Prehistoria gen > Inne platformy

N-Gage - cena

(1/6) > >>

Cwikus:
Interesuje mnie cena N-Gage np. w niemczech w duzych sklepach typu market (niekoniecznie tv-market :D), orientuje sie ktos moze czy i na ile ten telefonik jest tanszy niz w polsce ?? Mam tez nadzieje ze nie bedzie problemu z racji, ze to niemiecki telefonik.

Chcialbym sobie takie cos sciagnac zza granicy, o ile bedzie taka mozliwosc i cena bedzie troszke nizsza. W polsce sorry, ale to lekka przesada, a telefonik bardzo mi sie spodobal (siedzialem 2h w empiku bawiac sie nim ;) Zbyt waski ekranik, ale i tak telefon jest debest...

Castor Krieg:
W cenach "suchej" N-Gage się nie orientuję, wiem że obniżka zazwyczaj wiąże się z podpisaniem umowy z lokalnym operatorem... :(
Cena N-Gage'a w Polsce to rzeczywiście przesada, przypomina się Sony Poland i ich 2.5 tys. zł za PS2 :evil: Ja wynalazku Nokii jakoś nie trawię - w końcu co tutaj gra pierwsze skrzypce? Konsolka czy telefon? Wolę już GBA SP i jakiś telefon Nokii oddzielnie, kombajny typu N-Gage mnie nie rajcują...

Conker:
Cena w Polsce jest przesadzona, ale nie tak duzo jakby sie moglo wydawac (okolo 300 zloty). N-Gage to swietny sprzet, ale nie jako konsola. Bardziej jako telefon z funkcja grania. Nie podoba mi sie to, kilka rzeczy, to o czym mowil Cwik, czyli waski ekranik, debilne wymienianie gier, oraz to, ze sprzetu nie wlaczysz bez karty sim.

amar:
N-Gage w stanach obnizyli do 100$
W Europie ,czyli nie u nas cena siega od 150 do 250 euro.
W Polsce 2 - 2,5 tys zlotych.

Conker:
Amar, nie wiem skad, zes te dane wytrzasnal, ale do najprawdziwszych to one nie naleza. N-Gage nigdy nie kosztowal  (i raczej nie bedzie) 100$. W Europie oficjalna cena to 299 euro i nie ma nigdzie taniej. W Polsce w Empiku mozesz kupic za 1599 zlociszy, takze nie wiem gdzie widziales za 2-2.5 tysiaca:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej