Autor Wątek: PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!  (Przeczytany 33098 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

selene

  • Gość
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #120 dnia: Października 17, 2005, 12:07:38 pm »
Hm... PlayStation Experience 2 troche malutkie bylo (myslalam, ze hala bedzie wieksza :P ), obsluga troche nawalila (juz na dwie godziny po otwarciu w sobote mozna bylo znalezc kilka zawieszonych gier czy zepsutych padow) no i mogloby byc wiecej standow i wiecej tytulow. Ale ogolnie bylo super, spotkalam mase znajomych, poznalam nowych, zagralam w swietne gry i ogolnie dobrze sie bawilam a o to chyba chodzilo ;)

Z gier najbardziej urzeklo mnie Genji (chociaz dlugosc tej gry to chyba jakis zart :P ), King Kong i... caloksztalt tworczosci PSP :P Musze jakos zdobyc ta konsolke... :evil: ;]

Cytat: "Ako"
a na koncu chyba widziałem TaiCat i Selene :p

To mogles podbic :P My cie nie widzialysmy...

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #121 dnia: Października 17, 2005, 13:04:37 pm »
Pelna relacje z imprezy, znajdziecie wkrotce na GO. Tymczasem wypowiem sie bardziej prywatnie. Nieco zawiodla organizacja, panowal ogolny chaos i generalnie, nie wszystko wyszlo jak powinno.

Po raz kolejny, jedyna rzecza, ktora zupelnie nie zawiodla, to ludzie z ktorymi bylo mi dane przemierzyc pol Polski. Wielkie dzieki dla wszystkich. Wesoly pociag z Mielem, Meduza, Von Zay'em, Casperkiem, TaiCat, Selene, Kresqiem, Gregiem, jego Kobieta, Karysiem (chyba o kims zapomnialem, prosze o przypomnienie:) ) przejdzie do historii i bedziemy go wspominali przez bardzo dlugo. Jedyne czego zal, to to, ze nie bylem w stanie z kazdym pogadac tyle ile bym chcial, no ale licze na powtorke w najblizszym czasie (slyszy mnie ktos, moze jakas imprezka? ).

Wielkie dzieki dla ekipy RCS'u, z ktora mialem okazje spedzic jedna, ale za to jakze wesola noc (Gunther daje rade).

Pozdroowka dla Meriego z Valkirii, Faxa, ktory gdzies sie tam blakal:), Tomisha, ktory podobno, wedlug relacji swiadkow, wyglada jak brat Miela (ja tam podobienstwa nie widzialem, no ale skoro tak mowia...), Matta i wielu innych, ktorzy umilili mi pobyt w Wawce.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #122 dnia: Października 17, 2005, 14:53:10 pm »
Conker ja Ciebie chyba widzialem. Ja stalem przedj wejsciem do Expo w kolejce ktoś krzyknal "Conker" i Ty chyba szedles wtedy na papierosa z jakąś dziewczyna w koszulce moro (mozliwe ze TaiCat).

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #123 dnia: Października 17, 2005, 15:44:20 pm »
Tai w koszulce MGSa dokładniej ;)

Pozdrosy dla całej ekipy z GO, którą miałem okazję poznać - w tym Conkera, Miazgi i Caspera. Szczególnie dla Miazgi, który kiedy w końcu dowiedział się, że ja to "ja" lekko coś zmarkotniał. Xywa to xywa - człowiek jest ten sam man! :)

Dzięki.
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

selene

  • Gość
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #124 dnia: Października 17, 2005, 15:52:14 pm »
Udostepnijcie jakies foty, bo oczywiscie nie mialam aparatu ze soba... :P

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #125 dnia: Października 17, 2005, 16:05:14 pm »
Cytat: "selene"
Udostepnijcie jakies foty, bo oczywiscie nie mialam aparatu ze soba... :P

Na poprzedniej stronie jest kilka fotek oraz 2 linki podane przezemnie do 2 galeri z www.revolution.pl
Ale i tak czekam na prywatne galerie uzytkownikow :)

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #126 dnia: Października 17, 2005, 17:19:32 pm »
No będą, będą, nie chciało mi się póki co tego kabelkować na kompa :P  Ale niebawem wrzucę, z jakimś opisikiem imprezy własnym ;)

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #127 dnia: Października 17, 2005, 17:30:53 pm »
@Geba: Coś widzę, że jednak nie udało Ci się PSP wygrać. Szkoda, moglibyśmy się kiedyś spotkać i pograć sobie w, np. WP po Sieci :D. I co z tego, że mieszkam od Ciebie daleko - tylko 300km, bodajże ;P.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #128 dnia: Października 17, 2005, 17:55:20 pm »
No cóż,  wkurzyłem się już na samym początku imprezy ,przed expem konkurencja rozdawała ulotki  :evil:
Przywitałem się z ako, coś tam pograłem i pojechałem, jak dla mnie to zabrakło standów, po 10 osób przy jednym stało ,co nie zmienia faktu ,że dobrze się bawiłem, wyrwałem kabel euro przy jednym standzie ,patrzyłem na tanioche w tekkenie......wychodziłem w psp'kach do menusów...

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #129 dnia: Października 17, 2005, 18:06:16 pm »
mi sie targi średnio podobały,niektóre standy z SC3 albo black & white albo green były albo w ogóle niektóre gry eh nie szły...najlepsza gra targów? SC3 pomimo że nie podoba mi sie bardziej od SC2!hehe niektórzy chyba mnie mieli za hostesse bo jak próbowałam załączać Eye Toy'e Kinetic bo się zwieszały to niektórzy mnie tytułowali "Prosze pani,prosze ustawić na dwóch" albo pomagałam rozdawań Neo + i też nie raz przewineło się "per pani".Nie ma to jak robota dla dobra społeczeństwa!Fajne są nieśpiertelniki z Killzone i PS2...wkurzyłam się bo nie powiedzieli mi kiedy na turniej Soul Calibur 3 zapisy były X( i nie wiem jak sobie wyobrażali granie w Singstara na głucho!suxx!!ale ludziom dziękuję...szczególnie Jedynkowi wiadomo za co :(:( facet ma u mnie duże wytrawne wino bądź wódę absolut albo specjalnie pofatyguje się do czech po absinte

Meridian

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-10-2004
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 1
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #130 dnia: Października 17, 2005, 18:47:13 pm »
Cytat: "Conker"
Pozdroowka dla Meriego z Valkirii, Faxa, ktory gdzies sie tam blakal:), Tomisha, ktory podobno, wedlug relacji swiadkow, wyglada jak brat Miela (ja tam podobienstwa nie widzialem, no ale skoro tak mowia...), Matta i wielu innych, ktorzy umilili mi pobyt w Wawce.


Thnx za pozdro, i jednocześnie sorx że można powiedzieć w ostatniej chwili odwołałem swój udział w podrózy "wesołym pociągiem", ale niestety, siła wyższa -_-. W każdym bądź razie (S)eXperience wcale mnie nie zaskoczył, myślałem ze bedzie lepiej a tu słaba organizacja i jeden wielki CHAOS (Najlepsze konsole na których mogłem przetestowac rózny "software" nosiły nazwe Hostessy :), tak, tak, te dopisały jak najbardziej !, chociaż trzeba przyznać że nadal to nie ten sam poziom co za granicą [chodzi o to że mogłyby czasami jakoś ostrzej zapozować :D.]).

Samego wyjazdu nie żaluje, bo naprawde działo się! oj działo! działo! Nareszcie spotkałem się z ludźmi z którymi wczesniej contact ograniczał się jedynie do GG i sporadycznego spotkania "raz na jakis czas". Powiem Wam że z przyjemnościa wracal bede wspomnieniami do tamtych dni, bo co prawda SONY troche zawalilo sprawe ale za to ludzie dopisali :).

Korzystając z okazji chcialbym pozdrowić: Fax'a (stary wielkie THNX za wszystko! nocny turniej Unreala i DOA, genialne Warszawskie miejscówki i tony dziewczyn zarządziły :D), Conkera (to co? tak jak sie umawialismy, w następnym tygodniu jakis wypad do pubu :]), Von Zaya (co prawda nie spedzilismy wiele czasu na eXperience ale w końcu widujemy sie codziennie w Krakowie :)), Caspra (kłamco Ty :D, mówiłes ze nie bedziesz jechał "wesołym pociągiem" :D), Joockera i Stiga (których w końcu zobaczyłem :D), Vivi'ego (nie wiem gdzies sie pozniej podział :D ale uważaj bo nie udało mi sie dorwać tej koszulki hehehehe :D), ZeusaN (ta ta widzialem te Twoje dogtagi, fajne ale z tymi właściwościami to chyba przesadzasz :D, uwierze jak zobacze hehe :D), Taicat (hmm ciekawe czy teraz juz mnie kojarzysz :), co prawda nie wiedzielismy się dlugo :( ale i tak było miło Cie zobaczyc :)) no i kilka innych osób m.in Miazge, Miela, Wróbla i jego brata, Syona, Ako (o ktorej godzinie Ty tam stacjonowales ? :>) i wielu wielu innych których spotkalem i poznałem :). Jeśli kogos nie ma na liście prosze sie upominac ;).

PS. Ogromne pozdro i dlugie <przytul> dla pewnej pani z SONY :-).

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #131 dnia: Października 17, 2005, 20:03:25 pm »
Cytat: "Hubi"
Conker ja Ciebie chyba widzialem. Ja stalem przedj wejsciem do Expo w kolejce ktoś krzyknal "Conker" i Ty chyba szedles wtedy na papierosa z jakąś dziewczyna w koszulce moro (mozliwe ze TaiCat).



Widziales a czemu nie podszedles:)?

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #132 dnia: Października 17, 2005, 20:22:56 pm »
Zapomniałem nadmienić ,że "pan od mikrofonu" niezmiernie mnie wkurwiał   :?

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #133 dnia: Października 17, 2005, 20:30:08 pm »
Panem od mikrofonu był niejaki QOORA - szerzej znany z czasopisma NEO+. Rozumiem, że mógł on denerwować gawiedź lubiącą narzekać (hi dcf), ale wykonywał po prostu swoją pracę.

dcf, nie przeklinaj - to tak na marginesie.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #134 dnia: Października 17, 2005, 20:41:49 pm »
Cytat: "Conker"
Cytat: "Hubi"
Conker ja Ciebie chyba widzialem. Ja stalem przedj wejsciem do Expo w kolejce ktoś krzyknal "Conker" i Ty chyba szedles wtedy na papierosa z jakąś dziewczyna w koszulce moro (mozliwe ze TaiCat).



Widziales a czemu nie podszedles:)?

Nie wiedzialem czy to Ty. Nie jeden Conker jest na tym świecie :)

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #135 dnia: Października 17, 2005, 22:02:04 pm »
Cytat: "Casper"
Panem od mikrofonu był niejaki QOORA - szerzej znany z czasopisma NEO+. Rozumiem, że mógł on denerwować gawiedź lubiącą narzekać (hi dcf), ale wykonywał po prostu swoją pracę.

dcf, nie przeklinaj - to tak na marginesie.

Bez przesady , czułem się jak na jakimś targowisku , nie można nawet słowa z kolegą zamienić:
-CZEŚĆ AKO
-COOOOOOO?
Pozatym zabijała mnie wymowa "portable".

karys88

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-06-2004
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #136 dnia: Października 17, 2005, 22:30:15 pm »
Cytat: "Hubi"
Cytat: "Conker"
Cytat: "Hubi"
Conker ja Ciebie chyba widzialem. Ja stalem przedj wejsciem do Expo w kolejce ktoś krzyknal "Conker" i Ty chyba szedles wtedy na papierosa z jakąś dziewczyna w koszulce moro (mozliwe ze TaiCat).



Widziales a czemu nie podszedles:)?

Nie wiedzialem czy to Ty. Nie jeden Conker jest na tym świecie :)

Jak nie jeden jak jeden :lol:
Tak w ogóle było bardzo pozytywnie, spox sie nawet bawiłem, troszke doskwierał brak snu po nocnej podróży, ale daliśmy rady...szkoda ze co po niektórzy za wcześnie odpadli, TaiCat zobaczyła za dużo ludu i też odpadła, a może to przez brak dobrych gier, hmm...Nic sie nie stało, oleo( :lol: ), nic sie nie stało...wybaczamy taicat, szkoda ze mnie nie spisala straz miejska,buuu :cry: A i 0,7 u jedyna dało rady(btw.stary, jutro podeśle pmke to sie jakoś ustawimy, to samo miazga, wielkie thnx ludzie! :) ), szkoda ze odpadłem jako pierwszy :P
może sie pokusze coś jakoś kiedyś o wieksza relacje, multiforową powiedziałbym 8)
lece marzyc o moim psp ktorego praaaawie ze bym wygrał, no coz, czasem przydaje sie zaryzykowac :(
pozdro 4:
Conker, Mielu, Miazga, Kresq, TomisH, Ryo-San, Casper, TaiCat, Greg(+Wife), VonZay, 1qaz1q(jebitny nick :wink: ), Welpa, Vivi, Jedrek(? czy coś :D ), hmm...kto jeszcze, ajajaj, te dziury w głowie...jakby coś, to mi przypominajcie że wy to wy
 :lol:

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #137 dnia: Października 17, 2005, 22:45:37 pm »
Qoora dawał rade na scenie, to ten drugi był wkurzający x[
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #138 dnia: Października 17, 2005, 22:49:49 pm »
Tomish, a Ty jakieś PSP wygrałeś na PE? W jakim turnieju?
Coś mi się o uszy obiło, jeśli to prawda to gratulacje ;).

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #139 dnia: Października 17, 2005, 22:51:26 pm »
Nie było cię drugiego dnia? Byłem gwiazdą xD (*lansik, lansik*)
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #140 dnia: Października 17, 2005, 22:53:14 pm »
Byłem, ale jakoś ok. 13 musiałem uciekać na pociąg  :roll:. Gwiazdą czego byłeś? :D

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #141 dnia: Października 17, 2005, 22:55:39 pm »
Jakby to powiedział Orange - Panem "Jaka to melodia" xD


[Casper: niech Ci będzie, ja idę spać :P]
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #142 dnia: Października 18, 2005, 01:01:26 am »
Cytat: "Meridian"
Vivi'ego (nie wiem gdzies sie pozniej podział  ale uważaj bo nie udało mi sie dorwać tej koszulki hehehehe )


hehe specjalnie ucieklem bo wiedzialem ze na moja koszuline sie szykowaliscie... :D:D:D

nie no targi byly fajne. lux ludzie - ekipa od dworca zachodniego i tanczaco-spiewajacego zarla pozdro najcieplejsze. Pozdrawiam rowniez wszystkich z kim mialem okazje zamienic slowo.
Co do fot moze w najblizszym czasie wstawie supa extra specjalne fotki z hostessami i wpadkami orgow. Bylem w koszulce PS2 i zostalem 30 min na sprzataniu i mam foty jak narod zbiera stuff itp. Jak znajde chwile sie pochwale :)
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #143 dnia: Października 18, 2005, 12:29:50 pm »
Cytat: "karys88"
nic sie nie stało...wybaczamy taicat, szkoda ze mnie nie spisala straz miejska,buuu
 :lol:

uh to dobrze że cię nie spisali!właśnie tego się bałam :( poza tym za to że Jedynek-sama był yasashi,mam zamiar wybrać się do Czech republic(only 15 km) po okazyjną butelkę Absinte dla Nr Uno którą pewnie i tak obalicie razem :P

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #144 dnia: Października 18, 2005, 15:09:26 pm »
No więc tak, od początku: najbardziej spokojna była podróż z Casprem, Selene, Mielem i Miazgą- cały przedział nasz, ogólnie sielanka. Zaczęło się rozkręcać, kiedy o 1 w nocy dojechaliśmy do Katowic i spotkaliśmy się z resztą ekipy. Szkoda tylko, że jak dla mnie, to była to najfajniejsza część wyjazdu.

     Po 2 godz. na placu "kogośtam" i krótkiej sesji fot. (Casper, jako "ten, który się kręci" or sth oraz "moda na sukces" w zajebistym matrixowym płaszczu TaiCat) wyruszyliśmy do Wawy. Tu zaczęły się schody: w środku ja próbujący się zdrzemnąć (po raz kolejny przydał się płaszczyk :) ), po lewej trzech psycholi grających na zlinkowanych PSP (VonZay, Greg, Miazga), po prawej natomiast Selene z DS i Mario (ten, kto nagrywał te schizofreniczne dźwięki i muzyczkę to świr) :D .

     Dotarliśmy pod Expo, tam z Selene i TaiCat wryliśmy się w kolejkę i jazda :D . Po pewnym czasie zaczęło się robić kiepsko: kolejki po bilety, kolejki do szatni, kolejki, aby wejść na experience, kolejki, ąby z niego wyjść, kolejki do kibla etc.

     Sama impreza była jak dla mnie kijowa: mało mocnych, nowych tytułów, do standów dopchać się nie dało (pograłem tylko chwilę w zawieszającego się SSX4, Colossusa, Medievila, B:Revenge), w Singstara grać się nie dało, tłok, hałas itd.

     Jak dla mnie PSE polegało na ciągłym gubieniu każdego i ciągłym okrążaniu hali w nadziei, że się kogoś znajdzie.

     Już na samym początku podszedłem do stoiska N+, aby spytać o Miazgę, jednak Redaktor Mielu był bardzo zajęty rozrzucaniem pisemek i udawał, że mnie nie zauważa :twisted:

     Rozwalił mnie koleś z autografami Miela, Gulasha... na koszulce, rozwalali mnie zajarani kolesie, którzy mogli przytulić się do hosstesy podzczas robienia fotki (zresztą ładniejsze przecie dziewoje jechały z nami  8) ), a już najbardziej rozwalił mnie Meduz i mówiąca do niego hosstesa: "Tylko bez rączek!" :lol:  :lol:  :lol:

     Gdyby nie ludzie, których wciąż gubiłem, i z którymi nie pogadałem tyle, ile bym chciał (np. Selene spotykałem jedynie chyba na zewnątrz, podczas przerwy na fajkę :) ), to Experience byłby beznadziejny (pozdro dla Caspra, który 10 razy zmieniał zdanie czy wracać do domu, czy zostać). Kiedy impreza się skończyła, myślałem, że pójdziemy się upić i wreszcie zrobimy coś pożytecznego :) , ale jednak nie było mi to dane...

     Wieczorem zmarznięci na kość czekaliśmy na Ryo, a potem udaliśmy do pizzy hat, aby...(i tu genialny pomysł, o który mogę podejrzewać jedną tylko osobę) siedzieć na ogródku, gdzie pizgało jeszcze bardziej.
     Ludzie zainteresowani wiedzą, co myślę o tym posiedzeniu i paru osobach :?

     Wreszcie nadszedł czas, by udać się na spoczynek. Moje zapytanie o to, skierowane do Miazgi, spotkało się jedynie z wymownym "Nie wiem, kur*#!"
     I tu wielkie dzięki dla człowieka, który uratował sytuację oraz wpuścił pod swe opiekuńcze skrzydła i w progi swego domu TaiCat, a także czterech zmęczonych, zmarzniętych, cierpiących na niedobór alkoholu we krwi Mongołów :o . Po szybkiej butelczynie Luksusowej, a także rozmowie, podczas której Casper snuł plany zawładnięcia światem (trzymam kciuki, ziom :) ), poszliśmy spać.

     Następnego dnia już nic właściwie się nie działo- o 13 zmyliśmy się z Miazgą do domu.

Tylko dzięki tym ludziom było jakoś fajnie: Miazga, Casper, Mielu, Karyś, Selene, TaiCat, Greg, VonZay, Jedynek (jeszcze raz wielkie dzięki :) ), Vivi ("-Dużo razy tu jadłem i nic mi nie było." :lol: ), jego kumpel Jędrzej ("-Boże, on to zjadł... On to naprawdę zjadł!" :lol:  :lol:  :lol: . Ale pierogi się jednak nie wydostały :P ), Conker, Weupa, Ryo i masa innych...

Fucki przesyłam jedynie Szafie, który restauracje w Katowicach zakłada, a nawet nie pojechał z nami :twisted:

     Summa summarum- wszystko, co jadłem w stolicy momentalnie mnie truło i w brzuchu miałem niezły kocioł. Po drugie "Zlot fanów Nintendo" był o niebo lepszy, niż "Zlot fanów Sony". Nie wiem, może ci pierwsi jacyś bardziej zabawowi są, czy coś... :twisted:

     A więc pozdro dla wszystkich i do następnego prawdziwego zlotu, nie ważne pod czyim patronatem, bo po prostu MUSIMY się wszyscy spotkać, choćby Lepper miał zostać prezydentem :twisted:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #145 dnia: Października 18, 2005, 15:33:45 pm »
Nawet do automatu z colą były kolejki ,a co najlepsze ludzie nie zabierali reszty ,więc można było sobie kroić po 50 gr.
Ciekawe czy mnie/zenona ktoś rozpoznał.....

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #146 dnia: Października 18, 2005, 17:48:08 pm »
Cytat: "Kresq"
w środku ja próbujący się zdrzemnąć (po raz kolejny przydał się płaszczyk  ), po lewej trzech psycholi grających na zlinkowanych PSP (VonZay, Greg, Miazga), po prawej natomiast Selene z DS i Mario (ten, kto nagrywał te schizofreniczne dźwięki i muzyczkę to świr)  .

No, faktycznie te dźwięki zakłócały trochę spokojny sen ;).

Cytat: "Kresq"
(pozdro dla Caspra, który 10 razy zmieniał zdanie czy wracać do domu, czy zostać).

Ale w końcu Miazga przekonał mnie telefonicznie - "Tej no, casper, nie jedź jeszcze, teraz dopiero zacznie się prawdziwa impreza". Skoro tak :D

Cytat: "Kresq"
A więc pozdro dla wszystkich i do następnego prawdziwego zlotu, nie ważne pod czyim patronatem, bo po prostu MUSIMY się wszyscy spotkać, choćby Lepper miał zostać prezydentem

Otóż to! Jak Meduz udostępni mi swoje mieszkanie, to może niedługo się zobaczymy tam u Was, w Opolu... ;)

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #147 dnia: Października 18, 2005, 21:28:37 pm »
Cytat: "Kresq"

     Po 2 godz. na placu "kogośtam"

"plac obrońców katowic"-nie chciałabym wiedzieć co by było gdyby "oni" się pojawili:P
 
Cytat: "Kresq"
i krótkiej sesji fot. (Casper, jako "ten, który się kręci" or sth


Podjaśnijcie jak za ciemne
Cytat: "Kresq"
oraz "moda na sukces" w zajebistym matrixowym płaszczu TaiCat)


(a to ci Neo-Krechu!)

Run Casper XD
Cytat: "Kresq"
Dotarliśmy pod Expo, tam z Selene i TaiCat wryliśmy się w kolejkę i jazda :D

i to dzieki komu;P

Cytat: "Kresq"
Fucki przesyłam jedynie Szafie, który restauracje w Katowicach zakłada, a nawet nie pojechał z nami :twisted:

i nawet nas tam wpuścić nie chcieli

Cytat: "Kresq"
    Summa summarum- wszystko, co jadłem w stolicy momentalnie mnie truło i w brzuchu miałem niezły kocioł. Po drugie "Zlot fanów Nintendo" był o niebo lepszy, niż "Zlot fanów Sony".

jak mogłeś to nazwać zlotem,???PSE nie umywało sie do paluszków u stóp ZFN!!

poza tym Krechu wydawało mi się wciaż że tak jak reszta sittingujących u Jedynego byliście angry na mnie :( przepraszam po raz kolejny

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #148 dnia: Października 18, 2005, 22:32:58 pm »
Cytat: "TaiCat"
poza tym Krechu wydawało mi się wciaż że tak jak reszta sittingujących u Jedynego byliście angry na mnie  przepraszam po raz kolejny

TejKłet, co Ty gadasz? Jak mogliśmy być na Ciebie źli? Przecież nie stworzyłaś żadnych problemów ;). Każdemu mogą się zdarzyć chwile słabości, nie Twoja wina, że się gorzej poczułaś. Jesteś dzielnym madafaką (jak na dziewczynę :D) i godnym towarzyszem naszych nocnych, katowickich wypadów ;).

Jędrzej

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #149 dnia: Października 19, 2005, 00:37:40 am »
Tegoroczny Experience zalicza sie jak najbardziej do udanych , duzo stand-ow z konsolami ( czy wiecie ze zakosili 2 PSP ??) Masa nowych znajomosci , no i prowadzacy..... "Łysy" dawal rade mimo ze glos mu wysiadal. ( Qoora pozdro dla ciebie ) Jedyna rzecza do jakiej moge sie przyczepic to sobotni turniej Soul Calibur 3 , do ktorego zapisaly sie 32 osoby..... Powiedzmy ze niezbyt kompetentnie to wyszlo...... Za to niedziela byla boska pod tym wzgledem , Wojtaro pokazal klase....Ehhhh oby do nastepnego roku....
Kiedy dotarło do mnie czym sie stałem było już zapózno....

Jędrzej

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #150 dnia: Października 19, 2005, 00:51:46 am »
Ludzie kiedy robimy wlasnego Experience'a ?? Najlepiej pod szyldem luxusowej :P Luxusowa Experience...... Ciekawie tobrzmi , musimy sie spotkac i pograc. Pozdro 4 all poznanych , ludziska jestescie genialni ;]
Kiedy dotarło do mnie czym sie stałem było już zapózno....

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #151 dnia: Października 21, 2005, 00:11:07 am »
"Mielu Experience - coming this weekend" ;]
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #152 dnia: Października 21, 2005, 09:39:34 am »
jakies szczegóły :D?

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #153 dnia: Października 22, 2005, 09:46:02 am »
"Tej no, casper, nie jedź jeszcze, teraz dopiero zacznie się prawdziwa impreza". - tiaaaa, zaczęła się jak cholera :wink:
"Zlot fanów Sony"- tak mi się powiedziało, ażeby pasowało :D .
I weź się TajKat nie wygłupiaj, bo ja to się zaraz dopiero zdenerwuję jak nie przestaniesz :) .

ROTFL :lol: ,Casper wygląda tam jak rumun zbierający skarpetki :lol:
O sobie już nic nie powiem  :lol:  :lol:  :lol:

TaiCat, zarzuć fotą jak skaczę z ławeczki.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #154 dnia: Października 22, 2005, 14:40:29 pm »
A s you wish my Master:]

uwaga na latających Kreskqw :D:D

a ty panie zapodaj swoim gg/tlen na priv w celach matrymonialnych :P

selene

  • Gość
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #155 dnia: Października 22, 2005, 16:14:50 pm »
Hehe, neizle wyszlo to zdjecie :D Ale i tak najlepsza jest fota Swiata Nintendo 8)

Cytat: "Kresq"
Gdyby nie ludzie, których wciąż gubiłem, i z którymi nie pogadałem tyle, ile bym chciał (np. Selene spotykałem jedynie chyba na zewnątrz, podczas przerwy na fajkę :) )

Oj, faktycznie tak jakos wyszlo... ^^' Ale "fajka" to byl dla mnie punkt strategiczny, bo tylko tam umialam kogos znalezc :P

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #156 dnia: Października 23, 2005, 20:28:24 pm »
No tak- krążyłem po paredziesiąt razy wokół hali, a jak wyszło się na zewnątrz- od razu się kogoś znajdywało, Meduz, Casper etc. :)

TaiCat- chyba nie pamiętasz/ nie słyszałaś mej rozmowy z Karysiem i Vivim w wypasionym barze mlecznym w Warszawie (te pierogi nawet z talerza chciały uciec- Selene widziała :shock:  :D ). Już Vivi chciał wyciągnąć ode mnie ten numer:
Vivi: "Daj numer gg."
Ja: "Nie mam."
Karyś do Viviego: "Co on powiedział?"
Vivi (który usłyszał najwyraźniej "nie dam" :lol: ) do Karysia: "Że nie da"
Karyś (zdziwony) do mnie: "Dlaczego nie chcesz mu dać??"
Ja: " :D Powiedziałem, że nie mam :) ."
Karyś: " :shock: Przecież w dzisiejszych czasach każy ma gg."
Ja: "Ja nie jestem taki jak inni i nie podążam za modą 8) ."



A więc to nie jest tak, że jestem skończonym burżujem, a Wy wszyscy nie zasługujecie na to, aby dostać mój numer, tylko po prostu gadu-gadu nie posiadam :lol: .
Lecz jeśli kiedykolwiek posiadać go będę, to nie omieszkam podać mego numeru do ogólnoświatowej wiadomości, choć System i tak upadnie... :)

Cytat: "Selene"
Ale i tak najlepsza jest fota Swiata Nintendo

A która to fota?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #157 dnia: Października 23, 2005, 22:28:49 pm »
Jutro ciepnę tą fotą :D

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #159 dnia: Listopada 02, 2005, 17:53:29 pm »
Link nie z gruchy ni z pietruchy :(
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever