Autor Wątek: Xbox 360 - Temat ogólny  (Przeczytany 689772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #120 dnia: Grudnia 05, 2005, 18:00:24 pm »
Cytat: "Silencer"
Cześć :) Możesz opisać w jaki sposób łączysz sie z siecią. Skoro masz neostrade to czy wystarczy wpiąć wejście USB czy koniecznie potrzebne jest RJ 45


do konsoli dolaczony jest kabelek sieciowy wiec chyba bez standardowej eRJotki sie nie obejdzie.

Silencer

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-10-2004
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #121 dnia: Grudnia 05, 2005, 18:14:46 pm »
No tak, ale z tyłu masz wejście RJ-45 i USB. Więc jak się łączysz? Jeżeli przez rj to sprawdź czy da rade przez USB. To ważne!!

ArturNOW

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-04-2005
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #122 dnia: Grudnia 05, 2005, 21:26:38 pm »
Na pewno łączyć się można jedynie przez RJ-45. Więc wymiana modemu będzie konieczna.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #123 dnia: Grudnia 05, 2005, 21:38:27 pm »
mozna podobno podlaczyc x360 jakos do PC i porpzez niego do netu... ale to jeszcze nie sprawdzone

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #124 dnia: Grudnia 05, 2005, 21:42:52 pm »
Po obejrzeniu tych wszystkich zdjęć naprawdę zazdroszczę ci tego Xboxa oraz pięknego HDTV :D . Mam jedno pytanie czy możesz zgrywać programy z telewizji na HDD? Czy X360 ma tuner TV tak jak obiecywali?

lupinator

  • Gość
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #125 dnia: Grudnia 05, 2005, 22:05:52 pm »
Cytat: "Hubi"
Mam takie pytanie, troche z innej beczki. Ile wydałeś na swoja bryczke (BMW) jesli mozna widziec? Zobaczyłem zdjecia w linku, ktory podales w podpisie i jestem ciekawy :)

Boze Hubi  :?  Jak mnie ktos nazwie największym spamerem to go wyśmieje  :?  Ile mozna nabijac postów? Nawet ja tak nie robie
------------
A co do coll&tendiego to fajnie ze załozyłes taki topic bo dowiedziałem się z niego duzo więcej niz z testu na GO. Powiedz jakie będziesz miał gry w najbliższym czasie?

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #126 dnia: Grudnia 05, 2005, 22:39:49 pm »
@Coolandtrendy: Na wstępie mojego posta, chciałbym Ci pogratulować zakupu nowej konsoli M$. Mam nadzieję, że przez długi czas będziesz cieszył się grą na niej, a PGR3 szybko Cię nie znudzi :).

Anyway: Co sądzę o konsoli? Umm, jak już kiedyś powiedziałem (Nie wiem dokładnie, czy na tym forum, ale gdzieś w Necie na pewno), XB360 od początku mi się podobał, choć wygląda, jak obudowa PC`ta. Najwyraźniej, musiałem się do jego nietuzinkowego designu przyzwyczaić :P. Aczkolwiek jest jedna rzecz, która nie przypadła mi do gustu. Mianowicie – podstawowy kolor konsoli. Dlaczego biały, a nie czarny? Drugi z tych kolorów, imo, bardziej pasuje do stacjonarki Billa :).

Heh, co do mocy obliczeniowej. M$, jak widać, nie kłamał i XB360 potrafi wiele :). PGR3 wygląda wyśmienicie, Kameo również (Khem, cieszę się, że na rynku są chociaż dwie firmy (konsolowe), które klienta nie oszukują ;)). Oprawa graficzna jest niesamowita. Animacja jest nienaganna. A po podłączeniu konsolki do HDTV... Uchh :).

Podsumowanie: Konsoli na razie nie mam zamiaru kupować, ponieważ wychodzę z założenia, że konsol nie powinno się kupować tuż po premierze. Finito! :D

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #127 dnia: Grudnia 05, 2005, 22:45:02 pm »
Super to wygląda :)
A próbowałeś podłaczyć tego x'a do zwykłego monitora od kompa (nie ważne czy crt czy lcd)? Bo chyba można?

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #128 dnia: Grudnia 05, 2005, 23:22:39 pm »
Cytat: "lupinator"
Cytat: "Hubi"
Mam takie pytanie, troche z innej beczki. Ile wydałeś na swoja bryczke (BMW) jesli mozna widziec? Zobaczyłem zdjecia w linku, ktory podales w podpisie i jestem ciekawy :)

Boze Hubi  :?  Jak mnie ktos nazwie największym spamerem to go wyśmieje  :?  Ile mozna nabijac postów? Nawet ja tak nie robie
------------
A co do coll&tendiego to fajnie ze załozyłes taki topic bo dowiedziałem się z niego duzo więcej niz z testu na GO. Powiedz jakie będziesz miał gry w najbliższym czasie?


no troszke kosztowala :) to temat na inne forum.
Temat zalozylem bo jesli zrobie blad to chce przestrzec innych.a jesli sie okaze zex360 to fajna zabawka moze tez sie ktos skusi i wkoncu na Xlive PGR3 uslysze polskie glosy!!!!
jak narazie dojezdzam na 4-5 mejscu.moze dlatego ze dysponuje srednim wozkiem UltimaGTR wszystkie miejsca powyzej sa oblegane przez Ferrari Enzo, ktore kosztuje 10xwiecej niz moj :))

pgr3 chyba sie szybko nie znudzi.to swietna gra.i wbrew temu co sie mowi nie jest arcadowka. zeby dobrze jezdzic i zdobywac pkt na xl trzeba doskonale wiedziec jak i co. choc zwykle trafi sie kilku balwanow stojacych w poprzek drogi ehhh.. jak to w zyciu.psuja tylko score.

dzis uruchamialem takze DOA3. wyglada lepiej. podpilo rozdzielczosc. teraz dokladniej widac wszelkie teksturki. tylko ze gra srednio po kilku minutach sie zawiesza :( sprawdzalem kilkanascie razy. nie ma reguly. w pewnym momencie stop i koniec.
nie wiem czy to bleda xa, gry czy emulatora. jak cos sie zmieni napewno dam znac.

kolejna rzecza jaka chcialbym stestowac jest Halo2 po XL. powinno pojsc bez problemu. zobaczymy. podobno maja byc zmianki graficzne. no zobaczymy...

co do wygladu to zanim otworzylem pudelko bylem nastawiony sceptycznie. powtarzam zanim.
bo juz po stiwerdzam ze w nocym Xe mozna sie zakochac. fajny plastik. kolor bialy z lekka odcienia zieleni. ladnie wyglada i odrazu przykuwa uwage. nie to samo co czarnula. zawsze chowalem ja jak najglebiej zeby gosci nie wystraszyc heh. ogolnie design i plastik oraz pad bardzo przypomina Dreamcasta. co moim zdaniem to wielki PLUS!
a bezprzewodowy pad to czysta finezja. dziala to po wifi nic sie nie placze. grasz z kuchni. pokoju a nawet jak masz mozliwosc to i z wc hehehe :))

head set wporzo. tylko na chwile obecna uzytkownicy nie dorosli. polowa sapie do mikrofona,. kto inny spiewa. o dziwo raz trafila sie kobitka :)))

nie podlaczalem X do monitora pc. nie mam odpowiedniej przejsciowki z component. w tv uzywam dvi i taka wtyczke kupilem w MM. mozna dokupic specjalny kabel do X do monitora. ale nie widzialem go jeszcze w ofercie plskich firm. jak sie pokaze pozycze i przetestuje.

to chyba wszystko. jak tylko sciagna z XL kolejne dema zdam relacje. niestety NFS:MW w polowie sie wysypal. zobaczymy czy pojdzie NBA 2006 albo Kameo...

Dodek_

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-12-2005
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Mam pytanko odnośnie kabla!!
« Odpowiedź #129 dnia: Grudnia 05, 2005, 23:41:15 pm »
Kupiłem właśnie Xboxa 360 w tym zestawie z dyskiem i bezprzewodowym padem. Czy do zestawu dołączony jest kabel do telewizora na czincze lub na Eurozłącze czy tylko do HDTV(niewiem dokładnie co to jest). A jeżeli tylko podłączenie do HDTV to czy są jakieś przejściówki? Prosze o szybką odpowiedz!!! Oto moja konsola http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74752001

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Re: Mam pytanko odnośnie kabla!!
« Odpowiedź #130 dnia: Grudnia 05, 2005, 23:45:54 pm »
Cytat: "Dodek_"
Kupiłem właśnie Xboxa 360 w tym zestawie z dyskiem i bezprzewodowym padem. Czy do zestawu dołączony jest kabel do telewizora na czincze lub na Eurozłącze czy tylko do HDTV(niewiem dokładnie co to jest). A jeżeli tylko podłączenie do HDTV to czy są jakieś przejściówki? Prosze o szybką odpowiedz!!! Oto moja konsola http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74752001


do zestawu masz kabel zakonczony 6 chinchami

3 to component
2 audio
1 video

audio i video mozna wpiac w przejsciowke na Euro i do tv.
zadna filozofia :))

a jesli chcesz podlaczyc do HDTV to sprawdz jakie tam masz wtyczki. jesli component to jestes w domu. jesli DVI lub HDMI to musis miec specjalna zlaczke. zwykle sa dolaczane do tv...

Crichton

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-12-2005
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #131 dnia: Grudnia 05, 2005, 23:50:39 pm »
Witam.
A czy za pomoca tej przejsciowki Component-DVI mozna podlaczyc X360 do monitora?(posiada wejscie DVi oczywiscie) I ile ona kosztuje?
Jutro przychodzi do mnie konsola a niestety HDTV jeszcze nie mam i wolalbym pograc na moim monitorze LCD w wysokiej rozdzielczosci a o ten kabelek VGA raczej trudno w tym momencie.
Jump In and Play B3yond.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #132 dnia: Grudnia 05, 2005, 23:52:22 pm »
Cytat: "Crichton"
Witam.
A czy za pomoca tej przejsciowki Component-DVI mozna podlaczyc X360 do monitora?(posiada wejscie DVi oczywiscie) I ile ona kosztuje?
Jutro przychodzi do mnie konsola a niestety HDTV jeszcze nie mam i wolalbym pograc na moim monitorze LCD w wysokiej rozdzielczosci a o ten kabelek VGA raczej trudno w tym momencie.


mozna podlaczyc
w MM sa przejsciowki z Component na DVI i na VGA
tylko pamietaj ze to sygnal tylko do obrazu. pozostale dwa chinche musisz wypuscic na dzwiek!

co do ceny to nie mam pojecia ile dokladnie ale okolo 30-90 zl. w zaleznosci pewnie od firmy.oraz czy to tylko przejsciowka czy takze z kablem. musisz sie rozejrzec...

Dodek_

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-12-2005
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #133 dnia: Grudnia 05, 2005, 23:54:09 pm »
dzięki. To sie nazywa szybka odpowiedz. To jutro se popykam!

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #134 dnia: Grudnia 06, 2005, 00:35:24 am »
jesli masz jakies pytania wal smialo.

jakie gry bedziesz miec??!?

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #135 dnia: Grudnia 06, 2005, 01:11:52 am »
zapomnialem dodac ze od kiedy kupilem plasme to moj projektor stoi i kurzy sie (po lewej od tv widac stojak z ekranem) jak znajde chwilke to rozstawie calosc i zobaczymy jaki efekt daje x360 na 2m ekranie.

ps2 gralo kiepsko. ale to chyba ze wzgledu na analogowy sygnal. 360 podlacze bezposrednio poprzez komponent. obraz powinien byc taki jak z dvd czyli kinowy :)) to plus...

wada tego rozwiazania jest taka ze cokolwiek mozna wyswietlac tylko jak jest ciemno. teraz to pol biedy,ale w lato z byle filmem musialem czekac do 21 :)))

Dodek_

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-12-2005
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #136 dnia: Grudnia 06, 2005, 07:43:13 am »
bebe miał Sega GT 2002 i PGR3 :D

saunter

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-12-2003
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #137 dnia: Grudnia 06, 2005, 17:53:57 pm »
http://www.xboxpolska.net/artykul.php?id=8Redakcja Xbox Polska wyczerpująco opisuje i testuje nowego XBOXa. Kliknij, by zobaczyć test Xbox 360!

Sorry za zamieszanie :)

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #138 dnia: Grudnia 06, 2005, 18:30:17 pm »
nie wiem jak u Was ale u mnie link nie dziala

Dodek_

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-12-2005
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #139 dnia: Grudnia 06, 2005, 18:30:42 pm »
Mi się ten test nie ładuje. Czy u Was też?

lupinator

  • Gość
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #140 dnia: Grudnia 06, 2005, 18:32:55 pm »
Cytat: "coolandtrendy"
nie wiem jak u Was ale u mnie link nie dziala

A tobie to po co? Masz swojego  8)  :wink:
Będziesz miał jakies inne gry w najblizszym czasie?

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #141 dnia: Grudnia 06, 2005, 18:36:24 pm »

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #142 dnia: Grudnia 06, 2005, 18:45:32 pm »
w czwartek cos bede mial
chyba Perfekt Dark Zero. albo Condemmed musze sie jeszcze zastanowic.
no i czekam na DOA4:) i tryb online....

chce skopac zabojadom tylki za ich paskudna jazde w pgr3!!!

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #143 dnia: Grudnia 06, 2005, 19:47:02 pm »
Coolandtrendy, kurde fajnie masz, ja też chcę :) Rozwalił mnie widok z kokpitu w pgr3. Wspaniały telewizor, nie nie chodzi mi o tego 50 calowego copa( :P ) a o 29 cal sony :lol: A propo: niedawno starszy kupił plazme 42 cale (promocja w sklepie dla popieprzonych), nie ma szans w porównania z hddtv , ale jest niby jakaś tecchnologia hdmi (o co chodzi? czy to jakieś gorsze hdtv czy co?)

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #144 dnia: Grudnia 06, 2005, 19:52:56 pm »
Cytat: "Jarek"
Coolandtrendy, kurde fajnie masz, ja też chcę :) Rozwalił mnie widok z kokpitu w pgr3. Wspaniały telewizor, nie nie chodzi mi o tego 50 calowego copa( :P ) a o 29 cal sony :lol: A propo: niedawno starszy kupił plazme 42 cale (promocja w sklepie dla popieprzonych), nie ma szans w porównania z hddtv , ale jest niby jakaś tecchnologia hdmi (o co chodzi? czy to jakieś gorsze hdtv czy co?)


HDTV oznacza High Definition TV
natomiast hdmi czy dvi to oznaczenia wtyczek
wiec jesli ma hdmi to musi kupic zlaczke z component na hdmi.
teraz tylko pytanie czy to ma pelne HD czy tylko akceptuje sygnal HD
jesli cena ponizej 10.000 to pewnie tylko hd ready...

lupinator

  • Gość
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #145 dnia: Grudnia 06, 2005, 20:00:00 pm »
Cytuj
teraz tylko pytanie czy to ma pelne HD czy tylko akceptuje sygnal HD

A powiedz po jakim napisie poznac ze TV ma pełne HD?

Sebol..!..

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #146 dnia: Grudnia 06, 2005, 20:07:03 pm »
coolandtrendy, a powiedz mi czy grafika na xboxie 360 ze "zwykłym" telewizorem ma duzo ząbków? i czy jesli odsuniemy sie na około 5 metrów róznica w grafice miezy hd a standardowa rozdzielczoscią będzie kolosalnie zauważalna? Ogólnie jeśli mozesz opisz jak grafika prezentuje sie na zwyklym tv w porównaniu do hdtv, bo mam zamiar kupic ixa, mam 32 sony-ego i chce sie dowiedziec jak to bedzie wygladać. Prosze odpisz

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #147 dnia: Grudnia 06, 2005, 20:26:53 pm »
Cytat: "Sebol..!.."
coolandtrendy, a powiedz mi czy grafika na xboxie 360 ze "zwykłym" telewizorem ma duzo ząbków? i czy jesli odsuniemy sie na około 5 metrów róznica w grafice miezy hd a standardowa rozdzielczoscią będzie kolosalnie zauważalna? Ogólnie jeśli mozesz opisz jak grafika prezentuje sie na zwyklym tv w porównaniu do hdtv, bo mam zamiar kupic ixa, mam 32 sony-ego i chce sie dowiedziec jak to bedzie wygladać. Prosze odpisz

opisywalem to i pokazywalem fotki.
ogolnie obraz w HD od zwyklego tv rozni sie tym jak rozdzielczosc w kompie.
ustaw sobie 1280x1024 i wlacz gre. detale i szczegoly te same. i przelacz np na 640x480. widzisz roznice?

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #148 dnia: Grudnia 06, 2005, 20:31:03 pm »
Cytat: "coolandtrendy"
jesli cena ponizej 10.000 to pewnie tylko hd ready...

całe...5,5 tys. ale i tak cieszy mnie i to. Ale w takim razie o co lotto z hd ready. Dzięki za odp. wcześniejszą.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #149 dnia: Grudnia 06, 2005, 20:35:40 pm »
Cytat: "Jarek"
Cytat: "coolandtrendy"
jesli cena ponizej 10.000 to pewnie tylko hd ready...

całe...5,5 tys. ale i tak cieszy mnie i to. Ale w takim razie o co lotto z hd ready. Dzięki za odp. wcześniejszą.


o to chodzi z HD ready. ze obraz nawet w 480p czyli tym podstawowym jest i tak o wiele lepszy niz obraz puszczony po chinch czy scart.
a TV HD ready, ma wlasnie wejcia dvi lub hdmi czy component i akceptuje taki sygnal. na chwile obecna z X360 i z komputera
w przyszlosci z HD-DVD i z HDTV

(mozna teraz podlaczyc zwykle dvd wyjsciem component pod HD, obraz jest o wiele pelniejszy i zywszy)

raven84

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #150 dnia: Grudnia 06, 2005, 21:19:29 pm »
coolandtrendy a jak się ma obraz na monitorach lcd do Tv z HDTV?

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #151 dnia: Grudnia 06, 2005, 21:28:41 pm »
Cytat: "raven84"
coolandtrendy a jak się ma obraz na monitorach lcd do Tv z HDTV?


chodzi ci o porownanie grafiki z x360 do tv?
tak jak pisalem wczesniej nie podlaczalem jeszcze.wiec nie moge powiedziec.

natomiast o roznicy pomiedzy lcd a plasma bylo gdzies wyzej.
ja jestem za plasma nowej generacji.poprosty na dobrym laczu (np cyfrowa kablowka Aster) obraz jest sliczny

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #152 dnia: Grudnia 06, 2005, 22:41:08 pm »
Cytat: "walker_san"
Cytat: "Hubi"
Apropo neostrady- jakie masz lacze Collandtrendy?


jestem ciekaw na ile cierpliwi sa modzi ze jeszcze nie masz ostrzezenia za spamowanie, ostatnio przejales paleczke lidera pod tym wzgledem...

Pytanie zadalem bo chcialem sie dowiedziec jakie lacze ma, ze pozwala mu sciagac trailery i grac przez on-line. To wcale nie jet spam.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #153 dnia: Grudnia 07, 2005, 00:45:39 am »
mam 1Mb i dziala bardzo dobrze z XL. jeszcze nie spotkalem sie z zadnym opozniem, pomimo tego ze pod to lacze mam jeszcze przylaczonego laptopa po Wifie.

Ninja

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-06-2004
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #154 dnia: Grudnia 07, 2005, 01:02:53 am »
Cytat: "coolandtrendy"
Cytat: "Sebol..!.."
coolandtrendy, a powiedz mi czy grafika na xboxie 360 ze "zwykłym" telewizorem ma duzo ząbków? i czy jesli odsuniemy sie na około 5 metrów róznica w grafice miezy hd a standardowa rozdzielczoscią będzie kolosalnie zauważalna? Ogólnie jeśli mozesz opisz jak grafika prezentuje sie na zwyklym tv w porównaniu do hdtv, bo mam zamiar kupic ixa, mam 32 sony-ego i chce sie dowiedziec jak to bedzie wygladać. Prosze odpisz

opisywalem to i pokazywalem fotki.
ogolnie obraz w HD od zwyklego tv rozni sie tym jak rozdzielczosc w kompie.
ustaw sobie 1280x1024 i wlacz gre. detale i szczegoly te same. i przelacz np na 640x480. widzisz roznice?


To po co kupowac konsole skoro zeby w pelni cieszyc sie grafa musze miec TV za ponad 10tys ? LOL
Ana zdj ktorych dales , obraz rozni sie rozmyciem , natym duzym obraz jest ostry , na zwyklym tv jest taka mgielka . Tyle widze ze zdjecia.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #155 dnia: Grudnia 07, 2005, 01:11:57 am »
to tylko zdjecia. ktore nie oddadza rzeczywistosci.
na zwyklym tv tez jest dobry efekt. i jak widac z roznych opini czy testow zadowalajacy, ale tak naprawde szok nastepuje dopiero po podlaczeniu do HD i juz :)
a ze kosztuje 10 tys.
sa auta za 200 tys i tez nie musisz ich kupowac zeby sie rozkoszowac sportowa jazda :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #156 dnia: Grudnia 07, 2005, 07:23:24 am »
Witam :)

Gratuluje nowego sprzetu :) ktos pytal jaka jest sytuacja w usa z nowymi xboxami? ano taka sama jak i u was w pl, w sklepach pustki, sa tylko akcesoria, na niekttore gry trzeba czekac nawet po tydzien, lub wiecej, w tej chwili najlepszym wyjsciem jest zamowienie konsolki przez net i czekanie na dostawe do domu, bo ci klijenci maja pierwszenstwo zakupu, nie wiem czy tak jest wszedzie, ja opisuje sytuacje w detroit, i okolicznych miastach. Cenowo i tak jest lepeij niz w pl. Na temat konsoli sie nie bede rozmisywal bo mysle ze pan "coolandtrendy" (chyba sie nie machnolem) napisal wszystko, a ja go popieram, a jesli zastanawiasz sie nad zakupem Perfect Dark Zero i Condemned, a masz mozliwosc wziasc je obie to smialo lykaj bo gierki sa naprawde dobre, fachowy klimacik! Coz moge powiedziec, zycze wszystkim na swieta nowej 360 pod choinke :)

doktor Robotnik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-08-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #157 dnia: Grudnia 07, 2005, 11:57:12 am »
Mam pytanie, czy jest ktoś jeszcze kto ma Xbox360, niech się ujawni i podzieli z nami swoimi uwagami na temat nowego sprzętu.

Bo na razie wskutek małej liczby szczęśliwców posiadających tą konsole rozmowa schodzi na psy, same gadki na temat jakiś telewizorów HD , kabli , jak by to była najważniejsza część do dyskusji.

Spodziewałem się raczej dyskusji o grach, i grywalności , grafice.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #158 dnia: Grudnia 07, 2005, 12:06:42 pm »
Cytat: "doktor Robotnik"
Mam pytanie, czy jest ktoś jeszcze kto ma Xbox360, niech się ujawni i podzieli z nami swoimi uwagami na temat nowego sprzętu.

Bo na razie wskutek małej liczby szczęśliwców posiadających tą konsole rozmowa schodzi na psy, same gadki na temat jakiś telewizorów HD , kabli , jak by to była najważniejsza część do dyskusji.

Spodziewałem się raczej dyskusji o grach, i grywalności , grafice.


tak sie sklada ze HD jest w przypadku x360 jest bardzo wazna.
bo moim zdaniem skok jakosciowy jest wiekszy po przejsciu ze zwyklego TV na HDTV niz z xbox na x360.
wiec jesli mamy mowic o grafice to koniecznym jest rozmowa o HD.
pozatym na forum nikt nikomu niczego nie narzuca i jesli ktos ma pytania odnosnie sprzetu to preciez nie z ignoruje.

z drugiej strony masz troche racji. bo nie sama grafika czlowiek zyje :)

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #159 dnia: Grudnia 07, 2005, 12:06:48 pm »
doktor Robotnik Bo to jest tak że najlepiej samemu się przekonać.

Dajmy na to Kameo. Wszystko cud miód i orzeszki, grywalność oczywiście duża, grafika masakra...ale sama gra szczękopadu nie wywołuje :].
W sumie tak gram i nie czuję się jakoś rozczarowany:>..ale nie ma motywów które by mnie jakoś zaskoczyły...Pewnie za dużo trailerów z xboxyde.com  :evil: