Ankieta

Słuchasz HH?

TAK
11 (42.3%)
NIE
15 (57.7%)

Głosów w sumie: 25

Głosowanie skończone: Marca 17, 2005, 10:32:07 am

Autor Wątek: Rap PL  (Przeczytany 203458 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #480 dnia: Lipca 18, 2008, 21:16:26 pm »
Płytka jest genialna - ale muzycznie!
Tekstowo - jest przeciętnie, słucham zbyt długo tej muzyki by zwrotki Ostrego z JTTS mnie urzekły w jakiś szczególny sposób...
Nowa płytka ostrego jest tekstowo - przeciętna?! Być może jednak trochę za krótko słuchasz tej muzyki...

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #481 dnia: Lipca 18, 2008, 22:01:24 pm »
Tak, jest przeciętna.
Nie twierdzę, że Adam jest słaby lirycznie - po prostu nagrał już tyle kawałków, że nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Dla kogoś mniej obeznanego z jego twórczością płyta ta może być atrakcyjna tekstowo(bo tak poza tym, to jest to jedna z lepszych jego płyt - jeśli chodzi o teksty)
Twierdzę natomiast, że od czasu 3 płyty nie rozwija się jako MC - rozwinął za to świetnie warsztat i technikę jako producent.
Zmieniły mu się priorytety i ja to szanuję.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #482 dnia: Lipca 18, 2008, 22:58:55 pm »
Cytuj
Ale od razu uprzedzam łona to raczej luźny człowiek, to i specjalnie poważnych rzeczy na tych płytach nie uświadczysz
Co?? Sorry, ale to jedna z największych bzdur jakie słyszałem! Jedną z cech stylu Łony i rzeczą, którą wbrew pozorom trudno jest dokonać, jest to, że pod płaszczykiem humoru i ironii potrafii przemycić pewne głębsze myśli i poruszyć naprawdę ważne problemy. Że tylko wspomnę o "My się znamy???", "Włamywacz", "O jak dobrze", "Rozmowa", "Nie ufajcie Jarząbkowi". Ale być może nie wszyscy to zauważają..

Ma też kawałki które są wyraźnie poważne, a ubrane właśnie w świetne metafory, jak choćby "Nieruchomości" lub "Panie Mahmudzie"


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #483 dnia: Lipca 18, 2008, 23:40:14 pm »
Cytuj
Ale od razu uprzedzam łona to raczej luźny człowiek, to i specjalnie poważnych rzeczy na tych płytach nie uświadczysz
Co?? Sorry, ale to jedna z największych bzdur jakie słyszałem! Jedną z cech stylu Łony i rzeczą, którą wbrew pozorom trudno jest dokonać, jest to, że pod płaszczykiem humoru i ironii potrafii przemycić pewne głębsze myśli i poruszyć naprawdę ważne problemy. Że tylko wspomnę o "My się znamy???", "Włamywacz", "O jak dobrze", "Rozmowa", "Nie ufajcie Jarząbkowi". Ale być może nie wszyscy to zauważają..

Ma też kawałki które są wyraźnie poważne, a ubrane właśnie w świetne metafory, jak choćby "Nieruchomości" lub "Panie Mahmudzie"

Ale mi nie chodzi o to, że łona nie przemyka pewnych głębszych myśli w tekstach, każda praktycznie jego piosenka skrywa jakąś pointe. Mi chodzi o to, że jego teksty właśnie przez to, że głębsze myśli ukrywa pod płaszczykiem ironii i humoru, sprawia, że jego jego styl jest stylem radosnym, pełnym energii, luzackim, a nie pełnym zawiłych metafor utrzymanych w stylu typowo refleksyjnym jak już wspomniane przeze mnie pierwsze płyty pezeta, czy grammatika. Może trochę źle to ująłem ale w kontekście zdania myślałem, że każdy załapie o co chodzi. I chyba przyznasz, że w takim sensie pierwsze dwie płyty łony są bardzo luzackie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2008, 23:42:12 pm wysłana przez grami »

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #484 dnia: Lipca 18, 2008, 23:49:06 pm »
Jak dla mnie Łona, mimo że irytują go (tak samo zresztą jak mnie) pewne sprawy i o tym są właśnie jego utwory, to jest swoistym lekarzem dusz - przez jakieś pół roku gdy musiałem wstawać przed 7 rano puszczałem sobie najpierw "Fruźki wolą optymistów", a następnie "Nic z tego nie będzie" i miałem zajebisty humor na cały dzień, to fakt :-D


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #485 dnia: Lipca 19, 2008, 00:01:49 am »
Ja kiedyś słuchałem troszkę Paktofoniki, Pei a teraz nic. Po prostu mnie jakoś odpycha od polskiego rapu.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #486 dnia: Lipca 19, 2008, 13:27:27 pm »
Cytuj
Powiem dość delikatnie - jeśli mówiąc komercyjny rap z USA masz na myśli Nelly, 50cent, akon i innych tego typu to spoko, nic do Ciebie nie mam.
Jeśli gównem nazywasz "komercyjność" w stylu Jay-z, Kanye Westa, Nas-a - to mówię gówno się znasz i tyle...
No gówno się znam na rapie, fakt.
Uważam twórczość Jay-Z za niegodną uwagi i wcale nie obchodzi mnie to, że jest dobrym raperem.
Mam prawo tak uważać, czy już coś do mnie masz? ;)
Nie toleruję teledysków z laskami, które kręcą gołymi tyłkami, nie toleruję szpanu z MTV, nie toleruję sprzedawania swojego wizerunku na okładki płatków śniadaniowych itd.

Poza tym jest to dla mnie po prostu trochę za prosta muzyka, aby się nią zachwycać. Nie mój gust i tyle. I pomimo tego nic do Ciebie nie mam. :-P

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #487 dnia: Lipca 19, 2008, 14:35:09 pm »

No gówno się znam na rapie, fakt.
Uważam twórczość Jay-Z za niegodną uwagi i wcale nie obchodzi mnie to, że jest dobrym raperem.
Mam prawo tak uważać, czy już coś do mnie masz? ;)
Mówisz, że gówno się znasz co jednak nie przeszkadza Ci zająć zdecydowanego stanowiska, tak??
To na jakiej podstawie wysnuwasz swe wnioski?
Masz prawo nie lubić tej muzyki ale nie nazywaj gównem czegoś o czym nie masz pojęcia....
Nie toleruję teledysków z laskami, które kręcą gołymi tyłkami, nie toleruję szpanu z MTV, nie toleruję sprzedawania swojego wizerunku na okładki płatków śniadaniowych itd.

Zgadzam się

Pytanie: Czym według Ciebie jest komercja w muzyce??
 

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #488 dnia: Lipca 19, 2008, 14:47:47 pm »
Komercyjny jest każdy zespół który wydaje płytę i żąda za nią pieniędzy, nie w tym problem.


Nie nazywam gównem rapu - spójrz na moje wcześniejsze posty.
Niech będzie już ten Jay-Z, nie ma on MNIE nic ciekawego do zaoferowania, zarówno pod względem muzycznym, jak i całej otoczki.
Nie znaczy to przecież, że nie szanuję tego, iż podoba się Tobie.
DLA MNIE jego twórczość jest bezwartościowa, ale nie mówię tego o całym rapie.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #489 dnia: Lipca 19, 2008, 15:25:47 pm »
Nie nazywam gównem rapu - spójrz na moje wcześniejsze posty.

Spojrzałem na Twoje wcześniejsze posty i znalazłem coś takiego:

To tyle jeżeli chodzi o ten temat, komercyjny rap zza oceanu to gówno, a podziemia nie znam, więc się nie wypowiadam.

W temacie podziemia się nie wypowiadasz - bo się nie znasz, a w temacie komercyjnego rapu się wypowiadasz - chociaż się nie znasz...
Trochę to dziwne...


Cytuj
Komercyjny jest każdy zespół który wydaje płytę i żąda za nią pieniędzy, nie w tym problem.

Dla mnie komercja jest wtedy, gdy artysta myśli(myślenie nigdy nie jest dobre w przypadku artystów) co zrobić aby nagrać hit zanim jeszcze nagra album.


« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2008, 15:27:43 pm wysłana przez A-n »

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #490 dnia: Lipca 23, 2008, 16:42:49 pm »
Mimo, ze kompletnie sie na tym gatunku nie znam, to musze przyznac, ze kawalek Liroya - "Nic tak nie wkur**a" jest po prostu genialny i idealnie poprawia humor 8) Gdyby caly hiphop byl w tym stylu, to nie widzialbym przeszkod, zeby tego sluchac czesciej, inaczej - ja pasuje.

svonston

  • Gość
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #491 dnia: Lipca 23, 2008, 17:50:57 pm »
Chyba "I jak tu się nie wkur**ć?"...

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #492 dnia: Sierpnia 03, 2008, 23:03:49 pm »
Ostatnio coś mnie wzięło na żywsze dźwięki i powrót do korzeni. Stąd odświeżam płytki volta i VETO (pęku zresztą dalej jest w formie). Często gęsto w głośnikach huczy:






Tarniak

  • Gość
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #493 dnia: Sierpnia 03, 2008, 23:55:42 pm »
Cytuj
3-X-klan, Kaliber 44, Łona, Mea, Wdowa, OSTR, Paktofonika, Pijani Powietrzem, Pokahontaz (czyli Paktofonika bez Magika), płytka Rahima (członek PFK i PKHZ), 2cztery7, Projektor, Szybki Szmal, Ten Typ Mes, Tetris, Wzgórze Yapa 3.

No, sobie wybrałem ulubione. Słyszałeś może svonston, Eksperyment Psycho? Dobra składanka. Dodałbym jeszczę Anię Sool za diss na Awers i Fenixa, Miuosha solo + diss na AESa no i kilka lokali. Ach i Wuwunio - Pal Hajs czy Lansuj sie! :cool:

Takimi panczami zdobyła sobie mój respekt: http://www.wrzuta.pl/audio/j0Cwn67vgD/ania_sool_dis

No i nie zaczynajcie z tematem komercji i, że wszystko komercyjne, bo jak zarzucę tu skandynawską sceną crust-punkową to zwiędniecie ;).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2008, 23:57:59 pm wysłana przez tarniak »

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #494 dnia: Sierpnia 04, 2008, 00:11:35 am »
Cytuj
3-X-klan, Kaliber 44, Łona, Mea, Wdowa, OSTR, Paktofonika, Pijani Powietrzem, Pokahontaz (czyli Paktofonika bez Magika), płytka Rahima (członek PFK i PKHZ), 2cztery7, Projektor, Szybki Szmal, Ten Typ Mes, Tetris, Wzgórze Yapa 3.

No, sobie wybrałem ulubione. Słyszałeś może svonston, Eksperyment Psycho? Dobra składanka. Dodałbym jeszczę Anię Sool za diss na Awers i Fenixa, Miuosha solo + diss na AESa no i kilka lokali. Ach i Wuwunio - Pal Hajs czy Lansuj sie! :cool:

Takimi panczami zdobyła sobie mój respekt: http://www.wrzuta.pl/audio/j0Cwn67vgD/ania_sool_dis

No i nie zaczynajcie z tematem komercji i, że wszystko komercyjne, bo jak zarzucę tu skandynawską sceną crust-punkową to zwiędniecie ;).

Zarzuć w stosownym temacie.

svonston

  • Gość
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #495 dnia: Sierpnia 04, 2008, 00:13:15 am »
Huh, ktoś to czyta?

To polecam dalej: 3H, AlPaciwo, Bassgrou, Diox, Kobra/Oldas, Płomień 81, Pih, Podziemna Struktura, Triada, Warszafski Deszcz, Miousha też.

Tarniak, starego Tedego posłuchaj, starego Peję też.


Eksperyment Psycho słyszałem i mam. Całe PFK Kompany tam jest. Polecałem oczywiście. : )


Kobiet jakoś tak nie toleruję w rapie, Mea i Wdowa mi starczą, ale ta dupeczka jest dobra. Dzięki.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2008, 00:16:49 am wysłana przez svonston »

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #496 dnia: Sierpnia 04, 2008, 00:15:26 am »
Cytuj
3-X-klan, Kaliber 44, Łona, Mea, Wdowa, OSTR, Paktofonika, Pijani Powietrzem, Pokahontaz (czyli Paktofonika bez Magika), płytka Rahima (członek PFK i PKHZ), 2cztery7, Projektor, Szybki Szmal, Ten Typ Mes, Tetris, Wzgórze Yapa 3.

No, sobie wybrałem ulubione. Słyszałeś może svonston, Eksperyment Psycho? Dobra składanka. Dodałbym jeszczę Anię Sool za diss na Awers i Fenixa, Miuosha solo + diss na AESa no i kilka lokali. Ach i Wuwunio - Pal Hajs czy Lansuj sie! :cool:

Takimi panczami zdobyła sobie mój respekt: http://www.wrzuta.pl/audio/j0Cwn67vgD/ania_sool_dis

No i nie zaczynajcie z tematem komercji i, że wszystko komercyjne, bo jak zarzucę tu skandynawską sceną crust-punkową to zwiędniecie ;).

Zarzuć w stosownym temacie.
No ale przecież to, że nie są komercyjni nie znaczy, że są dobrzy. ;)
Tak w temacie (połowicznie) - Cholernie podoba mi się jeden rapowany kawałek - Lil Wayne 'A Millie'.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2008, 00:17:33 am wysłana przez blancio_ »

Tarniak

  • Gość
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #497 dnia: Sierpnia 04, 2008, 11:05:05 am »
Crust-punk nie musi być dobry. Zajebistość wylicza się ze stosunku szybkość grania/zaangażowanie scenerskie :-x ;) Tak na poważnie, to nie mówię o niekomercyjnym chłamie, tylko dobrej, niekomercyjnej muzyce. W stosownym temacie, a w ogóle to zrobię nowy, zarzucę różne ciekawe rzeczy.

@svon: Tedego lubię, w Warszafskim Deszczu wyglądał zabawnie. ;) W każdym razie, u niego cenie flow, nie jest może wybitny, ale podoba mi się jego wokal. Jest taki pełny, podobnie mam z Miuoshem. Peji nie lubię, słuchałem starszych płyt, ale taki typowo blokowy rap mnie nie jara. Całe Prosto itd. Z takich, to zagranica i pozerski (NWA)/lub mniej pozerski gangsta-rap i niektóre horrorcore'y. To samo Płomień, jakoś nie mogę się do takich klimatów przekonać.

Fajnie jakbyś polecił coś mocno zaangażowanego politycznie, im bardizej w lewo tym lepiej. Wiem, że pewnie nie będzie za dużo wyznawców-raperów rewizjonistycznej koncepcji, ale jak coś takiego znasz, to łyknę bez popity.

Fajną sprawą jest dość mocny nurt vegan/straight-edge rap. Nie wiem czy ktoś spotkał się z tym zjawiskiem, w Polsce raczkuje, ale za granicą jest tego sporo, szczególnie u sowietów.

svonston

  • Gość
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #498 dnia: Sierpnia 05, 2008, 12:14:34 pm »
@svon: Tedego lubię, w Warszafskim Deszczu wyglądał zabawnie. ;) W każdym razie, u niego cenie flow, nie jest może wybitny, ale podoba mi się jego wokal. Jest taki pełny, podobnie mam z Miuoshem. Peji nie lubię, słuchałem starszych płyt, ale taki typowo blokowy rap mnie nie jara. Całe Prosto itd. Z takich, to zagranica i pozerski (NWA)/lub mniej pozerski gangsta-rap i niektóre horrorcore'y. To samo Płomień, jakoś nie mogę się do takich klimatów przekonać.
Eh, no nic. Peja stary moim zdaniem znaaaaaaacznie lepszy od obecnego, ale jak to Cię nie kręci, to odpada też nowy Pezet, PCP czy Hemp Gru.
TDF w Warszafskim Deszczu miał moim zdaniem zajebisty flow, teraz jakoś ewoluowała jego gadka i - wg mnie - już nie jest tak fajnie. Trzyha > obecny Tede.

Pewno słyszałeś, ale przesłuchaj sobie Kaliber 44 - Księga Tajemnicza: Prolog.

Cytuj
Fajnie jakbyś polecił coś mocno zaangażowanego politycznie, im bardizej w lewo tym lepiej. Wiem, że pewnie nie będzie za dużo wyznawców-raperów rewizjonistycznej koncepcji, ale jak coś takiego znasz, to łyknę bez popity.
Niestety, nic mi nie przychodzi do głowy. Hm, nie wiem, może OSTR, Łona? Naprawdę, nie umiem nic doradzić.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2008, 12:17:11 pm wysłana przez svonston »

Tarniak

  • Gość
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #499 dnia: Sierpnia 05, 2008, 12:15:42 pm »
:( Przynajmniej lewackie anime znajomy mi polecił...

K44 mogę recytować :). Hemp Gru, Pezet - odpada, owszem. Nigdy za nimi nie przepadałem.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2008, 12:17:47 pm wysłana przez tarniak »

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #500 dnia: Sierpnia 05, 2008, 12:23:41 pm »
Fajnie jakbyś polecił coś mocno zaangażowanego politycznie, im bardizej w lewo tym lepiej. Wiem, że pewnie nie będzie za dużo wyznawców-raperów rewizjonistycznej koncepcji, ale jak coś takiego znasz, to łyknę bez popity.
Niestety, nic mi nie przychodzi do głowy. Hm, nie wiem, może OSTR, Łona? Naprawdę, nie umiem nic doradzić.
Z całym szacunkiem dla Ostrego, to jego złotym środkiem mającym poruszyć polską gospodarkę jest legalizacja marihuany, i to by było na tyle z jego politycznych pomysłów. :D

Łona natomiast nagrał kawałek w którym gorąco popierał wejście Polski do UE. Inna sprawa, że mało kto zrozumiał metafory zawarte w tym kawałku o autobusie. ;)

svonston

  • Gość
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #501 dnia: Sierpnia 05, 2008, 12:25:33 pm »
A, ziom. Sprawdź sobie EPkę Tetrisa - Naturalnie.
Ta persona, to:
Cytuj
Tetris jest uznawany za najbardziej utytułowanego polskiego freestyle`owca[1], ma na koncie dwa drugie miejsca w finale WBW i szereg innych konkursów w różnych częściach kraju. Podczas WBW 2007 pełnił rolę członka jury[1].
Bardzo dobra jakość:
Na początku Muflon, później Pogo, więc Tetrisa rozpoznasz. Trusio go prawie-zna. :x


Choć najlepszy na wolnym i tak Adaś.
Opublikowane: Sierpień 05, 2008, 12:25:04
Z całym szacunkiem dla Ostrego, to jego złotym środkiem mającym poruszyć polską gospodarkę jest legalizacja marihuany, i to by było na tyle z jego politycznych pomysłów. :D
Każdy ma jakiś patent na życie. : )

Tarniak

  • Gość
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #502 dnia: Sierpnia 05, 2008, 12:28:59 pm »
Znam Pogo i Tetrisa, przeca pisałem w poście, co lubię :[.

svonston

  • Gość
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #503 dnia: Sierpnia 05, 2008, 12:30:17 pm »
Znam Pogo i Tetrisa, przeca pisałem w poście, co lubię :[.
-1 lewe oko, -0.5 prawe; siedzę bez pingli, przepraszam. :*
No i w ogóle dziś zakręcony jestem, ale to chyba kiedyś-kiedyś było, więc WYBACZ!

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #504 dnia: Sierpnia 12, 2008, 12:50:00 pm »
Ktoś wybiera się na Hip Hop Kemp? http://www.hiphopkemp.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=274&Itemid=63
Z zachodnich twórców jakoś nic mnie specjalnie nie jara (the roots mnie jedynie ciekawi, LOOPTROOP wg mnie już dawno spadło na psy), ale za to cieszy mnie występ ostego, nigdy nie miałem okazji brać udziału w jego koncercie, a słyszałem, że chłopak na prawdę umie poprowadzić publiczność. Chętnie bym z kimś z forum przechylił czeskiego browarka i spożytkował troszkę zielonego kamyka :lol: (svon co z tobą? :P).

svonston

  • Gość
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #505 dnia: Sierpnia 12, 2008, 12:56:14 pm »
svon co z tobą? :P.
Ty no, nie jadę na to na stówe, poza tym za daleko, żeby wypić i zapalić. :(

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #506 dnia: Sierpnia 12, 2008, 13:49:10 pm »
Nikt ci nie karzę jechać tam tylko po to by zalać pałę i zajarać głowę...KLIMAT! I jeszcze raz KLIMAT 8-).


svonston

  • Gość
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #507 dnia: Sierpnia 12, 2008, 16:12:59 pm »
No kumam czaczę, ale mam inne plany + nie mam keszu.

cascad

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-03-2008
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • peace grenade!
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #508 dnia: Sierpnia 31, 2008, 09:38:35 am »
Ech Ech pierwszy track z nowego Rysia Peji



ale kula... będzie śmigać po autkach, oj bedzie.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #509 dnia: Sierpnia 31, 2008, 14:11:58 pm »
Warszawski deszcz ciągle pada!!!
Ej svon masz wpie**ol jak nie będziesz na następnym kempie, już zbieraj kesz :wink:.

svonston

  • Gość
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #510 dnia: Sierpnia 31, 2008, 15:20:26 pm »
Warszawski deszcz ciągle pada!!!
Ej svon masz wpie**ol jak nie będziesz na następnym kempie, już zbieraj kesz :wink:.
Na następny będę, w tym roku miałem poprawkę, więc po prostu nie mogłem jechać.

Warszafski pada, ciągle i niezmiennie. :)

DaVon

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #511 dnia: Kwietnia 03, 2009, 14:19:02 pm »
FIRMA - PRZECIWKO KURESTWU I UPADKOWI ZASAD !!! To jest to na co czekałem...:D


Tu macie linka do jednego z utworów mieszczących się na owej płycie:

   


POZDRO!!!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2009, 14:21:24 pm wysłana przez DaVon »

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #512 dnia: Kwietnia 03, 2009, 15:14:18 pm »
FIRMA - PRZECIWKO KURESTWU I UPADKOWI ZASAD !!! To jest to na co czekałem...:D


Tu macie linka do jednego z utworów mieszczących się na owej płycie:

   


POZDRO!!!


PROWO!!

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #513 dnia: Kwietnia 03, 2009, 15:16:03 pm »
FIRMA - PRZECIWKO KURESTWU I UPADKOWI ZASAD !!! To jest to na co czekałem...:D


Tu macie linka do jednego z utworów mieszczących się na owej płycie:

   


POZDRO!!!

A jak tam Popkowi idzie w MMA, bo jakoś zgubiłem ten wątek?

DaVon

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #514 dnia: Kwietnia 04, 2009, 11:02:40 am »
Nom powiem Ci ,że wychodzi mu różnie wiesz dopiero zaczyna ,ale z tego co widze na walkach jest na dobrej drodze:)
Tu masz linki do poszczególnych sparingów i wywiadu :

wywiad:
info w TV:

Walki: win

            win

            lose




svonston

  • Gość
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #515 dnia: Kwietnia 04, 2009, 11:05:23 am »
Słuchasz tylko Firmy?

DaVon

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #516 dnia: Kwietnia 04, 2009, 12:56:25 pm »
Nie tylko FIRMY innych wykonawców też słucham również inne gatunki. Wydaje mi się ,że jest mało osób na świecie które słuchają tylko i wyłącznie jednego zespołu ,ale moge się mylić w każdym bądź razie nie robie żadnych analiz w tym temacie bo każdy słucha to co lubi i tyle.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #517 dnia: Kwietnia 04, 2009, 14:27:28 pm »
Jestem tego zdania, że można słuchać wszystkiego(w sensie - każdego rodzaju muzyki) ale trzeba wiedzieć, że coś jest dobre tak samo jak to że coś dobre nie jest.


Niestety 50% polskiego hh nie da się słuchać a 40% jest słabe - dobrego hip-hopu pozostało 10% dla Ostrego, Mesa, Eisa(który już nie nagrywa - niestety) i kilku chłopaków z undergroundu...

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #518 dnia: Kwietnia 04, 2009, 14:33:28 pm »
No O.S.T.R ma fajne kawałki :D Ten mi się wkręcił ostatnio, bit mi się w ch** podoba :D http://ppkt.wrzuta.pl/audio/3woFcoeWFK/

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #519 dnia: Kwietnia 04, 2009, 14:33:57 pm »
Cytuj
Niestety 50% polskiego hh nie da się słuchać a 40% jest słabe - dobrego hip-hopu pozostało 10% dla Ostrego, Mesa, Eisa(który już nie nagrywa - niestety) i kilku chłopaków z undergroundu...
Już pisałem to kilka razy (Svon też) Hip Hop to nie sama muzyka. Rap to muzyka HH.