Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 682204 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3440 dnia: Września 20, 2015, 13:57:20 pm »
Dwóch ruskich propagandzistów rosyjskich znowu w akcji na forum, a tu dziś akurat kolejny przykład porządku w putinowskiej Rosji:
http://pl.blastingnews.com/europa/2015/09/rosja-5-osob-zamordowanych-przez-isis-00566873.html

Cytuj
W Dagestanie na południu Rosji pięciu myśliwych zostało obezwładnionych, związanych i zastrzelonych przez bandę związaną z ISIS

Cytuj
2 400 Rosjan walczy po stronie ISIS

Ale zdaniem leweszke to niemożliwe, jego idol putin by nigdy nie pozwolił na islam w Rosji. :lol: I jeszcze w Europie i Syrii porządek zrobi jego zdaniem - super teoria leszka, jak on w kraju ma większy problem z islamistami niż Niemcy, Francja i Szwecja razem wzięte i jakoś z tym porządku zrobić nie potrafi.

PS. Jak tam leszke dowiedziałeś sie jak z tą Czeczenią czy dalej nie wiesz?



Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3441 dnia: Września 20, 2015, 15:32:18 pm »
No własnie
becet jak tam z ta czeczenia?
Już ktoś cipomógł i masz już zdanie na ten temat czy dalej czekasz na dyrektywy?
Jak bronek po smoleńsku  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3442 dnia: Września 20, 2015, 16:38:37 pm »
Czeczenia to autonomiczna republika w Federacji Rosyjskiej, co już napisałem kilka dni temu, pijany nie doczytałeś? Czy nie pasowało do tezy? Za to ty jeszcze nie odpowiedziałeś na pytanie - dlaczego na twój żałosny offtop o Czeczenii mam odpowiadać w temacie tolerancja, z którym nie jest kompletnie związany? Dlaczego tak uciekasz o sedna dyskusji i wymyślasz zupełnie losowe pytania żeby uciec od swoich antypolskich kłamstw? Zupełnie jak Michnik. 

Teraz wymyślisz kolejne niezwiązane z tematem pytanie żeby uciec od swojej wpadki? Leszku wróćmy do tematu - obiecałeś przedstawić filmik z 2 milionami modlących się muzułmanów na ulicach Warszawy - bo mówiłeś ze w Polsce jest identycznie jak w Rosji w tej kwestii i są na necie filmiki to przedstawiajace. Czekam.
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2015, 16:42:50 pm wysłana przez el becetol »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3443 dnia: Września 20, 2015, 17:49:25 pm »
Google jak i facebook, zaczynaja propagande Merkel:

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

svonston

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3444 dnia: Września 20, 2015, 17:50:27 pm »
kur**, jaki klimat na tym filmie. :lol:

iko

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3445 dnia: Września 20, 2015, 17:51:03 pm »
Jedynie Peace and Love, tylko tyle i aż tyle.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3446 dnia: Września 20, 2015, 18:05:01 pm »
Czeczenia to autonomiczna republika w Federacji Rosyjskiej, co już napisałem kilka dni temu, pijany nie doczytałeś? Czy nie pasowało do tezy? Za to ty jeszcze nie odpowiedziałeś na pytanie - dlaczego na twój żałosny offtop o Czeczenii mam odpowiadać w temacie tolerancja, z którym nie jest kompletnie związany? Dlaczego tak uciekasz o sedna dyskusji i wymyślasz zupełnie losowe pytania żeby uciec od swoich antypolskich kłamstw? Zupełnie jak Michnik. 

Teraz wymyślisz kolejne niezwiązane z tematem pytanie żeby uciec od swojej wpadki? Leszku wróćmy do tematu - obiecałeś przedstawić filmik z 2 milionami modlących się muzułmanów na ulicach Warszawy - bo mówiłeś ze w Polsce jest identycznie jak w Rosji w tej kwestii i są na necie filmiki to przedstawiajace. Czekam.
Wbrew pozorom czeczenia ma dużo wspólnego z twoim pierdoleniem. Serio nie widzisz powiązania czy tylko udajesz komletnie nieogarnego pelikana?
I jaki kur** filmik z dwoma milionami  :lol:
O czym ty do mnie rozmawiasz?

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3447 dnia: Września 20, 2015, 19:37:34 pm »
Czeczenia to autonomiczna republika w Federacji Rosyjskiej, co już napisałem kilka dni temu, pijany nie doczytałeś? Czy nie pasowało do tezy? Za to ty jeszcze nie odpowiedziałeś na pytanie - dlaczego na twój żałosny offtop o Czeczenii mam odpowiadać w temacie tolerancja, z którym nie jest kompletnie związany? Dlaczego tak uciekasz o sedna dyskusji i wymyślasz zupełnie losowe pytania żeby uciec od swoich antypolskich kłamstw? Zupełnie jak Michnik. 

Teraz wymyślisz kolejne niezwiązane z tematem pytanie żeby uciec od swojej wpadki? Leszku wróćmy do tematu - obiecałeś przedstawić filmik z 2 milionami modlących się muzułmanów na ulicach Warszawy - bo mówiłeś ze w Polsce jest identycznie jak w Rosji w tej kwestii i są na necie filmiki to przedstawiajace. Czekam.
Wbrew pozorom czeczenia ma dużo wspólnego z twoim pierdoleniem. Serio nie widzisz powiązania czy tylko udajesz komletnie nieogarnego pelikana?
I jaki kur** filmik z dwoma milionami  :lol:
O czym ty do mnie rozmawiasz?
Becet prorok  :o
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3448 dnia: Września 20, 2015, 19:49:15 pm »
Becet prorok  :o

Przecież ten rusek jest przewidywalny do bólu. :lol: Ostatnio sie s00sa za to czepiał, teraz jest tak zesrany że na pytanie odpowiada trzema pytaniami. :lol: Po rusku do ciebie leweszke trzeba już pisać żebyś zrozumiał? Masz tu ręcznie poskładane w drabinke żebyś już dłużej nie udawał że nic nie widziałeś:


Według badań Pew Research Center z 2010 r. 73,3% obywateli Rosji to chrześcijanie (71% prawosławni, 1,8% protestanci, 0,5% katolicy), 10% to muzułmanie.
Moscow has 2 million Muslim residents and up to 2 million more Muslim migrant workers.


10%  :lol:
Mniej niż we francji  :lol:
Tam we francji to kto te statystyki robił?
CBOS czy OBOP ?
Ciekawe na czyje zlecenie, może PO?

To liczenie ci nie idzie, z obrazkami lepiej więc patrz bo z kolegą z białorusi nie wiedzieliście jak wygląda Moskwa Putina, który podobno muzułmanów do kraju nie wpuszcza i jest ostatnią nadzieją dla leszków:
Jak dobrze przeszukasz youtuba to i o Polsce taki filmik znajdziesz.

To dawaj, proszę o filmik jak 2-4 miliona muzułmanów blokuje Warszawę na modły. Mi się jakoś znaleźć nie udało.


Dajesz.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3449 dnia: Września 20, 2015, 20:27:09 pm »
A na twoim filmiku to 2 miliony muzułmanów blokuje moskwe?
 :lol:
Widze nawet kolege se znalazłeś  :lol:

Serio nic nie kumasz?
 :-?

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3450 dnia: Września 20, 2015, 21:45:26 pm »
I znowu gradobicie pytań z pękniętej dupy leszka majace na celu zmianę tematu, zamiast prostej odpowiedzi :lol:

Gdzie ten filmik, który obiecałeś? Jeszcze raz proszę grzecznie.



Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3451 dnia: Września 20, 2015, 23:27:04 pm »


Och ta rzetelność gazety wyborczej. Studnia bez dna.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3452 dnia: Września 21, 2015, 06:39:48 am »


http://niezalezna.pl/71080-syryjczyk-podciety-przez-wegierska-dziennikarke-czlonkiem-syryjskiego-odlamu-al-kaidy
Przypomnę tylko ze ta baba straciła przez to pracę  :lol: :lol:

Haha. Babka ma przejebane.
Nie dość, że bez pracy, to jeszcze ma kosę z dżihadystą. Facet w jakimś wywiadzie mówi "nie wiem jak mam jej to wybaczyć" - pewno jest kurewsko wkur**ony, nie dość że z dzieckiem, nie dość że niewierna, to jeszcze kobieta!  Stworzenie mniej warte niż bydło postawiło mu nogę! Oj polecą głowy...

Jacek84

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3453 dnia: Września 21, 2015, 08:54:38 am »
Jedyne źródło, że typ jest z Al Kaidy to wpis na twitterze. Czekam aż ktoś uwierzy w mój wpis, że Leszke jest aktywnym agentem KGB, bo widzę, że wiele nie trzeba niezależnej.

Może i jest, kto wie, ale pojedynczy wpis na twitterze to słaby dowód.

Haha. Babka ma przejebane.
Nie dość, że bez pracy, to jeszcze ma kosę z dżihadystą. Facet w jakimś wywiadzie mówi "nie wiem jak mam jej to wybaczyć" - pewno jest kurewsko wkur**ony, nie dość że z dzieckiem, nie dość że niewierna, to jeszcze kobieta!
Podcięła go, bo jest ksenofobiczną kurwą, a nie dlatego, że miała "przeczucie", że jest dżihadystą.
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2015, 10:11:24 am wysłana przez tarniak »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3454 dnia: Września 21, 2015, 11:02:04 am »
Podcięła go, bo jest ksenofobiczną kurwą, a nie dlatego, że miała "przeczucie", że jest dżihadystą.

Podcięła go, bo przestraszyła się szarżującej bandy muslimów. Nie mówiąc już o tym, że dzihadyści nawet nie upadli. Faktycznie, trzeba być kurwą, by w odruchu obronnym podciąć ziomka biegnącego na ciebie. Graty Tarniak za rozkminy. Mam nadzieję, że przyjmiesz jakiegoś muslima do swojej chaty.


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3455 dnia: Września 21, 2015, 11:24:13 am »
Cytuj
Leszke jest aktywnym agentem KGB
uspionym raczej.

A becet to kłamca i oszust, jak sylwan.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3456 dnia: Września 21, 2015, 11:32:45 am »
Jak ktoś ucieka z obozu dla uchodźców, to nie jest uchodźcą tylko terrorystą i powinien być częstowany serią z karabinu  :/

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3457 dnia: Września 21, 2015, 11:35:31 am »
Cytuj
Leszke jest aktywnym agentem KGB
uspionym raczej.

A becet to kłamca i oszust, jak sylwan.

Ale filmik dawaj, a nie wyzwiska.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3458 dnia: Września 21, 2015, 11:42:29 am »
Cytuj
Leszke jest aktywnym agentem KGB
uspionym raczej.

A becet to kłamca i oszust, jak sylwan.

Ale filmik dawaj, a nie wyzwiska.
jak obiecałem to dam.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3459 dnia: Września 21, 2015, 11:45:48 am »
Jak dobrze przeszukasz youtuba to i o Polsce taki filmik znajdziesz.

To dawaj, proszę o filmik jak 2-4 miliona muzułmanów blokuje Warszawę na modły.

Ale nie pierdol dłużej, tylko tylko dawaj ten filmik.

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3460 dnia: Września 21, 2015, 11:56:16 am »
Podcięła go, bo jest ksenofobiczną kurwą, a nie dlatego, że miała "przeczucie", że jest dżihadystą.

Podcięła go, bo przestraszyła się szarżującej bandy muslimów. Nie mówiąc już o tym, że dzihadyści nawet nie upadli. Faktycznie, trzeba być kurwą, by w odruchu obronnym podciąć ziomka biegnącego na ciebie. Graty Tarniak za rozkminy. Mam nadzieję, że przyjmiesz jakiegoś muslima do swojej chaty.

Tak, szczególnie przerażona była biegnącą obok dziewczynką i ojcem z dzieckiem. W dodatku jako jedyna była przerażona, bo jakoś żaden inny dziennikarz obok tak się nie zachowywał i nie wystawiał w nienaturalny sposób nogi "w odruchu obronnym". Ale pier**lisz głupoty master. Bardzo dobrze, że wyje**li ją z pracy, nawet prawicowe media powinny mieć jakieś standardy.

edit:



Zobacz sobie jej "odruchy obronne" na tym filmiku i spróbuj trzymać się tego co napisałeś.
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2015, 12:02:20 pm wysłana przez Shard »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3461 dnia: Września 21, 2015, 12:02:09 pm »
Tak, szczególnie przerażona była biegnącą obok dziewczynką i ojcem z dzieckiem. W dodatku jako jedyna była przerażona, bo jakoś żaden inny dziennikarz obok tak się nie zachowywał i nie wystawiał w nienaturalny sposób nogi "w odruchu obronnym". Ale pier**lisz głupoty master. Bardzo dobrze, że wyje**li ją z pracy, nawet prawicowe media powinny mieć jakieś standardy.

Przecież to baba, a baby się boją nawet mrówek, a co dopiero bandy uchodźców, którzy jej przypieprzyli parę razy z bara. Głupoty to pier**lisz Ty. A jeżeli uważasz, że za to co zrobiła powinna stracić pracę, to jesteś naprawdę żałosny.

Najlepiej w ogóle wszystkich antymuslimów i przeciwnych lewaków dać do obozu dla uchodźców, a uchodźcom dać ich mieszkania i pensje.
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2015, 12:03:54 pm wysłana przez Master_666 »

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3462 dnia: Września 21, 2015, 12:03:24 pm »
Tak, szczególnie przerażona była biegnącą obok dziewczynką i ojcem z dzieckiem. W dodatku jako jedyna była przerażona, bo jakoś żaden inny dziennikarz obok tak się nie zachowywał i nie wystawiał w nienaturalny sposób nogi "w odruchu obronnym". Ale pier**lisz głupoty master. Bardzo dobrze, że wyje**li ją z pracy, nawet prawicowe media powinny mieć jakieś standardy.

Przecież to baba, a baby się boją nawet mrówek, a co dopiero bandy uchodźców, którzy jej przypieprzyli parę razy w bara.

To jest chora z nienawiści idiotka, a nie żadna bojaźliwa baba.



Czegoś takiego nie da się usprawiedliwiać i mówić o "odruchach obronnych"

edit:

Cytuj
Głupoty to pier**lisz Ty. A jeżeli uważasz, że za to co zrobiła powinna stracić pracę, to jesteś naprawdę żałosny.

Jaja sobie robisz? Może powinna dostać nagrodę dziennikarską za kopanie dzieci i rodziców z dziećmi na rękach?
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2015, 12:08:50 pm wysłana przez Shard »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3463 dnia: Września 21, 2015, 12:05:48 pm »

Łaaał. Rozumiem, że jakby jakaś kobieta zatrzymała uciekającego przed POLICJANTEM przestępcę z torebką, to tez by była taka gównoburza i zwolnili ja z pracy?

 Co za lewackie pierdolenie. Po tobie można się było tego spodziewać, bo stoicie z Londkiem w tym samym szeregu.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3464 dnia: Września 21, 2015, 12:07:41 pm »
Lol. Skrajne lewaczki znow zaklamuja rzeczywistosc.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3465 dnia: Września 21, 2015, 12:11:12 pm »
Po prostu to biedny NIELEGALNY, uchodźca, który UCIEKA z obozu, przed POLICJĄ, którzy strzegą PORZĄDKU w tym BURDELU jaki stworzyły MUSLIMY. Wszelka pomoc w wyłapaniu uciekających osobników przez cywilów powinno być karane zwolnieniem dyscyplinarnym, przekazania ich majątku na konta muslimów, a dzieci przekazane dla muslimskich mężów stanu, bo oni tam lubią 8latki.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3466 dnia: Września 21, 2015, 12:13:17 pm »
W Slowacji policja dolaczyla do marszow anty islamizacji Europy. Trzeba to brac za przyklad. Tylko ze U nas wiele osob skorumpowanych - ale to dalem w zakladce "polityka".
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3467 dnia: Września 21, 2015, 12:15:32 pm »
master, no ale jakby zatrzymała złodzieja, to znaczy, że się go bała, czy właśnie na odwrót? dla mnie jak ktoś się boi, to nie wchodzi w konfrontację. coś ta logika się kupy nie trzyma.



s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3468 dnia: Września 21, 2015, 12:17:18 pm »

brzmi znajomo?

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3469 dnia: Września 21, 2015, 12:17:18 pm »
master, no ale jakby zatrzymała złodzieja, to znaczy, że się go bała, czy właśnie na odwrót? dla mnie jak ktoś się boi, to nie wchodzi w konfrontację. coś ta logika się kupy nie trzyma.

Coś czuję, że takich jak on logika nie obowiązuje. Jestem w szoku, że są ludzie którzy bronią tak zachowujących się dziennikarzy. Co chwila mnie to forum zaskakuje  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3470 dnia: Września 21, 2015, 12:19:57 pm »
master, no ale jakby zatrzymała złodzieja, to znaczy, że się go bała, czy właśnie na odwrót? dla mnie jak ktoś się boi, to nie wchodzi w konfrontację. coś ta logika się kupy nie trzyma.





W tym co ja dałem - grupa uchodźców na nią szarżuje - uważam to za "odruch". W drugim co dał shard wyraźnie widać, że chce pomóc policjantowi zatrzymać zbiega, który mu się wyrwał. Oczywiście są to domysły i mogła z czystej nienawiści podstawić nogę :lol: (swoją drogą tak żałośnie, że wygląda to jak dziewczyny grające w piłkę nożną).

Dzieci to tylko "tarcze" w ich rękach. Przypomnę tylko jak w muzułmańskiej religii traktuje się dzieci:
http://www.tvp.info/21171564/dziewczyna-utonela-bo-ojciec-nie-pozwolil-ratownikom-jej-dotknac-to-by-ja-pohanbilo


el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3471 dnia: Września 21, 2015, 12:20:38 pm »
master, no ale jakby zatrzymała złodzieja, to znaczy, że się go bała, czy właśnie na odwrót?

Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu - Mark Twain

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3472 dnia: Września 21, 2015, 12:23:49 pm »
nie o odwadze była mowa, a strachu.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3473 dnia: Września 21, 2015, 12:28:36 pm »
Macie rację, ta dziennikarka to je**na, prawicowa kur**. Wygraliście dyskusję.

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3474 dnia: Września 21, 2015, 12:32:08 pm »
To do twojego przykładu ze złodziejem - jakby zatrzymała złodzieja to wcale nie znaczy ze się go nie bała, tylko że dzięki odwadze pomimo strachu zmusiła się do czynów. Działanie mimo strachu to odwaga (według Twaina).

master, no ale jakby zatrzymała złodzieja, to znaczy, że się go bała, czy właśnie na odwrót? dla mnie jak ktoś się boi, to nie wchodzi w konfrontację. coś ta logika się kupy nie trzyma.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3475 dnia: Września 21, 2015, 12:32:33 pm »
Biedny ekonomiczny idiota, kosztem dziecka robi sobie dobrze. Broncie go dalej i tych co mu w tym pomagaja.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3476 dnia: Września 21, 2015, 12:34:00 pm »
Becet, ta dziennikarka to kur** i tyle. Ja bym jej oprócz pracy odebrał prawa rodzicielskie do wychowania dwójki dzieci.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3477 dnia: Września 21, 2015, 12:34:33 pm »
Nielegalny imigrant - potencjalny terrorysta spierdala przed służbami bezpieczeństwa. Podstawienie temu nogi to nic innego jak zasługująca na pochwałę, obywatelska postawa i trzeba mieć ładnie porobione w lewackim łbie, żeby starać się to inaczej klasyfikować. To nie są Bogu ducha winne owieczki, którym należy się tylko pomoc i współczucie, a zdziczała swołocz o niejasnych zamiarach, która wpie**ala się z butami do cudzego kraju i od startu nie potrafi podporządkować się zasadom.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3478 dnia: Września 21, 2015, 12:38:48 pm »

Macie rację, ta dziennikarka to je**na, prawicowa kur**. Wygraliście dyskusję.

nie no, to jest bohaterka, prawdziwa odwaga bije z jej czynów. w obecności uzbrojonych policjantów wywaliła typa z dzieciakiem na rękach.
ja bym dał jej medal za zasługi :roll:



Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #3479 dnia: Września 21, 2015, 12:43:30 pm »
Iras, trochę współczucia. Uciekają przed wojną w swoim kraju. Za ucieczkę musieli zapłacić po 8000-10000 dolarów za osobę kojotom. Przeciętnego obywatela polski nie byłoby stać na ucieczkę nawet jednej osoby ( http://www.fakt.pl/polityka/oszczednosci-polakow-raport-bgz-optima-,artykuly,477004.html ) . Trzeba pomóc tym biednym ludziom, bo w obozie nie mają nawet złącz lightening by doładować swoje iphony i ipady.


Macie rację, ta dziennikarka to je**na, prawicowa kur**. Wygraliście dyskusję.
nie no, to jest bohaterka, prawdziwa odwaga bije z jej czynów. w obecności uzbrojonych policjantów wywaliła typa z dzieciakiem na rękach.
ja bym dał jej medal za zasługi :roll:

Co Ty opowiadasz?! Przecież to szmata, brak honoru, powinna im przynieść ciepły posiłek, steka z polędwicy, średnio wysmażonego i puree z ziemniaczków zmieszanymi z gotowaną marchewką.