Autor Wątek: Dead or Alive 3  (Przeczytany 4003 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dead or Alive 3
« dnia: Lipca 19, 2005, 11:52:40 am »
Mam pytanie, jakie są rzeczy do zdobycia i jak je zdobyc? głównie chodzi mi o nowe stroje dla pań. Przeszedłem wszystkimi postaciami Story na normal (i wszystkie filmiki zdobyłem), na hard przeszedłem Story jedną osobą, i na very hard przeszedłem jedną osobą 2 razy pod różnymi strojami (myslalem ze moze tak zdobede trzeci strój). Jeszcze Taga przeszedlem raz, w Survival mam pierwsze miejsce i w time atack tez niezle poszło.

No i qrde jedyne co zdobyłem (poza doświadczeniem :D) to filmiki (które wymiatają^^). Co mam zrobic?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dead or Alive 3
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 19, 2005, 13:13:29 pm »
Juz nie potrzebuje pomocy, zapomniałem o www.gamefaqs.com

EDIT: Jednak przyda się pomoc, bo na gamefaqs za duzo rzeczy do zdobycia nie opisali...

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Dead or Alive 3
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 19, 2005, 15:14:08 pm »
W DoA: U wystarczy przechodzic gre kilkukrotnie ta sama postacia.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dead or Alive 3
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 22, 2005, 19:11:28 pm »
Naprawde nikt nie grał w DOA3? w necie nic nie piszą o strojach, jedynie dla Kasumi i kilku facetów, ale dla facetów mnie nie interesują. Nie wiecie jak je zdobyc???? bo widziałem ze screenow ze są fajne.

HELP! :evil:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Dead or Alive 3
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 25, 2005, 15:35:01 pm »
W DOA3 duzo osob gralo  :wink: I pewnie nadal gra  :mrgreen:  A jezeli chodzi o stroje to dobrze sa podane na no ign albo gamespot.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dead or Alive 3
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 25, 2005, 16:07:16 pm »
Cytat: "Nice Girl"
W DOA3 duzo osob gralo  :wink: I pewnie nadal gra  :mrgreen:  A jezeli chodzi o stroje to dobrze sa podane na no ign albo gamespot.

Witam kolejną dziewczyne na forum :wink: no i fanka DoA, tez lubie ta serie :wink:
Co do strojów to zaczałem grac w DoA Ultimate gdzie zdobyłem juz wszystkie stroje dla każdej z pań, mają one od 13 do 20 strojów! ze 100 razy chyba tryb story przeszedłem 8)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Dead or Alive 3
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 25, 2005, 16:31:27 pm »
Hehe  :wink: Miło mi, dzieki za powitanie :!:   No fakt ze mało jest dziewczyn, które interesuja sie grami a tymbardziej walkami  :roll: DOA jest dla mnie od jedynki najlepsza gra  8) A w zwiazq z DOAU i strojami to musz przyznac ze troche trzeba nameczyc sie w story przechodzac je tyle razy  :shock: Ale przeciez to sama przyjemnosc  :wink: Pomysly wykonania strojow w DOA mnie szokuja (oczywiscie na plus :D )

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dead or Alive 3
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 25, 2005, 16:47:23 pm »
Najgorsze jak stroje różnią sie zmianą kolorów tylko O_o (jak wiekszosc strojów dla Helene), ale w wiekszości są całkiem nowe fajne stroje. A najlepsze są stroje w bikini, które sie zdobywa na very hard 8)
Co do strojów z DoA3 to jest ich bardzo malutko :( na IGN i innyc serwerach piszą to samo, mało jest dla kobiet stroi, bo tylko te mnie interesują 8) a szkoda, bo w trójce jest moja ulubiona Chriestie :(
A najwiecej strojów jest w DoA Volleybal, no i wszystkie są fajne :twisted:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Dead or Alive 3
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 25, 2005, 17:22:54 pm »
Tzn Ako niestety w DOA3 jest bardzo malo strojów przypadajacych na postac  :| np. helena ma 3 w tym costuim nr 2 ma dwa kolory itp. Dlatego nie zdobedziesz ich wiecej bo ich poprostu nie ma  :( Jezeli chodzi o stroje dziewczyn to Kasumi ma 5, Hitomi 4(nr 1 i 4 maja dwie wersje), Tina 3(nr 1 ma 2 wersje), Lei-Fang ma 4(nr 1 ma 4 wersje), Chrestie ma 3(nr 2 i 3 maja 2 wersje) i Ayane 3(nr 2 i 3 maja dwie wersje). Druga wersje wybiera sie X. Tak na wszelki wypadek podaam to wszystko  :)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dead or Alive 3
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 25, 2005, 18:45:17 pm »
Wiem, wiem ze jak sie nacisnie X, lub Y to są troche inne stroje. Tak jest np. na arenie śniegowej gdzie są 4 typy pogód w zaleznosci jaki przycisk wybierzemy (A, B, X, Y). I tak jak co to grałem w ultimate a poki co mi sie przejadło, tak walczyc z ponad 400 walk z konsolą robi się nudne, a prawdziwego przeciwnika zebym sie zmiezył nie mam :( nikt w moim gronie konsolowym nie przepada za bijatykami.
Skąd jestes? umówimy się na nocną sesje DoA :wink: zartuje oczywiście :)
Cholera, przydałby mi się Xbox Live, z brakiem przeciwników pewnie bym nie miał problemów.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Teddy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-06-2005
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Dead or Alive 3
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 25, 2005, 18:54:49 pm »
Cytat: "Ako"
umówimy się na nocną sesje DoA :wink: zartuje oczywiście :)

Taa nocna sesja jo? Mrauu ;)
Cicha woda  :P

Wiem jak pasować do siebie mają części..

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Dead or Alive 3
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 25, 2005, 20:12:52 pm »
Teddy a co zazdroscisz  8)  Hehe wierz mi nie masz czego  :lol: Jołk oczywiscie :lol:   Ako ja mam podobnie jak ty, nie mam z kim grac wokół siebie niestety... Ale mi jak narazie nie znudzily sie walki z kompem  :)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dead or Alive 3
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 25, 2005, 21:51:25 pm »
Cytat: "Nice Girl"
Teddy a co zazdroscisz  8)  Hehe wierz mi nie masz czego  :lol: Jołk oczywiscie :lol:   Ako ja mam podobnie jak ty, nie mam z kim grac wokół siebie niestety... Ale mi jak narazie nie znudzily sie walki z kompem  :)

To napisz jak już ci się znudza te walki z kompem :wink:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Teddy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-06-2005
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Dead or Alive 3
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 28, 2005, 23:43:45 pm »
Damn, już od jakiegoś czasu mam zamiar sobie kupić DoA tylko nie wiem co wybrać  :? 3? Ultimate? A może Extreme Beach Volleyball?  :wink:
Co radzicie?

Wiem jak pasować do siebie mają części..

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Dead or Alive 3
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 29, 2005, 11:17:31 am »
Teddy zalezy, bo jezeli chodzi o 3 albo o Ultimate to jest inna sprawa bo DOAX jest plazowa siatqwka wiec to cos zupelnie innego  :D Powiem szczerze ze radzila bym ci qpic DOA3 dlatego ze Ultimate jest tylko czescia 2 i 1 z duzo lepsza grafika ( w 2 czesci) nowymi planszami, strojami itp. ale jezeli chodzi o ciosy to jest to tylko stara 2 czesc. Zalezy w zasadzie czy grales w DOA2 bo jezeli tak, to naprawde radze cie kupic DOA3  :wink: Obym nie namacila ci zabardzo  :roll: Buzka

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Dead or Alive 3
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 29, 2005, 11:20:15 am »
tlumaczac to co napisala mila dziewczyna....DoA3 ma lepszy system gry, DOA:U to tylko remake z lepsza grafa w przypadku 2, wiec najpier lepiej atakowac DoA3

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Dead or Alive 3
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 29, 2005, 11:57:23 am »
Trójka ma prawie wszystko lepsze od ultimate, ciosy, grafike, wieksza ilosc postaci. A ultimate ma za to Online, bardzo duzo strojów!, troche więcej aren. Tez polecam trójke niz ultimate.
Co do DoAX to mysle ze chodzi w nim bardziej o to zeby popatrzec sie na panie i kupować nowe stroje plazowe (niektóre wymiatają!!!) niz grac w samą siatkówke :twisted: ale siatkówka tez jest fajna.
Niestety gra po ponad 10 godzin gry mnie znudziła :( za malo rozbudowana.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Dead or Alive 3
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 29, 2005, 12:38:40 pm »
Nie zapominajcie o rozdzieleniu rewersu na mid w przypadku DUA:U i możliwości rozpuszczenia włosów Lei Fang, to poważne atuty tej części. Osobiście dzięki temu w Doa:U grało mi się dużo lepiej niż w trójeczkę. A jak macie dostęp do lajwa to już w ogóle nie ma o czym mówić...

Teddy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-06-2005
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Dead or Alive 3
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 30, 2005, 14:03:42 pm »
Dobra, wielka dziękówa za rady. Jak tylko dostane zastrzyk gotówki to biore DoA 3.

Wiem jak pasować do siebie mają części..