Autor Wątek: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny  (Przeczytany 888026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 16, 2005, 21:30:02 pm »
A masz linki ?? Do screenów ??

Kapel

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 24-04-2005
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 16, 2005, 21:33:21 pm »
Nie,ale z tą mocą,która drzemie w tej konsoli będą .... zaje ... super ... miód .... cud ... :D
PS2 4ever :)

Aktualnie próbuje zdobyć wszystko w WE:8 LE :]

Narazie mam: Wygrana drugiej ligi w MasterLeague,Puchar Europy,Afryki,Ameryki,Świata,Asji i Oceanii :]

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 16, 2005, 21:37:49 pm »
Cytat: "Player01"
No i spelnilo sie, to co sprawi ze PS3 zniknie z polek w ilosciach wiekszych niz jakakolwiek i kiedykolwiek inna konsola. Kolejna gra z najlepszej serii, ktora za pomoca czytnika i TV dotarla gleboko do naszy serc i umyslow: MGS! (hiperbolizacja zamierzona-acz niekoniecznie)
Teraz przez chwile odetchnijcie- macie prawo.
Zastanowic by sie mozna bylo: skoro ma wyjsc na PS3, to pewnie pojawi sie tez na innych konsolach- blad. PS3 bedzie korzystac z innej architektury i innych baz sprzetowych, przez co tworzenie konwersji na inne konsole (prawdopodobnie slabsze i o innej architekturze) bedzie wyjatkowo trudne i czasochlonne, a nawet jak nie to i tak napewno najpierw bedzie na PS3 i przy tej mocy i przy umiejetnosciach ludzi z Konami mysle ze to bedzie potwor nie do ogarniecia po pierwszym przejsciu (jak MGS na PSX) przez nasze umysly, oczy(grafa jak w renderach), uszy (7.1 or die), oraz telewizory (chyba ze ktos bedzie juz ma 40" HDTV).


Ja posiadam w domu projektor 3M w ktorym mozna wlaczyc funkcje Progresive. Z tego co wiem na PS2 obsluguja ten tryb Tekken 4 i 5. Zabralem sie za podlaczanie sprzetu.no ale zeby na projektorze wyswietlic obraz w wyzszej rozdzielczosci sygnal musimy wyslac troche lepszym kabelkiem niz chcinch :) wyobrazcie sobie ze w zadnym mediamarkt zaden ze naszych specow nie wiedzial jak to podlaczyc.
taka mala dygresja co do HDTV, ale jak juz sie udalo (poprzez VGA Adaptor to PCtowych monitorow),sam bylem w szoku! (prawie takim jak przy permierze TTT:)) a wkoncu to to samo zwykle PS2.
wiec bardzo prosze drogie Sony o pojscie sladem M$ i zapewnienie nam tej funkcji.Wkoncu zanim dotrze do nas PS3 moze i TV w wyzszej rozdzielczosci beda tansze :)

Cytuj
Powyzszy tekst jest moim domniemaniem, ale z racji ze uwazam MGS za najlepsza serie w historii gier- czuje sie usprawiedliwiony.


usprawiedliwiam Cie synu,gdyz prawde mowisz :)

   
Cytuj
Trackball rox- w koncu bedzie mozna grac w strategie i strzelanki na poziomie, na dodatek dodaje DualShock'owi niesamowitego kosmiczno-biologicznego klimatu (a'la Predator). Mam nadzieje ze informacja o jego wstawieniu sie potwierdzi.

szczegolnie czerwona kula,fakt wygladalo bajecznie i futurystycznie.
FPS i strategie to jedno.ale jesli Sony wypuscilo by taki pad napwewno powstaly gry idealnie korzystajace z tej nowej funkcji (patrz. NDS-nowe rozwiaznia nowe gry).
nawet MGS nabralby nowego wymiaru, dokladne celowanie.chirurgiczna wrecz precyzja.a przy widoku TPP dziecinna wrecz prostota rozgladania sie po polu gry:)

prawdopodobnie to byl fake, ale jesli oparty np nawyciekach z sony. to jednym slowem DS3 zarzadzi!

Player01

  • Gość
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 16, 2005, 22:09:06 pm »
Teraz sobie wyobrazcie wyciaganie pociskow z ciala (nie trafisz w odpowiednie miejsce, przecinasz zyle- dead), lub rozbrajanie bomb (pol centymetra w prawo, przecinasz zolty -klick- twoje szczescie ze sie kulka poslizgnela bo lecial bys wlasnie 10m nad ziemia).

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 16, 2005, 22:52:00 pm »
brzmi rewelka.
jesli pobudzamy juz wodze fantazji,to na takiej kulce z checia zagralbym w kolejna wersje Mechwarior.moim zdaniem "dwojeczka" rzadzila, ale to bylo wieki temu.
next genowa grafa,potezny dzwiek.i do tego cholernie percyzyjne sterowanie. (kto probowal na grzybie celowac chocby w Project snowblind ten wie do czego gadam).

no i jest jeszzce jedna bardzo wazna cecha:) PS3 bedzie na 100% zaopatrzone w wifi. przegladanie www za pomoca balla byloby rozkosza :)))

edit:
no i konferencja sie zaczela... czekamy, czekamy...
ja poprosze zdjecia naszej kochanej PS3 oraz bezprzewodowego DS3 z ball'em :)
na drugie danie screeny z Ridge Racera (ta gra zawsze sie pcha tam gdzie jest premiera:) oraz kilka zdjątek z bijatyki(tekken5 dopiero co wyszedl,ale moze cos pokaza, no kochani tradycja zobowiazuje:)
a na deser moze gt5 lub nowy burnoucik w akcji :)

ps. Re4 na czarna tak smutno wyglada :(

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 17, 2005, 06:08:41 am »
Looknijcie tutaj:

http://ps3.ign.com/articles/614/614783p1.html

Albo mi się zdaje, albo oba pudła mają podobne osiągi? :D

Poza tym: nowe FF (pokazali demko techniczne FFVII) + DMC4 + Killzone 2 = nie ma bata, kupuję tę konsolę. :lol:

Nowy design i nowy pad - podoba mi się bardziej niż X360

Teraz tylko porządny laser + łatwe programowanie = master console.

UPDATE: Screen poniżej

http://home.quicknet.nl/qn/prive/loos/pictures/8784671701491003.jpg :lol:  :lol:  :lol:

"Out of the box, the PS3 will have the capability to support seven Bluetooth controllers. It will also have six USB slots for peripherals--four up front and two in the back." - hehehe, 7 padów, na zlotach i turniejach może być ostro w jakieś Clank Party :lol:

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 17, 2005, 07:23:50 am »
Pięknie :D Najlepsza specyfikacja !

Kapel

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 24-04-2005
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 17, 2005, 08:01:34 am »
Miodzio !! Z takimi osiągami i z takimi grami tą już trzeba zbierac na konsole :D
PS2 4ever :)

Aktualnie próbuje zdobyć wszystko w WE:8 LE :]

Narazie mam: Wygrana drugiej ligi w MasterLeague,Puchar Europy,Afryki,Ameryki,Świata,Asji i Oceanii :]

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 17, 2005, 09:09:08 am »
Tjaaaa... Sony mnie troche rozczarowalo w sprawie taktowania cella, ale zapewne chcieli przyciac troche koszta produkcji... Nie zapominajmy, ze ps3 wychodzi w pol roku po ixie... oby takie osiagi wystarczaly plejowi na przescigniecie konkurencji.


PS. Teraz czekamy na Ninny... Licze na nich.
Fryty tyty dotknij pyty

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 17, 2005, 09:34:48 am »
wyglad nie za specjalnie mnie przekonuje, ale pamietajmy ze to narazie prototyp.
w dniu premiery konsola moze delikatnie zmiec wyglad.ale jest srebro :)

bumerang... hmm pad moze byc. im dluzej na niego patrze tym bardziej mi sie podoba.dluzsze ramiona ulatwia granie :) smuci brak tracka balla...

a gry? to juz bajka. widzieliscie renderowane paznokcie Dante'go?
szok!

czekamy na premiere :))

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 17, 2005, 10:36:07 am »
Przenioslem moj post do tego tematu, bo tamten chyba zamkna :]

No, wreszcie skonczylo mi sie napalenie na X360 :]
Mysle tylko - jak oni wyrobia sie z tymi grami na premiere PS3 ? Przeciez teoretycznie gry na next geny robic sie bedzie zdecydowanie dluzej...
Wyglad - szara ssie, biala i czarna ok.
Nie wiem ocb z tym padem, bo wyglada na to, ze zmienili tylko ksztalt, ktory byl wporzadku Neutral mysle, ze to w zwiazku z tym ze zapowiadane sa pod R2 i L2 tiggery, ktore beda bardziej wysuniete na bok, przez co latwiej dostepne. Wszystko okaze sie w praniu, ale dla mnie pad X360 wygrywa.
Dla mnie na razie wygrywa Revo ( mimo, ze nic o nim nie wiadomo Razz ), drugie PS3, trzeci X360, ale wszystko sie moze zmienic. I tak, np. X360 lyknal bym przy premierze bez obaw, tak z PS3 poczekam i poslucham co tam sie z nim dzieje.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 17, 2005, 12:34:17 pm »
zapomnijcie o Dante...

to co namco pokazalo z tekkenext...
zblizenie twarzy Jina...

czy gry nie beda zbyt realistyczne?
wyobrazcie sobie Mortal kombat z taka grafika.
wtedy 21y+ only...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 17, 2005, 12:37:26 pm »
realistyczne?? hehe ... daleeko do realizmu ... ten render to zwyczajna tandeta ...

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 17, 2005, 12:47:36 pm »
Cytat: "kun"
realistyczne?? hehe ... daleeko do realizmu ... ten render to zwyczajna tandeta ...


z calym szacunkiem ale grzeszysz takimi slowami.
nie widzialem dokladniejszego 3d na konsolach.

LapTop

  • Gość
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 17, 2005, 13:18:41 pm »
Nie wiem po co zmienili wygląd pada tamten był idealny  8)

Shadow...

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 17, 2005, 13:52:52 pm »
Cytat: "LapTop"
Nie wiem po co zmienili wygląd pada tamten był idealny  8)


Bo to był australijski prototyp.Jak się.....to wyrzucając go przez okno musisz uważać bo ta ch...a wróci.

A tak trochę....to jakoś mi nie pasuje(wizualnie),ale to może tylko kwestia przyzwyczajenia?

P.S.Opcja "futurystyczna" najbardziej mnie przekonuje.Reszta czyli normalna jest tylko nowszą(czasową)  wersją starej.[/size]

"[size=9]Prawda jest formą pozoru.[/size][size=8] Pozór - formą prawdy.[/size]"[/i]

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 17, 2005, 13:58:48 pm »
THE CELL - ciekawe czy nie bedzie podobnej sytuacji jak w przypadku emotion engine w PS2  - gdzie nikt na początku nie potrafił programować tego procka. Ciekawi mnie tez cena PS3. A co do powera - to ps3 i xbox360 bedą miały mimo wszystko podobną moc. A xbox ma XNA - ogromna wsparcie dla programistów. PS3 - ciekawim mnie jak bedzie z tym CELL'em. Taka sama wielkość pamieci ram - 512MB. Itd. Raczej przy takich mocach jakimi dysponują x360 i ps3 nie ma co gadać o rożnicach w grafice i ktora jest gorsza i lepsza, bo tego nikt nie zauważy.

A do dobiero początek - pierwsze screeny piękne ale pamietajmy ze po jakims czasie od premiery systemów, kiedy wejdą 2 i 3 generacje gier - grafike bedzie O WIELE LEPSZA!! :shock:

EDIT:

http://home.quicknet.nl/qn/prive/loos/pictures/8784671701491003.jpg :D

wychodzi na to ze 2x szybszy niz procek w XBOX360.... :wink:
A pamietacie premierę PS2 gdzie EMOTION ENGINE miał być najszybszy, przewspaniały i przez parę lat nic szynszego nie miało sie pojawić. (a prawda okazała sie okrutna). Nie ma co sie oszukiwać ze CELL bedzie 30x szybszy niż procki w PC :D  - ciekawe kto robi te tabelki, chyba jedynie sony. :wink:

a ten najsłabszy w tabelce to EExxx chyba Emotion Engine 300Mhz i wedlug tabelki jest tylko nieco wolniejszy od 3.2GHZ procesorów w PC.
- oni chyba sobie jaja robią.


OBLIVION....kiedy bede w ciebie grał (chyba jak skończe w koncu na 100% questy w morrowind goty... :wink: )

sws

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 17, 2005, 15:10:42 pm »
Specyfikacja PS3 mnie jakoś nie powaliła miał być pogrom konkurencji a tu praktycznie to samo co u konkurencji 'prawie to samo'. Ale za to gry pokazane przez Sony robią o wiele lepsze wrażenie niż to co pokazał M$ jedynie PG3 i GR3 pokazują na co stać nowego kloca (reszta to zabieranie produkcji ze starej konsoli na nową ) , zaczyna się robić ciekawie :D , czekamy na ruch big N . Na razie PS3 górą , ze względu na gry .
sws

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 17, 2005, 15:24:59 pm »
Wygląd konsoli i specyfikacja to sprawa podobna co przy XBOXie 360. Ale gry, które pokazało SONY dają kopa. Killzone 2 mnie po porstu zniszczył i zmieszał z błotem swoim wyglądem. Czuje, że mam mniej polygonów niż oni :D.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 17, 2005, 15:32:49 pm »
Ilu rdzeniowy jest procek w PS3, bo nigdzie nie moge na ten temat przeczytac??

http://gear.ign.com/articles/614/614837p1.html - liczbowe porownanie ps3 z ixem360
Fryty tyty dotknij pyty

sws

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 17, 2005, 15:38:13 pm »
Zgadza się Killzone zarządziło , wygląda aż za dobrze , oby to nie było jakieś intro .
sws

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 17, 2005, 16:00:22 pm »
Żeby tylko potwierdzili że to screen z gry , bo Intro to se mogą robić ponad grafikę w rzeczywistości (niemożliwe :P) ...

rzepol

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 17, 2005, 16:48:30 pm »
Szczerze powiedziawszy to czuje sie nieco oszukany. Przed pokazem robili smaka ze ps3 bedzie miec zajebiaszcza moc a tu co? - precek taktowany jak w 360. Utrudnione programowanie gier:/ Wydaje mi ze izi moze wygrac bo ma xna. A sony bedzie wykupywac exklusivy za ciezki szmal...Ze screenow najpkieniej prezentuje sie na moje oko getaway.
by rzepol

Player01

  • Gość
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 17, 2005, 17:10:33 pm »
Co wy za przeproszeniem tepi jestescie??
Wescie troche ozyjcie. Procek wykreca 2 tera flopy czyli 2 razy tyle co X360.
To mala roznica? Rozumiem gdyby to byla roznica 2 giga flopy, ale to sa teraflopy, to jest po prostu megapotwor.
Pamiec taktowana zegarem 3.2 GHz, no bez jaj- czy wy tego nie widzicie?
Bluray- czytac nie potraficie, przeciez on ma kilka razy taka pojemnosc co DVD.
To ze zegary sa takie same (3.2 GHz) i ze pamieci jest tyle samo (512 MB) nie swiadczy o tym ze sa to te same wartosci. PS3 jest 2 razy potezniejszy od X360 jesli chodzi o procka, i kilka razy mocniejszy jesli chodzi o pamiec. Do tego ma wydajniejszy uklad graficzny i lepszy nosnik\naped.
Dajcie luzu, SONY pokazalo kto jest krolem i ze wie jak utrzymac sie na swoim szczeblu. Teraz sprawa nie dzieli sie na to kto jest fanboyem a kto nie.
Teraz chodzi o to kto potrafi czytac i wnioskowac a kto siedzi w podstawowce.
Jedyny error to ten pad, jednak mysle ze jego wyglad jest jednak jakos uzasadniony.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 17, 2005, 17:29:29 pm »
Widze wudi w swoim  zywiole nie przepraszam "gracz01",ale jak to ktos madrze powiada czas pokaze czy te cyferki beda mialy potwierdzenie w rzeczywistosci...Jedno jest pewne i tak kupie PS3 bo sentyment do pewnych gier zostal i to sie nigdy nie zmieni prawda jest taka ,ze to gry "sprzedaja" konsole.

Anonymous

  • Gość
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #65 dnia: Maja 17, 2005, 17:30:12 pm »
Cytat: "Player01"
To ze zegary sa takie same (3.2 GHz) i ze pamieci jest tyle samo (512 MB) nie swiadczy o tym ze sa to te same wartosci. PS3 jest 2 razy potezniejszy od X360 jesli chodzi o procka, i kilka razy mocniejszy jesli chodzi o pamiec. Do tego ma wydajniejszy uklad graficzny i lepszy nosnik\naped.
quote]

Kolejny raz popieram PL01
przytocze pewna sytuacje co jest lepsze? M650 czy M600?
M600
wkoncu Mercedes "szescseta" o wiele lepszy niz Maluch szescsetpiecdziesiatka.
w tym przypadku zeby moc zmierzyc predkosc wescie pod uwage nie tylko ilosc ale takze jednostke :)

Player01

  • Gość
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 17, 2005, 17:35:12 pm »
Wsciekly blondynie widziales prezentacje PS3? Jesli tak to powinienes wiedziec ze te cyferki potrafia i daja rade. I o ile przy screenach z XBox'a 360 mogles napisac: "no super, ale oczekiwalem wiecej" to przy filmiku z Jin'em i z Killzone 2 mozesz napisac: "stary, gdzie moja szczeka?".

patras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-11-2004
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 17, 2005, 17:44:06 pm »
no9rmalnie nie mam pytań jak zobaczylem tralier z killzone..... zaczynam zbierać kase na ps3 i kupuje w ciemno :shock:  tylko 2 pytania kiedy premiera w europie :?:  i ile bedzie kosztować na starcie :?:  :?:  :?:

tiktak

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 12-03-2005
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 17, 2005, 18:09:47 pm »
To pewnie przez to utrudnienie Epic zrobili w 2 miesiace hollywodzkiej jakosci realtimowa prezentacje Unreal Engine 3 nie?;p

Kapel

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 24-04-2005
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 17, 2005, 18:19:29 pm »
Widzieliście filmik z Killzone 2 ?? ... ja przy nim wychodze z siebie i staje obok ... Strach sie bąć co ta konsola będzie wyprawiała !!
PS2 4ever :)

Aktualnie próbuje zdobyć wszystko w WE:8 LE :]

Narazie mam: Wygrana drugiej ligi w MasterLeague,Puchar Europy,Afryki,Ameryki,Świata,Asji i Oceanii :]

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 17, 2005, 18:41:21 pm »
widzielismy, widzielismy...

czekamy na riposte ze strony M$ i jak narazie doopa miekka jak kebab :)

Player01

  • Gość
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 17, 2005, 18:46:19 pm »
I tak zostanie bo procek w X360 ma tylko 3 rdzenie to raz, i ma za malo mocy i za wolna pamiec to dwa.
Straszny ze mnie byl fanboy przez ostatnie kilka miesiecy, a teraz jestem z tego dumny.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #72 dnia: Maja 17, 2005, 18:49:01 pm »
No tak widziałem wszystkie filmiki na PS3. I powiem szczerze, że zostałem powalony przez:
- demo możliwości na podstawie FFVII
- Heavenly Sword
- Formula 1
- Killingday
- Killzone 2
- Motorstorm (OMFG O_o szczękopad jak przy Killzone)
- Tekken 6
- nowy nienazwany FPS
- Warhawk

natomiast zostałem przykro zaskoczony nowym Gran Turismo. Gra wygląda jak podrasowane GT4 i nie umywa się do PGRa3 :/

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #73 dnia: Maja 17, 2005, 18:52:27 pm »
Widzę, że rybk połknęła haczyk. 8) Identycznie jak teraz było gdy pokazano trailery Bouncera. Zresztą Sony zawsze naginało specyfikacje na papierze jak się tylko da.

Player01

  • Gość
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 17, 2005, 18:54:44 pm »
Idz stad, przeciez jest porownanie specyfikacji na IGN'ie- masz problemy z czytaniem? Nie potrafisz sie cieszyc powstaniem megapoteznego sprzetu? :?
Co z tego ze to sprzet Sony? Drazni cie to?
Sa filmiki z gier, jest podana specyfikacja i jest podane kto robi odpowiednie gry- a robia je ludzie z umiejetnosciami i doswiadczeniem.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 17, 2005, 18:58:23 pm »
Cytuj
Co z tego ze to sprzet Sony?

Nic, poza tym że do Sony wolę podchodzic na zasadzie "będzie tak na premierze to uwierzę". PS2 jest na papierze mocniejsze od GC. I jakoś nie stanowi to przełożenia na to jak się sprawy mają w rzeczywistości. Po prostu wolę poczekać aż Sony pokaże filmiki z gier a nie dema technologiczne.

Player01

  • Gość
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 17, 2005, 18:59:51 pm »
Gdzie ty to wyczytales ze PS2 jest mocniejsze od GCN??  :shock:

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 17, 2005, 19:00:04 pm »
Cytat: "Player01"
I tak zostanie bo procek w X360 ma tylko 3 rdzenie to raz, i ma za malo mocy i za wolna pamiec to dwa.
Straszny ze mnie byl fanboy przez ostatnie kilka miesiecy, a teraz jestem z tego dumny.


procek w ps3 2 razy szybszy niz w xbox360 i ok. 30 x szybszy od PeCetowch proców z 3,2GHz...bez przesady. Widze ze sugerujecie sie
tymi tabelkami od sony podczas prezentacji ps3. Przeciez tam w tabeli jest procek PS2 300MHz i wedłog niej jest ok tylko troche wolniejszy do PECEtowcyh 3200Mhz... :wink: !!! wiem ze sony sama robic te tabelki, ale juz by nie przesadzali. Przypomnijmy sobie premiere PS2 i było wszytsko identycznie, a EMOTION ENGINE miał być PRZEZ WIELE lat najszybszy, a przeciez prawda była zupełnie inna. Nawet jesli jest jakaś rożnica w mocy ps3 i xbox360 to minimalna (nie gapcie sie w tebele i to ze konsola xxx ma 1000 rdzeni...  :wink:  ) i przy takich mocach nawet takie różnice nie bedą widoczne. Zreszta ciekawi mnie jak "łatwy" jest w programowaniu THE CELL???? A xbox360 ma XNA - ogromne wsparcie dla developerów.

i ciekawi mnie cena ps3.... bo tania nie bedzie.

Player01

  • Gość
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #78 dnia: Maja 17, 2005, 19:03:25 pm »
:cry: Czasami mi was troche szkoda  :cry:
http:// http://ps3.ign.com/articles/614/614783p1.html
To nie wyszlo od Sony tylko od IGN'u- tym razem wejdz na link, bo czytajac adres nie wiele sie dowiesz  :wink: .
Zakonczmy dyskusje na temat Sony leci w ch*a, ok?
Macie dane teraz je przeanalizujcie i dojdzcie do jedynych slusznych wnioskow. Wescie pod uwage ze Teraflop to strasznie duzo.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Playstation 3 - Temat główny
« Odpowiedź #79 dnia: Maja 17, 2005, 19:06:34 pm »
A IGN to skąd wziął wg ciebie te informacje? Z kapeluczas wyczarował? Bóg im to powiedział? Też się bazowali na danych od Sony, więc na razie mi się ciśnienie nie podnosi - wolę poczekać na launch platformy,  wtedy się wszystko wyjaśni.

edit: zresztą w tych danych też jest błąd, bo te teraflopy to moce sprzętów w całości a nie samych procków. ponoć procki mają odpowiednio: x-owy 115GFlopa i cell 218GFlop