Current Gen > PlayStation 5

God of War: Ragnarok

<< < (2/29) > >>

Krejzi:
Oby 2021 to nie był rok przesuwania premier, bo takie głosy już się pokazują. A Ragnarok to jeden z tytułów na które czekam najmocniej :)

Zielarz:
Od początku 2021 wydawał się mało prawdopodobny. Fakt, że samo Sony pomija nowego GoW'a tylko to potwierdza. Dla mnie, jak pisałem wyżej, to brzmiało bardziej jak reveal w 2021. Jeśli wyjdzie w okresie marzec-maj 2022 to będzie dobrze.

Zielarz:
GoW5 "przełożony" na 2022. Z tłumaczenia Hulsta wychodzi, że mają problemy przez epidemię z takimi rzeczami jak sesje MoCap'u - Sony ma dużo tytułów, które tego potrzebują, a w obecnych czasach tworzy to problemy. Fakt, że zapowiedzieli to teraz oznacza najprawdopodobniej, że w najbliższym czasie nie będzie prezentacji gry.

Inna wiadomość, ta smutniejsza i bardziej zaskakująca - wygląda na to, że GoW5 i GT7 to cross-geny (choć w jego wypowiedzi jest według mnie pewna niejasność, ale na razie wszyscy zakładają, że chodzi właśnie o to). Ech, Sony, kiedyś Wam nie przeszkadzało szybsze "porzucanie" starszych maszyn (które i tak się sprzedawały, bo gracze nadrabiali zaległości, a 3rd party wciąż wypuszczało gry)....

POK:
Liczyłem, że nowy GoW już wyjdzie wyłącznie na PS5. Na pewno będzie mocno robić grafą, ale i tak szkoda.

Sylvan Wielki:
Oczywiście, że będzie. GoW z 2018r. na piątce wygląda kapitalnie, więc o grafikę nie obawiałbym się, choć macie rację - zdecydowanie wolałbym przeskok jak z GoW II na GoW III (nieprawdopodobna sprawa  :o), aniżeli GoW -> GoW II....  :-?

Wspominałem te słowa w temacie GT, ale jak ktoś nie doczytał:


--- Cytuj ---„Nie można zbudować społeczności liczącej ponad 110 milionów posiadaczy PS4, a potem po prostu od niej odejść, prawda? Myślę, że to byłaby zła wiadomość dla fanów PS4 i szczerze mówiąc, niezbyt dobry biznes.

Tam, gdzie sensowne jest stworzenie tytułu zarówno na PS4, jak i PS5 - na przykład Horizon Forbidden West, kolejny God of War, GT7 – to nadal będziemy to rozważać. A jeśli posiadacze PS4 będą chcieli zagrać w taką grę, to będą mogli. Jeśli zdecydują się przejść na PS5, to ta produkcja będzie tam dla nich dostępna”.
--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej