Prehistoria gen > Wii

Wii - Temat ogólny

(1/528) > >>

Puci:
Ech... Nintendo będzie się musiało postarać przy Revo i wymyślić coś extra, bo z tego co ostatnio słyszałem to specjalizacją techniczną przy PS3 i X2 grzeszyć  raczej Revo nie będzie...

Puci:
Jak uważacie, będzie dobrze, czy nie?

toel:
Ktoś tam z Nintendo powiedział niedawno (uwaga cytuję, ale może być niedokładnie :D ) "Sony i Microsoft prześcigają się wychwalając specyfikacje swoich konsol, a my stawiamy na radość grania" [czy jakoś tak...w każdym bądź razie ten sam sens] - i ja się z tym zgadzam. Zobaczymy co  Big N pokaże - jak sposób rozgrywki będzie wspomnianej radochy dostarczał to śmiało stawiam na Revo - specyfikacja nieważna.

Puci:
... :roll: Radość z grania... Piękne słowa, ale w takim razie to "coś" w Revo powinno przekraczać swoją "rewolucjonizacją" funkcje DS, bo jak dla mnie to dotykowy ekranik to odrobine za mało. Chociaż nie powiem, zabawa z DS-em całekiem niezła. (Nie mam go, ale grałem w sklepie  :P )

Castor Krieg:

--- Cytat: "Puci" ---... :roll: Radość z grania... Piękne słowa, ale w takim razie to "coś" w Revo powinno przekraczać swoją "rewolucjonizacją" funkcje DS, bo jak dla mnie to dotykowy ekranik to odrobine za mało. Chociaż nie powiem, zabawa z DS-em całekiem niezła. (Nie mam go, ale grałem w sklepie  :P )
--- Koniec cytatu ---

Czy "przekraczać" musi tylko i wyłącznie w grafice, i wtedy będziesz happy? Ja mam gdzieś czy Revo wyświetla o 3 mln mniej tych wieloboków, skoro i tak wyświetla ich tyle, że nigdy nie zdołam policzyć. :D Ale jak będą rewolucyjne gierki to kupię, pal licho grafę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej