Autor Wątek: Vita na E3  (Przeczytany 5536 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Vita na E3
« dnia: Czerwca 17, 2013, 23:30:30 pm »
User NeoGAFa przygotował zestawienie reprezentacji gier na Vitę podczas E3 2013, zapraszam:

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=63979441&postcount=1



Widzę dla siebie trochę gier, ale zasmuciło mnie, że zabrakło tej wielkiej niespodzianki, o której była mowa przed targami.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Vita na E3
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 18, 2013, 02:34:58 am »
Widzę dla siebie trochę gier...

Bajki opowiadasz kolego. Przecież powszechnie wiadomo, że na Vitę nie ma gier!

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Vita na E3
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 18, 2013, 08:45:58 am »
Sony nie ma pomysłu na Vitę, to fakt.Czas zajmuje im PS4, a podejrzewam, że sytuacja się ustabilizuje dopiero na E3 2015, wtedy będzie za późno. Indie gry są fajne, ale nawet te gry Indie nie są jakieś cudowne, dużo z tego co zobaczyłem jest proste i nadaje się bardziej na iOS. Flower jest, a o wiele lepszy Journey nie? Pixeljunk nie można wrzucić na Vitę?

Już nawet niech będą porty, tyle że dobre. Czekam na opinie o Jak & Daxter, ale podobno jest to zły port. Miał się pojawić Sly x 3, i gdzie on jest? Znowu wypuszczą info na PS Blog na 3 tygodnie przed premierą i po zabawie.

Ja w bardzo wiele gier chciałbym zagrać na PSVita, a nie na PS3. Zwyczajnie denerwuje mnie, jak muszę włączyć konsolę, a potem czekać na Main Menu, odpalić grę, itd. Sorry, konsola stoi w pokoju, a wieczorami bardzo chętnie bym na łóżku pograł. Więc dla mnie "console gaming on the go" ma wielką zaletę. Nie muszą to być nowe IP, dajcie mi Demon's Souls, Dark Soul, itd. i będę bardzo happy.