Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 682115 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #640 dnia: Października 18, 2008, 09:47:18 am »
Mniejszości nie powinny mieć prawa głosu bo mamy przecież demokracja a tu paru arabów i taki cyrk.. teraz to my im powinniśmy wysadzać meczety :x.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #641 dnia: Października 18, 2008, 09:59:39 am »
Cytuj
Mniejszości nie powinny mieć prawa głosu bo mamy przecież demokracja
:lol:  :lol:  :lol:

Cytuj
demokracja (gr. δημοκρατία demokratia "rządy ludu", od wyrazów δῆμος demos "lud" + κρατέω krateo "rządzę") – ustrój polityczny, w którym źródło władzy stanowi wola większości obywateli, przy respektowaniu praw mniejszości.


Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #642 dnia: Października 18, 2008, 10:58:32 am »
Ale mniejszość za dużo nie zdziała i tylko przez nich cierpimy bo nie wypada coś tam i takie tam.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #643 dnia: Października 18, 2008, 11:01:02 am »
Nie rozumiesz idei demokracji i zagrożeń jakie niesie nie przestrzeganie jej reguł. Poczytaj sobie o dyktaturze większości, a zrozumiesz czemu jest ochronka mniejszości. Wg mnie często zbyt duża, ale bez niej mogłoby być naprawdę nieciekawie dla niektórych mniejszości.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #644 dnia: Października 18, 2008, 11:03:22 am »
Wiem co to dyktatura i demokracja ale mniejszości mają zbyt duże prawa i władze :mad:.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #645 dnia: Października 18, 2008, 13:17:08 pm »
To już nie jest respektowanie praw mniejszości. To jest grube przegięcie. Dzisiaj nam cenzurują gry, a co będzie jutro? Każą naszym kobietom twarze zakrywać chustami? Dla własnego dobra islam powinniśmy trzymać za mordę silną ręką. Napływa tego pełna do Europy, we Francji niedługo będzie ich więcej niż Francuzów, a oni praw mniejszości szanować nie potrafią.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #646 dnia: Października 18, 2008, 13:25:38 pm »
A tam było pieknie jak u nas kwitł antysemitzm i rasizm :(, a teraz co te śmieci co kiedys wyemigrowały z europy to teraz przybywają i to jeszcze z kolegami. U nich to my sie musimy podporzatkować a u nas nic nawet nie wolno na nich powiedziec :?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #647 dnia: Października 18, 2008, 13:34:49 pm »
Francuzi sami sobie są winni.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #648 dnia: Października 20, 2008, 19:17:03 pm »
już widzę u nas jak kolorowi niszczą samochody.lol
"osiedlowe ekipy" na szybko zadbały by o prządek na ulicach.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #649 dnia: Października 20, 2008, 19:36:32 pm »
Dzięki Bogu u nas nie ma tylu tych kolorowych i lepiej, żeby tak zostało. Ale przecież ja jestem rasistą...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #650 dnia: Października 22, 2008, 15:24:09 pm »
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Szokujaca-okladka-zeszytu-do-religii,wid,10492615,wiadomosc.html

następnym razem jak ktoś powie, że tylko islam się burzy to zawalę całą stronę na GO jednym wielkim komentarzem looool.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #651 dnia: Października 22, 2008, 16:54:14 pm »
Oho, i znowu zidiociałe matki z wąsami atakują:

Cytuj
Podobnego zdania jest Ola, mama siedmioletniego Michasia: „Taka okładka sugeruje maluchom głupie zabawy ze zwierzętami, sprowadza symbole wiary do „lwicy-ducha:, albo, co gorsza, propaguje tradycje Ku Klux Klanu. Pytanie, czy to żart, czy celowe przekazanie dzieciom idei rasistowskich? Okładka jest beznadziejna, a intencja grafika… chora.”

:lol: :lol: :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #652 dnia: Października 22, 2008, 22:55:35 pm »
Jeśli siedmioletni Michaś będzie znał tradycję kuklux klanu, to rispekt- młody darth vader.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #653 dnia: Października 22, 2008, 23:23:31 pm »
Może ja jestem jakiś chory, ale ja wiedziałem o Ku Klux Klanie w wieku 8 lat. Telewizji dużo oglądałem (wideotekę ojca głównie), świat poznawałem i tata dużo mówił. :cool:

Swoją drogą problem rasy poruszany był przez Majkę Jeżowską, której twórczość dzieci doskonale znają.
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2008, 23:26:09 pm wysłana przez tarniak »

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #654 dnia: Października 22, 2008, 23:25:46 pm »
Może ja jestem jakiś chory, ale ja wiedziałem o Ku Klux Klanie w wieku 8 lat. Telewizji dużo oglądałem, świat poznawałem i tata dużo mówił. :cool:

Żałuj, że twoja mama nie była jedną z tych podupconych matek z wąsami, która do dzisiaj chroniłaby cię przed całym zewnętrznym światem - może nie wyrósłbyś na takiego gnojka i psychopatę.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #655 dnia: Października 23, 2008, 15:13:23 pm »
Własnie, kurna :-x.
GT: Trusio

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #656 dnia: Listopada 01, 2008, 21:53:32 pm »
Cytuj
13-latka została ukamienowana za cudzołóstwo

Trzynastoletnia dziewczyna została ukamienowana, po tym jak powiedziała, że została zgwałcona. Islamskie władze wojskowe Somalii oskarżyły ją bowiem o cudzołóstwo, a to jest karane śmiercią przez ukamienowanie - podał serwis CNN.
Trzynastoletnia Aisha Ibrahim Duholow została ukamienowana przez tuzin mężczyzn 27 października. Wszystkiemu przyglądało się tysiąc osób. Do zdarzenia doszło w portowym mieście Kismayo na południu Somalii. Informację o tym podały somalijskie media oraz Amnesty International.

Dziewczyna zeznała, że została zgwałcona przez trzech mężczyzn. Islamskie władze wojskowe uznały to za akt cudzołóstwa i skazały Aishę na śmierć. Początkowo podawano, że dziewczyna miała 23 lata - z powodu jej dojrzałego wyglądu. Jednak jej ojciec potwierdził, że dziewczyna miała 13 lat.

A niektórym się wydaje, że konserwatywni katole to zuo..

Swoją drogą im więcej czarnych i im więcej islamu, tym większy ciemnogród  :?

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #657 dnia: Listopada 01, 2008, 22:56:23 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Mówiąc o "czarnych", masz na myśli katolicką mafię?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #658 dnia: Listopada 02, 2008, 05:02:34 am »
#656

tak jak są katolicy, konserwatywni katole i adwentyści( nie pozwalają na transfuzję krwi), tak w krajach islamskich jest somalia i katar( tu kobiety mogą mieć na legalu prawo jazdy i głosować). nie generalizujmy. warto piętnować przypadki, ale nie cały islam jest zły, nie wszyscy czarni to ciemnogród. polecam rozejrzeć się na własną rękę, zobaczyć inne kultury z bliska i potem oceniać. no bo nawet taki hindus, który według niektórych tutaj pali kościoły w indiach, jak słyszy teorię kreacjonizmu to się śmieje z "chrześcijańskiego ciemnogrodu".

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #659 dnia: Listopada 02, 2008, 09:47:58 am »
#656

tak jak są katolicy, konserwatywni katole i adwentyści( nie pozwalają na transfuzję krwi), tak w krajach islamskich jest somalia i katar( tu kobiety mogą mieć na legalu prawo jazdy i głosować). nie generalizujmy. warto piętnować przypadki, ale nie cały islam jest zły, nie wszyscy czarni to ciemnogród. polecam rozejrzeć się na własną rękę, zobaczyć inne kultury z bliska i potem oceniać. no bo nawet taki hindus, który według niektórych tutaj pali kościoły w indiach, jak słyszy teorię kreacjonizmu to się śmieje z "chrześcijańskiego ciemnogrodu".

Mam przyjaciela hindusa (wychowal sie na Fiji) i opowiadal mi jak wygladalo tam wprowadzanie chrzescijanstwa.  Przybyli tam Misjonarze, ktorzy nie byli dobrymi mowcami, nie potrafili przekonac mieszkancow tych wysp do zmiany wyznania, wykorzystali biede, jaka tam byla i placili ludziom aby ci przychodzili do kosciola i zmienili wyznanie - tak sobie statystyki poprawiali - podobnie w Indiach chcieli robic. Teraz do sedna, rozmawilem z nim na temat chrzescijanstwa, on szanuje inne wyznania wiec jest OK, ale w jego opinii i mojej tez, kosciol katolicki nie ma prawa, zmuszac kogos do zmiany religii! Nie moze byc tak, ze na terenach gdzie ludzie wyznaja jakas religie od kilku tysiecy lat ( nieraz dluzej niz chrzescijanstwo wogole istnieje!), przychodzi jakis "klecha" i mowi, ze to co wierzycie, to w co wierzyli wasi przodkowie przez tysiace lat to jest klamstwo - zlo, wiara w diabla, klamstwo falsz itd., a tylko moja wiara jest OK.

 Wyobrazcie sobie sytuacje, ze do Polski przyjezdza jakas grupa wyznawcow nowej wiary, chodza ludziom po domach i mowia, ze to w co wierza to jest klamstwo, ze wyznaja wiare w szatana, ze jedyna prawdziwa religia jest ta nowa wiara, ktorej nauke oni wlasnie glosza, a wszystko inne, to w imie czego gineli nasi przodkowie to nic nie warte bajeczki, ktore musicie porzucic!


Jak myslicie jak by sie skonczyla "przygoda" takich misjonarzy? Moim zdaniem, na poczatku ludzie by ich odsylali z kwitkiem, czasami jeszcze wyzywajac od najgorszych, a z czasem kiedy stali by sie bardziej natretni dochodzilo by do rekoczynow. I jesli ciagle, uparcie owi misjonarze by glosili, ze chrzescijanstwo to klamstwo, moglo by dojsc do jeszcze gorszych zdarzen - pobicia itd. A jesli ci "natretni" misjonarze, wybudowali by sobie swoje swiatynie? Nad wejscie do takiej by pisalo "Tu jest miejsce prawdziwej wiary, nowej wiary, a kazda inna wiara to klamstwo" (tj. kosciolyw Indiach maja napisane, ze to jest "Dom Bozy"), zaczelo by sie pewnie od spray'u i jakichs wulgarnych hasel, potem by poszly szyby, a jesli i to by nie odstraszylo "misjonarzy" moglo by dojsc do czegos gorszego. Mozna jeszcze dodac, ze i "moherowa armia", by cos od siebie dodala :). A co niedziele w katolickich kosciolach, ksiadz by nauczal nienawisci do tych nowych "misjonarzy", bo co moglby zrobic ksiadz, skoro wg. "nowej wiary" jest kaplanem diabla, albo i gorzej, cala jego wiara to falsz/klmastwo.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #660 dnia: Listopada 02, 2008, 10:08:32 am »
przesadzasz, powstają w europie meczety i jest ok. jakoś żaden jeszcze nie spłonął.
co do misjonarzy, no to taki jest ich zawód, skoro wierzy w Boga no to wiadomo, że będzie mówił, że to jest jedyna wiara a inne są nie teges. mi chodziło jednie, żeby nie popadać w skrajności.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #661 dnia: Listopada 02, 2008, 10:23:44 am »
przesadzasz, powstają w europie meczety i jest ok. jakoś żaden jeszcze nie spłonął.
co do misjonarzy, no to taki jest ich zawód, skoro wierzy w Boga no to wiadomo, że będzie mówił, że to jest jedyna wiara a inne są nie teges. mi chodziło jednie, żeby nie popadać w skrajności.

No tak, ale to jest nasza kochana na MAX tolerancyjna Europa! Nie zapominaj, ze w krajach rozwijajacych sie, gdzie ubustwo jest powszechne, ludzie sa mniej tolerancyjni. Sa radykalne grupy fanatykow religijnych, dla ktorych jedynym srodkiem obrony swojej wiary jest sila. Do tego w Indiach, w niektorych stanach jest caly czas "stan wyjatkowy" a ulice patroluje wojsko, a nie policja ( co ciekawe, w niektorych stanach, policja czy wojsko, moze do ciebie zaczac strzelac bez jakiego kolwiek ostrzezenia), piszac to wszystko chce pokazac, jak napieta jest sytuacja w tamtym rejonie, co tez wywoluje w ludziah skrajne reakcje, a zycie w zagrozeniu nauczylo ludzi aby wlasnie sila pozbywac sie "zagrozenia" - prosci ludzie raczej nie sa zwolennikami mediacji, a w chwilach maksymalnego "napiecia" atakuja to co obce/nowe to co uznaja za zagroznie.

s00s nie zapominaj jak to jeszcze 50 lat temu u nas w Polsce, w srodku Europy obchodzono sie ludzmi pochodzenia Zydowskiego, a jeszcze 10 lat temu, na murach w miasta czesto widzialo sie "wysprayowane"  wulgarne napisy odnoszace sie do judaizmu i jego wyznawcow. A juz nie moge sobie wyobrazic jak by taki misjonarz "nowej wiary" probowal naklonic Polakow do zmiany wyznania 50 lat temu. Do dzis nazwanie kogos "zydem" jest uznawane za obraze.

btw. wyobraz sobie misjonarza katolickiego np. w Iranie, ja nie potrafie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #662 dnia: Listopada 02, 2008, 11:00:21 am »
s00s nie zapominaj jak to jeszcze 50 lat temu u nas w Polsce, w srodku Europy obchodzono sie ludzmi pochodzenia Zydowskiego(...)

Napisz od razu, że Polacy są winni holocaustu...

Do tego że piszesz straszne farmazony już się przyzwyczaiłem, ale jest dla mnie niepojęte, jak można być tak niekonsekwentnym. Najpierw przekonujesz nas, że katolicy są nietolerancyjni, a później się okazuje, że KATOLICKA Europa jest jednak tolerancyjna i to NA MAXA  :lol:

Misjonarze są be - lepszy jest dżihad i "nawracanie" bombami w wykonaniu islamskich fundamentalistów.

Swoją drogą widzę, że nawet ukamienowanie dziecka w Somali jest dobrą okazją, żeby doje*ać katolom  :?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #663 dnia: Listopada 11, 2008, 00:58:21 am »
s00s nie zapominaj jak to jeszcze 50 lat temu u nas w Polsce, w srodku Europy obchodzono sie ludzmi pochodzenia Zydowskiego(...)

Napisz od razu, że Polacy są winni holocaustu...

Do tego że piszesz straszne farmazony już się przyzwyczaiłem, ale jest dla mnie niepojęte, jak można być tak niekonsekwentnym. Najpierw przekonujesz nas, że katolicy są nietolerancyjni, a później się okazuje, że KATOLICKA Europa jest jednak tolerancyjna i to NA MAXA  :lol:

Misjonarze są be - lepszy jest dżihad i "nawracanie" bombami w wykonaniu islamskich fundamentalistów.

Swoją drogą widzę, że nawet ukamienowanie dziecka w Somali jest dobrą okazją, żeby doje*ać katolom  :?

Iras nie napisalem nic o dzihadzie czy islamie wiec dlaczego ty piszesz?? Pokaz mi gdzie chwale dzihad?! Europa, europejczycy sa tolerancyjni...Polacy jednak mimo, ze sa tez europejczykami nie sa tolerancyjni w stopniu w jakim mieszkancy europy zachodniej! Katolicy w Polsce nie sa tolerancyjni, patrz zdanie wczesniej! Wiara katolicka uczy tolerancji, milowania blizniego, ale ze kazdy ma gleboko w d*pie to nauczanie zaraz po tym jak wyjdzie z kosciola to juz inna sprawa (nazywanie kogos "zydkiem", "czarnuchem", "ciapatym", "brudasem" - tylko ze wzgledu na wyznanie, kolor skory jest iscie katolickie, ale niestety nieraz takie slowa mozna uslyszec z ust jakiegos ksiedza :/ ) .

Czy chcialbys, aby i w Europie tak represjonowano ludzi ze wzgledu na wyznanie?! Bo 60 lat temu jeden pan sie za to zabral. A co do tego ze represjonowano ludnosc zydowska w latach 50-60-tych ( czyli 50 lat temu) w Polsce to chyba nie zaprzeczysz?? Wysiedlenia itp. tez mialy miejsce.  Ale czy to znaczy, ze mamy wrocic do takich metod?! Znow znizyc sie do tego zwierzecego poziomu selekcji ( zwierzeta tego samego gatunku sie nawet tak nie dziela ze wzgledu na kolor )?? W USA jeszcze 50 lat temu byly stany gdzie "czarni" nie mogli chodzic do tych samych szkol z "bialymi" dzieciakami itp. Teskno ci za taka selekcja ?!

Fakt my teraz zyjemy w XXI wieku, ale wez pod uwage, ze nie wszystkie spoleczenstwa sa tak rozwiniete jak to nasze, niektorzy ciagle zyja jakby w sredniowieczu, chodzi mi o kraje 3-ego swiata. I takie zachowania jak wymienione przez ciebie ukamienowanie dziecka, sa czescia i naszej historii, smutne jest to, ze sa miejsca gdzie dzieje sie to "dzis", ale tj. pisalem wczesniej oni ciagle zyja w sredniowieczu - standard zycia, zachowanie, sa to kraje dotkliwie zniszczone przez wiloletnie konflikty gdzie moralnosc wyglada zupelnie innaczej niz wersja znana z dzisiejszej europy.
: Listopad 02, 2008, 11:42:49 am
Dobra, odswiezmy troche ten temat:

filmik Pat Condell PL - Kilka słów do Islamofaszystów



gosc ostro jedzie, ale jest szczery... jest wiecej jego "filmow" na YouTube wiec jest o czym podyskutowac.... co myslicie o powyzszym ?! W UK ludzie powoli zaczynaja zauwazac problem jakim stali sie muzulmanie ich proby wplywania na polityke i ich sklonnosc do wykorzystywania socjalu, ale to nie tylko zarzuty pod adresem islamistow, dzieki kryzysowi w prasie coraz czesciej ( w ostatnim miesiacu 2 razy i dzis kolejny raz) pojawiaja sie artykuly o ludziach mieszkajacych w domach, ktore dla nich wynaja lokalny urzad, nie bylo by w tym nic dziwnego - przeciez to socjal, ale wynajete domy to wille o wartosci przekraczajacej 1mln funtow, a ze babka ma 5 dzieci to musi miec duzy dom... jedna z pan (rodzina muzulmanska) mieszka w sasiedztwie George Michael'a i Stinga - ciekawe co oni na to ze George jest homoseksualista. Dodam tylko, ze ludzie ci maja bardzo wysoki standard zycia, a w samym tylko Londynie na zapewnienie dachu nad glowa takim ludzia wydaje sie ok. 4 mld funtow rocznie z pieniedzy podatnikow.

Ale nie o tym mialo byc... ten pan podkreslil porblem islamofaszyzmu, ma sporo racji, ma prawo czuc oburzenie, ale moim zdaniem, kiedy juz zachodnia cywilizacja nie bedzie potrzebowala ropy, wiele krajow przestanie patrzyc na muzulmanow przychylnym okiem, juz teraz dzieki kryzysowi do wladzy w kilku krajach UE doszly partie typowo nacjonalistyczne, budujace swoj program na populistycznych haslach i ksenofobii...W niemczech ludzie opretestowali budowe meczetu w kolonii - zobaczymy jak to sie skonczy, moim zdaniem jeszcze minie kilka lat zanim ludzie zrozumieja, ze islamisci (nie wsyzscy, ale spora czesc) chca im narzucic swoje wartosci i wiare.

Sorry ze tak namieszalem, ale juz pozno jest i zasypiam :)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #664 dnia: Listopada 11, 2008, 08:38:13 am »
ale ten problem wynika właśnie z tolerancji , Niemiaszki , Francuzi byli entuzjastami taniej siły roboczej po czym teraz nimi srają i rzygają . W takich działań nie patrzy się dalekozwrocznie co z tej asymilacji może wynikać . Żadnego racjonalizmu tylko czcze hasełka o tolernacji , miłości i przyjazni . Jakże wielka to herezja ? Najpierw biorą kogo popadnie z Afryki , Azji , a teraz mówisz halt .

Trzeba ustalić na samym wstępie twarde reguły gry na jakich zasadach cudzoziemiec może przebywac w danym kraju co by podobnych przykrości nie spotkało naszego kraju , bo tutaj jesli muzułmanek czy czarny wyskoczy z jakąś manifą to jacyś nacjonalisci zaraz sprowadzą ich do poziomu . I to raczej dla nich nie będzi przyjemne . No chyba ,że te demonstracje będą się odbywały za namaszczeniem władz co w ostatecznym rozrachunku jets jeszcze gorszym rozwiązeniem . Problem emigracji jest i będzie się pogłebiać , dziś praca , jutro rodzina a pozniej lokalne wojenki na tle etnicznym ii religilnym .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #665 dnia: Listopada 11, 2008, 22:38:16 pm »
ale ten problem wynika właśnie z tolerancji , Niemiaszki , Francuzi byli entuzjastami taniej siły roboczej po czym teraz nimi srają i rzygają . W takich działań nie patrzy się dalekozwrocznie co z tej asymilacji może wynikać . Żadnego racjonalizmu tylko czcze hasełka o tolernacji , miłości i przyjazni . Jakże wielka to herezja ? Najpierw biorą kogo popadnie z Afryki , Azji , a teraz mówisz halt .

Trzeba ustalić na samym wstępie twarde reguły gry na jakich zasadach cudzoziemiec może przebywac w danym kraju co by podobnych przykrości nie spotkało naszego kraju , bo tutaj jesli muzułmanek czy czarny wyskoczy z jakąś manifą to jacyś nacjonalisci zaraz sprowadzą ich do poziomu . I to raczej dla nich nie będzi przyjemne . No chyba ,że te demonstracje będą się odbywały za namaszczeniem władz co w ostatecznym rozrachunku jets jeszcze gorszym rozwiązeniem . Problem emigracji jest i będzie się pogłebiać , dziś praca , jutro rodzina a pozniej lokalne wojenki na tle etnicznym ii religilnym .

Nie dokonca sie zgodze, emigracja nie jest problemem, do czasu gdy emigrancii chca zmieniac sposob zycia rdzennych obywateli danego kraju - slyszalem jak angielscy policjanci mowili o Turkach - "kebaby" - troche mnie to zaskoczylo, ale niestety sobie na to zaluzyli w zwiazku z ich tradycja "kebabowa" i tym jak tu zyja wykorzystujac socjal, z tego co slysze/czytam ludzie powoli zaczynaj miec dosc takich pijawek, najczesciej tymi pijawkami sa osoby czarnoskore i muzulmanie. W UK szanuje sie ludzi pracujacych, jesli pracujesz, zarabiasz na siebie stajesz sie czescia spoleczenstwa, placisz podatki, rachunki, korzystasz z uslug - jestes "dobry" dla ekonomii danego kraju, tym bardziej jesli nie narzucasz na sile swoich przekonan/wyznania innym i nie sprawiasz problemow. Tak jest w przypadku Polakow czy Hindusow, nie spotkalem jeszcze Hindusa, ktory by korzystal z zasilkow w UK, a mam przyjaciela z Indii i on mi powiedzial w prost, ze duma/honor im na to nie pozwala. Jeszcze jedna rzecz jaka mnie zaskoczyla w Hindusach to ich olbrzymia nienawisc wyznaniowa i rasowa do muzulmanow, a w szczegolnosci do Pakistanczykow, taki stosunek do nich napewno jest skutkiem wieloletniej wojny miedzy indiami i pakistanem, a tam talibowie tez mieszali, choc to Indiie wychodzily zawsze zwyciezko z wojen.

Tak jak pisalem wczesniej, widze jak podejscie spoleczenstwa sie zmienia, po publikacjach w gazetach o przydzielaniu tak drogich domow jako mieszkan socjalnych, wielu urzednikow stracilo juz prace i jest to przestroga dla innych. Partia Pracy widzi jakie sa nastroje spoleczne, odradzajacy sie powoli nacjonalizm i powoli zaczyna sie mowic o pewnych zmianach w polityce imigracyjnej i socjalnej, podobnie zreszta jak we wloszech,francji i niemczech, wszystkie te kraje zaczynaja zauwazac problem.

W gazetach tekze bardzo czesto jest podkreslane, ze terrorysci ktorzy planowali lub dopuscili sie atakow w UK, mieszkali tu od pewnego czasu, nie zadko korzystali z socjalu i mimo to obrucili sie przeciw swoim dobroczyncom...
: Listopad 11, 2008, 11:28:38 am
Cytuj
Brytania kończy z dożywotnimi mieszkaniami socjalnymi?

Szykują się zmiany w brytyjskich przepisach dotyczących mieszkań socjalnych. Lokatorzy, którzy w nich mieszkają stracą prawo do dożywotniego zajmowania lokalu ? podaje serwis 24dash.com.
Jeśli zmiany wejdą w życie, to zaczną obowiązywać od nowego roku. Mieszkania socjalne będą wtedy przydzielane lokatorom na określony czas, a co kilka lat przeprowadzana będzie kontrola. Każdy lokator, którego warunki finansowe ulegną poprawie, będzie musiał szukać zakwaterowania na własną rękę lub będzie płacił wyższy czynsz.

Pomysł ten przedstawił Chartered Institute of Housing, organizacja zrzeszająca osoby zaangażowane w sprawy mieszkaniowe. Rozważeniem tego planu zajmie się minister Margaret Beckett.

Proponowane zmiany przepisów zostały skrytykowane przez National Housing Federation (NHF), które reprezentuje angielskie stowarzyszenia mieszkaniowe.

Dyrekor NHF David Orr powiedział, że wdrożenie regularnych kontroli jest złym pomysłem. - Zmuszanie ludzi do udowadniania, że są biedni z pewnością nie będzie zachęcało ich do szukania pracy. Ludzie mieszkający w lokalach socjalnych pochodzą ze sfer o niskich dochodach i większości z nich nigdy nie będzie stać na przeprowadzkę czy kupno własnego lokum ? dodaje Orr.

Obecnie, lokatorzy mogą korzystać z subsydiowanego zakwaterowania przez całe życie, nawet jeśli ich dochody w późniejszym czasie pozwalają na to, by wynająć czy kupić inny lokal. Co więcej, w wielu przypadkach jest tak, że przekazuje się takie mieszkania czy domy swoim dzieciom. Wszystko to sprawia, że ci którzy naprawdę potrzebują pomocy, zmuszeni są czekać w kolejkach.

W tej chwili w całej Wielkiej Brytanii na liście oczekujących na mieszkanie socjalne jest prawie 4 miliony osób. Rocznie dostępnych jest 170 tys. lokali.

http://wiadomosci.onet.pl/1860386,28350,wiadomosceu.html
: Listopad 11, 2008, 22:14:37 pm
Cytuj
Luksusowy dom dla matki na zasiłkach

Samotna matka z pięciorgiem dzieci żyje w willi wartej 1 mln funtów w londyńskiej dzielnicy Edgware. Czynsz sięgający 25 tys. funtów rocznie opłaca w większości gmina Barnet - pisze goniec.com.
Nigeryjka Omowunmi Odia przeprowadziła się do willi w północnym Londynie dwa tygodnie temu. Pytana przez dziennikarza "Daily Mail", jak jej się podoba nowy dom, odpowiedziała, że jest zadowolona, ale "jedna sypialnia jest nie większa niż pudełko na buty".

Wcześniej Odia wraz z pięciorgiem dzieci mieszkała w zwykłym mieszkaniu z dwoma sypialniami. Została z niego usunięta nakazem sądowym. Wtedy znalazła willę w Edgware, którą jej właściciel kupił w 2005 roku za 650 tys. funtów, a teraz wartą okrągły milion.

Luksusowy dom z pięcioma sypialniami, dwoma pokojami dziennymi, oranżerią i garażem na dwa samochody opłaca w sporej części council w ramach dopłat mieszkaniowych (housing benefits). Czynsz sięga 25 tys. funtów rocznie. Kobieta utrzymuje się z zasiłków.

Samorząd gminy Barnet twierdzi, że to nie on znalazł nowe luksusowe lokum dla Nigeryjki. Zapewnia również, że housing benefit w jej przypadku wynosi znacznie mniej niż roczny czynsz.

Szacuje się, że housing benefit pobierany tylko przez mieszkańców Londynu kosztuje budżet państwa 4 miliardy funtów rocznie. W skali kraju mowa o prawie 15 mld funtów.

http://wiadomosci.onet.pl/1860657,28350,wiadomosceu.html

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #666 dnia: Listopada 12, 2008, 10:06:30 am »
Cytuj
Nie dokonca sie zgodze, emigracja nie jest problemem, do czasu gdy emigrancii chca zmieniac sposob zycia rdzennych obywateli danego kraju - slyszalem jak angielscy policjanci mowili o Turkach - "kebaby" - troche mnie to zaskoczylo, ale niestety sobie na to zaluzyli w zwiazku z ich tradycja "kebabowa" i tym jak tu zyja wykorzystujac socjal, z tego co slysze/czytam ludzie powoli zaczynaj miec dosc takich pijawek, najczesciej tymi pijawkami sa osoby czarnoskore i muzulmanie. W UK szanuje sie ludzi pracujacych, jesli pracujesz, zarabiasz na siebie stajesz sie czescia spoleczenstwa, placisz podatki, rachunki, korzystasz z uslug - jestes "dobry" dla ekonomii danego kraju, tym bardziej jesli nie narzucasz na sile swoich przekonan/wyznania innym i nie sprawiasz problemow. Tak jest w przypadku Polakow czy Hindusow, nie spotkalem jeszcze Hindusa, ktory by korzystal z zasilkow w UK, a mam przyjaciela z Indii i on mi powiedzial w prost, ze duma/honor im na to nie pozwala. Jeszcze jedna rzecz jaka mnie zaskoczyla w Hindusach to ich olbrzymia nienawisc wyznaniowa i rasowa do muzulmanow, a w szczegolnosci do Pakistanczykow, taki stosunek do nich napewno jest skutkiem wieloletniej wojny miedzy indiami i pakistanem, a tam talibowie tez mieszali, choc to Indiie wychodzily zawsze zwyciezko z wojen.

Tak jak pisalem wczesniej, widze jak podejscie spoleczenstwa sie zmienia, po publikacjach w gazetach o przydzielaniu tak drogich domow jako mieszkan socjalnych, wielu urzednikow stracilo juz prace i jest to przestroga dla innych. Partia Pracy widzi jakie sa nastroje spoleczne, odradzajacy sie powoli nacjonalizm i powoli zaczyna sie mowic o pewnych zmianach w polityce imigracyjnej i socjalnej, podobnie zreszta jak we wloszech,francji i niemczech, wszystkie te kraje zaczynaja zauwazac problem.
coś zbytnio zdecydowany nie jesteś . Emigracja jest dobra wtedy gdy jest mniejszością i ma prawa takie jak mniejszosci sie należy . W Niemczech są już tureckie getta , niedlugo co bardziej narwai będą chcieli większych praw , a może i osobnego państwa w Niemczech  :lol: Ty opisujesz tą problematykę z pozycjii Anglii , ja to biorę bardziej ogólnikowo , wzdłuż i wszerz całej Europy a tu chlubnych przypadków przodowników pracy wśród jest zdecydowanie mniej . Nie mówię w tym przypadku o Polakach ;]
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #667 dnia: Listopada 12, 2008, 11:25:43 am »
Cytuj
Nie dokonca sie zgodze, emigracja nie jest problemem, do czasu gdy emigrancii chca zmieniac sposob zycia rdzennych obywateli danego kraju - slyszalem jak angielscy policjanci mowili o Turkach - "kebaby" - troche mnie to zaskoczylo, ale niestety sobie na to zaluzyli w zwiazku z ich tradycja "kebabowa" i tym jak tu zyja wykorzystujac socjal, z tego co slysze/czytam ludzie powoli zaczynaj miec dosc takich pijawek, najczesciej tymi pijawkami sa osoby czarnoskore i muzulmanie. W UK szanuje sie ludzi pracujacych, jesli pracujesz, zarabiasz na siebie stajesz sie czescia spoleczenstwa, placisz podatki, rachunki, korzystasz z uslug - jestes "dobry" dla ekonomii danego kraju, tym bardziej jesli nie narzucasz na sile swoich przekonan/wyznania innym i nie sprawiasz problemow. Tak jest w przypadku Polakow czy Hindusow, nie spotkalem jeszcze Hindusa, ktory by korzystal z zasilkow w UK, a mam przyjaciela z Indii i on mi powiedzial w prost, ze duma/honor im na to nie pozwala. Jeszcze jedna rzecz jaka mnie zaskoczyla w Hindusach to ich olbrzymia nienawisc wyznaniowa i rasowa do muzulmanow, a w szczegolnosci do Pakistanczykow, taki stosunek do nich napewno jest skutkiem wieloletniej wojny miedzy indiami i pakistanem, a tam talibowie tez mieszali, choc to Indiie wychodzily zawsze zwyciezko z wojen.

Tak jak pisalem wczesniej, widze jak podejscie spoleczenstwa sie zmienia, po publikacjach w gazetach o przydzielaniu tak drogich domow jako mieszkan socjalnych, wielu urzednikow stracilo juz prace i jest to przestroga dla innych. Partia Pracy widzi jakie sa nastroje spoleczne, odradzajacy sie powoli nacjonalizm i powoli zaczyna sie mowic o pewnych zmianach w polityce imigracyjnej i socjalnej, podobnie zreszta jak we wloszech,francji i niemczech, wszystkie te kraje zaczynaja zauwazac problem.
coś zbytnio zdecydowany nie jesteś . Emigracja jest dobra wtedy gdy jest mniejszością i ma prawa takie jak mniejszosci sie należy . W Niemczech są już tureckie getta , niedlugo co bardziej narwai będą chcieli większych praw , a może i osobnego państwa w Niemczech  :lol: Ty opisujesz tą problematykę z pozycjii Anglii , ja to biorę bardziej ogólnikowo , wzdłuż i wszerz całej Europy a tu chlubnych przypadków przodowników pracy wśród jest zdecydowanie mniej . Nie mówię w tym przypadku o Polakach ;]

Wiem o co ci chodzi, ale ja pisze z punku widzenia Anglii bo mieszkam w tym kraju od prawie 2 lat i tutejsze problemy widze osobiscie - nie bede wypowiadal sie o innych krajacc, o sytuacji ktorych wiem malo.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #668 dnia: Listopada 18, 2008, 14:23:01 pm »
Cytuj
Gejowska bajka trafi na polskie półki

INICJATYWA KAMPANII PRZECIW HOMOFOBII

Prawdziwa historia dwóch pingwinich samców wspólnie wychowujących pisklę w nowojorskim ZOO stała się kanwą bajki, która zdaniem Kampanii Przeciw Homofobii, nauczy tolerancji dla par homoseksualnych wychowujących dzieci. Organizacja chce wydać książkę w Polsce. Jak powiedział "Polsce" szef KPH Robert Biedroń, nawiązał już kontakt z wydawnictwem posiadającym prawa do historii "And Tango Makes Three".

Książeczka w USA ukazała się w 2005 roku i przykuła uwagę zarówno organizacji gejowskich, jak i konserwatywnych. Pierwsze uhonorowały ją szeregiem nagród, drugie uznały, że szerzy homoseksualną propagandę. W Polsce prawdopodobnie wzbudzi podobne kontrowersje. Specjaliści jednak problemu z jej wydania nie robią.

"Gejów nam nie przybędzie"

- Dzieci karmione homoseksualną strawą w bajkach, będą w dorosłym życiu bardziej tolerancyjne wobec mniejszości - mówi prof. Zbigniew Nęcki z Uniwersytetu Jagiellońskiego i dodaje: - Z pewnością nie przybędzie nam gejów.

Mariusz Makowski, psycholog społeczny z Akademii Ekonomicznej w Krakowie, podkreśla, że gejowska bajka może mieć bardzo duży wpływ na kształtowanie światopoglądu dzieci. - One przyjmują bezkrytycznie to, co widzą na rysunkach i czytają. Potem w dorosłym życiu mogą wykazywać się większym pluralizmem - mówi Makowski.

Protesty w Wielkiej Brytanii

Bajki o homoseksualnej tematyce nie są w Europie niczym nowym. W Austrii uczniowie na ich podstawie wystawiają szkolne przedstawienia. W ubiegłym roku brytyjski rząd wprowadził je pilotażowo do programu nauczania. W kilku miastach protestowali przeciwko temu rodzice.

W Polsce bajka w języku angielskim "And Tango Makes Three" jest już do kupienia w internetowym sklepie sieci Empik. Nie cieszy się jednak dużym zainteresowaniem - czytamy w "Polsce".

http://www.tvn24.pl/12690,1573524,0,1,gejowska-bajka-trafi-na-polskie-polki,wiadomosc.html

Super, tylko w bajkach dla dzieci brakowało nam pedałków  :?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #669 dnia: Listopada 18, 2008, 15:02:59 pm »
No Iras sa bajki w ktorych zwierzeta jedza ludzi - to w takim razie kazdy kto przeczytal czerwonego kapturka powinien polowac na wilki, legenda o Popielu - i juz wszystkich strasza myszy, nie mowiac o poschizowanych bajkach, w ktorych bohaterowie pija jakies soki czy cos jedza aby dodac sobie "super mocy" - przeciez to jest jawna zacheta do uzywania narkotykow. Nie popadajmy w skrajnosci, bo juz jedna pani posel zrobila z nas posmiewisko atakujac teletubisie. Z dystansem trzeba do tego podchodzic. Bo jak pamietamy LPR tez mial cos do zarzucenia Mickiewiczowi itp. chcac usunac niektore ksiazki z listy lektur.

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #670 dnia: Listopada 18, 2008, 15:58:14 pm »
czytajac takie rzeczy mam wrazenie, ze o wiele powazniejszym zagrozeniem od homofobii jest... fobia przeciwko homofobom :-o

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #671 dnia: Listopada 18, 2008, 17:36:44 pm »
No i co w tym dziwnego. Jeśli ktoś zamiast wstawiać w avatary "chrześcijańskie wzorki" poczytał coś mądrego, to dowiedziałby się, że u pingwinów pojawiają się pary (wspólne wychowywanie małych, dożywotni "związek") homoseksualne. Bóg tak je stworzył, no chyba, że uległy agitce i propagandzie środowisk lewackich.  :lol:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #672 dnia: Listopada 18, 2008, 17:50:47 pm »
to dewiacja nazywa się chyba , ot taki błąd w  sztuce .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

svonston

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #673 dnia: Listopada 18, 2008, 18:00:11 pm »
Znaczy sie, ze dzieciom nagle zaczna sie podobac dzieci tej samej plci, bo w bajkach tak jest? Taka transformacja z hetero w homo?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #674 dnia: Listopada 18, 2008, 18:00:55 pm »
Wisi mi jak to wygląda u pingwinów, ale wolałbym, żeby gejowska propaganda trzymała się z dala od dzieci.

Dwóch spedalonych tatusiów nigdy nie było i nie będzie normalną rodziną.

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #675 dnia: Listopada 18, 2008, 18:06:48 pm »
to dewiacja nazywa się chyba , ot taki błąd w  sztuce .
Ponoć Bóg jest nieomylny. ;) Tutaj pasuje wyłącznie teoria o lewackiej propagandzie. Czysta biologia, a nie żadna promocja homoseksualizmu. :cool:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #676 dnia: Listopada 18, 2008, 18:08:51 pm »
Znaczy sie, ze dzieciom nagle zaczna sie podobac dzieci tej samej plci, bo w bajkach tak jest? Taka transformacja z hetero w homo?

WoW...a ja mam teraz pytanie jak waszym zdaniem odroznic pana pingwina od pani pingwin i jak to zrobi... dziecko z przedszkola.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #677 dnia: Listopada 18, 2008, 18:23:51 pm »
a ja mam teraz pytanie jak waszym zdaniem odroznic pana pingwina od pani pingwin i jak to zrobi... dziecko z przedszkola.

Zapewno dziecko będzie się kierowało imionami bohaterów i stąd dojdzie do tego że są tej samej płci.

Co do bajki, uważam że nie ma w tym nic strasznego i demoralizującego. Dzieciom często czyta się o porwaniach, zabijaniach, zemstach, czarnych charakterach i wszystko to jest OK ponieważ jest usprawiedliwione przez dobro które zawsze zwycięża.
Pozatym nie wydaje mi się aby dzieci patrzały na świat tak jak my. Gdy mówimy "bajka o dwóch kochających się pingwinach tej samej płci" to tak naprawde myślimy o dewiacjach i zboczonych rzeczach :P Dziecko po prostu uzna to za coś normalnego i nawet nie zwróci uwagi.

BTW, Londek twój avatar cały czas mnie rozpraszał podczas pisania tego posta, hehe.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #678 dnia: Listopada 18, 2008, 18:40:37 pm »
Chodzi o pokazanie, że wychowywanie dziecka przez dwóch tatusiów jest ok - a nie jest.

Bajki nie czytałem, ale coś w niej musi być, skoro jest tak uwielbiana przez środowiska gejowskie.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #679 dnia: Listopada 18, 2008, 18:42:04 pm »
Chodzi o pokazanie, że wychowywanie dziecka przez dwóch tatusiów jest ok - a nie jest.

Bajki nie czytałem, ale coś w niej musi być, skoro jest tak uwielbiana przez środowiska gejowskie.

Pewnie w tej ksiazce na co drugiej stronie dotykaja sie "dziubkami" :) :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2008, 18:47:47 pm wysłana przez LoNdEk »