Autor Wątek: Far Cry Instincts Evolution  (Przeczytany 9748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Far Cry Instincts Evolution
« dnia: Lutego 28, 2006, 20:07:05 pm »

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 28, 2006, 21:41:27 pm »
Zwykly wyciskacz kasy. Osobiscie nie zamierzam zakupowac tej gry, z tegoz faktu, iz posiadam "zwyklego" ar Cry. Podobnie sprawa ma sie z Fable: TLC (Ninja Gaiden Black to zupelnie inna sprawa).

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 28, 2006, 21:53:31 pm »
no nie powiedzialbym,
bo np. Ghost recon 2 summit strike czy Rainbow Six 3 black arrow to nie sa nabijacze kasy.

a fable TLC to raptem jeden taki nabijacz.

ubisoft wie co wydaje:]

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 28, 2006, 21:56:43 pm »
Są. :D Tylko bardzo dopakowane i dopieszczone nabijacze kasy:>

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 28, 2006, 21:59:58 pm »
ale takie nabijacze są ok. takie lubie:]

gladiac

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-02-2006
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 19, 2006, 23:02:25 pm »
Cytat: "Hubi"
Zwykly wyciskacz kasy. Osobiscie nie zamierzam zakupowac tej gry, z tegoz faktu, iz posiadam "zwyklego" ar Cry. Podobnie sprawa ma sie z Fable: TLC (Ninja Gaiden Black to zupelnie inna sprawa).



przecoez zwykly far cry i kolejne wersje to zupelnie inne gry!!!! ten sam bochater ale inne mozliwosci ,nawet nie ma porownania,w pierwszym nie zostawales mutantem i nie miales tych wszystkich zdolnosci ,tak wiec inne zalozenia inne podejscie do sprawy ,wersje na 360 z nowymi efektami wymiataja!!!! ,a i ze na zwyklego xboxa robia takze to chwala im za to

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 19, 2006, 23:33:14 pm »
Właśnie dla FarCry Instincts miałem kiedyś zamiar zakupić Xbox'a, jeżeli to Evolution będzie jeszcze lepsze to kto wie... :D

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 21, 2006, 21:38:16 pm »
Cytat: "Ibra"
Właśnie dla FarCry Instincts miałem kiedyś zamiar zakupić Xbox'a, jeżeli to Evolution będzie jeszcze lepsze to kto wie... :D

Jedyne co jest do poprawienia to ta głupia ciemnia w 2 levelach ( nic nie widać) no i przymus oglądania tego trailera. Wkurza mnie to niemiłosiernie. Nawet jak sie chce wrocic do menu to trzeba to obejrzec - no comment, naprawde. Ktoś wykazał się brakiem wyobraźni. No i sprzętowo też sie tego nie da wytłumaczyc, bo po podmienieniu pliku wszystko działa.

i kto tu ma najwiekszego gs ??

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 23, 2006, 23:12:00 pm »
Jak ktoś będzie miał tę gierkę (za niedługo chyba premiera) to proszę o mini-recenzję, gdyż jestem ciekaw tej gry :wink:.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 24, 2006, 00:03:48 am »
Cytuj
Jak ktoś będzie miał tę gierkę (za niedługo chyba premiera) to proszę o mini-recenzję, gdyż jestem ciekaw tej gry .

Ja tez prosze, ale bardziej jestem ciekaw, czy oplaca sie ja kupic, gdy ma sie juz Far Cry Instinct.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 24, 2006, 13:45:12 pm »
Cytat: "Slay"

Jedyne co jest do poprawienia to ta głupia ciemnia w 2 levelach ( nic nie widać) no i przymus oglądania tego trailera. Wkurza mnie to niemiłosiernie. Nawet jak sie chce wrocic do menu to trzeba to obejrzec - no comment, naprawde. Ktoś wykazał się brakiem wyobraźni. No i sprzętowo też sie tego nie da wytłumaczyc, bo po podmienieniu pliku wszystko działa.


Cytat: "Hubi"

Ja tez prosze, ale bardziej jestem ciekaw, czy oplaca sie ja kupic, gdy ma sie juz Far Cry Instinct.


O czym wy mowicie? :shock:
Przeciez FCI EVO bedzie totalnie nową grą na ulepszonym silniku starej jak np. Ghost Recoon 2 i GR2:Summit Strike czy DOOM3 i DOOM3 ROE.
(całkiem nowe levele, bron, przeciwnicy, itd)
a nie lekko ulepszoną wersją tej samej gry jak np. FABLE i FABLE L.Chapters. (to samo z kosmetyczną poprawką) :?

Wiec zwyczajnie nowa gra a nie jakas ulepszona wersja...

Zreszta ma byc juz w sprzedazy w przyszłym tygodniu.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 24, 2006, 14:36:47 pm »
No właśnie, FC Instincts Evo ma być inna, a ja mam nadzieję, ze i duzo lepszą grą od poprzedniczki. Obecnie ta gra mnie najbardziej interesuje. Ciekaw jestem okrutnie jak się spiszą programiści :).

BTW
Widzę, że na torrentach już jest ta gierka  :mrgreen:.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 28, 2006, 22:07:29 pm »
dobra, skoro gra juz jest na torrentach to pewnie jakis szybszy kolega z szybszym łączem juz w nią gra;) Czekam na opinie. Dobrze wiedziec wczesniej (chociaz wątpie ze bedzie słaba gra :mrgreen:, ona juz jest świetna;)

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 05, 2006, 20:49:51 pm »
No więc mam, gralem u Shadowka dłuzej
i .... jest wypasiona! Lepszy multiplayer, ale krotszy single.
Większa interakcja (znaczy sie wieze wybuchaja) no i nie ma ciemnych leveli. Jest nowy rodzaj granatow mozna urywac turrety z rozwalonych pojazdów :D Bardzo mi sie gierka spodobala i juz niedlugo ja sobie przejde... Ign dał chyba 8.4 czy cos kolo tego.

i kto tu ma najwiekszego gs ??

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 05, 2006, 21:00:18 pm »
Mam kilka pytań:
- gra jest ponoć mniej liniowa i ponoc jest więcej ścieżek do wyboru. prawda to?
- jak wygląda sprawa z frameratem?

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 05, 2006, 21:16:59 pm »
Cytat: "xelloss"
Mam kilka pytań:
- gra jest ponoć mniej liniowa i ponoc jest więcej ścieżek do wyboru. prawda to?
- jak wygląda sprawa z frameratem?

co do 1 pytania to tu moze odpowiedziec chyba tylko shadow bo on to juz prawie przeszedl. Co do 2 to ja niestety nie jestem czuly na zwolnienia, ale napewno nic nie zauwazylem. Grało mi sie dobrze (jak nie lepiej niz w fc)... Ściągnałem recke z IGN - tam twierdza ze FCIE jest bardziej nastawiony na multi... gre nazwali mission packiem...

i kto tu ma najwiekszego gs ??

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 05, 2006, 21:26:08 pm »
Cytat: "xelloss"
gra jest ponoć mniej liniowa i ponoc jest więcej ścieżek do wyboru. prawda to?


W pewnym sensie...Na początku dowalają z 20 objectiv'ów. (bardzo oryginalnych) Ja wykonywałem je wedle własnego uznania czyli kolejność była raczej dowolona :) Ale później już nie dają Ci takiego wyboru, dowalają po parę objectiv'ów typu "spotkaj się z kimś gdzieś"... albo ochroń coś/kogoś...


Cytat: "xelloss"
jak wygląda sprawa z frameratem?

Dobrze ale nie idealnie :) Podczas większych zadym oczywiście tnie, ale rzadko, odniosłem wrażenie że idzie nie całe 30 FPS'ów przez większość gry ... może to tylko złudzenie moich gałek ocznych :) ale po zagraniu w Instincs i Instincs Evolution widać było pewną różnicę na niekorzyść pierwszej części :(

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 05, 2006, 23:44:29 pm »
ogolnie pierwsze FCI był bardzo płynny (nawet bardzo), wiec raczej FCI evo nie jest wolniejszy. w tygodniu bede miał gre wiec napisze coś wiecej.

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 06, 2006, 18:56:32 pm »
Cytat: "siudym"
wiec raczej FCI evo nie jest wolniejszy


No...mam nadzieję, że to tylko moje złudzenie :) Ale było pare takich przejść 60 - 30 FPS'ów przy sequelach (patrz -> SSX On Tour PS2 ), obym sie mylił :) W końcu Xbox...Może poprostu poprawili grafe albo więcej zadym (dużo tych wielkich wież snajperskich do rozwalenia ;) ) dosadzili to silnik sie krztusi ?

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 06, 2006, 20:07:57 pm »
Pograłem dłużej... no i nie jestem zadowolony. Świerzo po przejściu Krowy włączam FCIE i co? No i niby wszysttko ok, ale jednak to wszystko działa troche inaczej. Jakies objectivy dziwne... Jest dobrze, ale spodziewałem sie wiecej.

i kto tu ma najwiekszego gs ??

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 07, 2006, 03:46:47 am »
ok ja juz gram. grafika wydaje sie o wiele ładniesza i bardziej ostra niz w FCI!, są o wiele wieksze przestrzenie (przypominające te z FC na PC:). Jest super. Niesamowita sprawa. Animacja płynna i tylko gdy naprawde jest duuuza zadyma potrafi zwolnic, ale bez przesady nie az tak ze przeszkadza w graniu :D . Zreszta na wiekszych przestrzeniach nic nie zwalnia. tylko lekko własnie przy zadymach i nie na tyle ze mozna mowic o wadzie gry. detal.

jest pięknie!.
Podobno gra jest krótka, zobaczy sie:)

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 07, 2006, 14:14:09 pm »
Nie mogę znaleźć tematu o FCI1, a teraz w nią gram, więc tutaj się wypowiem. Graficznie całkiem niexle pociska gra Xboksa, liniowość jest dla mnie znośna, bo nie grałem w FC na PC, a co za tym idzie nie wiem na czym ta gra straciła.:)  Rzeczywiście jest bardzo płynnie, choć pop-up jest trochę widoczny. Same strzelaniny są fajne, aczkolwiek biedaczyska zupełnie głupieją, jak się schowam pod bungalowem (nie to, że wcześniej byli w jakimkolwiek stopniu inteligentni, ale w takiej sytuacji zupełnie nie wiedzą co robić). Gra mi się mimo wszystko bardzo przyjemnie i za kilka miesięcy (a może tylko tygodni) pogram również chętnie w Evolution.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 07, 2006, 14:29:07 pm »
to ucieszy ciebie, ze FCIE jest znacznie mniej liniowa, naprawde są bardzo duze przestrzenie wodne z wyspami, zupełnie jak w FC na PC :D

Cytat: "xelloss"
Nie mogę znaleźć tematu o FCI1

http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=2061

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 07, 2006, 14:52:51 pm »
Cytat: "siudym"
Podobno gra jest krótka, zobaczy sie:)

Taa...zobaczy się ;) Zapewniam :) narazie sie ciesz i nie myśl o końcu xD

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 07, 2006, 16:19:39 pm »
Przeszedłem narazie ten moment z tymi wyspami co trzeba bylo podpalic plantacje itp. teraz mam wskoczyc do jakiegos helikopteru. Gra coraz bardziej mnie przekonuje i tnie mi sie w nia juz tak milo jak w poprzedniego farcry :)

i kto tu ma najwiekszego gs ??

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 07, 2006, 17:02:08 pm »
Cytat: "Shadowek"
Cytat: "siudym"
Podobno gra jest krótka, zobaczy sie:)

Taa...zobaczy się ;) Zapewniam :) narazie sie ciesz i nie myśl o końcu xD


slyszalem ze gra jest ogolnie krótsza od FCI, ale w EVO nie ma ciemnych leveli tylko same na wyspach, wiec pewnie łącznie bedzie wiecej ganiania po plaży niz w FCI :D

Zobaczymy, ja jeszcze sie ciesze grą 8)

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 07, 2006, 20:22:30 pm »
Cytat: "siudym"
w EVO nie ma ciemnych leveli tylko same na wyspach


i to jest najwazniejsze, bo przy jaskiniach i rain forescie szlag mnie trafial poprostu.

i kto tu ma najwiekszego gs ??

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 07, 2006, 20:37:24 pm »
gram:], jestem coraz dalej i powiem tylko ze jest coraz LEPIEJ :D  Kurcze zdecydowanie lepsza grafika niz w FCI, jeszcze na dodatek te wielgachne przestrzenie i brak loadingów gdy pływa sie dookoła wysp :shock: Pierwsze FCI to liliput w porownianiu z tym 8)  Jeszcze mozna wlesc sobie gdzies na wyzszy poziom jednez z wysp i podziwiac plenerki (zwłaszcza ze to co widac po horyzont to cały dostepny, mozliwy do zwiedzania level a nie jakies sztuczne tło!) :P Juz na trailerach woglądało pieknie, kurcze jest lepiej niz sobie wyobrazalem. Kurde az chce sie wejsc w Telewizor i popływac :lol:  :D
Zobaczymy jak dalej. :}

Cytat: "Slay"
Cytat: "siudym"
w EVO nie ma ciemnych leveli tylko same na wyspach


i to jest najwazniejsze, bo przy jaskiniach i rain forescie szlag mnie trafial poprostu.


racja, dobijały te levele po jakims czasie:/

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 07, 2006, 21:55:13 pm »
Do pozostałych - prawda to, co pisze siudym? dla mnie brzmi niewiarygodnie. :roll:

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 07, 2006, 22:13:53 pm »
No więc. Jestem teraz w tej wiosce i .... jest bomba i wogóle! Wciąga jak poprzedniczka albo i lepiej. Początek faktycznie moze byl troche nudny ale teraz jest wszystko ok :) Grać, grać panowie! Obiło mi sie o uszy że gra jest o wiele krotsza od FCI :/

i kto tu ma najwiekszego gs ??

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 07, 2006, 22:42:08 pm »
tez dotarlem do tej zabitej dechami wiochy:)
teraz sie sporo strzelania zrobiło, wczesniej dali nam kupe swobody i mase łazenia, teraz lekka odmiana :P

Cytat: "xelloss"
Do pozostałych - prawda to, co pisze siudym? dla mnie brzmi niewiarygodnie. :roll:


Jak niewarygodnie... zreszta sam sie zdziwiłem gdy na początku gry dano tyle przestrzeni! Juz teraz mi nikt nie powie, ze na xboxa nie da sie zrobic pecetowego FC z wielkimi terenami!

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 09, 2006, 11:24:53 am »
Cytat: "siudym"
Jak niewarygodnie... zreszta sam sie zdziwiłem gdy na początku gry dano tyle przestrzeni!


Bo Xbox to tylko 64MB RAM, FCI ma jedną z najlepszych grafik na Xboksie w ogóle i jeśli dorzucono do tego otwarte poziomy, to można powiedzieć, że w Ubi pracują jacyś magicy.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 09, 2006, 14:25:09 pm »
haha, tez tak pomyslałem "magicy":) Sam zagrasz to zobaczysz, teraz mam kolejną misje z kurcze tak rozleglą ze głowa boli! Najpierw sobie ide sciezką, patrze w bok i z ciekawosci wszedłem w las.... okazało sie ze ta sciezka wcale nie jest liniowa, tylko mozna łazic po całym levelu :shock:
Gdyby nie punkt ma na radarze to mozna sie zgubić :D  Aha! Przeciwnicy tez wydają sie inteligentniejsi niz w FCI, chowają sie za przeszkody i "strafują" niezle, czesto trudno trafic.

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 09, 2006, 18:29:56 pm »
Cytat: "siudym"
czesto trudno trafic.


A tam trafić xD Ja latam z pistolecikiem :) !! Co najwyzej parę razy headshota zapakuje, tak to same uppercuty przez całą gre były u mnie używane :) Tak fajnie... latają te ofiary  :twisted:

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 09, 2006, 19:48:41 pm »
najlepiej jak juz tak lecą i jeszcze krzyczą z bulu 8)

Tutaj zrobiłem marny jakosciowo obrazek przedstawiający początek gry. Mamy tu duzą przestrzen wodną oraz kilka mniejszych oraz wiekszych wysep. Oczywiscie screen przedstawia tylko kawałek levelu. Wszystko mozna oczywiscie opłynąc łódką bols, wszedzie łazic, nawet na wyzsze partie wyspy :)
W tle widac jedną wiekszą wyspe, na ktorej była plantacja chyba marychy, trzebabyło ją oczywiscie spalić (jeden z celów). Widac takze jak unosci sie cały czas dym z tej palącej sie plantacji :P

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 09, 2006, 20:20:08 pm »
W jakiejś recenzji czytałem, że Evolution pęka w 5-6 godzin. Jakieś dwa razy krótszy od pierwszego FCI.

Ale w sumie może być krótki, ważne, że Ubi dokonało kolejnych cudów z konsolą. Ech, gdyby konsola pociągnęła jeszcze z rok na pełnych obrotach, to w ogóle byłby cud-miód i orzeszki, a tak to musimy zadowalać zmniejszonym supportem i generalnie multiplatformowymi grami. Choć w przypadku tej gry to właściwie exclusive - 360 oferuje właściwie to samo, ale na 360 i tak nikt nie jest nią zainteresowany. :wink:

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 09, 2006, 20:56:04 pm »
jak widac po grach, xbox spokojnie jeszcze z mocny rok by sobie radził bez problemu (jak nie dluuzej).

ps. moze i bedzie 6 godzin, ale jaakie 6 godzin :P
Ja juz teraz wiem ze gre ukoncze jeszcze raz w trybie HARD (w FCIE jest wybor EASY/NORMAL/HARD - teraz gram na NORMAL)

Cytat: "Shadowek"
Cytat: "siudym"
czesto trudno trafic.

A tam trafić xD Ja latam z pistolecikiem :) !! Co najwyzej parę razy headshota zapakuje, tak to same uppercuty przez całą gre były u mnie używane :) Tak fajnie... latają te ofiary  :twisted:


Mozliwe ze zwyczajnie jest nieco trudniej niz w FCI. Ja gram na normal i przeciwnicy potrafią czasami napsuc niezle krwi:)

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 09, 2006, 22:30:47 pm »
Cytat: "siudym"
na ktorej była plantacja chyba marychy, trzebabyło ją oczywiscie spalić (jeden z celów).


A przeciwnicy do których doleciał dym robią się bardzo weseli :D .
To było by wtedy :lol:

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 10, 2006, 01:55:17 am »
Cytat: "UFO"
Cytat: "siudym"
na ktorej była plantacja chyba marychy, trzebabyło ją oczywiscie spalić (jeden z celów).


A przeciwnicy do których doleciał dym robią się bardzo weseli :D .
To było by wtedy :lol:


a wiesz ze gdy paliła sie plantacja to cos dziwnie sie zachowywali :mrgreen: Na siłe chodzili w palące sie zarośla :lol:

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Far Cry Instincts Evolution
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 27, 2006, 21:58:31 pm »
Własnie znalazłem spolszczenie do FC:E :) Zabieram sie spowrotem do grania, bo Goddfather mnie zajął....

i kto tu ma najwiekszego gs ??