Autor Wątek: Gran Turismo 6  (Przeczytany 122907 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwca 11, 2013, 17:28:14 pm »
A Macau jak nie było tak nie ma nadal. Ehhh...Może po E3 pojawi się jakieś szersze info odnośnie tras i aut, bo jak na razie to ciągle przypomina DLC do GT5, a nie kompletnie nowy tytuł.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwca 13, 2013, 20:07:42 pm »
http://gematsu.com/2013/06/ps4-gran-turismo-6-naturally-appear

Cytuj
Yamauchi said, “I think a PlayStation 4 version will appear naturally.”

He teased, “We won’t keep you waiting too long, but it won’t be too soon either.”

Yamauchi’s thoughts on the new console? “Basically I think it’s a good neutral machine,” he said. “It’s balanced hardware with no quirks, so it’s just about how to make the software.”
I zajebiscie :)

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwca 15, 2013, 10:46:06 am »
Do tego czasu będę katował na PS3. PS4 na premierę kusi, ale chyba poczekam na wiosnę do przyszłego roku. ;)

Nowy, jeszcze ciepły wywiad:

Cytuj
I had the special opportunity to spend time one-on-one with Kazunori Yamauchi at E3, where we were able to discuss a few of the most pressing questions Gran Turismo fans have about GT6. GTPlanet also had the opportunity to participate in a “round table” discussion with Kazunori which included other gaming journalists, the full transcript of which will be posted soon.

Thanks to SCEA for their assistance in arranging this interview, and thanks to Kazunori Yamauchi for taking his time to discuss these issues with the GTPlanet community!

GTP: Are the engine sounds that we hear in the demo representative of what we will hear in the final game?

KY: “No, those are just in there as sound effects.”

GTP: So we will see some changes in that area?

KY: “Actually, we are doing research right now to generate the sounds in a completely different way. I’m not sure if it is actually going to make it into GT6 in time yet, but we’ll have to see.”

GTP: The artificial intelligence of the other drivers, will that see any changes or improvements in GT6?

KY: “Like the sounds, that is something that we’re rebuilding for GT6. It won’t be the same as GT5.

“In addition to the things we’ve already announced, like the new rendering engine, the new physics, suspension, and handling modeling, the AI and the sound simulation is something that we are working on.

“As with pretty much everything in the game, we are going back to the basics and rebuilding it. We don’t know when the results of all that effort will come out yet, but of course, it’s not going to be the same as GT5.

“I know there were some rumors that the sound for GT wasn’t recorded with the engine under load. That was actually true until GT4 was produced, but for GT5 all of the sounds that we’ve taken were from cars that were on a dynamometer and placed under load.

“That’s not the whole of the problem, though, and obviously that’s not good enough for GT6 and for the future. We’ve been working on a new system for generating sounds for a few years now, we just haven’t made that breakthrough yet, and we’re still working.  That’s what we’re aiming for – to make that breakthrough – so that we have something of a high quality to show.

“In terms of physics we were able to show that, but for sound simulation, not yet.”

GTP: Regarding car damage, will that be roughly the same that we see currently in GT5?

KY: “Yes.”

GTP: At Silverstone, you described GT6 as a modular platform that can easily be expanded upon. How will you decide what content to include within the game and what to add later as DLC?

KY: “Well, that’s really not been decided yet!”

GTP: Will time-of-day changes be available on all tracks in GT6, or will this only apply to new tracks in the game?

KY: “On Silverstone and Willow Springs, you can see they have time changes. They will be compatible with weather as well. Whether or not that will be applied to all tracks in GT6 hasn’t been decided yet.

“The issue is that if you set a certain time and set certain weather conditions, and build it to those conditions, you get a better quality result.

“However, when we do weather simulations or atmospheric simulations, if we can get it right, it’s going to raise the overall quality of the actual track beyond having it in a fixed condition where things are always going to be the same.

“That’s what we are aiming for and that’s the breakthrough we want to make, but it’s something else that we still don’t know if it will make it in time for GT6.

“We still haven’t given up on that dream of making a breakthrough, and that’s why Silverstone and Willow Springs have changing weather and changing time, as you saw on the show floor.”

GTP: What are some of the most interesting or surprising things that you learned while working with Yokohama and KW suspension to improve GT6?

KY: “When working with Yokohama tire, we got to work with their testing equipment to really see the differences between racing tires, sports tires, and comfort tires.

“Being able to perform this type of test is really a big deal. You’re able to do a bench test on the equipment they have, and at the same time you can perform actual road tests, like, for example, what we did on the Nurburgring.

“That GT-R that we ran in the 24 Hour Race, it has a lot of sensors mounted all over it for research. We can also compare that with the simulation in Gran Turismo. All of that is available for us.

“As for KW, they have a testing setup called the “Seven Post Rig”, and it’s a rig that allows you to move a car in a variety of different directions so you can see the vibrational characteristics of a car. The data that we can get from that equipment is really interesting to us.

“The body and the chassis of the car are a spring and damper in themselves, and the bushings that go into a car are a spring as well, and the tires. All of those things move separately and independently of each other, and we couldn’t tell how all of those things moved together until we actually were able to take these measurements.

“That’s really going into detail, but what we did at KW was very interesting to us in terms of data, and we learned a lot about synchronous vibrational dampening characteristics measurements. It’s just a major thing for us to be able to learn more about the things that we really need to know.”

GTP: One more question – will we ever find out what car is below that blue cover? (This has been an on-going topic of debate in the GTPlanet forums!)

KY: “Ha! That’s a very good question, but I can’t answer that yet! I’m glad you noticed. If you look at it carefully, you will see it is kind of a strange shape, with some interesting characteristics!”

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-6-engine-sounds/

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #163 dnia: Czerwca 19, 2013, 08:23:57 am »
Ciekawe, czy będzie jakis sensowny tryb single player bo ten w czwórce to dno totalne :roll: Nieczęsto mogę pograć online wiec tryb ten jest dla mnie ważny.
Fryty tyty dotknij pyty

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #164 dnia: Czerwca 20, 2013, 10:55:20 am »
"Taku also reveals some interesting aspects of how Polyphony Digital captures track data, stating that teams of over a dozen people can spend “weeks” at a circuit, examining different seasons and lighting conditions." "Finally, the interview helps shed some light on the large scale of downloadable content players can expect to be released for Gran Turismo 6 after its release, as Taku confirms that “at least one additional track per month will be downloadable.”

Zajebiście. 8)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwca 20, 2013, 11:10:08 am »
Samochody były by fajniejsze. Tak z 10 sztuk na paczkę...

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwca 20, 2013, 12:14:31 pm »
To na pewno. Mnie cieszy info o tym jak pobierali bazę danych. To dobrze wróży na przyszłość. Turn 10 może o tym pomarzyć. ;)

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwca 20, 2013, 12:39:35 pm »
Rozwin ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwca 21, 2013, 20:11:56 pm »
To że kolekcjonują ogromną bazę danych z różnych pór roku i warunków atmosferycznych jakie są na torze. Już nie mówiąc o tym że zbierają bazę danych z GT Academy i N24H. 8)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwca 24, 2013, 07:42:44 am »
Tak, ale nie zapominajcie że DLC będzie płatne. Ja chcę kur** grę kompletną na płycie, a nie żebym musiał dokupywać jakieś tory czy fury:/ wkur**a mnie ta cała moda na DLC...
Fryty tyty dotknij pyty

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwca 24, 2013, 11:23:40 am »
No to poczekasz roczek i kupisz GT6 xyz edyszyn już ze wszystkimi dodatkami.

lupinator

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwca 25, 2013, 18:47:10 pm »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #172 dnia: Czerwca 25, 2013, 19:14:41 pm »
Obadam z chęcią, a news jebałeś chyba z telefonu, co? ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #173 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:48:59 pm »
Rusza Akademia i stąd demo. Miło, że Polska znowu weźmie udział. Ciekaw jestem jaki tym razem będzie poziom.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #174 dnia: Czerwca 27, 2013, 10:28:13 am »
Pewnie znów wysoki, już jeden szczęściarz z E3 jest który już dostał się do finału, reszta musi spróbować swych sił w akademii.

Anyway, ciekawy wywiad:

http://venturebeat.com/2013/06/14/how-dangerous-race-driving-helped-sonys-kazunori-yamauchi-design-gran-turismo-6-interview/

nightrunner

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-01-2008
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #175 dnia: Czerwca 28, 2013, 17:15:41 pm »
Bardzo ciekawy wywiad. Możemy się z niego dowiedzieć że m. in. PS2 miało bardzo szybkie "screen fill rate" (cokolwiek to znaczy) i że efekt rozgrzanego powietrza tak dobrze znany z GT3 był już nieosiągalny na PS3 w takiej samej postaci.

Mam nadzieję, że PS4 faktycznie będzie miało ten "screen fill rate" szybszy niż PS3 :)
A Hard Days Knight

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #176 dnia: Czerwca 28, 2013, 18:40:39 pm »
 :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #177 dnia: Czerwca 29, 2013, 11:01:13 am »
Fucki dla Nissana i Sony. Jak zwykle okazuje się, że żyjemy w kraju trzeciego świata i wszyscy mają nad głęboko w dupie. Otóż w nadchodzącej GT Academy zostaliśmy połączeni w grupę ze Słowacją, Węgrami i Czechami. Oznacza to mniej więcej tyle, że nie będzie u nas finału narodowego, ale co gorsze do finału przechodzi z Polski tylko TOP 6 kierowców. W zeszłym roku finał obejmował 32 najlepszych zawodników z kraju (16 z finałów na żywo i 16 z top online). Także ja odpuszczam, bo musiałbym brać urlop na treningi żeby w ogóle spróbować zbliżyć się do tak wyśrubowanych wyników jakie zapewne będą w TOP 6 (właściwie to w TOP 4, bo 2 przechodzi z rundy na żywo, a 4 z top online). Co prawda w zeszłym dostałem się ostatecznie z 3 miejsca (w tabeli byłem 8, ale kilku zawodników przede mną nie spełniało warunków regulaminu i zostali zdyskwalifikowani), ale nie zmienia to faktu, że aby tego dokonać to trzeba sporo wolnego czasu na przygotowania. Wstyd dla Sony i Nissana za coś takiego. Może w zeszłym roku zbyt dużo im wyszło za wynajęcie hotelu w centrum Warszawy dla 16 zawodników. Zamiast budować, to niszczą polską scenę Gran Turismo, bo rok temu atmosfera na finałach była niesamowita. Najlepsi z karju zebrali się w jednym miejscu i rywalizowali na żywo ze sobą. Było świetnie i wszyscy liczyli na powtórkę tej genialnej imprezy w tym roku. Niestety nie jesteśmy Niemcami, Anglikami lub Rosjanami, którzy mają swój własny finał krajowy z którego bezpośrednio dostają się na obóz. My jak zwykle jesteśmy zakwalifikowani do tych gorszych, mimo iż w czasówkach Polska swego czasu zajęła 2 miejsce na świecie. :-?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2013, 11:10:34 am wysłana przez BoBaN »

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #178 dnia: Lipca 01, 2013, 08:52:00 am »
Dzisiaj to demo ?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #179 dnia: Lipca 01, 2013, 09:16:53 am »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #180 dnia: Lipca 01, 2013, 09:22:39 am »
Jutro.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #181 dnia: Lipca 01, 2013, 09:29:30 am »
E to do czwartku pewnie nie pogram.

mataman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-09-2005
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0

lupinator

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #183 dnia: Lipca 02, 2013, 19:56:12 pm »
Bardzo klawe demko, plus za krótkie loadingi!

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #184 dnia: Lipca 02, 2013, 20:02:13 pm »
Jeden samochód na trasie? Czy więcej? Nie mam dostępu do konsoli :(

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #185 dnia: Lipca 02, 2013, 20:11:46 pm »
Cztery wyścigi po sześć samochodów (gra potrafi przyciąć) w Clubman i Sunday Cup oraz próby czasowe.

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #186 dnia: Lipca 02, 2013, 20:36:41 pm »
wszystko by było cacy gdyby nie framerate, tak źle nie działało jeszcze żadne demo czy full jakiegokolwiek GT, oby w fullu to zmienili. Fizyka lepsza niż w GT5 ale jakimś fachowcem nie jestem i już sprzedałem ponad rok temu kierownice więc nie śmię pisać jakiś szczegółów

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #187 dnia: Lipca 02, 2013, 20:40:02 pm »
Ciekaw jestem jak się ma fizyka w stosunku do zeszłorocznego dema GT Academy? Pamiętam, że tamto demko miało fizykę bardziej wymagającą niż w pełnej wersji gry.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #188 dnia: Lipca 02, 2013, 20:41:14 pm »
Framerate lepszy jak ustawicie na 720P, mniej lagów. Poza tym wiadomo że to demo dla GT Academy i raczej pełna wersja będzie znacznie bardziej dopieszczona! ;)

 
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2013, 20:45:36 pm wysłana przez Unlimited »

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #189 dnia: Lipca 02, 2013, 20:49:41 pm »
jak poprawią framerate to będzie to prawdziwe GT5 jakie miało być - wkońcu dobry dym, fajne cienie, super praca zawieszenia, ładne trasy...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #190 dnia: Lipca 02, 2013, 20:51:44 pm »
Cienie oszukane, tak wnioskuję z gifa Jurasa z tematu o XOne. :(

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 085
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #191 dnia: Lipca 02, 2013, 20:56:44 pm »
Framerate lepszy jak ustawicie na 720P, mniej lagów. Poza tym wiadomo że to demo dla GT Academy i raczej pełna wersja będzie znacznie bardziej dopieszczona! ;)

 
Praca zawieszanie robi wrażenie :).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #192 dnia: Lipca 02, 2013, 22:25:27 pm »
Trochę pojeździłem i nowa fizyka jest ok. Zmiany są kosmetyczne, ale wyczuwalne już w pierwszym kontakcie z grą. Najwięcej pozmieniano w hamowaniu. Jest trudniejsze niż poprzednio. Autem lubi trochę rzucić podczas ostrego deptania po hamulcu i na nawet lekko skręconych kołach. Rozkład masy jest lepiej oddany, ale ogólnie cała reszta bardzo podobnie do GT5. Poziom zawodników jak zwykle piekielnie wysoki. Po kilku próbach ledwo 12 miejsce w kraju, a to dopiero początek. No, ale tak jak pisałem ja i tak odpuszczam tą edycję GT Academy, bo dostać się do top 4 jest raczej dla mnie niemożliwe jeśli wezmę pod uwagę fakt, że z pracy wracam po 18 najczęściej i zmęczenie nie pozwala mi rywalizować na najwyższym poziomie. Urlopu nie będę sobie brał pod te zawody, bo i tak nie mam gwarancji dostania się do czwórki najlepszych zawodników w kraju. Każdemu kto będzie próbował swoich sił w tej GT Academy życzę powodzenia i trzymam kciuki.

PS. Zapomniałem dodać, że FF na kierownicy jest bardzo słaby. Szczególnie jeśli chodzi o jakieś ostrzejsze akcje typu najazd na tarkę lub gwałtowna zmiana przyczepności. Ogólnie auto czuć dobrze, ale samo FF jest znacznie bardziej ubogie niż w GT5. Widocznie dopieszczają nową odsłonę Gran Turismo i FF nie było jeszcze na warsztacie, bo wyraźnie czuć, że nie jest to tak zrobione jak być powinno.
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2013, 22:58:59 pm wysłana przez BoBaN »

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #193 dnia: Lipca 03, 2013, 00:11:24 am »


GT5 > GT6
 :(

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #194 dnia: Lipca 03, 2013, 00:18:43 am »
Cienie w kabinie nie ząbkują, za to siadł framerate - jak włączyłem wycieraczki to zeszło do jakiś 24 klatek. A tak to ta sama gra.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #195 dnia: Lipca 03, 2013, 01:35:35 am »
Wypuszczanie drugi raz tej samej gry :lol: Do tego to peirdzenie w GT6 jakieś dziwne =/ No al emoże tak brzmi w realu ten samochód.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #196 dnia: Lipca 03, 2013, 03:18:30 am »


GT5 > GT6
 :(
ciekawe czy pozmieniali tekstury. Tak wyglądają w 5(wg niektórych najbardziej zaawansowanej technicznie grze na ps3 :lol:)



« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2013, 03:21:16 am wysłana przez Wulfen »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #197 dnia: Lipca 03, 2013, 08:45:38 am »


GT5 > GT6
 :(
Ja na filmiku widzę, że tylko samochód się inaczej zachowuje.  :(

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #198 dnia: Lipca 03, 2013, 08:54:40 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
To z wersji na psp?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 6
« Odpowiedź #199 dnia: Lipca 03, 2013, 09:06:03 am »
Z GT6 zniknęła widownia z trybun.

Oświetlenie jest inne, może bardziej realistyczne, otwory wydechu wydają się być bardziej naturalnie oświetlane, gdy samochód zmienia swoje położenie względem słońca.

Szersza gama kolorów, są teraz żywsze + detale chmur są lepiej widoczne, to pewnie to HDRx10 względem GT5 o którym mówił Kaz.

Cień auta w GT6 również wydaje się być lepszy, bo przynajmniej nie ząbkuje, krawędzie może nie są ostre, ale lekko rozmazane. KKRT powiedział by Penumbra Shadows® gdyby to był Crysis 3  :hihi:
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2013, 09:11:05 am wysłana przez andryush »