Current Gen > PlayStation 5

God of War: Ragnarok

(1/29) > >>

Sylvan Wielki:


Kontynuacja God of War w 2021r.  8)

POK:
Imo jeśli Ragnarok wyjdzie w 2021, to PS4 też dostanie swoją wersję. Ale liczę na pełen next gen i premierę w 2022.

Zielarz:
GoW miał premierę rok po Horizonie, więc możliwe, że w tym wypadku docelową platformą jest już PS5. Natomiast sama data nie musi oznaczać, że gra ukaże się w 2021. Jako, że pokazano nam same logo, może chodzić o prezentację rozgrywki, a nie premierę.

POK:
Byłaby to pokręcona logika, ale kto wie. Mogą się tak tłumaczyć.

Zielarz:
Czy ja wiem, tekst nie jest precyzyjny. "Ragnarok nadchodzi", "2021". Jak dla mnie pierwsze skojarzenie to premiera w 2021. Ale to myślenie bardzo życzeniowe. Nie pokazali nic, tylko oznajmili, że gra powstaje. Prezentacja w 2021 roku według mnie także wpisuje się w to znaczenie. Tytuł znajduje się w produkcji w najlepszym razie od prawie dwóch lat i pięciu miesięcy (a to bardzo optymistyczny scenariusz, bo zespół na pewno miał wakacje). W przyszłym roku w kwietniu będą trzy lata. To niby dużo, ale piszemy o nowej generacji. Według mnie cztery lata to bezpieczniejsza opcja.

Zobaczymy, jak przedstawiciele studia będą wypowiadać się w mediach. Możliwe, że powiedzą, iż gra jest planowana na 2021 i zostanie już tylko kwestia tego, czy będą musieli przełożyć na 2022, czy nie. Może też będą tego unikać i co najwyżej skomentują w taki sposób "nie możemy się doczekać, aż zobaczycie nowego GoW w 2021 roku". Tak czy inaczej w przyszłym roku zobaczymy ciąg dalszy historii Kratosa. A że premiera z różnych względów się nie odbędzie to inna sprawa ;).

Hype tak czy inaczej był/jest, nawet jeśli jest połączony z rozczarowaniem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej