Current Gen > Nintendo Switch

Nintendo Switch - temat główny

(1/371) > >>

windomearl:
Rozmowy różne na temat nowej zabawki Nintendo.

tropik79:
Ja tam się jaram, będzie kozak.
Nigdy mi nie dość Marianów. Byle tylko bateria w przenośnej długo trzymała.
Karty to też świetna sprawa, czas ładowania i cisza sprzętu to jest to. Może nie na premierę, ale jak okrzepnie chyba się skuszę. :)

POK:
Specjalne wersje MK8 i Splatoon (czyli dwóch najbardziej popularnych gier na WiiU) praktycznie zostały potwierdzone.

King Boo in Mario Kart '8' and New Splatoon Goodness - Breaking Down the Nintendo Switch Reveal



--- Cytuj ---Let's start with the Mario Kart we see - it looks like Mario Kart 8, but two key details standout that aren't in the Wii U game.

    King Boo as a playable character.
    Stacked items, two available for each racer.

So, what about Splatoon? There's a lot of debate over whether what we're seeing is a sequel or an expanded 'Director's Cut' of the Wii U title. Our video man Alex, who says he's "played the arse off" the original, believes the following are all new in the snippets from the reveal.

    New 'hairstyles'
    New maps
    Higher res textures
    Motion controls (we think, but won't bet the house on it) in 'Pro Controller'
    New animations
    Players spawn in a different formation
    New weapon designs
--- Koniec cytatu ---
http://www.nintendolife.com/news/2016/10/king_boo_in_mario_kart_8_and_new_splatoon_goodness_-_breaking_down_the_nintendo_switch_reveal

Widać, że Nintendo tym razem nie chce się ociągać, tylko od razu na premierę uderzyć z konkretnymi grami, nawet jeśli część z nich to będą dopakowane porty z WiiU (dla wielu osób nie będzie to jednak przeszkodą, bo WiiU i tak sprzedało się marnie). Nie powiem, ten MK8 wydaje się nawet kuszący... pod warunkiem, że zmian będzie dużo, a cena gry okaże się niższa od standardowej.

Iras:
Skąd założenie, że gry z Wii U na HANDHELDZIE z tegrą w ogóle będą dopakowane? Na waszym miejscu przygotowałbym się raczej na cięcia.

No i fajnie, że kotlety to uderzenie konkretnymi grami. iks de.

svonston:
O tak, miałem ochotę i na Mario Karta, i na handhelda. Pięknie. 8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej