstury to też nie razi w oczy.
Pisz na temat, który to brzmi następująco:  "Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?"

Mrocz

  • Gość
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 17, 2012, 20:22:57 pm »
Pisz na temat, który to brzmi następująco:  "Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?"

Zabrakło argumentów?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 17, 2012, 20:23:48 pm »
Juras ma absolutną rację i teraz biedaczki się muszą jak Nintendo "zajebistym" gejplejem podpierać.