Inne > Pomoc

Simlock na Orange UK - pomoc i wielka prośba do osoby mieszkającej w UK

<< < (2/2)

Maciomaniak:

--- Cytat: Kert w Czerwca 28, 2013, 07:26:42 am ---To ja zadam głupie pytanie. Co takiego skomplikowanego jest w simlocku z UK, że nie chcą go ściągnąć w Polskim salonie/serwisie/budzie z telefonami?

--- Koniec cytatu ---

No właśnie telefony Apple mają taki patent, że simlocka można ściągnąć poprzez serwery firmy za pomocą klucza IMEI. Sęk w tym, że jeżeli już ktokolwiek podejmie się tego, to za chorą kasę w stylu 600-700 zł, ale ostatnio nawet takiej oferty nie mogłem znaleźć. Pojęcia nie mam, dlaczego to jest aż tak ogromnym problemem :(

Solid Snake 1989:
Poszukaj na allegro innego adaptera sim czy coś takiego. Mój znajomy coś takiego zrobił. Omija to "mechanicznie" blokadę sim.

Maciomaniak:
Gdyby to było najlepszym rozwiązaniem, pewno nie prosiłbym o tak wielką przysługę :) Problem w tym, że te nakładki r-sim i różnego rodzaju adaptery np. eliminują korzystanie z sieci 3G (co jest mi niezbędne) albo pożerają w znacznie szybszym stopniu baterię. Dlatego to taki półśrodek :(

s00s:
rajkosz by ci załatwił :troll:

Krzysiu:

--- Cytat: s00s w Czerwca 28, 2013, 17:23:03 pm ---rajkosz by ci załatwił :troll:

--- Koniec cytatu ---

Za dwa lata, Maciomaniak zmieni telefon 3 razy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej