Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 709497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Killzone 2
« dnia: Maja 18, 2005, 08:34:27 am »
ciekawe jakie emocje budzi w was ta gra .Trailer  pokazał ,ze ta gra wspaniałą grafikę -a co dalej ? Jest w niej widoczny potencjał , tylko czy  zostanie on wykorzystany i stanie sie Halo-killerem?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2007, 12:11:52 pm wysłana przez zielarz »
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 18, 2005, 08:41:56 am »
Potencjał? Buahahahahaha. Może powiem tak. Dokładnie trzech rzeczy brakowało pierwszemu Killzone'owi do pobicia Halo: grafiki, dynamiki i AI wrogów. Po tym co zobaczyłem 2 pierwsze wymagania spełnia :D. Halo robi się tasiemcem, zawsze wolałem Breakdown albo Riddicka, ale teraz... No nie wiem. Jeżeli launch title'm będzie Killzone 2 to nie wiem czy Halo 3 odwróci uwagę od premiery PS3 :lol:.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Killzone 3
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 18, 2005, 14:50:13 pm »
emulacja xboxa.... nie przesadzaj. na pewno ktos taki emu napisze ale predkosc i kompatybilnosc nie pozwoli grac. a halo3... zobaczysz ze odwróci uwagę, bo HALO to kultowa gra a killzone? czy jest tyle fanów killzona co fanów halo?? raczej nie... halo ma pewną magię i jest głośnym tytułem , ale killzone nawet jak bedzie super wyglądał to... bedzie dalej tylko killonem a nie halo.

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
Killzone 3
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 18, 2005, 15:22:35 pm »
napisze to tak: watpie zeby gameplay wygladal tak samo jak na trailerze, szczerze w to watpie, ale jak pisal TNW halo zaczyna byc tasiemcem. Fani halo nie maja znaczeni, bo zagorzalych wielbicieli-czcicieli jest garstka, a jesli KZ 2 bedzie przynajmniej w czesci tak dobre jak pokazuja moze zatrzasc.
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Killzone 3
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 18, 2005, 15:42:44 pm »
bzduraprawda!!

 halo jest tym dla FPS'ów, czym dla bijatyk Tekken.
 to już religia i nic nie zmiecie potęgi tej serii. idąc dalej za przykładami ze świata bijatyk, KZ jest dla Halo tym czym dla Tekkena DoA. mimo, że tej drugiej nic absolutnie nie brakuje, to nigdy nie przeskoczy estymy jaką otoczony jest TK.

ps. nie wierzę, że KZ2 będzie wyglądało tak jak na tym filmiku fajowym ...
   
   tejooooo!!!!!! ;)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Killzone 3
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 18, 2005, 15:48:29 pm »
Cytat: "kun"
bzduraprawda!!

 halo jest tym dla FPS'ów, czym dla bijatyk Tekken.
 to już religia i nic nie zmiecie potęgi tej serii. idąc dalej za przykładami ze świata bijatyk, KZ jest dla Halo tym czym dla Tekkena DoA. mimo, że tej drugiej nic absolutnie nie brakuje, to nigdy nie przeskoczy estymy jaką otoczony jest TK.

ps. nie wierzę, że KZ2 będzie wyglądało tak jak na tym filmiku fajowym ...
   
   tejooooo!!!!!! ;)


dokładnie, to kult. (juz nie mowie o multiplayerze i halo na xbox live)

ja wczesniej tez gały wywalałem na Killzone na ps2 przed premierą i niestety do dzisiaj doszedlem tylko do 3 poziomu... a jak przestałem to w co grałem? przechodziłem drugi raz halo2...

każdy kto grał w halo1/2 wie o co chodzi. Ja sam kiedyś nie rozumiałem tego Halo, halo halo, i halo... co w tym pięknego? Zrozumiałem jak pograłem...nikt tego nie zrozumie kto w halo(2) nie grał.
a halo3???? przeciez to PRIORYTETOWA GRA MS!!! ta gra nie moze być Zła!! a nawet jesli Killzone2 bedzie lepszy? to nic tego nie zmieni... (a lepszy moze byc jedynie graficznie, bo naprawde magii halo nic nie zmieni)

Tarniak

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 18, 2005, 16:01:41 pm »
Cytat: "siudym"
każdy kto grał w halo1/2 wie o co chodzi. Ja sam kiedyś nie rozumiałem tego Halo, halo halo, i halo... co w tym pięknego? Zrozumiałem jak pograłem...nikt tego nie zrozumie kto w halo(2) nie grał.
a halo3???? przeciez to PRIORYTETOWA GRA MS!!! ta gra nie moze być Zła!! a nawet jesli Killzone2 bedzie lepszy? to nic tego nie zmieni... (a lepszy moze byc jedynie graficznie, bo naprawde magii halo nic nie zmieni)

Zmartwie Cie. Grałem w Halo i w ogóle nie przypadł mi do gustu. Pociesze Cie. Killzone tez nie :wink:. Grałem w obie części na Singlu i Multi na splitcie. Ta gra mi się po prostu nie podoba, tak samo jak Ninja Gaiden - ale nie ujmuje im kultowości i w ogóle całego chorego mistycyzmu (ilovebees.com i takie tam). Więc nie każdy kto zagra od razu zostaje owładnięty.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Killzone 3
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 18, 2005, 17:19:04 pm »
Cytat: "TNW"
Cytat: "siudym"
każdy kto grał w halo1/2 wie o co chodzi. Ja sam kiedyś nie rozumiałem tego Halo, halo halo, i halo... co w tym pięknego? Zrozumiałem jak pograłem...nikt tego nie zrozumie kto w halo(2) nie grał.
a halo3???? przeciez to PRIORYTETOWA GRA MS!!! ta gra nie moze być Zła!! a nawet jesli Killzone2 bedzie lepszy? to nic tego nie zmieni... (a lepszy moze byc jedynie graficznie, bo naprawde magii halo nic nie zmieni)

Zmartwie Cie. Grałem w Halo i w ogóle nie przypadł mi do gustu. Pociesze Cie. Killzone tez nie :wink:. Grałem w obie części na Singlu i Multi na splitcie. Ta gra mi się po prostu nie podoba, tak samo jak Ninja Gaiden - ale nie ujmuje im kultowości i w ogóle całego chorego mistycyzmu (ilovebees.com i takie tam). Więc nie każdy kto zagra od razu zostaje owładnięty.


jestes fanem typowo japońskich gier? jesli tak to nic dziwnego ze ani halo ani killzone ci sie nie podoba. Moj kumpel mysli podobnie. Zwyczajnie "rózne gusta"

a halo - to jak nie patrzec to typowy amerykaniec

Tarniak

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 18, 2005, 17:53:14 pm »
Cytat: "siudym"

jestes fanem typowo japońskich gier? jesli tak to nic dziwnego ze ani halo ani killzone ci sie nie podoba. Moj kumpel mysli podobnie. Zwyczajnie "rózne gusta"

a halo - to jak nie patrzec to typowy amerykaniec

Z tymi japończykami - to mnie masz :D. Ale za najlepszego FPP obecnej generacji uważam Riddicka, który notabene jest amerykańcem :D.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Killzone 3
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 18, 2005, 18:17:29 pm »
pod tym wzgledem jestesmy podobni :wink:  Riddick jest przepiekny, strasznie mi sie podobał (nie chodzi tylko o grafikę).... podobno Riddick 2 ma być jeszcze na xboxa1 - byłoby super...

Player01

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 18, 2005, 21:26:41 pm »
Wiecie co zadecydowalo o sukcesie FPP'ekow na XBox'ie? Jego moc.
Na XBox'ie moga powstawac strzelaniny nie odbiegajace zbytnio pod wzgledem grafiki i fizyki od odpowiednikow z PC. Dzieki temu wlasnie mamy na klocku DOOM'a 3, RIDDICK'a a niedlugo bedzie HL2.
Killzone byl z gory na skreslonej pozycji jesli chodzi o rywalizowanie z HALO, PS2 nie moglo pociagnac tak dopracowanej grafiki, ani tak dopieszczonej fizyki. Do tego poszlo sie walic AI. Teraz gdy ludzie z Guerilla maja sprzet na ktorym moga zdzialac cuda Killzone bedzie mial wszystko czego potrzeba dobremu FPP: grafike zapierajace dech w piersiach, realistyczne dzwieki, fizyke podobna do tej z prawdziwego swiata, swietna fabule i iscie filmowy klimat. Widzieliscie filmik? Wybuchajace pojazdy, czy helikopter wbijajacy sie w most, helghast dostajacy kolba w morde- wszystko oddzialuje na siebie jak w rzeczywistosci. Mowicie ze wszystko jest wyrezyserowane, ale wg. mnie to bardzo prawdopodobne ze tak bedzie wygladala pierwsza misja, wkoncu caly czas byl widok z oczu bohatera. Wygladalo na filmiku jakby wszystko bylo strasznie oskrytowane, jednak mi sie wydaje ze ten gosciu rozstrzelany na moscie mogl sie schowac np. za kumplem i ze jest to wszystko liczone w czasie rzeczywistym (oprucz helikoptera).
Killer nad killer'y, jesli to jest launch title na PS3, to nie ma co oczekiwac slabej sprzedazy w stanach (w Japonii wystarczy TEKKEN, MGS i DMC, podobniez w Europie).

JoJo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-11-2003
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
Killzone 3
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 18, 2005, 21:52:58 pm »
Też tak mi się wydaje , gdyby Killzone wyszło na xboxa pewnie osiągło by wielki sukces ! :roll: Ale z drugą częścią nie będzie tego problemu oby im sie udało zrobić przełomową gre o której ludzie by gadali tak jak o Halo cały czas :wink:  A co do gier to nawet wystarczy sam Metal Gear Solid i już cały świat szaleje !!! A obok niego jeszcze takie tytuły  :twisted:  Szkoda tylko że jeszcze nie ma nic na temat Silent Hill ;(
When dreams become truth... Play Station 3

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Killzone 3
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 18, 2005, 21:54:39 pm »
Cytuj
ani tak dopieszczonej fizyki. Do tego poszlo sie walic AI.

Dlaczego? Przecież te rzeczy sa zależne tylko od procesora. A przecież Emotion Engine wg ciebie jest prawie tak mocne jak PIV 3,2GHz, więc z tymi aspektami nie powinno być problemów

Player01

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 18, 2005, 22:37:41 pm »
Tyle ze, madralo, procesor musi zajmowac sie tez innymi rzeczami.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Killzone 3
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 19, 2005, 12:41:03 pm »
właśnie :wink:

Przeciez EmotionEngine300Mhz ma moc ok. P4 3000Mhz :wink:  przeciez to jakies 4x szybciej niz procek w XBOX1 - bardzo dziwne.... :wink:
przeciez Killzone na ps2 powiniec działać miec ZNACZNIE lepsze AI, fizykę i system niż Halo2 :wink:  na TAKIM procku!! :wink:
bardzo dziwne.... :wink:

Przeciez AI, fizyka i system - za to odpowiada procek główny konsoli....
bardzo dziwne.... :wink:  :lol:

ufff.. :lol:

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Killzone 3
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 19, 2005, 14:40:11 pm »

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Killzone 3
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 19, 2005, 14:44:40 pm »
Czy Pan kun sugeruję, że "to" wygląda lepiej niż Killzone 2?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Killzone 3
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 19, 2005, 14:45:32 pm »
na pewno realistyczniej

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Killzone 3
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 19, 2005, 14:45:39 pm »
Cytat: "kun"
http://media.pc.ign.com/media/746/746632/imgs_1.html


MORDERSTWOŚMIERĆZABÓJSTWO...


nic dziwnego... przeciez PIECE tez maja super proce i karty graficzne i wielkie ilosci ramu.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Killzone 3
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 19, 2005, 14:57:20 pm »
patrząc na KZ2, Unreal 2007, Quake IV i Gears of War zdejmuje mnie przerażenie ... na następnej generacji granica fotorealizmu zostanie przełamana ostatecznie ... wstrząsająca perspektywa ...

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Killzone 3
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 19, 2005, 15:31:55 pm »
zdecydowanie

Player01

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 19, 2005, 15:37:04 pm »
Kun- chyba jeszcze nie widziales prezentacji U3 na PS3. Wyglada co najmniej duzo lepiej niz te screeny (BTW nie wiem czemu nie ma screenow z UT2007 na PS3).
Siudym- ty wiesz co to sa FLOPy?? Wejdz do jakiejs encyklopedii technicznej (nie chodzi mi o wydanie z roku 1988) i sprawdz to haslo, pozniej wroc i napisz spostrzezenie w zalozonym przez siebie topicu "SONY to klamcy i zdziercy".

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Killzone 3
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 19, 2005, 16:39:23 pm »
Cytat: "Player01"
Kun- chyba jeszcze nie widziales prezentacji U3 na PS3. Wyglada co najmniej duzo lepiej niz te screeny (BTW nie wiem czemu nie ma screenow z UT2007 na PS3).
Siudym- ty wiesz co to sa FLOPy?? Wejdz do jakiejs encyklopedii technicznej (nie chodzi mi o wydanie z roku 1988) i sprawdz to haslo, pozniej wroc i napisz spostrzezenie w zalozonym przez siebie topicu "SONY to klamcy i zdziercy".


FLOP chyba niedługo bedzie twoim drugim imieniem, bo
strasznie te flopy maniakalnie cie przesladują :wink:  :D

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Killzone 3
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 19, 2005, 16:56:07 pm »
uwielbiam patrzeć na wysiłki kogoś, kto ze wszystkich sił próbuje być mądrzejszy od radia ... flopy, potoki danych i inne bzdury ... Wudi zmień forum na jakieś pecetowe, tam będziesz się czuł jak ryba w wodzie ...

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Killzone 3
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 19, 2005, 16:58:47 pm »
bedzie sie czuł jak w raju! wprzeciez na PeCetowym forum (nie jednym) jest MASA ludzi zauroczonych Flopami, hercami, gigami, teraflopami (nawet dwoma :D ). :wink:

Player01

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 19, 2005, 17:30:47 pm »
Nie do konca dotarlo. Siudym probuje wepchnac kit ze EE nie moze robic 6 GFLOP'ow bo PIV robi ich 8, tyle ze nie wie co to sa GFLOP'y.
Siedze na tym forum bo jest o konsolach, a X360 i PS3 to konsole.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Killzone 3
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 19, 2005, 18:03:59 pm »
dla mnie moze mieć 2006 GFLOP'ow.....


ok. daj sobie na luz, przeciez cały świat wie ze procesor EE w ps2 300MHz masz szybkość podobną do P4 3000Mhz... :wink:  :shock: tyle ze nigdzie tego nie widać, poza tabelkami :D

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Killzone 3
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 19, 2005, 18:06:00 pm »
ja to widzę!!!!!

 na klacie Jina Kazamy jest 1000000000000000000 poligonów oteksturowanych!!
 
 JA TO WIDZĘ!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Player01

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 19, 2005, 18:08:17 pm »
:D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"In the next-generation of gaming, it's not about how the objects look, it's about how they behave".

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Killzone 3
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 19, 2005, 18:13:55 pm »
Cytat: "TNW"
Potencjał? Buahahahahaha. Może powiem tak. Dokładnie trzech rzeczy brakowało pierwszemu Killzone'owi do pobicia Halo: grafiki, dynamiki i AI wrogów. Po tym co zobaczyłem 2 pierwsze wymagania spełnia :D. Halo robi się tasiemcem, zawsze wolałem Breakdown albo Riddicka, ale teraz... No nie wiem. Jeżeli launch title'm będzie Killzone 2 to nie wiem czy Halo 3 odwróci uwagę od premiery PS3 :lol:.

To wyprowadze cie z błędu.. Halo to w tej chwili najbardziej popularna gra w USA.. przebije popularnością po prostu wszystko.. i jeśli Bill zrobi to, co zapowiedział, że zrobi to ma Amerykanów..

A co do reszty.. czym Killzone ma przebić Halo? Grafiką? o_O No nie wiem, ale ja zawsze myślałem, że nie to jest najważniejsze.. dynamika jest większa niż w KZ1, ale to cały czas nie poziom Halo, które jest nastawione na szybką akcje.. AI wrogów.. no, jest dobrze..

Podsumowując.. Halo killer? Roooooooooootfl :lol:

Acha, nie wiem, czemu, ale czy tylko mnie dziwne się wydaje tytułowanie Killzone'a Halo killerem, gdy jeszcze o Halo 3 nie wiadomo NIC? o_O No, chyba, że chcecie go porównywać do Halo 1.. a takie gadanie, czego KZ brakowało, a czego nie jest imo bez sensu.. tej grze brakowało przede wszystkim duszy, miodu.. to brak tego decydował o tym, że była zwykłym średniakiem(imo).. czy grafika potrafi sprawić, że Killzone pokona Halo? Nie.. pozatym póki co też mi tu brakuje duszy..

Czy z Halo robi się tasiemiec? Nie wiem, ale to imo zupełnie nie trafione stwierdzenie o_O Halo 1 wyszlo w listopadzie '01, a Halo 2 w listopadzie '04.. 3 lata.. 3 lata to sporo czasu.. tasiemiec to Jak, czy Ratchet, które wychodzą co roku, tasiemcem staje się Burnout za sprawą kochanego EA.. ale czy Halo to tasiemiec? Rotfl.. pozatym Halo 2 było robione z wielką pompą, co jest charakterystyczne dla Microsoft Game Studios.. Halo 2 to nie żadne odcinanie kuponów, żerowanie na tytule i inna nastawiona na tandete komercyjna kupa pokroju NFS:U..

No i jeszcze spytam.. macie pewność co do tego, że to nie render.. bo mnie się wydaje, że by to głośno powiedzieli, żeby się pochwalić.. no i dlaczego to coś kończy się napisem Killzone, a nie Killzone 2.. wydaje mi się, że to coś jak GT Vision.. nie mówie, że gry na nexty tak nie będą wyglądać, ale sprawa śmierdzi..

Player01

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 19, 2005, 18:18:56 pm »
...twoimi wypocinami.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Killzone 3
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 19, 2005, 18:27:38 pm »
Cytat: "Player01"
:D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"In the next-generation of gaming, it's not about how the objects look, it's about how they behave".


sam sobie zaprzeczasz..... czyli teraz grafika nie ma dla ciebie znaczenia?.... a jeszcze przed chwilą.... :wink:

Player01

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 19, 2005, 18:30:04 pm »
To jest cytat. Kun sugeruje ze jedyne co fajne w tym Jin'ie to to ze ma 1000000 polygonow w jednym wlosie na klacie. A z filmiku po prostu czuc potege prezentowanej postaci. Zreszta zapomnij o tym, zdanie to zwykly cytat, powtorzony w ten czy inny sposob przez najwazniejsze osobistosci tworzace gry.

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Killzone 3
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 19, 2005, 18:32:59 pm »
Cytat: "Player01"
...twoimi wypocinami.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..
wiedziałem, wiedziałem.. byłem tego pewien.. że zaraz przyleci jakiś fanboj Sony jak mucha do kupy i riposte na takim poziomie dowali.. no cóż Player01(czy raczej Wudi :lol:).. jak nie potrafisz tego co napisałem wyśmiać w bardziej cywilizowany sposób to weź grabki z powrotem do ręki i wracaj do piaskownicy..

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Killzone 3
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 19, 2005, 18:33:53 pm »
dobre....

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Killzone 3
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 19, 2005, 18:37:03 pm »
no fanboje Sony ostatnio powinni robic w branzy informatycznej..bo niektorym od cyferek zaczyna niezle odpierdalac..
no coz poradzic..5 lat pod technologiczna okupacją Xboxa wprowadzilo niektore dzieci w kompleksy..trzeba sie czyms dowartosciowac prawda?
smiedzi fanboizmem na kilomter..dlatego zabieram swoj tylek i over and out

Player01

  • Gość
Killzone 3
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 19, 2005, 18:38:28 pm »
Frank jak ci staje na mozliwosc odpisania mi w madry sposob to prosze bardzo. Ja juz sie wypisalem, za duzo offtopow. Zdupcaj na lodowiec, lub raczej do dzialu X360 jesli masz jakies wazne spostrzezenia na jego temat.
Mozesz tez zalozyc temat w dziale rozne pod tytulem: HALO3 vs. KZ2.

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Killzone 3
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 19, 2005, 18:43:21 pm »
Cytat: "Ryo-San"
no fanboje Sony ostatnio powinni robic w branzy informatycznej..bo niektorym od cyferek zaczyna niezle odpierdalac..
no coz poradzic..5 lat pod technologiczna okupacją Xboxa wprowadzilo niektore dzieci w kompleksy..trzeba sie czyms dowartosciowac prawda?
smiedzi fanboizmem na kilomter..dlatego zabieram swoj tylek i over and out

Dokładnie.. same here..

Wudi- nie ma co.. znowu pokazałeś 'klase' :twisted:

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Killzone 3
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 19, 2005, 18:54:43 pm »
dokładnie....100% real-time... :wink:  :D

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Killzone 3
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 19, 2005, 21:59:44 pm »
Cytat: "IGN.com"
Shigeru Miyamoto: What is that on?
IGNcube: PlayStation 2.
Shigeru Miyamoto: Anything for PlayStation 3, that was playable?
IGNcube: Nothing playable. Unfortunately, some of the PS3 demos were rendered.

Rooooootfl..
Znowu czarodzieje z Sony pokazali nam cuda wianki xD