Autor Wątek: Reklamy  (Przeczytany 4140 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Reklamy
« dnia: Lipca 22, 2006, 11:51:46 am »
Ten temat powienien trafić do dzialu "(bez)kultura" na ale cóż :P
W temacie rozmowy o najgorzej z możliwych rzeczyw TV. Długośc, wkraczanie w najlepszychj momnetach filmów etc. to główne tematy :P
No i też o reklamach fajnych jak i tych niefajnych(chciało by się rzec wku*wiajacych) Więc zaczne,
najgorszy pod tym wzgledem jest Polsat któego najdłuższe spoty trwają po 15 minut, zawsze na najlepszych filmach(dawanie ofert TV marketu podczas poniedziałkowego mega hitu(lol) rox!)
Najlepiej jest na TVP1/2/3 bo tam reklam w trakcie filmów nie ma :lol:

A co do fajnych i niefajnych reklam.
Dobre są m.in. Coca coli(ta najnowsza z magicznym automatem(lol) rox, fajna muzyczka, Harnasia(ostatni raaz rox, no i ogółem dobrze stoją od strony graficznej. A z tym niefajnych? Wszelkie Vanishe, Persile i inne proszki ściągane z innych krajów z tak c*ujowo podłożonymi głosami że chce się tym którzy zrobili tą reklamę połamać nogi a iwidać ze reklamy zdrowo tuningowane(brud zaczyna znikać przed ścietką etc.)[/url]

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Reklamy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 22, 2006, 12:02:09 pm »
mi ostatnio bardzo spodobala sie reklama Hainekena naprawde zrobiona z pomyslem reklama no i ofc reklamy Red Bulla a co do anty to jak poprzednik proszki ,wybielacze,pasty itp od razu przelaczam kanal

hymmm kude kiedys byl chyba temat o reklamach albo mi sie przywidzialo

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Reklamy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 22, 2006, 12:09:39 pm »
Co prawda to prawda, Polsat przesadza puszczajac 2 serie reklam z rzedu + zapowiedzi filmow.

Cytat: "Mikes"
Najlepiej jest na TVP1/2/3 bo tam reklam w trakcie filmów nie ma

Niby najlepiej, chociaz czasami az by sie chcialo krotka reklame, aby wyskoczyc do kibelka lub zrobic sobie cos do jedzenia.

Najlepsze reklamy, jak juz wspomniales to Coca Coli i Harnasia. Nie mozna zapomniec rowniez o reklamie Plusa ("Nie denerwuj mnie") i spotach Sprite ("Pragnienie nie ma szans"), chociaz najnowszej nie widzialem. Z najgorszymi reklamami musze sie z wami zgodzic-  wszystkie reklamy proszkow i plynow do mycia sa zalosne.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Reklamy
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 22, 2006, 12:18:48 pm »
Dobra, mimo, że ten temat chyba już był, ale nie zaszkodzi sobie nabić posta.

Nie denerwuj mnie wymiata na całej linie, napój gratis.

Wszystkie reklamy Harnasia się superowe, od "dymanka" na stogu siana, przez "nie zezwalam", po "byłem nad morzem" i "ostatni raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz". Pełen wypas.

Plus teraz taką chamską reklamę daje, że szok X_X, poza tym ich promocja jest idiotyczna. Za 1zł odkupią od ciebie telefon, trzeba by być ostro porąbanym, skoro można na allegro sprzedać za dajmy 600zł. "Oczywiście szanujemy ich" :lol:.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Reklamy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 22, 2006, 12:28:58 pm »
Nowa reklama plusa była by fajna(gośc ma fajny głos, hłehłe) jakby nie jedno potknięcie. AAAAH, gośc raz się myli i powtarza wyraz(bodaj poinformować) a to imo kompletnie psuje tą reklame.

Oczywiście szanujemy ich.. :lol:  :lol:

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0

blabla

  • Gość
Reklamy
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 27, 2006, 11:25:20 am »
gdzie ta reklama heinekena???????

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Reklamy
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 27, 2006, 12:32:51 pm »
+

reklama heinekena
plusa
sprite
harnas
mentos - jak facet mial duze sutki i motyw z winda ;)

-

wszelkie typu srodki wybieelajace ( OJEJ TO OSTATNIA KOSZULA MOJEGO MEZA CO POWIEM JAK I ONA SIE ZNISZCZY :O ? )

DIALOG omfg - peda**** dziecko w brzuchu i morde cieszy wtf !?

apap - omg jak ona mowi - robot ?

o o o o bekoo ;o

wojak - tutaj to chyba nie trzeba komentowac
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Reklamy
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 27, 2006, 17:55:50 pm »
Widelczyk proszę, bezapelacyjnie najlepsza reklama tego lata. Ogólnie bieda z nędzą ostatnio w tym temacie (reklama w TV).

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Tarniak

  • Gość