Prehistoria gen > Inne platformy

NISKA CENA N-GAGE

(1/4) > >>

[Cloud]:
eeeeeeeeee.... o co chodzi jakby???  przegladam sobie forum i oczom nie wierze... pisze sie o jakichs niebotycznych cenach nokii n-gage a tymczasem jest ona caly czas w erze (od listopada) za 999 netto i w plusie w okresie pazdziernik-listopad byla po 799 a od grudnia do chwili obecnej 299 NETTO... wiec jesli ktos kce sie zaopatrzyc w ten sprzet to ma go w tej chwili w tej samej cenie co gba... pytanie tylko czy warto... ja przechodze do plusa wlasnie dlatego za 3 miesiace (wtedy konczy mi sie umowa w erze)  :twisted:


z reszta - jakby ktos mi nie wierzyl to tu jest link z aktualna promocja i telefonami do wyboru:

http://w3.plusgsm.pl/res/1_zeroabonamentu_r.asp?color=1&show=1_zeroabonamentu_r&ikona=1

Miazga:
Nie wiem o co chodzi jakby, ale wygląda podejrzanie... :shock: 350 zł... jeśli to nie pułapka mosadu to może warto zainwestować :?:

[Cloud]:
podejrzanie??? hehe... a inne telefony za zlotowke to co niby? prosto od dresow skupuja??  :D

Mielu:
Wiesz [Cloud], temat o N-Gage ma swoje "lata" i dawno nikt się nie dopisywał. Chyba dlatego, że nie ma tu zbyt wielu miłośników tego "cacka". Zabawne, dochodzi do tego, że konsolka jest po 300 zeta, a gry na nią po 200. No nic. Ja tam N-Gage nie chcę nawet za free :wink:

[Cloud]:
ale jestes okropnyyyy!!  :evil:    to jest jawna dyskryminacja!!! lol  wiekszosc tytulow ngage jest po 169, nie 200 zl. tylko tomb raider i cos tam jeszcze sa po ok 200...  poza tym jako telefon spisuje sie calkiem niezle. java to juz przezytek  :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej