Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 682137 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4240 dnia: Grudnia 01, 2015, 10:47:47 am »
Jeszcze kilka twoich wpisów, się nie powstrzymam i zapierdolę w twarz losowej kobiecie. W sądzie zakwalifikują jako napad i ciężkie pobicie, zrobi się szum medialny i feministki podbudowane reakcjami twitterowymi zagranicznych koleżanek z Social Justice Warriors podbiją kwalifikację do usiłowania zabójstwa. Odsiadując kilkunastoletni wyrok, po kilku wiosnach za dobre sprawowanie będę mógł w komputer, odpalę z nostalgii archiwum wątków forum gameonly, po moim wyznaniu o daniu w mordę natrafię na samotny post jay jaya: "naturalna męska reakcja po ciężkim dniu w robocie". Wrócę do przepoconej celi, ignorując odgłosy towarzysza niedoli siedzącego za parawanem na kiblu kręconym na ostro złapię zadumę, odegnę się na więziennej pryczy i z uśmiechem na ustach patrząc na nocny krajobraz przebijający zza krat wyszeptam: warto było, moja męskość pozostała niezachwiana.
Ty to jeszcze czytasz w ogole? Ja jego wywody powyzej 2 linijek to sobie odpuszczam.

Ehhh kert mniej książek więcej styczności z życiem. Założę się o dobrą skrzynkę piwa ze w tych współczesnych młodych malzenstcch o agresję fizyczna b łatwo.
Ziomek, najbardziej oderwany od rzeczywistości to Ty tutaje jestes :)

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4241 dnia: Grudnia 01, 2015, 11:13:04 am »


Zasiłeczek do zasiłeczka i biedny emigrant zbierze sobie na wille z basenem :lol: A GW przyniesie im potem kanapki do taboru w trakcie akcji afirmacyjnej, bo tacy biedni są że pewnie głodni chodzą. :lol:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2015, 11:16:00 am wysłana przez el becetol »

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4242 dnia: Grudnia 03, 2015, 11:29:47 am »
Tak się pluje na Polskę, typowe lewackie kłamstwo:

Cytuj
Navjot Sawhney to Brytyjczyk pochodzenia indyjskiego, który podróżuje po świecie, fotografuje i opisuje swoje przeżycia na blogu. Niedawno zawitał do Polski. Pobytu w Krakowie nie będzie jednak wspominał najlepiej, ponieważ został pobity przez ochroniarza jednego z klubów. Pracownik klubu miał pobić Sawhneya tylko za to, że miał ciemny kolor skóry i nosił turban na głowie. Mężczyzna opisał sprawę na Facebooku, jednocześnie adresując swoją skargę m.in. do ministra sprawiedliwości i premier Beaty Szydło.

Dalej możemy przeczytać, że ochroniarz napluł na niego i nazwał terrorystą. - Nawet gdy zostałem otoczony przez grupę jego kolegów, to próbowałem grzecznie wytłumaczyć, że jest napastliwy wobec mnie. Chciałem uścisnąć jego dłoń, zgodzić się, że się nie zgadzamy i żeby każdy z nas poszedł w swoją stronę. Wtedy ochroniarz uderzył mnie tak mocno, że mój turban spadł. Symbol mojej religii leżał na ziemi, a następnie został zdeptany – opisuje Navjot Sawhney.

Cytuj
Post polubiło prawie 3,5 tys. i udostępniło prawie 3 tys. osób z całego świata.

Wśród setek komentarzy pod wpisem są wypowiedzi Polaków, którzy wspierają Navjota i krytykują zachowania ochroniarza, podkreślając, że większość naszych rodaków tak się nie zachowuje. Odpowiedziała także polska ambasada w Wielkiej Brytanii. - Jest nam bardzo przykro z powodu tego, co ci się przydarzyło. Takie rasistowskie zachowanie jest nie do przyjęcia i cieszymy się, że wielu ludzi zatrzymało się, żeby okazać ci wsparcie przy tym incydencie – czytamy we wpisie.

Prawda:

Cytuj
Tymczasem krakowska policja twierdzi, że sprawa miała trochę inny przebieg. - Otrzymaliśmy zgłoszenie, w którym mężczyzna zgłaszał, że nie został wpuszczony do klubu, co jego zdaniem jest niekulturalne. Nie zgłosił, że został poszkodowany, a dzwoni jedynie informacyjnie. Mimo to wysłaliśmy na miejsce patrol – relacjonuje podinspektor Mariusz Ciarka, rzecznik małopolskiej policji.

Gdy funkcjonariusze pojawili się na miejscu, wysłuchali relacji Brytyjczyków, ochroniarzy i świadków. - Nikt nie potwierdził, że Brytyjczyk został uderzony. Zresztą oni sami o tym nie mówili. Nie mówili nic też o rasistowskim zachowaniu ochroniarza. Powtarzali tylko, że są urażeni niewpuszczeniem do klubu

Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/krakow/sikh-pobity-w-krakowie-za-turban-i-kolor-skory/09nt51

Wyborcza oczywiście przedstawia tylko jedną wersję wydarzeń: http://wyborcza.pl/1,75478,19276018,sikh-pobity-w-krakowie-pisze-do-szydlo-ziobry-i-szefa-brytyjskiego.html

Dzięki temu fama poszła w Świat: http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/poland/12029627/Polish-police-tell-British-Sikh-man-what-do-you-expect-after-Paris-attacks-after-nightclub-beating.html

http://www.ibtimes.co.uk/british-sikhs-compassionate-response-alleged-racist-attack-poland-goes-viral-1531479

Oryginalny wpis, polecam setki antypolskich komentarzy od lewaków: https://www.facebook.com/navsproject365/posts/431901040339655:0







Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4243 dnia: Grudnia 03, 2015, 12:46:26 pm »
Przeczytałem, o która ulicę i klub chodzi. Cóż zgadzam się, że wpierdolu za nic, tj. spokojne, trzeźwe zachowanie by nie dostał, ale na moje mocno prawdopodobne jest, że nie wpuszczono go właśnie z powodu wyglądu/ubioru, strzelił focha, zaczął dyskutować i zaowocowało powyższym komentarzem. Przebiegu nie znamy, ale paradoksalnie większym zagrożeniem byłaby dla niego podpita i zaczepna tłuszcza, która łazi po Szewskiej, niż ww. ochroniarz.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4244 dnia: Grudnia 03, 2015, 13:56:44 pm »
http://wyborcza.pl/1,75478,19276018,sikh-pobity-w-krakowie-pisze-do-szydlo-ziobry-i-szefa-brytyjskiego.html


Do tego pod turbanem mógł mieć bombę. (ewentualnie piersiówkę z własnym alko), więc też bym ciapaka nie wpuścił.

W ogóle co za żenada, dzwonić na policję, bo kogoś ochroniarz nie wpuścił do klubu :lol:

Za wzorową postawę ochroniarzy chyba sobie pójdę w piątek do shakersa.

Marins

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4245 dnia: Grudnia 03, 2015, 23:15:19 pm »
http://losangeles.cbslocal.com/2015/12/02/authorities-search-redlands-home-tied-to-suspect-syed-farook/
Cytuj
A man who has been working in the area said he noticed a half-dozen Middle Eastern men in the area in recent weeks, but decided not to report anything since he did not wish to racially profile those people.

plus
http://www.breitbart.com/national-security/2015/12/03/french-counterterrorism-forces-seize-war-grade-weapons-flurry-raids/
Cytuj
In the intense two-week period following the horrendous November 13 jihadist attacks in Paris, French counterterrorism forces have already raided 2,235 homes and buildings, arrested 232 people and seized 334 weapons, of which 34 were war-grade, according to reports.

Lewaki wypier**lać.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2015, 23:22:35 pm wysłana przez Marins »

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4246 dnia: Grudnia 06, 2015, 12:24:27 pm »
Kolejny dzień, kolejny uchodźca sprowadzony przez lewice morduje ludzi w imię swojej chorej religii:

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/507451,londyn-atak-nozownika-w-londynskim-metrze-za-syrie.html


Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4247 dnia: Grudnia 07, 2015, 09:33:59 am »
Wczoraj oglądałem film Ludzkie Dzieci. I dosyć realistycznie pokazali obozy dla emigrantów jakby się takie pojawiły

Bo jeśli TO okaże się prawdą:

http://pikio.pl/islamisci-przemycili-do-europy-bron-masowego-razenia/

To niedługo takie obozy wszyscy pozakładają.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2015, 09:51:05 am wysłana przez Mrocz »

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4248 dnia: Grudnia 08, 2015, 21:09:11 pm »
Islamista, który przytulał ludzi po zamachach w Paryżu pod hasłem "Jestem Muzułmaninem, czy zaufasz mi na tyle żeby mnie przytulić?" i zrobił tym hitowy filmik na facebooku rozklejany po sieci przez lewice z komentarzami typu "Widzicie faszyści nietolerancyjni, nie wszyscy Muzułmanie są źli!" - został aresztowany po tym jak groził wysadzeniem domu polityka i budynku sądu.

 :lol: :lol: :lol:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3349803/Muslim-convert-faces-jail-threatening-bomb-MP-s-house.html?ito=social-twitter_dailymailUK

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4249 dnia: Grudnia 09, 2015, 23:56:35 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4250 dnia: Grudnia 10, 2015, 00:51:20 am »
Ciekawostka: ona ma 64 lata  :o

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4251 dnia: Grudnia 12, 2015, 00:33:17 am »


Kolekcja 2016 dla młodych chłopców od jednej z największych amerykańskich marek odzieżowych.


Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4252 dnia: Grudnia 12, 2015, 08:46:53 am »
A myślałem, że to Dawid Woliński się źle ubiera. Się bardziej kobieco ubiera niż niektóre moje koleżanki w podstawówce/gimnazjum xD
Yeahh, me and hate that's an odd couple

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4253 dnia: Grudnia 12, 2015, 09:29:30 am »
Tu macie filmik Brendana :D


Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4254 dnia: Grudnia 12, 2015, 09:34:23 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Kolekcja 2016 dla młodych chłopców od jednej z największych amerykańskich marek odzieżowych.

Przecież sam styl tej reklamy zakrawa na lekką pedofilię :/

Największe mam obawy do tego, że kiedyś może dojść do próby legalizacji pedofilii.... Coraz więcej dewiacji znajduje akceptację w społeczeństwie :(

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4255 dnia: Grudnia 12, 2015, 09:36:05 am »
Pierwsza poza z lewej i ten wyraz twarzy... Wygląda trochę jakby miał zespół Downa :troll:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4256 dnia: Grudnia 12, 2015, 09:38:17 am »
Gnojek na koszulce ma LGBT Pride.

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4257 dnia: Grudnia 12, 2015, 10:07:48 am »
Tak :/ jak można coś takiego promować? To jest chore :/

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4259 dnia: Grudnia 12, 2015, 10:23:18 am »

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4260 dnia: Grudnia 12, 2015, 10:34:50 am »
Czarni wszystko potrafią spiedolić :)

Przykład RPA
Cytuj
Republika Południowej Afryki, najbogatszy kraj Czarnego Lądu, chyli się ku upadkowi. Od zniesienia Apartheidu i władzy białych w 1994 roku, średnia długość życia spadła z 64 do 56 lat. Żaden kraj nie zanotował tak gwałtownego spadku poziomu życia w tak krótkim czasie. Nawet w biednych krajach oczekiwana długość życia rośnie.
http://krajwspanialy.pl/koniec-rpa/

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4261 dnia: Grudnia 12, 2015, 11:20:40 am »
Czarni wszystko potrafią spiedolić :)

Przykład RPA
Cytuj
Republika Południowej Afryki, najbogatszy kraj Czarnego Lądu, chyli się ku upadkowi. Od zniesienia Apartheidu i władzy białych w 1994 roku, średnia długość życia spadła z 64 do 56 lat. Żaden kraj nie zanotował tak gwałtownego spadku poziomu życia w tak krótkim czasie. Nawet w biednych krajach oczekiwana długość życia rośnie.
http://krajwspanialy.pl/koniec-rpa/
Niezły artykuł.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.


svonston

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4263 dnia: Grudnia 12, 2015, 12:16:35 pm »
Właśnie miałem to wrzucić. xD kur**, to już jest wyższy poziom spierdolenia, hahahaha. Nie ogarniam tego świata.

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4264 dnia: Grudnia 12, 2015, 12:23:41 pm »
O ja je**e... Świat upada...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4265 dnia: Grudnia 12, 2015, 12:28:09 pm »
Ciekawe czy ten typ ma jakieś kredyty do spłacenia?

Nasza cywilizacja jest już prawie gotowa na zagładę. Gdyby to była gra, kasowałbym sejwa.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4266 dnia: Grudnia 12, 2015, 13:03:46 pm »
Też czasami myślę, że ludzie zasługują by pierdolnął w nas jakiś meteoryt czy coś ale cóż... Trzeba zachować trochę optymizmu i dystansu do tego całego gówna. No i skupić się na rzeczach ważnych - rodzinie, a nie na politykach/pedałach/bankach czy innym hujstwie.
Fryty tyty dotknij pyty

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4267 dnia: Grudnia 12, 2015, 13:06:39 pm »
No i skupić się na rzeczach ważnych - rodzinie, a nie na politykach/pedałach/bankach czy innym hujstwie.

Wpis.

Tylko gorzej, jak to całe gówno zacznie wpływać na nasze życie prywatne. Wtedy będzie za późno.

lupinator

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4268 dnia: Grudnia 12, 2015, 13:08:49 pm »
No i skupić się na rzeczach ważnych - rodzinie, a nie na politykach/pedałach/bankach czy innym hujstwie.

Wpis.

Tylko gorzej, jak to całe gówno zacznie wpływać na nasze życie prywatne. Wtedy będzie za późno.
Z tego co widzę to już na niektórych wpływa.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4269 dnia: Grudnia 12, 2015, 13:09:22 pm »
No cóż, na pewne rzeczy wpływu nie mamy. Pozostaje mieć nadzieję i pomagać trochę szczęściu.
Fryty tyty dotknij pyty

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4270 dnia: Grudnia 12, 2015, 13:11:52 pm »
No i skupić się na rzeczach ważnych - rodzinie, a nie na politykach/pedałach/bankach czy innym hujstwie.

Wpis.

Tylko gorzej, jak to całe gówno zacznie wpływać na nasze życie prywatne. Wtedy będzie za późno.
Z tego co widzę to już na niektórych wpływa.

Miałem na myśli wpływ większy niż irytacja.

Marins

  • Gość

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4272 dnia: Grudnia 12, 2015, 13:23:10 pm »
Właśnie miałem to wrzucić. xD kur**, to już jest wyższy poziom spierdolenia, hahahaha. Nie ogarniam tego świata.

Dlatego trzeba głosować na prawicę. Przypominam że identycznego spierdolca mieliśmy w sejmie zeszłej kadencji właśnie dzięki lewicowej koalicji.

svonston

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4273 dnia: Grudnia 12, 2015, 13:29:07 pm »
Zależy w jakim wykonaniu prawicę. Oszołomstwo w każdą stronę jest niezdrowe.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4274 dnia: Grudnia 12, 2015, 13:46:32 pm »
Czarni wszystko potrafią spiedolić :)

Przykład RPA
Cytuj
Republika Południowej Afryki, najbogatszy kraj Czarnego Lądu, chyli się ku upadkowi. Od zniesienia Apartheidu i władzy białych w 1994 roku, średnia długość życia spadła z 64 do 56 lat. Żaden kraj nie zanotował tak gwałtownego spadku poziomu życia w tak krótkim czasie. Nawet w biednych krajach oczekiwana długość życia rośnie.
http://krajwspanialy.pl/koniec-rpa/
Dobry artykul :)
http://www.independent.co.uk/news/world/americas/stefonknee-wolschtt-transgender-father-leaves-family-in-toronto-to-start-new-life-as-a-six-year-old-a6769051.html

 :o
:lol:
Zależy w jakim wykonaniu prawicę. Oszołomstwo w każdą stronę jest niezdrowe.
Sloikston dobrze prawi.

Dorzucam:
http://www.rmf24.pl/raporty/raport-swiat-kontra-panstwo-islamskie/najnowsze-fakty/news-poslubiona-dzihadystom-zmuszanie-jazydek-do-seksu-to-nie-gwa,nId,1937598
 :wall_bash:

el becetol

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4275 dnia: Grudnia 12, 2015, 14:20:13 pm »
Zależy w jakim wykonaniu prawicę. Oszołomstwo w każdą stronę jest niezdrowe.

Babcie od kółek różańcowych znam od początku lat 90 i nie widzę żeby jakoś szły dalej - to najbardziej skrajne prawicowe oszołomstwo jakoś mi nie przeszkadza, bo najgorsze co zrobią to wyciągną słuchawkę z ucha jakiemuś reżimowemu kłamcy. Lewica z kolei w 2015 funduje nam 40 letnich zboków gotowych na leżakowanie z pełnym wzwodem w przedszkolu z moim przyszłym dzieckiem, bandę rasistów wprost mówiących że chcą wymordować wszystkich białych mężczyzn i ISIS dostające miliony z socjalu w nagrodę za mordowanie ludzi na ulicach. Sorry, ale jedno oszołomstwo jest zdecydowanie bardziej niezdrowe.

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4276 dnia: Grudnia 12, 2015, 14:21:44 pm »
Babcie od kółek różańcowych znam od początku lat 90 i nie widzę żeby jakoś szły dalej - to najbardziej skrajne prawicowe oszołomstwo jakoś mi nie przeszkadza, bo najgorsze co zrobią to wyciągną słuchawkę z ucha jakiemuś reżimowemu kłamcy. Lewica z kolei w 2015 funduje nam 40 letnich zboków gotowych na leżakowanie z pełnym wzwodem w przedszkolu z moim przyszłym dzieckiem, bandę rasistów wprost mówiących że chcą wymordować wszystkich białych mężczyzn i ISIS dostające miliony z socjalu w nagrodę za mordowanie ludzi na ulicach. Sorry, ale jedno oszołomstwo jest zdecydowanie bardziej niezdrowe.


Nie ukrywam, że trochę się z tym zgadzam.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4277 dnia: Grudnia 12, 2015, 14:40:23 pm »
Przypomniał mi się londek rzucający na prawi o lewo "katolibanem". A co mu te biedne staruszki zrobią? Zrobią protest pod teatrem? Uderzą w głowę różańcem? Będą walczyć o krzyż w szkolnych salach?

Gdzie tu jakieś zagrożenie czegokolwiek?

Chyba, że jakaś polska Jessica czy inny Alan będą mieli niższe oceny w szkole, bo będzie ich stresowało spojrzenie Jezusa znad tablicy.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2015, 14:42:47 pm wysłana przez Krzysiu »

Mrocz

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4278 dnia: Grudnia 12, 2015, 14:44:45 pm »
Owszem skrajnie prawicowi oszołomy mogą wkurwiać, ale też nie widzę od nich zagrożenia :P

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #4279 dnia: Grudnia 12, 2015, 15:47:55 pm »
Przecież isis to prawica najskrajniejsza ze skrajnych...