Autor Wątek: Łapanka Carbosa...  (Przeczytany 4244 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Łapanka Carbosa...
« dnia: Lipca 30, 2005, 00:59:56 am »
Łapanka Carbosa..Te sorki za ten beznadziejny temat...to do ciebie CARBO
Weź do mnie zagadaj na GG, widze że swojego nie podałeś...czekam z niecierpliwością... w końcu tylko my jesteśmy tu z Czerwonaka!!!Odpisz tu coś koniecznie!!!!!!!!

carbo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-07-2005
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Łapanka Carbosa...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 30, 2005, 01:53:39 am »
WITAJ DON PEDROSIE ,OGÓLNIE NIEMAM GG BO NIE ZABARDZO ZNAM SIĘ NA KąMPACH I TYCH WSZYSTKICH PROGRAMACH BO NIEMAM WŁASNEGO (z netu korzystam w pracy co by nie zdechnąć z nudów).NA GAME ONLY CODZIENNIE SPRAWDZAM NAJNOWSZE WIEŚCI Z ŚWIATA GIEREK,OSTATNIO KUMPEL ZAŁORZYŁ MI MEILA WIĘC WESZŁEM ZOBACZYĆ CO TU JEST GRANE.I CO WIDZE JAKIŚ KOLEŚ Z MOJEJ WIOCHY PISZE O CHLANIU I O TYM CO ON NIE ROBI NA KIBELKU ZE ŚWIERSZCZAMI -STRASZNIE MAŁY TEN ŚWIAT.JA MIESZKAM NA 40 LECIA ,NAPEWNO SIĘ NIE ZNAMY NO MOŻE Z WIDZENIA BO JESTEM OD CIEBIE 8 LAT STARSZY (CZYTAŁEM JAKI STARY JESTEŚ )ALE JAK NA TAKIEGO MAŁOLATA MASZ CAŁKIEM KONKRETNE TEKŚCIORY .POZDRAWIAM .PS TEŻ UWIELBIAM ROCKSTAR ALE ZA CUDOWNE GTA.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Łapanka Carbosa...
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 30, 2005, 02:01:38 am »
Heh...zajeb*****, że już nie jestem sam tu z Czerwonaka...Co do moich wypowiedzi to wiem...psycho jestem ale coż...tacy jak ja też sie rodzą :wink: Miło cie poznać!W końcu dzieli nas od siebie kilka kilometrów...Ja też uważnie twoje opinie śledze(masz mnie na ogonie :P ) - sojusz - Pedros z Carbosem!Jak to by ktoś powiedział "MOC WAFLA!". Godnie reprezentujmy Czerwonak!!!Co do GG to weź tam kiedyś skombinuj co nie co...da rade... :wink:

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Łapanka Carbosa...
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 30, 2005, 10:12:10 am »
Ludzie, od tego jest prywatna wiadomość ,tudzież email.
ZAMYKAM!

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Łapanka Carbosa...
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 30, 2005, 10:37:11 am »
Jaja sobie robicie?