Autor Wątek: Prison Break  (Przeczytany 59771 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #240 dnia: Września 02, 2008, 23:16:17 pm »
Co wy wszyscy o usuwaniu tatuaży nie słyszeliście?

Tatuaż z całego ciała usunąć w jedną noc? :shock:

Tarniak

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #241 dnia: Września 02, 2008, 23:18:56 pm »
Czy z całego ciała to nie wiadomo, na pewno z przedramion, bo o to chodziło ;). Inna sprawa, że nieco nielogiczne jest usuwanie tatuażu by zostawić jeszcze gorzej wyglądające blizny.  :lol:

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #242 dnia: Września 02, 2008, 23:57:35 pm »
Inna sprawa, że nieco nielogiczne jest usuwanie tatuażu by zostawić jeszcze gorzej wyglądające blizny.  :lol:

Na pewno kryje się w tym kolejny plan Michaela..

Albo nie chciał żeby Sara czuła się samotna z tymi swoimi bliznami  :-(

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #243 dnia: Września 03, 2008, 11:36:45 am »
Cytuj
Czy z całego ciała to nie wiadomo, na pewno z przedramion,

Przepraszam- w jedną noc? Z przedramion?
W jedną noc, to by mógł literkę wybielić.
Chyba że oblał się kwasem jakimś.

Tarniak

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #244 dnia: Września 03, 2008, 12:05:22 pm »
To nie salon tatuażu, więc wydaje się to jak najbardziej możliwe. Zabliźnienie ran i wytrzymanie takiego ciągłego bólu, to akurat bzdura.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #245 dnia: Września 03, 2008, 12:55:02 pm »
Dajcie linki do odcinków. Może się zbiorę i to oglądnę. Jednak po 3 serii mam powyżej uszu ten serial.

Pierwsza seria to mistrzostwo. Szkoda że im dalej tym gorzej. Dexter z odcinka na odcinek coraz lepszy, dlatego czekam na nowy sezon niecierpliwie.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #246 dnia: Września 03, 2008, 16:39:07 pm »
Nawet nie wiem, czy mogę powiedzieć, że jestem rozczarowany. Nie, bo chyba dostałem to czego oczekiwałem, czyli kolejny stek bzdur i nonsensów. Nie mogę się odpędzić od wrażenia, że serial jest już ciągnięty na siłę, nawet bez większych starań by ukryć ten fakt
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
. Trzeba również przyznać, że kolejne odcinki trzymają, równy, absurdalny poziom
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
. Śmiech na sali, wszystko powinno się skończyć na 2. serii i byłoby świetnie, a tak serial jedzie na renomie pierwszego sezonu.

@Marcepan, trzymaj:
http://www.mininova.org/tor/1760634
http://www.mininova.org/tor/1760750
PSN ID: WojtqGO

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #247 dnia: Września 04, 2008, 01:51:33 am »
PIE....... za przeproszeniem a i tak kazdy bedzie z zapartym tchem ogladał każdy odcinek i sciagał zaraz po pojawieniu:)
W tym i ja nie wiem czy to normalne ale jak patrze na ten serial to denerwuje sie jak diabli hehe moze to głupie ale co tam jakies wrazenia mam a głównemu bohaterowi pękło naczynko od myslenie i niepie..... że guz mózgu :) ;)

Marins

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #248 dnia: Września 05, 2008, 23:32:18 pm »
Co do PB to dla mnie początek 4 sezony nawet, nawet. Co do fabuły:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #249 dnia: Września 05, 2008, 23:35:47 pm »
Jak wprowadzą wątki paranormalne to jebnę.

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #250 dnia: Września 05, 2008, 23:50:10 pm »
Nie wprowadzą... Marins naczytał się za dużo pierdół w internecie. A plotki o tym, że na Majkelu były przeprowadzane jakieś eksperymenty, pojawiły się już pod koniec drugiego sezonu, podczas sceny w laboratorium...

Marins

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #251 dnia: Września 05, 2008, 23:57:34 pm »
Nie wprowadzą... Marins naczytał się za dużo pierdół w internecie. A plotki o tym, że na Majkelu były przeprowadzane jakieś eksperymenty, pojawiły się już pod koniec drugiego sezonu, podczas sceny w laboratorium...

No i dlaczego miałoby tak nie być ? zobaczymy co wyjdzie z tych pierdół... swoja drogą wytłumacz końcową scenę 2 odcinka 4 sezonu ?

Powróci Kellerman.

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #252 dnia: Września 06, 2008, 00:19:33 am »
Nie wprowadzą... Marins naczytał się za dużo pierdół w internecie. A plotki o tym, że na Majkelu były przeprowadzane jakieś eksperymenty, pojawiły się już pod koniec drugiego sezonu, podczas sceny w laboratorium...

No i dlaczego miałoby tak nie być ?

Bo to nie jest Kyle XY tylko Prison Break... Dwa różne gatunki.

Cytuj
zobaczymy co wyjdzie z tych pierdół... swoja drogą wytłumacz końcową scenę 2 odcinka 4 sezonu ?

Że co? Że nos mu zaczyna przeciekać? Pisałem już wcześniej - stawiam na guz, ew. inną chorobę mózgu... A może chodzić Ci o te całe "efekty"? Typowy zabieg filmowy.

Cytuj
Powróci Kellerman.

Prawda. Ale to akurat oficjalnie było potwierdzone przez ekipę PB.

Marins

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #253 dnia: Września 06, 2008, 00:29:50 am »
Cytuj
Bo to nie jest Kyle XY tylko Prison Break... Dwa różne gatunki.

Wiadomo ale po tym co zrobili temu serialowi to wszystkiego możemy się już spodziewać ;)


Cytuj
Że co? Że nos mu zaczyna przeciekać? Pisałem już wcześniej - stawiam na guz, ew. inną chorobę mózgu... A może chodzić Ci o te całe "efekty"? Typowy zabieg filmowy.


Guz ?  raczej nie w PB taka historia. A co do "efektu" rzeczywiście typowy zabieg filmowy tylko szkoda że przez 3 sezony ani razu nie mieliśmy podobnej sztuczki.

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #254 dnia: Września 06, 2008, 00:44:58 am »
Guz ?  raczej nie w PB taka historia.

A to guz to jest jakaś niespotykana rzecz? Niech Michael zdycha i niech to już będzie ostatnia seria, bez hepi endu.

A co do "efektu" rzeczywiście typowy zabieg filmowy tylko szkoda że przez 3 sezony ani razu nie mieliśmy podobnej sztuczki.

Być może, nie pamiętam... Może była, może nie.. A jak nie było to nie znaczy, że nie można jej wprowadzić ot, tak.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #255 dnia: Września 06, 2008, 04:11:21 am »
Ten spoiler Marinsa to masakra- już teraz robi się z tego wszystkiego groteska, ale to już przesada.

Marins

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #256 dnia: Września 06, 2008, 10:00:57 am »
Prawda jest taka że PB powinien się skończyć na I sezonie po 13 odcinkach jak miało to być na początku - pociągnęli serie o kolejne 13 nie było źle ba nawet było zajebiście ale przez to w kolejnych sezonach zaczęli się gubić. 

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #257 dnia: Września 06, 2008, 10:22:58 am »
Dla mnie jeszcze jest w tym serialu troche tej magii. Dla mnie lepsza końcówke miał 3 Prison niż Dexter 1.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Marins

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #258 dnia: Września 06, 2008, 10:25:41 am »
PB mnie też nie odstrasza uważam że początek 4 sezonu jest całkiem przyzwoity. Zawsze lubiłem ten serial bez względu na wszytko i chyba już tak zostanie.

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #259 dnia: Września 07, 2008, 13:50:47 pm »
Ja powiem tak pierwszy odcinek 4 seri był przyzwoity ale już drugi już lepszy czyli powinno z każdym odcinkiem być dobrze .Ja chce tylko jedno żeby seria 4 była ostatnią zapowiada się ciekawie i żeby końcówka był masakryczna z ekstra zakończeniem bo w przeciwnym razie ten serial stanie się Modą na Sukces :-P
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #260 dnia: Września 07, 2008, 20:07:43 pm »
Tak sobie teraz siedzę i myślę nad kolejną głupotą w scenariuszu - skoro panowie znajomi ojca braci mają takie znajomości, że udało im się wyciągnąć więźniów z więzienia federalnego to dlaczego do ch*ja nie mogli wyciągnąć Lincolna z Fox River (albo chociaż złagodzić mu karę)?

Kto mi odpowie, dostanie buziaczka :*

Diuk

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #261 dnia: Września 07, 2008, 20:13:23 pm »
Nie zapominaj, że poprzednia akcja (z wrobieniem w morderstwo lincolna) była ukartowana przez tą całą Firmę, na dodatek o niewinności Linca przekonani byli tylko jego najbliżsi, F.B.I tutaj nie miało nic do gadania. Plus teraz potrzebują "ich" do tej swojej misji, gdzie wtedy (podczas pobytu w Fox River) do niczego nie byli im potrzebni, byli dla nich zwykłymi więźniami.

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #262 dnia: Września 07, 2008, 20:17:18 pm »
Nie zapominaj, że poprzednia akcja (z wrobieniem w morderstwo lincolna) była ukartowana przez tą całą Firmę, na dodatek o niewinności Linca przekonani byli tylko jego najbliżsi, F.B.I tutaj nie miało nic do gadania. Na dodatek teraz potrzebują "ich" do tej swojej misji, gdzie wtedy (podczas pobytu w Fox River) do niczego nie byli im potrzebni, byli dla nich zwykłymi więźniami.

Taaa. Przez Firmę - tę samą, którą od dawna Donald Self (Michael Rapaport) chce zniszczyć... I na pewno wiedział o tym, że Lincoln jest niewinny, bo... fanfary... znał się z jego ojcem!

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #263 dnia: Września 07, 2008, 20:18:39 pm »
To tak serio jest ze Kellerman wroci ? czy sobie zarty robicie :) ?

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #264 dnia: Września 07, 2008, 20:21:43 pm »
To tak serio jest ze Kellerman wroci ? czy sobie zarty robicie :) ?

Pewne. Szczerze mówiąc jego powrót i tak jest bardziej wiarygodny niż powrót Sary. Nigdy nie pokazali śmierci Kellermana. Poza tym fajska to postać (na pewno lepsza niż Tancredi).

Poza tym nie psuj nam tu fajskiej wymiany zdań między Diukiem i mną, bo próbujemy rozwikłać ważny problem. Może dzięki temu dowiemy się jak skończyć z głodem na świecie, a Ty się wpieprzasz między wódkę a zakąskę. No kuwasz, no.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #265 dnia: Września 07, 2008, 20:22:58 pm »
To tak serio jest ze Kellerman wroci ? czy sobie zarty robicie :) ?

Chyba sobie żarty robią, albo mają złe źródła, bo nic takiego nie jest przewidziane póki co. Chociaż na pewno byłoby to lepsze niż powrót Sary.

Marins

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #266 dnia: Września 07, 2008, 20:24:17 pm »
To tak serio jest ze Kellerman wroci ? czy sobie zarty robicie :) ?

Chyba sobie żarty robią, albo mają złe źródła, bo nic takiego nie jest przewidziane póki co. Chociaż na pewno byłoby to lepsze niż powrót Sary.

Pewne że wróci.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #267 dnia: Września 07, 2008, 20:25:52 pm »
Wybacz szefie :P
Nie no jak dla mnie kellerman byl najlepsza postacia tego arcybiednego serialu, ale to juz jest przesada, po prostu smiech mnie ogarnia jak dowiaduje sie co sie dzieje z tym serialem

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #268 dnia: Września 07, 2008, 20:26:22 pm »
To tak serio jest ze Kellerman wroci ? czy sobie zarty robicie :) ?

Chyba sobie żarty robią, albo mają złe źródła, bo nic takiego nie jest przewidziane póki co. Chociaż na pewno byłoby to lepsze niż powrót Sary.

Pewne że wróci.
Daj źródło i konkretne dowody.

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #269 dnia: Września 07, 2008, 20:26:32 pm »
To tak serio jest ze Kellerman wroci ? czy sobie zarty robicie :) ?

Chyba sobie żarty robią, albo mają złe źródła, bo nic takiego nie jest przewidziane póki co. Chociaż na pewno byłoby to lepsze niż powrót Sary.

Poprzeglądaj jakieś jutjuby czy coś. Tam znajdziesz wywiady z twórcami. Nie można dostawać wszystkie na tacy, prosto przed nos... Kellerman wraca, bejbe.
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2008, 20:28:21 pm wysłana przez ruszmusk »

Marins

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #270 dnia: Września 07, 2008, 20:30:50 pm »
I to bodajże 4/5 odcinek.

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #271 dnia: Września 07, 2008, 20:33:54 pm »
No, no.. Dobra. Ja wiem, że to może wyglądać jakbym próbował skupiać na sobie zainteresowanie tłumu (i tak w rzeczywistości jest), ale może mi ktoś odpowiedzieć na zadanie wcześniej pytanie? Bo odpowiedź Diuka mnie nie satysfakcjonuje, co uargumentowałem zresztą :-P

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #272 dnia: Września 07, 2008, 20:38:07 pm »
Widzę, że ktoś tu chyba czytał tego newsa: http://prisonbreak.xon.pl/content/view/390/1/
Który jest totalną bzdurą i zostało to już zdementowane, ktoś po prostu pomylił jakiegoś statyse z Kellerman'em i ot całe zamieszanie.
I to bodajże 4/5 odcinek.
Na pewno to nie będzie miało miejsca w 4 odcinku tu masz castliste do tego epa: 
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Za niedługo pewnie wyjdzie do 5, to też podam.
PS.Od 3 sezonu ciągle się spekuluje o powrocie Kellermana co nie nastąpiło i nie nastąpi - póki co.

Edit znalazłem i do 5:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2008, 20:50:35 pm wysłana przez Agst07 »

Diuk

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #273 dnia: Września 07, 2008, 20:40:52 pm »
Nie zapominaj, że poprzednia akcja (z wrobieniem w morderstwo lincolna) była ukartowana przez tą całą Firmę, na dodatek o niewinności Linca przekonani byli tylko jego najbliżsi, F.B.I tutaj nie miało nic do gadania. Na dodatek teraz potrzebują "ich" do tej swojej misji, gdzie wtedy (podczas pobytu w Fox River) do niczego nie byli im potrzebni, byli dla nich zwykłymi więźniami.

Taaa. Przez Firmę - tę samą, którą od dawna Donald Self (Michael Rapaport) chce zniszczyć... I na pewno wiedział o tym, że Lincoln jest niewinny, bo... fanfary... znał się z jego ojcem!

Z tego co pamiętam po tych dwóch odcinkach, nie można dokładnie wywnioskować, czy byli to tylko znajomymi z ... "biura"? czy też razem walczyli przeciwko Firmie (o ile się nie mylę). Zresztą, w odcinku ten cały Self daje im akta, w których ich stary rozpracowywał w ciągu ostatnich dwóch lat swojego życia tą całą Skyllię. W końcu "ich" ojciec sam należał do Firmy (kur.wa nie pamiętam już dokładnie jak to było w 1 sezonie... ) odszedł od nich i właśnie to było min. przyczyną wrobienia Burrowsa. Pamiętaj też, że obecna ich "misja" przebiega na lewo, gdyż kolo ma masę obaw, pomyśl, skoro teraz musi kręcić na lewo, aby bracia znaleźli Skyllię, to niby jakim cudem (zakładając wersję, że znał się z ojcem Lincolna bardzo dobrze i wiedział o wrobieniu) miałby wyciągnąć Linca spoza więzienia, gdzie czekał go "elektryk" za morderstwo, a wszystko to upozorowane było przez FIRMĘ, która niby w serialu "rządzi" wszystkim w około. To jak start z motyką na słońce imo ;)

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #274 dnia: Września 07, 2008, 20:50:14 pm »
Diuk - no tak, ojciec odszedł z Firmy i za to Linc poszedł do Fox River. Tak czy inaczej dla Selfa mającego takie znajomości, które pozwalają mu wyciągać więźniów z FEDERALNEGO, złagodzenie kary dla Burrowsa nie powinno stanowić problemu. Jak dla mnie to scenarzyści nieco się pogubili w tym wszystkim przez zbytnie przeciąganie serialu.

Agst07 - no w porządku. Jesteś super prizonbrejkowym specjalistą. Cieszysz się? Nie ma co gdybać nad powrotem Kellermana. Przekonamy się wkrótce. A o njusie, do którego link podałeś pierwsze słyszę.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #275 dnia: Września 16, 2008, 10:39:48 am »
szczerze powiedziawszy to już gubie sie powoli w tym bełkocie
Mahone sprzeniewierzył się Firmie
Bellick gra w jednym teamie ze Scolfieldem
Sucre nawrócony pomaga kolegom

do tego zgony pomyłki , raz są a raz ich nie ma  :lol:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #276 dnia: Września 16, 2008, 11:15:15 am »
Nie oglądalem początku 2 odcinka 3 serii na polsacie, czy ktoż może mnie oświecić i wytłumaczyć
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
?
Totalnie rozwalił mnie Sucre- znowu będzie cały sezon biegał za tą swoją dziewczyną? No ludzie...

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #277 dnia: Września 16, 2008, 13:26:26 pm »
Nie oglądalem początku 2 odcinka 3 serii na polsacie, czy ktoż może mnie oświecić i wytłumaczyć
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
?
Totalnie rozwalił mnie Sucre- znowu będzie cały sezon biegał za tą swoją dziewczyną? No ludzie...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #278 dnia: Września 16, 2008, 14:11:49 pm »
Ok, dzięki :*

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Prison Break
« Odpowiedź #279 dnia: Września 23, 2008, 15:41:29 pm »
Piąty odcinek 4 seri jest już na dysku tylko czekam teraz na napisy ,tylko żeby był lepszy od 4 w którym ukochana Scofielda Sara zastanawiała się nad sensem swego życia .
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!