Autor Wątek: xbox czy ps2 ... łeb mnie boli  (Przeczytany 4450 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

grzyber

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-07-2005
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« dnia: Lipca 20, 2005, 23:20:52 pm »
Już mnie boli łeb od myślenia jaką konsole miałbym sobie kupic xbox czy pstwo. Nextgeny narazie nie wchodzą w grę. xbox przemawia do mnie dyskiem i xbox media center a w pstwo sprzetowo mnie nic nie jara. Teraz gry, jestem fanem gier pokroju Devil May Cry czy onimusha. Słyszałem że bardzo fajny jest Ninja Gaiden. Możecie mi podać jakieś gry w tym stylu które są na xboxa???? Oczywiście teraz konsoli nie kopie tak po wakacjach. Pamiętam text w PSX EXTREME w którym był news o tym żę w wakacje xbox ma stanieć o 50 dolców, narazie okazuje się że to kłamstwo :cry:
"kiedy patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć w ciebie..."     Poszukuje ludzii z xboxem !!!!

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 20, 2005, 23:22:58 pm »
Jesli lubisz gry pokroju Devil May Cry to wybor jest tylko jeden, XBox to maszyna dla gier kompowatych.

Nie bierzesz pod uwage kupna GCN? Jest tanszy i ma bardzo ciekawy repertuar gier.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 20, 2005, 23:48:46 pm »
Proszę:Slasherki na Xbox'a warte uwagi
-Genma Onimusha
-Ninja Gaiden
-Otogi
-Otogi 2
-Prince of Persia 2
Na twoim miejscu (nawet się nie zastanawiając)brałbym PLAYSTATION2.Gier które lubisz jest na ten sprzęt od zatrzęsienia(DEVIL MAY CRY(1,2,3)ONIMUSHA(1,2,3)GOD OF WAR,CASTLEVANIA,PRINCE 2 i masa innych!)a w dodatku konsola ta wciąż ma świetlaną przyszłość(ukażą się jeszcze ONIMUSHA 4,PRINCE 3,nowa CASTLEVANIA,GENJI i kilka innych slasherków).Xbox rzeczywiście ma lepsze bebechy ale to nie oznacza,że na PS2 jest słaba grafika!ściągnij sobie trailery kilku gier(DEVIL3,MGS3)a się o tym przekonasz.Xbox to rewelacyjna konsola do gier FPP bo na tym poletku konsola Microsoftu nie ma sobie równych.Reszta gatunków jest lepiej reprezentowana na platformie SONY.Przemyśl to...
Co do Ninja Gaiden to dobrze słyszałeś.Ninja Gaiden to naprawde rewelacyjna gra i jest zaliczana do tuzów gatunku.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 21, 2005, 14:27:40 pm »
Cytat: "nochance"
Jesli lubisz gry pokroju Devil May Cry to wybor jest tylko jeden, XBox to maszyna dla gier kompowatych.

Nie bierzesz pod uwage kupna GCN? Jest tanszy i ma bardzo ciekawy repertuar gier.


co ty piszesz????

Nie no kolejny po Wudim fanboy???!!!
Ale tym razem GC....

napisz od razu ze xbox to PC :shock:

przestan pisać takie reczy.... :roll:

TheMichal

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 16-02-2004
  • Wiadomości: 351
  • Reputacja: 0
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 21, 2005, 14:39:53 pm »
zdecydowanie PS2. Xbox ma nieco lepszą grafikę, ale to już jego kres, za kilka miesięcy wychodzi X360 i Twój X pójdzie w odstawkę. Pozatym PS2 ma więcej lepszych tytułów...

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 21, 2005, 14:43:42 pm »
Cytat: "TheMichal"
zdecydowanie PS2. Xbox ma nieco lepszą grafikę, ale to już jego kres, za kilka miesięcy wychodzi X360 i Twój X pójdzie w odstawkę. Pozatym PS2 ma więcej lepszych tytułów...


ciekawe, bo zapowiedzane są jeszcze te same gry na ps2 co i xbox (jeszcze do konca tego roku i w 2006) :roll:

obydwie maszyny jeszcze dostaną wiele gier.

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 21, 2005, 16:06:08 pm »
Siudym, fanboyem to mozesz byc ty. On napisal jakich gier oczekuje, a takie gry sa lepsze na PS2.
Nie chce sie klocic, bo ty jako jeden jedyny wiesz, jaki jest XBox, ale ja jako ktos kto posiadal wszystkie 3 current-geny pod swoim dachem moge spokojnie powiedziec, ze na X'a jest duzo gier z PC lub pasujacych do PC (wiele FPS'ow, KoTOR, Morrowind).
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

grzyber

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-07-2005
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 21, 2005, 16:25:32 pm »
Strzelanki też są na ps2, najbardziej interesują mnie to z II wojną światową(nie lubie futurystycznych w stylu Halo) a takie gry są na każdej konsoli i na ps2 i xbox. GC nie biore pod uwage ponieważ jakoś mnie ten klimat nie pasuje ponieważ jak byłem mały to się nagrałem w mario. GC jest fajny ale mnie te gry po prostu nie przypadły do gustu. Chyba już postanowiłem pod koniec wakacji kupuje ps2 i już. Dzięki wam wszytkim za rady(w PSX już laser siada :D a miałem go od 1998 roku, długo no nie???)
"kiedy patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć w ciebie..."     Poszukuje ludzii z xboxem !!!!

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 22, 2005, 21:42:27 pm »
Cytat: "nochance"
Siudym, fanboyem to mozesz byc ty. On napisal jakich gier oczekuje, a takie gry sa lepsze na PS2.
Nie chce sie klocic, bo ty jako jeden jedyny wiesz, jaki jest XBox, ale ja jako ktos kto posiadal wszystkie 3 current-geny pod swoim dachem moge spokojnie powiedziec, ze na X'a jest duzo gier z PC lub pasujacych do PC (wiele FPS'ow, KoTOR, Morrowind).


a ja akurat posiadam wszytskie current-geny cały czas, podobnie jak poprzednie konsole....

Duch

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 0
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 22, 2005, 21:48:11 pm »
Jeśli stawiasz na gre on-line,lepsza grafe i najlepsze strzelanki to bierz XboXa!!!

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 22, 2005, 22:25:23 pm »
On napisal na co stawia w pierwszym poscie, dlatego moja odpowiedz mogla byc tylko jedna.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 30, 2005, 16:22:39 pm »
Ja mam aktualnie Ps2 ale mój plej już jest na allegro.Sprzedaję go dokładam parę złotych i kópuję iXa.Na plejplacka już wszystkie gry się skończyły.Został jeszcze RE4 i PES5,potem już koniec PS2-ki.Chcę pograć w te exklusivy n konsoli Billa.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 30, 2005, 16:25:27 pm »
Mylisz się UFO, jest jeszcze masa zapowiedzi na Pleja 2...Jak byś niewiedział to dużo więcej niż na Xbox'a!!!

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 30, 2005, 19:28:33 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Mylisz się UFO, jest jeszcze masa zapowiedzi na Pleja 2...Jak byś niewiedział to dużo więcej niż na Xbox'a!!!

Ale na Xa są gry w które ufo nie grał.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 01, 2005, 14:12:24 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Mylisz się UFO, jest jeszcze masa zapowiedzi na Pleja 2...Jak byś niewiedział to dużo więcej niż na Xbox'a!!!


moze i jest wiecej ale nie są to jakies specjalne tytuły. jesli chodzi o dobre gry to ps2 i xbox są na tym samym poziomie - gier wyjdzie jeszcze w podobnych ilościach (wiekszosc bedzie jednoczesnie ps2/xbox)

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 02, 2005, 13:40:17 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Mylisz się UFO, jest jeszcze masa zapowiedzi na Pleja 2...Jak byś niewiedział to dużo więcej niż na Xbox'a!!!


Już wszystkie ważniejsze gry na Ps2 zaliczyłem.Czas na mustheavy na X Boxa.(Ninja Gaiden,Fable itp...)

PS:Pleya już sprzedałem.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 02, 2005, 16:05:47 pm »
Fable nie jest must-have'em.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 02, 2005, 16:13:25 pm »
Cytat: "xelloss"
Fable nie jest must-have'em.

Jak dla kogo, dla mnie ta gra jest zajefajna i w zadna inną na Xa nie grało mi się tak przyjemnie.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 08, 2005, 20:28:08 pm »
Cytat: "xelloss"
Fable nie jest must-have'em.


jeśli nie Fable to co według ciebie?

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 08, 2005, 21:01:21 pm »
Z tych co grałem to:
Halo
Halo 2
PGR2
Oddworld: Stranger's Wrath
Rydzyk
Jade Empire (też RPG, a przewyższa Fable o 3 klasy)
Ninja Gaiden
+parę innych
+multiplatformowe musthave'y, a jako że Xbox jest najlepszą konsolą to... :mrgreen:

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 19, 2005, 21:34:25 pm »
X-Box nie jest najlepszą konsolą - JEST INNĄ KONSOLĄ SERWUJĄCĄ INNE TYTUŁY. Kocham ją tak samo jak PS2. Koleś, który napisał, że na X-a wychodzą gry "kompowate" nie wie o czym mówi, ot co.
Grzyber, na X-a jest mniej tytułów slasher'skich (Ninja Gaiden, Onimusha Warlords, Otogi 1 & 2), jadnak dla samego NG warto kupić tę konsolę.
Dla sprostowania - mam również konsolę Sony i tam dopiero możesz przebierać. Na Twoim miejscu nie myślałbym o możliwościach sprzętowych, tylko o dostępności gier, których typ preferujesz. A tych na PS2 jest zdecydowanie więcej. GOD OF WAR RZĄDZI!!!!!!

xrokis

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-06-2005
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 24, 2005, 14:47:32 pm »
Miałem ps2 model 30004 (przeróbka na action replay)padł mi laser,kupiłem na allegro-zjebał się po dwóch miesiącach,kupiłem nowy i przerobiłem chipem Duo konsola pochodziła rok i padła całkowicie.
Potem brachol kupił Pstwo przerobił ja Ripperem wszystko działało-przez 7 miesięcy -znowu laser ,zrezygnowałem i kupuję X-a.
CZy to nie śmieszne,że przez kolejne 12 wersji konsoli(Pstwo-V12)Pieprzyło się to samo?Sony produkuje GÓWNA ,a my mieszkamy w Polsce i nie stać nas na takie wydatki,oryginalne gry po 180zł a przybywa hitów pokroju nadchodzącego King Kong lub Black.Rynek konsol w Polsce opiera się na piratach a Ps2 do piratów się nie nadaje,żałuje że nie kupiłem Xboxa wcześniej...

Lorek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-12-2004
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 26, 2005, 16:04:22 pm »
Cytat: "xrokis"
Miałem ps2 model 30004 (przeróbka na action replay)padł mi laser,kupiłem na allegro-zjebał się po dwóch miesiącach,kupiłem nowy i przerobiłem chipem Duo konsola pochodziła rok i padła całkowicie.
Potem brachol kupił Pstwo przerobił ja Ripperem wszystko działało-przez 7 miesięcy -znowu laser ,zrezygnowałem i kupuję X-a.
CZy to nie śmieszne,że przez kolejne 12 wersji konsoli(Pstwo-V12)Pieprzyło się to samo?Sony produkuje GÓWNA ,a my mieszkamy w Polsce i nie stać nas na takie wydatki,oryginalne gry po 180zł a przybywa hitów pokroju nadchodzącego King Kong lub Black.Rynek konsol w Polsce opiera się na piratach a Ps2 do piratów się nie nadaje,żałuje że nie kupiłem Xboxa wcześniej...


Boże widzisz i niegrzmisz

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 26, 2005, 16:59:50 pm »
Cytat: "Lorek"
Boże widzisz i niegrzmisz

Dbać o porządek na forum może każdy użytkownik, zaczynając od kontrolowania tego co sam pisze, a skończywszy na meldowaniu moderatorom o naruszeniu regulaminu :]

joseph11

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 0
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 27, 2005, 11:48:42 am »
ja jak miałem troche kasy to wahałem sie czy kupić PS2 czy XBOXa. wybrałem ixa i jestem zadowolony :D  teraz mam obie i nie moge powiedzieć która jest lepsza bo obie mnie megastycznie wciągły :!:  ale a i tak najlepszą grą w jaką grałem jestFABLE :D  a jak wiecie posiadacze PS2 sobie nie pograją w "bajke" :mrgreen:
barca rulez!!

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 28, 2005, 22:52:34 pm »
Zależy co kto lubi... Grałem na obydwu i stawiam je równo... no może xboxa troche wyzej ;p

i kto tu ma najwiekszego gs ??

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 28, 2005, 23:01:30 pm »
eRPeGi są do papy. Wszystkie Finale, Fable'y i inne padła mogą iść do diabła. Wolę akcję, akcję i jeszcze raz akcję w stylu DMC, NG lub jakiś wyścig załączyć (B3, WRC4). A jeśli chcę zwolnić to zapuszczam Splinter Cell'a. Dziś nie wyobrażam sobie wyboru między konsolami. Za dużo gier (wspaniałych) jest na wszystkie platformy...oprócz eRPeGów.
...oczywiście jest to moje mocno subiektywne zdanie.

joseph11

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 0
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 29, 2005, 08:34:06 am »
Cytat: "yap"
eRPeGi są do papy. Wszystkie Finale, Fable'y i inne padła mogą iść do diabła. Wolę akcję, akcję i jeszcze raz akcję w stylu DMC, NG lub jakiś wyścig załączyć (B3, WRC4). A jeśli chcę zwolnić to zapuszczam Splinter Cell'a. Dziś nie wyobrażam sobie wyboru między konsolami. Za dużo gier (wspaniałych) jest na wszystkie platformy...oprócz eRPeGów.
...oczywiście jest to moje mocno subiektywne zdanie.



Nie znasz sie :mrgreen:
barca rulez!!

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
xbox czy ps2 ... łeb mnie boli
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 30, 2005, 12:44:32 pm »
Podsumujmy...bierz koleś PS2 jeśli chcesz dużo dobrych slasherków i kiedyś tam przy okazji zalicz X'a dla genialnego NG!